Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Ahojky jaja no to je nemilé já si budu dělat teďka prstýnek tak jsem zvědavá přítel má jen kroužek. Jinakjsem objevila moc hezkou písničku na kterou bych možná chtěla jít k oltáři co na ní říkáte? http://www.youtube.com/watch?v=wQW062...
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Pěkná písnička... :-) My chceme tuto: http://www.youtube.com/watch?v=dbI3uZ... Prstýnky nám opraví. Červené zlato zůstane, spodní kroužek porhodují (nebo jak se to píše), aby byl světlejší. A příteli ho zmenší o půl čísla...
Odpovědět
Holky potřebuju další pomoc :-)) nemohu sehnat bílé boty kulata špička nebo bez špičky do 7mi cm podpatek a aby se daly pak i nosit :-( už nevím kam jít
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Byla jsi v gaboru? Ale myslím, že takové boty budou až v jarních kolekcích. Ty ještě v obchodech moc nejsou.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak dnes jsem byli v cukrárně Mima (Berou, Unhošť) a na to jaké měla reference jsme zklamaní. Dorty krásně udělané, ale po ochutnání nic moc. Všechny krémy podobné, odlehčené, trochu umělé :o(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D holky, dneska přesně dva měsíce do Knihobraní :-D včera jsem si koupila svatební šaty, hurá, konečně mám něco důležitého doma :-D jsou antického střihu, takže boty co mám doma se k nim nehodí, začínám shánět páskové sandály
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Téééda, a za měsíc to bude za měsíc :-D :-D :-D My jsme dnes sepsali objednávku na svatební dort, tak uvidíme, co přijde za odpověď. Taky jdeme koupit kravatu, ať je ženich komplet.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem toho tento víkend u našich taky spoustu zařídila, obešla jsem mamčinu zahrádku a našla spoustu kytiček, které použijeme na věnečky do obřadní síně a tak, také jsme se sestrou - svědkyní koupily šaty, mamka si koupila taktéž oblečení na svatbu, dneska jsme se sešli s floristkou, která ne mě udělala opravdu dobrý dojem. Navečer jsem byla ještě nakupovat, sehnala jsem košík na přáníčka, stuhy na jeho ozdobení a taky pár sladkostí do "candy" koutku
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha @jaja.mixi strašně to letí :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso @jaja.mixi @hanakniha Jo holky už se jen 60x vyspíme a den D bude tu. My dneska konečně dokončili oznámka a příští víkend jedeme za rodinami na vysočinu je roznést a rozposlat.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib No jo, vidíš, já musím ještě udělat pozvánky ke stolu a na raut. Chci je rozdat a poslat poslední týden v březnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to my ještě oznámka nemáme.Zatím jsme ho předali maníkovi,který zajistí tisk,pač chceme text na pauzovacím papíru,ale nemám k dospozici laserovku barevnou,tak to řešíme přes přítelovýho kamaráda.No a začátkem dubna už je taky začnem rozdávat.babička si akorát koupila kompletek na svatbičku a prý je to moooc pěkné.mamka s ní byla vybírat,tak budu mít čupr babču. :-) @jaja.mixi teda jak se jim to povedlo to takhle změnit??? =-) Hlavně,že sis těch prstýnků všimla,doufám,že oprava bude rychle a zadarmo...takže nakonec Mima taky ne?Nám bude dortík dělat příbuzná a koláčky a minizákusky budeme brát v Praze.Jinak se tenhle měsíc chystáme na oblek...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@porodnibabka Oprava bude zdarma. Mima má umělé krémy. Takže koláčky z Kladna, dort z e-dorty a minizákusky od známých - ale možná jen 2 druhy z Mimi.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi joj,tak to budeš mít pěkně rozlítaný....ale tak hlavní je,aby vám chutnalo.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka snad ani ne. E-dorty by měli dort zavézt na místo hostiny. Do Kladna někdo zajede a koláčky vyzvedne a když vezmu dortíky i z Mimi, tak z Unhoště, což je cestou do Prahy. Minidezerty příbuzní dovezou také den před.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi aha,tak to jo... :-)
