Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak jsem dneska byla si vyzkoušet znovu moje šatky a když jsem si je vzala na sebe tak mi nějak vůbec nesedly. Tak říkám té pani že mi jsou krátký a že jsou navíc v pade divně staženy. A ona že je nikdo neměl a že takhle to bylo. No nakonec jsem jí teda naštěstí přesvědčila a odpárala to co bylo divně přichyceno. No takže tím jsem zjistila že už je někdo půjčované měl, ale něja mi to nedošlo tak jsem je moc nezkoumala. Ale snad s nima nic jinýho nebylo. Jen bych potřebovala hrudník a boky tak o 2-3 cm zůžit protože to nesedí nejideálněji jak jsem asi 2 kg přibrala. Takže teď budu do svatby bez večeře :-))) Jinak jsem už nechtěla čekat až otevřou to bandi, tak si tam přítel vyzkoušel oblek a super bude ho mít půjčenej i s vestičkou a regatou oblek má lehce proužek ale v barvě. Jen jsme oblíkli až ty největší kalhoty což bylo vtipné no. A nakonec za celej komplet chtějí jen 1500 a dokonce nám objednali boty které jdou k tomu obleku takže chlapa mám vyřešenýho a jsem za to teda dost ráda. Ještě něco udělat s taťkou a máme to vyřešený.
Odpovědět
Tak se s Vámi musím holky podělit o další věc :-))) Dneska jsem se sebrala že sjedu do svatebních doplňků a že koupúím jen nějakou organzu abych vyzkoušela kolik m na mašle a kolik na stoly a podívám se na nabídku. Když jsem dorazila a sdělila paní požadavek tzn 13.května a fialová. Byla jsem vyvedena z omylu že se nikdo v květnu nevdává a že fialovou taky nidko nechce. Prý se všechny nevěsty letos zbláznily do května a do fialové takže fialová skoro vyprodaná a nové zboží bude až tak za 2 měsíce možná později. Tak jsem si nakoupila všechno co zbyblo :-))) a nechtějte vědět cenu docela mě to položilo. Ale co se dá dělat no budu se stím muset asi smířit :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy tak to je hodně zajímavé, to bych nečekala
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy tak to je hodně zajímavé, to bych nečekala
Odpovědět
Jojo já to taky nečekala tak jsem to koupila komplet a uvidíme no jak to dopadne :-))) Ale řeknu Vám myslela jsem že se třeba do 1000 vejdu a ani omylem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi to je fk,tak třebas týden předem nebo až budeš vědět předpověd,tak si skoč do nějakýho salonu a můžeš si na rychlo něco půjčit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy a ty to máš z Buštěhradu,ty šaty,ne?!Tam mají pánský obleky docela levný.A za kolik boty na objednání?Jo a být bez večeří není moc praktický...pozor na to.Jinak teda čumim,že se roztrhnul pytel s květnovýma svatbama...No,možná jo,ale spíš tak,že s tím nepočítali,tak proto jim přijde,že je toho hodně...třebas svateb v červnu je 100% víc.Třebas jen 11. a 18.6. bude všude plno svateb.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Já mám tohle naštěstí už rok a nakupuji přes svůj živnosťák, takže mě to nepoloží...
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka já jsem si do rozpočtu na výzdobu dala 3000, původně v nabídce hotelu byla výzdoba také za 3000, tu jsme odmítli, chtěla jsem si to připravit sama, takže za ty 3000 toho budu mít až až
Odpovědět
babka: jj z buštěhradu. Jinak ty botky koženy a za 1500 což je fakt super :-) No já zdobila stůl jen pro 15 lidí a stálo mě to 2300 a nedokážu si moc přesdstavit že na hostinu máme 50 lidí :-))) Takže květiny + výzdoba ostatní a jsme na 11 000.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy to je fakt, kytky jsem tam nepočítala, výzdobou jsem myslela jen ty věci na stůl - organza, svíčky, ... kalkulaci od floristky máme 5500,-
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou šílený pálky... :-( Nám to teda nazdobí asi pani v restauraci,ale dám í svoje věci...A jako kytky pořídím asi třeba kusové karabiáty jen do malých úzkých váz...Když je pani v restauraci mít nebude,tak je koupim v Ikee.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já budu zdobit stůl pro 12--16 lidí. V restauraci mi prostřou bílé ubrusy a já na to asi dám jen pruh zlaté organzy a pár růžiček se zeleným v takových těch gelových kuličkách ve skleničkách z Ikey. Jo a viděla jsem u nás v květinářství svíčky ve tvaru srdce, takové jakoby vyřezávané zlato bílé, tak koupím 4 a tím končím. + donesu do restaurace vázičky na kytku mojí, svědkyň a maminek, to taky ozdobí stůl Musíme šetřit :-S
