Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi to je teda definice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib A přitom jsme si s tím dala takové práce... šila, lepila, stříhala... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
jaja a to můžou? To je divny
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Jo můžou, mají to v pravidlech... ale to je tak, když to posuzuje chlap...
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy já z toho rozčilování nevyjdu! Tentokrát mě zase naštvali v bývalé práci!!!
Odpovědět
Copak nechtěj ti něco podepsat? A co jsi dělala? Něco taky creativního?
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Ale ne podepsat... jen šéf byl zmatkář a netuší, že se do mého bývalého mailu nemůže dostat tak, že mu sdělím heslo. Musela jsem mu vysvětlovat, proč mu ho nedám a že to má prodiskutovat s IT. Než to tam pochopili připadala jsem si jak blbka, co jim ho dát nechce... Ale to je dlouhá storry. Dělala jsem v administrativě. Navíc dnes mě opravdu dostala mamka od přítele, která nám sdělila, že kvůli divadlu, kde hraje (ochotnické), může s manželem zůstat na svatbě jen do pěti! (jíst začneme v půl 3). O termínu ví 3/4 roku, divadlo se jim tam posunulo před několika dny. Opravdu mě to naštvalo...
Odpovědět
jaja: aha no tak to chápu. Holky ještě bych měla dotaz jaký formát oznámení máte a kde jste sehnaly obálky pokud si oznámka děláte sami? Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Já měla čtvercové oznamko a obálky také čtvercové. Koupila jsem je v nějakém velkoobchodě s papírem, ale zrovna to nemůžu najít... Ale ještě mi nějaké obálky zbyly. Holky, také máte takový problém dostat ze svých zvaných příbuzných informaci, zda přijdou na hostinu nebo ne?!
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi My jsme všem jasně řekli, že to jedeme 1.4. definitivně objednat a tak to potřebujeme vedět, že kdo se do té doby automaticky nevyjádří, tak s ním nepočítáme. je to kruté, ale zafungovalo to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi :-D tak to je dobrý... :-| :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jaja.mixi To poslední byla reakce na ty vývazky.S mámou to je teda hnus...Omlouvám se,že to tak musim říct,ale to snad nemůže myslet vážně??? =-) @rouy My máme klasiku.Obdélníková obálka c6.Stáhla jsem si krásný český font a moc se mi to líbí.8% oznámek rozdáno. Máme to tedy poměrně malým písmem,takže jsme slyšeli několikrát o d starších,že bez brýlí to nepřečtou,ale to mě teda netrápí.Vzít by si je museli i na větší,ale jinak se všem moc líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso Taky jsem říkala, že to budeme platit 6.4., ale stejně ti co nechtějí už o tom museli mít hned jasno a stejně se neráčili ozvat... (dala jsem do oznamka malý dopísek, že budeme čekat na odpověď). Ale já se jím nedivím, mě by bylo trapné říkat, nemůžu, asi budu nemocná a podobné výmluvy :-D Jo dámy, my udělali oznámení typu "musíte vysunout papírek z kapsičky, abyste si přečetli i datum" a 80% z obdarovaných to nenapdalo a mysleli si, že jsme divný, že jim ani datum nenapíšeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyžtak mám ty čtvercové ještě k mání, ale je jich tak kolem 30 ks. To s nimi ale taky byla storry na poště. Abych to nespletla a nedala tam nízkou hodnotu známky, tak jsem si s oznamkem zašla u rodičů na poštu... Paní si obálky prohlédla a řekla, ať tam dám 10ti korunovou. Dala jsem, poslala... Za pár dní jsme ještě získala adresy pro další lidičky, tak jsem šla znovu na poštu, že je pošlu... tentokrát u nás na Praze 2. Jelikož jsem ještě nějaké 10ti korunové známky měla, lípla jsem je tam a podávám to pánovi u okénka (ještě jsem něco posílala doporučeně, jinak bych je hodila rovnou do schránky). A ten na ně koukl a říká, že 10 Kč nestačí, že mají atypický rozměr a budu muset 4 Kč doplatit. No v tu chvíli jsme byla na paní na poště u našich rozzlobená a zajímala jsem se, jak to bude dál. Prý ti, co mají s nižší hodnotou dopis nedostanou, jen upozornění, že mají dopis na poště a budou muset ty kačky doplatit. No ta hanba!!! Hned jsme s mamkou volali těm, co to měli dostat a oni, že nic neplatili