Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi jo,určitě,ale ty nevěsty po tobě...ty už si to budou platit.každá bude platit vázičky a já nevim co a přitom to budou mít určitě jako erár pro každou svatbu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Oni si neřeknou moc, tuším 1000,- za celou výzdobu. To si myslím je v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi tak to jsou drzejší restaurace,to máš pravdu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, tak to máme ode dneška přesně za měsíc. Tak kdo co ještě nemáte a nutně potřebujete? :-D a Co máte a na co jste pyšné? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna jsem si na váš všechny zde přítomné vzpoměla,že je to přesně za měsíc...A taky jsem čekala,která z vás to první napíše... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co nemám já: punčošky pod šaty, podprdu Co nemá ženich: má všechno... možná mu koupím nové ponožky ;-) Co nemají auta: vytvořenou výzdobu Co nemá hostina: svatební jmenovky Co nemá svědkyně: boty k šatům Co nemá maminka nevěsty: boty a ostříhanou hlavu :-D Co mě čeká: příští týden zkouška účesu a líčení... A tohle je jen to, co mi akutně leží v hlavně. Jinak toho URČITĚ je víc...
Odpovědět
Profilova fotka
takže co nemáme jo? to bude dlouhý seznam.... já: kadeřnici, na vizážistku kašlu, namaluju se sama, vyřešenou kytku, bolerko, upravené šaty, nejsou rozdaná všechna oznámení ženich: ostříhat, možná půjčit oblek (když se mi ho podaří přesvědčit svědkyně: chce jiné šaty, o botách ani nemluvím auta: zatím nemám ani dohodnutá auta - výzdoba bude asi jen na mém, medvídky mám hostina: asi budu péct dort, nemám objednaný zbytek výzdoby, nevím, jestli chci jmenovky a jaké, ale koupili jsme si na moravě víno a korkovné chtějí 150,- kč, což mi proti 350,- u loli přijde jako výhra máma: neřeším v pátek budeme ochutnávat koláčky jak přestály mrazák a jdeme zkoušet prstýnky, přijde na návštěvu čekatelova babička, snad dořešíme auta
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha To je věcí, co? :D A to jsem si ještě na spoustu dalších vzpomněla, jen co jsem to dopsala :-D Jo a dneska jdeme už nevím po kolikáté pro prstýnky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi : držím palce ať to napotřetí vyjde. Já dneska konečně dodělala daně, myslela jsem, že mi budou vracet...jenže jsem zapoměla, že už nemám dvě vyživované děti ale jen jedno a budu platit daň, takže zase míň věcí na svatbu... ach jooooo
Odpovědět
Tak já nemám vůbec rozdaná oznámení na to se musím vrhnout. A nemůžu nikde sehnat bolerko které by mi sedlo. Jinak už hlavně co nemám je nálada něco zařiovat :-))) Jo a naopak co mám je opar :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Ježiš opar, fuj... hlavně ať se nám ty potvory vyhnou ve svatební den! Občas mívám oparové období. Teď se mi poslední dva měsíce pořád dělají afty, ale ty naštěstí nejsou vidět :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Povedlo se!!! Prstýnky jsou již dokonalé :-D A celkem jsme se s pánem nasmáli, on je taková veselá povaha, tak se ani nezlobím ;-) Mně naštěstí vracet budou, ale už jsem to investovala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jaja.mixi tak supr,gratulace a ted už snad definitivní... :-) @rouy Jééé,tak to ti nezávidim,ale neboj,na svatbě nebude... ;-) Hlavně se moc neslunit.I když,ted když koukám ven,tak by to stejně nešlo.Nerozmyslela jsis nakonec na česání někoho jiného než Martinu?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky vašemu seznamu co ještě nemáte, jsem si uvědila spoustu věcí co mi ještě zbývá. Díky Vám. @jaja.mixi Gratuluju k prstýnkům. Já už bych na to neměla nervy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib já jsem zrovna měla sen v noci,že jsem nestihla přesněvěci,které nám ještě chybí dořešit a dodělat...Docela fajn stresovka... :-D
Odpovědět
porodnibabka: vrátila se mi kamarádka z Ameriky tak tu dá mi to zadáčo. A co ty byla jsi spokojená?
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsme s mamkou upravovaly svatební šaty. Mám cípaté konce, tak to byla celkem fuška ty cípy ukočírovat. Také jsem zjistila, že už nesmím zhubnout ani o 1 cm, protože mám šněrovačku nadoraz a víc to utáhnout nejde. No ale stejně si je ještě malinko zúžím v bocích. Taky jsem zmenšovala kruhy ve spodnici... A co už máme jsou mamky boty... konečně... Má malou, ale permanentně nateklou nohu, takže to byl boj, ale nakonec má moc pěkné.
Odpovědět
porodnibabka: A ona ti Martina něco říkala?
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy ne,ne.Neříkala.Mám s ní první schůzku až 26.4.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak nakonec to video ke svatebnímu oznámení máme na youtube http://www.youtube.com/watch?v=itsWfR... Ale moc to nešiřte, přeci jen jsem na sebe trochu hrdá za ten nápad. ;-) Díky
Odpovědět
porodnibabka: já právě jak jsi se zeptala tak mě to napadlo že ti to jako Martina říkala. Jen nevím vůbec mi nereagovala na email když jsem jí to napsala. Tak doufám že s tím počítá.
Odpovědět
Ahoj holky, dala jsem do alba naše oznamko. neni to úplně klasika. Tak se nelekněte :-) Vlastní výroba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Je fááákt bombový :-D :-D :-D
Odpovědět
Děkuju:-) pojala jsem to trochu jinak no :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem dnes dodělala jmenovky na stůl. Mimo svatební přípravy jsme ušila 4 potahy na polštářky a přehozy na křesla a pohovku. I když vlastně všechno se svatbou souvisí, jelikož bydlíme ve starém podnájmu a bytě 150 let starém, tak se snažím zkrášlovat jak se dá, takže i starou pohovku :-D Snad se tu bude hostům líbit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy oznámko je parádní.moc se mi líbí. Aha,takže se fakt necháš česat jinde???fakt jsem se trefila?nebo budeš úplně vizážistku měnit?!fakt mě to jen napadlo,jak jsi mi naposled psala,když jsi byla po zkoušce u ní.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám v albíčku zkoušku líčení a účesu... Líbí se mi to. ;-)
Odpovědět
porodnibabka: Jojo nakonec mě bude líčit kamarádka která se mi vrátila z Ameriky. jen mi ta Martina nezareagovala na ten email tak jí budu muset napsat znovu.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy aha,já myslim,že Martina bude dobrá.každopádně at jsi spokojená,to je to hlavní. ;-)
Odpovědět
porodnibabka: jo to ona dobrá je pak dej nějaký fotečk ze zkoušky. A kdy jdeš na zkoušku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?