Odpovědět
No já budu mít natazenou bílou a fialovou organzu uprostřed stolu nějaké svíčky a peříčka a květinové misky. Potřebovala bych ale ještě poradit. Budu mít jen vyzdoben hlavní stůl. Potřebovala bych ale něco na ostatní stoly jen doprostřed a chci aby to už bylo levné :-))) poradíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy: já svíčky na zapalovaní nee, budeme v restauraci jen na oběd, takže by se stejně nezapalovaly
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha přesně,my budeme mít svíčky až na večerní raut a tam to zdobení asi moc hrotit nebudu... okvětní plátky vypdají úžasně,já jsem kupovala tady...přijde mi to levné... wildroses-dekorace A v Möbelixu se dají sehnat levnější dekorace,ale ty okvětní plátky jen na ubrusu vypadají krásně... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, je to za mnou, dneska jsem udělala interní kmen ( dřívější 1. atestace), díky bohu, teď už se budu věnovat jen svatebním přípravám, cvičení a předsvatebnímu krášlení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso: gratuluju a závidím, já budu mít klid až v dubnu až odevzdám všechna daňová přiznání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha děkuju, to ono je pořád něco, hned mi dneska zadal šéf připravit přednášku na kongres do brna :-(
Odpovědět
Holky tak v neděli už to budou jen 2 měsíce toto letí co? Já jdu o víkendu vybrat oblek s tatínkem a pak mám sezení s květinářkou aby jsme vše doladily. Jen pořád nevím co dát za dekoraci na ostatní stolečky v restauraci aby to nestálo mo peněz.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Jojo letí to letí. Už aby to tu bylo, nějak mě přestává ten shon bavit :-p :-D Jakou dekoraci? Já budu mít organzu, svícny na čajovky z ikea a poházené plátky umělých růží. Kytky na stoly kupovat nebudu. Včera jsme tedy byli na matrice a už mám jisté mé dvoj příjmení. Zítra jdeme pro prstýnky.
Odpovědět
Já už to taky vymyslela jen to ještě někde sehnat :-))) potřebovala bych podtácky a svíčky ale čtvercové neviděli jste někde? Ale nechce se mi to moc kupovat na těch svatebních eshopech tam je to moc drahé. Ikea mě bohužel také zklamala tak teď nevím moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Jestli jsi z Prahy zkus MadalBal. Jeden je v holešovicích a jeden na floře co vím. Tam mají spoustu takových věciček a za rozumné ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy To jo letí to jako blázen. Já od té doby co mám vyřešené šaty už ostatní nějak neřeším, nechce se mi. Přitom toho ještě tolik zbývá ((( 64 dní do svatby a stále ještě nemáme prstýnky (((
Odpovědět
kucirlib: to je naproti tomu obchoďáku? Toho jsem si nikdy nevšimla. Koukala jsem na net a josu to nějaké elektrikářské potřeby ale i nějaké doplňky takže svíčky mají jo? Tak to se tam juknu
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Nebo zkus this and that ve Vodičkově.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy jojo naproti obchoďáku. Různých serepetiček tam mají spoustu. Juknu jak vypadá jejich net. Já tam občas chodím pro dárky, když potřebuji nějaké drobnosti pro kamarádky a tak. No nebo ten this and that jak psala jajamixi
Odpovědět
Ahoj holky, musím se pochlubit- sehnali jsme veterána, ale naprosto úžasného, předválečného mercedesa, limuzímu... navíc to bude premiéra, ještě nikdo se v něm na svatbu nevezl, tak jsme fakt šťastní... Méně šťastná už jsem z botů, které jsem musela reklamovat, protoze při jejich rozcházení (jsou o číslo menší, než potřebuju, ale tak nádherné, že jsem nemohla odolat) se v nich vevnitř vytlačil hřebíček, tudíž jsou nepoužitelné. Navíc se neví, kdy dostanou nové zboží :o(((
Odpovědět
Profilova fotka
@bajusa jej,tak to je nemilé... :-( ale určitě seženeš hezčí a pohodlnější,až to budeš nejméně čekat. ;-) Tak autíčko musí být skvostné.
Odpovědět
Profilova fotka
A my dnes byli pro prstýnky... Udělali nám úplně jinou kombinaci zlata než jsme chtěli :-( Nejdřív jsem si všimla, že část, co měla být žlutá je červená a doma na světle, že spodek není bílý ale kouřový :( Půjdeme je dnes ještě reklamovat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?