a oznamko mají... Oddechla jsem si. Nedalo mi to ale a šla jsem se kouknout na stránky pošty. A tam: 10 Kč do 50g (to by sedělo, my měli 20g) a obálka nebo nesložený kartónový lístek, pravoúhlého tvaru, s rozměry maximálně 23,1 x 16,4, minimálně 14 x 9 cm. A v tu chvíli jsem myslela, že pána na Praze 2 zastřelím, protože naše čtvercové obálky měli 16 x 16 cm!!! A mě se zdálo, že se na mě divně dívá, když náhodou ke konci našeho rozhovoru (a poté, co jsem dolepila 4 korunové známky) vzal to jejich měřítko, přiložil k dopisu a rychle schoval a loučil se... Teď si vzpomínám, že do té jejich 16,5 cm díry by se obálka v poho vešla. Nejhorší bylo to obvolávání a nakonec jsme se s mamkou stihly i pohádat, protože jsme začali řešit blbiny :-D
Odpovědět
A vy musíte mít takhle dopředu uplně přesně kolik tam bude lidí? To se stejně nedá.. My jsme lidi pozvali a nepočítáme s tím, že by nepřišli. Akorát babička s dědou řekli, že to fyzicky nezvládnou. Je fakt, že příbuzné jsme moc nezvali, radši tam budeme mít přátele, než nezáživné tetičky, které stejně skoro neznáme. Máme asi 30 lidí, takže to snad nebude problém. Konečný počet hostů sdělíme akorát restauraci pár dní předem.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristian.754 Já měla původně 35 příbuzných... jen sestry, bratry od rodičů s partnery, ne sestřenky a tak. A z těch 35 mi nezbyla ani polovina. Naše rodina je poděs... Museli jsme to pozjišťovat dopředu, protože je přeci jen rozdíl, když jich nahlásíme 50, a pak jich je 27. Navíc platíme dopředu 70% hositny, což není málo a neradi bychom v tom měli vyloženě mglajz. Navíc, kdo chce přijít, tak už v tom musí mít jasno. Bereme jen to, že třeba to ještě nemůže zjistit v práci a nebo když někdo onemocní, tak je jasné, že nepřijde...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristian.754 budeme to mít přesně jako vy.Máme teda asi okolo 37 lidí s tím,že prostě týden před řeknem kdo bude a kdo ne.A pokud v den svatby bude změna ,tak pár porcí už je pak v pohodě.rozhodně si nemyslím,že by nám to někdo zrušil nebo to byl nějaký velký počet lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
Zase jsem měla dohru na poště... Opět mi nevěřili, že mé obálky nejsou atipycké :-D
Odpovědět
Jé tak to já se na tu poštu teda netěšim. Ale já naštěstí mám normílní formát. Ještě čekám na pečetítko a můsím koupit pečetící vosk vytisknu a posílám.
Odpovědět
My posílání oznámení v obálce A4 :-D Měli jsme v tom i předsvatební noviny a hlavně originální kresbu k oznámení, takže nám to bylo líto to přehýbat.. My platíme celou hostinu pár dní předem, pak už jen zbytek vyúčtování za pití a případné změny porcí.
Odpovědět
Profilova fotka
tak nás se naštěstí posílání netýkalo.vše jsme rozdali... @jaja.mixi fakt jo???A šla jsi tam aspon s pravítkem? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holky, už se nám to blíží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka pravítko mají a stejně se hádají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lu.ci.e to je dobře... ;-) @jaja.mixi jak se tomu říká...iq tykve???
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Zajímavé je, že když posílám objednávky, tak jsem skoro nikdy s balíčky neměla problém. Jednou tam jdu za sebe jako za občana (s oznámením) a ejhle, problémy se hrnou :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi :-D co dodat...
Odpovědět
Profilova fotka
Naše prstýnky se k nám napotřetí vrátí příští úterý :-D Včera jsme byli zaplatit hostinu (zálohu) a domlouvat další podrobnosti. Málem mě kleplo, když se slečna provozní zmínila, že už nechtějí, aby si svatebčané kupovali výzdobu sami. Před nedávnem mi tam ale řekli něco jiného. Slečně jsem ale řekla, že již všechno mám a že jako výtvarnice se toho nehodlám vzdát :-D Ustoupila a podle fotky nám sál vyzdobí mými věcmi. Podotýkám, že to nebude žádná divočina, jen organza, svícny, plátky růží, pár květin.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi tak to je taky dobrý... :-| určo budou chtít vydělávat i na tom posledním...
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Myslím ale, že to bude v pohodě :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?