Odpovědět
Juj už jen 60 dní.. Naštěstí máme všechno podstatné, jen teď čekáme na oznámení. Udělali jsme si svoje, ale tiskárně už měsíc trvá, než nám to dodá :-( To jsme jim to radši měli dát už v lednu. V sobotu přijedou obojí pověrčiví rodiče a oznámíme jim datum svatby, to bude teprv peklo :-p Už se těšíme ]-( Tvářili se, že nám cukroví upečou, ale nevím nevím, až se to dozví, že to máme v květnu.. Nakonec budem muset ještě nějaké objednat z cukrárny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristian.754 Oni to ještě nevědí?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristian.754 oni vědí jen květen,nebo vůbec o satbě netuší? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pověry na pátek třináctého :) 1. Černá kočka Jedná se o nejčastější pověru. Věří jí 14 procent z nás. Černá kočka přes cestu má totiž znamenat smůlu, a to je pak lepší vůbec nevycházet z domu. Pokud kočka přes cestu přeběhne, je lepší se raději vrátit a volit jinou cestu. 2. Rozbité zrcadlo Na to, že rozbité zrcadlo znamená 7 let neštěstí věří 5% Čechů. Dávejme si proto na toto pozor a pamatujme - zato, že máme křivou hubu zrcadlo nemůže a tudíž jeho rozbití nepomůže. 3. Rozsypaná sůl Rozsypání slánky, nebo její převrhnutí má též nést 7 let neštěstí. Ovšem toto je snadno zažehnatelné tím, když špetku oné rozsypané soli hodíme přes své levé rameno. 4. Vykročení levou nohou Nastavte si pro jistotu postel tak, abyste z postele vstávali nohou pravou. Vyjít totiž do dne nohou levou je velmi smolné. 5. Chůze pod žebříkem Pamatujte, že pokud projdete pod stojícím žebříkem, neštěstí vás nemine. Takže si doma ukliďte všechny žebříky a cizím se vyhýbejte tuplem. 6. Kukačka a sýček Tak kukačku ani sovu zřejmě denně neslyšíme nicméně pokud uslyšíte kukačku kukat, pak raději nepočítejte kolikrát zakuká, značí to prý kolik let vám zbývá na tomto světě. Pokud ovšem uslyšíte sýčka, značí to smrt ve vaší rodině. Pokud chováte sýčky, zalepte jim zobák aspoň dneska :) (Jedná se o vtip - poznámka pro ochránce zvířat.) 7. Víko od kanálu Dnes v žádném, ale v žádném případě nevstupujte na víko od kanálu. Pro jistotu na něj nevstupujte ani nikdy jindy, nebo se neštěstí nezbavíte. (Třeba je to víko prasklé, nebo špatně usazené a ...) 8. Nevracet se V žádném případě se dnes pro nic nevracejte. Každý návrat pro zapomenutou věc, nebo jen zkontrolovat vypnutí žehličky či sporáku prý nese smůlu. Ale opět, pokud se vrátíte, celou akci lehce zažehnáte sednutím si na chvíli na židli. 9. Prádelní šňůra Pod prádelní šňůrou dnes raději také nechoďte. Nestojí to za strach, že jste si něco pokazili.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi No toto snad použiji do našich svatebních listů. Mohu?
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib No jasně, já to nevymyslela :)) Dala jsem to tu pro inspiraci a také to hodím do svatebních listů :)
Odpovědět
Ahojky no tak to se teda máme na co těšit takový smlůly :-))) Jinak jsem si za 350 Kč na mimibazaru koupila botky co tady doporučovala jedna nevěsta a jsou teda úplně super takže jsem nadšená bílé, malý podpatek a vypadají luxusně třikrát hurá :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy dáš sem fotku? nebo pošleš mi odkaz?
Odpovědět
jj určitě posílám do IP
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy: já sháním nějaké páskové, co by se hodily k antickým šatům? nevidělas někde?
Odpovědět
Já si myslím že ty co mám já by taky šli k antickým
Odpovědět
hanakniha posílám ti něco do IP
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem zjistila že tu fialovou barvu jsem si vybrala pěkně blbě :-( Nějak se mi k sobě nic nehodí. Tmavá fialová je skoro každá jiná hrůza.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Z toho si nic nedělej, já mám všechno lila až na organzu na stůl... ta je spíš růžovofialová. Už to ale řešit nebudu, nedoplatila bych se....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?