Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
No na příchod nevěsty by měla začít nov píseň ne že projde ženich a v pulce písně se připojí nevěsta to není ono.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy No to ne, pro mě bude nová píseň. Jen jsem na svatbách zatím zažila, že ženicha vedla maminka i bez písně.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Ale stejně se na to ještě optám na matrice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mymáme taky 2. Přítel bude mít od Zepelinů Stairway to heaven a já od Band of horses Life on earth
Odpovědět
Profilova fotka
Tak prý máme mít jen jednu. Že nevěsta nastupuje 20 sekund po ženichovi a se dvouma by to stejně nemělo cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi aha,tak s ženichem bude nastupovat asi 60lidí a já půjdu asi s 6 družičkama,takže ty než se tam všechny vytetelej,tak to zabere víc jak 20 sekund.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Tak u nás půjde s ženichem jen maminka a za nimi svědci a pak já s tátou.
Odpovědět
Holky já jsem normálně pěkně nervozní už. Chjo úplně už mám bolavý břicho uff.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy a bude hůř...vim,že umim potěšit,ale myslim,že to tak opravdu bude... :-N Jo a líčení a účas s martinou supr.jsem nadšená.
Odpovědět
porodnibabka: a hodíš sem nějakou fotečku ať víme jak ti to slušelo? Jo vím právě že bude hůř a vůbec se na to hůř necítím. Abych holky pravdu řekla těhle 14 dní bych mileráda přešla. Aby už byl ten den a nemusely se mi pořád zdát nějaký sny co všechno nedopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy omlouvám se,ale já sem tyhle fotky moc dávat nechci,přiznám se... :-N počkej až bude svatební foto. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už psali z Bandi že oblek je upravený připraven k vyzvednutí. Takže další položka k odškrtnutí. Jenže jsem si zase vymyslela výzdobu místa obřadu, takže zase položka přibyla. Ale neřešíme hudbu k obřadu, takže zase jedna odpadla ))))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
včera jsem vyzvedla jmenovky na stůl, probrala s čekatelem další body, domluvila s ním termín, kdy půjdeme na radnici vybrat hudbu a kdy do Bandi pro oblek, koupila zkušební kytku, jak se bude líbit svědkyni a mamince - odsouhlaseno - a udělala zasedací pořádek - dneska jsem domluvila sušení kytice, zrušila vizážistku a chystám se poslat poslední svatební oznámení lidem, kterří vím, že stejně nepřijdou, ale chci jim dát vědět
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha A co vizitky? Prošli okem kritika :-D A měli ty stužky ve výtvarných potřebách? Já si dnes koupila háčkované bolerko na šaty. A zítra se chystám na francouzské lakování, uvidíme, jak to bude vypadat. Každej večír teď myslím na svatbu a trvá mi tak 2 hodiny než usnu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi" cedulky se moc líbily, včera jsme díky nim dodělalai zasedací pořádek :-) Stužky jsem zakoupila a taky zlatou barvu na boty a ty šampaň přebarvím na zlatou. Ještě že jsem se s tou prodavačkou dala do řeči, mě samotnou by vůbec nenapadlo, že můžu boty nabarvit :-) Taky jsem včera cestou ze cvičení v květinářství viděla ty velikánské bílé růže, tak jsem si jednu nechala uvázat s nevěstiným závojem (ale zapoměla jsem na zelené) přesně jak to mám v albu a i Lucka i máma to zkoukly a s takovou kytkou budou spokojené. tak snad mám defenitivně vybráno
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Když se daří tak se daří ;-)
Odpovědět
Holčiny nevíte o nějaké obchůdku kde sehnat různé punčochy atd?
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Já zašla do takového specializovaného na punčochy... Je třeba ve Václavské pasáži nebo ve Spálené. Taky jsem koukala, že výběr mají v Kotvě.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Zkus taky Calzedonii, já tam koupila bílé samodržky bez špičky za slušnou cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já minule samodržky kupovala u Bati,ale asi si koupim nové,at mám jistotu,že mi tyhle nespadnou.
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít páskové boty, takže půjdu naboso, snad nezmrznu :-D Dneka budeme mít prstýnky, já se tak těším :-)
Odpovědět
Ahojky, mám dilema. Koupila jsem na ozdobu okolních stolečků svíčky v ikee. Za prvé nevíte zda-li se dají vrátit? Asi ne co? Napadlo mě to tiž jedna holčina v práci má kamarása, který má zahradu a prodává třeba narcisy jeden za 4 Kč nebo tulipány jeden za 8Kč tak mě napadlo že kdybych koupila v ikei nějaké malé vázičky tak že by to bylo hezčí než ty svíčky. Sice mi to bude zdobit květinářka ale eozhodně se nemůže zlobit když jí dám i své květy. Co říkáte?
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy: pokud máš účtenku a nejsou rozbalené tak do nějaké doby jdou vrátit - myslím 30 dnů, členové ikea family klubu ještě dýl
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy: hele a neprodal by mi taky narcisky a žluté tulipány? Mě už to na zahradě odkvétá :-(
Odpovědět
Nevím jaké má možnosti ale zítra nám doveze nějaké bílé narcisy. Ale už jsem se kamošky ptala jaké jsou možnosti co se dá objednat a až se to dozvím dám vědět ju?
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy: to budeš moc hodná. Musím totiž šetřit, synátor mi včera nabořil auto, co s ním máme jet na svatební cestu :-| Tak jsem zrušila objednávku na květinovou výzdobu, kytici budu mít z bílých růží, ale na stůl bych chtěla nějaké žluté kytky. Možná koupím pár chryzantém a uškubu jim hlavičky a rozházím po stole. Ale narcisky ve vázách by byly lepší
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu na nehty (lakování) a to se nekonalo, páč slečně, co mi je dělá v salonu neřekli, že mám přijít... Tak jdu v úterý před rozlučkou. Dnes jsme také byli zkoušet, jak půjdou šerpy na auto a na černé oktávce to vypadá super.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi A jdeš teda jen na lak a manikúru?
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka jojo, mám své nehty perfektní, tak jen lak a upravit.
Odpovědět
hanakniha: tak ti musím říct s květinkama jsem trochu zklamaná. Dneska mi přišli ty narcisky a josu takové maličké nic moc.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?