Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsme vyzvedli naše "opravené" prstýnky. Vypadají porhodiované lépe. I když nějaký ten detail by mi ještě vadil, ale už to raději neřeším. Také jsme se byli poptat na květiny a příští týden dostanu kalkulaci... Holky budete kupovat myrtu k vývazkům? Přijde mi to celkem drahé, tak jestli nemám oškubat nějaký keříček...
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi my budemem mít vývazky bez myrty, ne kvůli ceně, ale prostě se nám to nelíbí
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso Mně se to popravdě taky moc nelíbí, ale chci udělat aspoň něco mamce po vůli :-D
Odpovědět
Já budu kupovat jen 20 myrt. Vůbec nevím kolik lidí dorazí na obřad tak to budou mít jen ty co jdou na oběd pár ostatních.
Odpovědět
porodnibabka,Kucirlib: Rodiče o svatbě vědí, ale nevědí datum, hlavně jsou pověrčiví, takže ten květen bude pro ně šok. Zachvíli dorazí, půjdeme na oběd.. To bude horor :-S Snad to poberou, mají dva měsíce na to, aby to vydýchali.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi já teda otrhám buxus.Mám o na zahradě a spousta lidí to má na zahradě běžně,tak někoho zkus poprosit. ;-) @kristian.754 Tak jak to dopadlo?
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Buxus mě také napadl, kouknu v njakém OBI a nebo si ho k tobě přijedu naškubat :D
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi :-D Já ho teda moc nemám,na zahradu nám přes les lezou divoký prasata,takže to všechno dost poničili a požrali,ale koukala jsem u přítelovýho svědka na chatě,že toho mají hooodně.Tak ho asi pumpnu. :-D U toho jeho mohutnýho keře se pár snítek ztratí.jo a buxus najdeš na každým zámku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Já asi někde něco naškubu, ono je to nakonec fuk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi docela si taky pohrávám s myšlenkou,že se na nějakou zelen vyprdnu...nechám jen mašličky.
Odpovědět
Ahoj holky nevíte kde sehnat bílé nebo tmavě fialové psaníčko?
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Vyzkoušej Bijou Brigitte ( třeba na Arkádách Pankrác), mají tam spoustu psaníček, teď je vhodná doba, jelikož je plesová sezóna
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kristian.754 Jak to dopadlo s rodiči? mně se naši ještě měsíc po tom co jsme jim to oznámili, ptali jestli jsme si todatum -hlavně ten květen- nerozmysleli. Tak jsem se vždycky zasmála, zopakovala tu pověru, racionálně jim to vysvětlila a zbytek je na nich. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso @jaja.mixi Jé díky, vnukly jste mi myšlenku mít vývazky bez myrty. Jsem si nějak furt myslela, že tam prostě musí být. Budemem mít motýlky drátované, místo mašliček, a furt jsem si řikala jak s tou myrtou budou vypadat. Nafocené je mám s buksusem a taky to nevypadá špatně, tedy myslím že je to buksus. nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib vypadá to na buxus,ano.Jinak taky přemýšlím,že se na to vyprdnu a budu jen mašličky,přeci jen jsou ty mašličky větší,než se dělají ty obyč bílé k myrtám a myslim,že by to nevypadalo hezky.Nevím,zkusim a uvidim...
