Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy: neobjednávala jsem nic. Na veletrhu jsme od nich ochutnali koláčky a byly vynikající, tak jsem tam zkusila zajet a řekla paní prodavačce, že bych chtěla 6 kusů dortů, které dělají i jako svatební, 2 čokoládové, 2 ovocné a 2 co mi ona doporučí, prodávají je na váhu 350,- kč/kilo, platila jsem 395,- a z toho 80,- bylo za koláčky, ty bohužel běžně nemají, jen když si je někdo objedná, tak na nás vyšel jen jeden povidlovej, kterej máme nejraději, ale i ty ostatní příchutě byly výborný. Paní prodavačka byla moc milá, na papírek mi napsala názvy dortů v pořadí v jakém jsem je měla na tácku, říkala že objednat nejpozději týden, ale raději 14 dní předem. Vzhledem k tomu, že my budeme chtít dort tak 1,5 -2 kg, to myslím i týden dopředu bude stačit
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso Zeptej se tu Civet. Myslím, že by do nějakého pochybného obleku nešli ajejí ženich měl krom obleku od nich vše a její tatínek měl i oblek. Psala tu, že si sahala na ten materiál a bylo to ok. Šijí prý možná v polsku, proto ta cena. Nebo možná by v tom kraji dražší obleky neprodali. Jsem zvědavá no jaké to bude.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib myslím, že to bude dobré, takže navštívíme ještě tu kotvu a Bandi
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme dnes dostali kalkulaci na oběd (35 lidí) a raut (45 lidí), bez nápojů to vychází na 23 tisíc...
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám jak se blíží naše datum tak to tady pěkně vázne. Asi všechny honíme přípravy a na beremko není čas co? ;-) My máme všechno ve stádiu rozpracovanosti. Už aby bylo něco komplet hotové, začínám z toho být dost nervozní. Oznámko rozpracované materiály pořízené, ale ještě ta výroba. Prstýnky pomalu rozmyšlené jen ještě čekáme na otisky aby se mohli dát vyrobit. Myslela jsem, že mám definitivně vybrané šaty, ale nějak od víkendu přemýšlím zase jestli jsou to opravdu ony. Ale nikam zkoušet už jít nehodlám. Ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Nad šaqtam nepřemíšlej!!!Jsou to ony,to si piš.nepochybuj o nich.Koukej na ně tak,jako by byly ty jediné.Jsou neobvyklé,jednoduché,přitom zajímavé a jemné.budeš elegantní přesto princezna.Neblbni. ;-) vybrala jsi dobře a sama víš,že jsi hledala poctivě a rozhodla se správně.Vzpomen,jak jsi byla nervózní,než sis je rezervovala,aby ti je nikdo nevyfouk. @adelkaurso Tak držím palce s atestací.jaký děláš obor?A Bandi je supr,neprohloubíš.Kajsav jsem taky psala a řikala,že supr,že se obleky nemačkaj,její tatínek měl oblek celý den a bylo to v pohodě.prý držel tvar celou dobu.Jinak ty ceny levnějších obelků jsou z lonských kolekcí,ale letošní je okolo 5000 kč. @jaja.mixi To je krásná cena. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Díky moc, to je pravda ,měla jsem uplně chvění v břiše jak když člověk jde na první rande. A to už jsem dlouho neměla, vzhledem k tomu že jsem s partnerem již deset let.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib ;-) tak vidíš.To by kvůli obyč hadrům určitě nebylo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Díky. Kůli obyč hadrům to jsi mně pobavila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib ;-) to abys už nepochybovala,víš?!
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka no je mi to jasný.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib :-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak mám final pani květinářku a i cukrárnu rozhodla jsem se pro ty Chabařovice po dnešní ochutnávce. Takže vlastně už mám snad všechno. Tenhle víken jdu ještě raději zkusit šaty a a další víkend zkouška líčení. Pak už jen dořešit raut a restauraci a rozeslat pozvánky a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy A jak to máš zkouškou líčení?Jak jste se s Martinou domluvily?Dáš mi pak vědět,prosím?Jo a co Chabařovická,budete u nich brát vše komplet?Cenově se asi vyplatí,vid?! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy: Ty Chabařovice mě taky zajímají, co všechno od nich budete brát a s kým jste porovnávali?
Odpovědět
Hle s Martinou jsme se domlouvaly tak že dorazí za mnou a spácháme t u nás doma toho 19týho tak pak dám vědět. Případně nafotím. A jinak mi toho ochutnali docela dost třeba z dorty eu, které jsou ještě trochu dražší se to nedalo srovnat vše lepší v chabařovicích. Ale zase samozřejmě jestli chceš nějakej krém z 90 procentní čokolády tak to asi nedostaneš no. Jako klasika ale chuťově vše super a za ty prachy. Koukala jsem i na nějaké fotky a na krásu za 1 i ten na zkoušku byl super hladkej čistej pěkný.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy tak učnové si daj určo záležet...ty jsou šikovný a mistři na ně dohlížej,takže bych se nebála a opravdu ušetříš...Tak mi dej pak vědět a já se pak k ní objednám.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy: díky za tip, zkusím u nich něco objednat čekatelovi na narozeniny
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budete mít k šatům nějaké bolerko, kdyby byla zima?
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi já mám krajkové, ale je spíš součást šatů, budu ho mít tak jako tak
Odpovědět
Ahojky já bych potřebovala bolerka 2 ale potřebuju si je jen půjčit. Jedno kraka dlouý rukáv a jedno teplejší ale nevím moc kam jít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já si asi udělám jen nějaký šál, kdyby něco...
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: budu mít spadlé rukávky na ramena, takže bolerko asi ne, buďto šál a nebo takovou tu chlupatou pelerínu a nebo pojedu v takové lněné bílé bundičce ze zary, kdysi mi kamarádka říkal, že v ní vypadám jak nevěsta a na radnici to prostě vydržím.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi Zima být nesmí, chci mít holá ramena. Tak tam asi budu stát celá fialová jestli bude zima :-S
Odpovědět
Já teda doufám, že bude krásně teplíčku a svítit sluníčko :-D , ale pro jistotu jsem si sehnala takovou kožíškovou pelerínu přes ramena. Ale jestli bude zima, tak asi zmrznu, protože jsem hodně zimomřivá a ramena odhaluju až když je opravdu teplíčko...
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi @kucirlib @zabicka21 stačí pak někde narychlo zapůjčit...Třebas až si půjdete vyzvednout svatební šatky...To už budete určo předpověd znát. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,máte některá kameramana?
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy z té chabařovické bereš vše komplet???Koláčky,dort i minizákusky?já ještě furt hledám ideální cukrárnu...
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Šaty mám už doma vlastní, takže tohle jde mimo :-D
Odpovědět
babka: jojo komplet všechno a fakt si domluv ochutnávku. Já jsem si dala 8 druhů mini dezetů každej 2x, pak od každýho 2 koláčky asi 6 druhů a pak oni tomu říkaj batul prostě kilovej dortík a doporucuju prolozit jahodama a bylo to super. A to jsem fakt náročná ale zároveň jsem za to nechtěla dát 8 000. Tskže jsem se smířila s tím že nebude žádná supermoderna ale klasika a jsem spokojená
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?