Odpovědět
Ahoj holčiny, tak já finalizuju oznamka ještě koupit archy papíru nějakého pějného. A pak bych chtěla růčo složit obálky tak se jdu teď podívat po nějakém návodu. Nevíte o nějakém kdyžtak? A chtěla bych použít na obálku pečetní vost tak uvidíme jak to dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy taky mě to čeká,ale já nakonec koupím obálky obyč a vystelu je barevnáma papírama a dozdobim... ;-) Tak pak dej finišku do albíčka. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
my necháme oznámko vytisknout jako pohled, takže napíšu zezadu adresu a komu nedáme osobně, tak olepíme známkou a pošleme poštou no
Odpovědět
Profilova fotka
něco pro pobavení, dámy: Byl jsem velmi šťastný člověk. Má báječná přítelkyně a já jsme byli spolu více než rok, a tak jsme se rozhodli se vzít. Jen jedna malá věc mi vadila, byla to její překrásná a výrazně mladší sestra. Mé budoucí švagrové bylo dvaadvacet, měla na sobě velmi těsnou minisukni, a určitě byla bez podprsenky. Často se ke mě skláněla, když byla u mě, a tak jsem měl více než příjemný pohled na její intimní části těla. To muselo být úmyslné. Nikdy to nedělala, když byla u někoho jiného.Jeden den tato sestřička volala a požádala mě, abych jí pomohl zkontrolovat svatební pozvánky. Byla sama, když jsem přijel. Zašeptala mi že po mě touží a tyto pocity že nedokázala překonat. Navrhla mi, abych se s ní miloval, jen jednou předtím, než se ožením a zaváži svůj život s její sestrou. No, byl jsem celkem v šoku, a nemohl říct ani slovo. Řekla: Jdu nahoru do mého pokoje, a chceš-li poslední divoký úlet, přijď a vem si mě. Byl jsem ohromen, zmrazen a v šoku jsem sledoval, jak odchází po schodech. Když se dostala nahoru, stáhla si kalhotky a hodila je po schodech dolů na mě. Stál jsem tam na okamžik, pak jsem se otočil a šel přímo k hlavnímu vchodu.Otevřel jsem dveře a šel rovnou ke svému autu. A hle, celé mé budoucí příbuzenstvo stálo venku a všichni tleskali! Se slzami v očích, mě můj tchán objal a řekl: Jsme velmi rádi, že jste prošel naším malým testem... Nemohli jsme si přát lepšího člověka pro naši dceru. Vítejte do rodiny! A poučení z tohoto příběhu? Vždy si nechávejte kondomy v autě!
Odpovědět
Profilova fotka
adelkaurso: tak já se přidám: VŠE JE RELATIVNÍ Už bylo ke konci směny a gynekolog čekal na svoji poslední objednanou pacientku, která nešla a nešla. Po půlhodinovém čekání už nepředpokládal, že přijde, a tak si nalil gin s tonikem, aby se trochu uvolnil před odchodem domů. Uvelebil se pohodlně v křesle a začetl se do novin. V tom zazvonil zvonek a do ordinace vběhla dotyčná pacientka, celá zadýchaná a omlouvá se. "To nevadí", odpoví lékař, "podívejte, právě jsem si dával gin s tonikem, během čekání na vás. Nemáte také na něj chuť, mohl bych vám nabídnout?" "Přijímám s potěšením", odpoví pacientka, "tak jsem sem utíkala, že mám skutečně žízeň". Lékař jí podá pohár, posadí se naproti ní a začnou živou konverzaci na všechna možná témata, smějí se... Když v tom ve dveřích ambulance zachrastí klíče. Lékař znervózní, vyskočí a říká pacientce: "Moje žena! Rychle! Sundejte si kalhotky a roztáhněte nohy!"
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnes asi půjdeme podruhé raklamovat prstýnky... konkrétně přítelův. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso @hanakniha Tak jste mě holky po ránu pobavily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: držím palce, ať jdou ty tečky odstranit..
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi Copak s nimi zase provedli? pokolíkáté už proboha? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Zase jsou na prstýnku drobné kazy... My si toho tedy všimli, když jsme je vyzvedávali naposledy ,ale bylo nám trapné tam jít. Ale mí rodiče řekli, že za ty peníze to tam opravdu být nemá. Takže jdou dnes s námi...
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi to je fakt neskutečný...A od koho je máte? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka To jméno ti asi nic neřekne, je to jedno menší zlatnictví. Ale pán je dost ochotný, takže buď je opraví nebo udělá zcela znova, příští pátek si máme zavolat, jestli jsou. Kupodivu mě to zase tak moc nestresuje...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@jaja.mixi tak to máš pohodičku. ;-) to bude aspon to,co tě baví.Na fleru jsem koukala na tvůj obchůdek.Jsi fakt šikulka. :-) I když vím,že jsi profík. Tak hlavně že je pán pořád ochotný,to je důležitý.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Děkuji za pochvalu. Včera mě jen trochu rozzlobili, že mi vyřadili vývazky, co jsem tam prodávala pro kriticky nízký podíl kreativní práce :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?