Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme dnes ochutnali koláčky a konečně je pak i objednáme. Snad bude 7 kg na cca 45 lidí stačit. Minidezerty asi nechám na známých a příbuzných. Ještě vymyslet, kde objednat svatební dort... Také jsme byli v restauraci, kde bude hostina. Pan provozní byl milý a sympatický. Výzdobu nám udělají z našich věcí podle fotky, pronájem sálu se neplatí, omezení (noční klid) kvůli hudbě moc není. Oběd bude klasický - rolka, kuřecí se sýrem, šunkou a brambory s oblohou a polévka - cca 200,- na osobu, raut nám sestaví třeba za 300,- za osobu. Není do toho ale počítáno pití. Ale nemají ho zase tak drahé, tak se snad s 45 lidma vejdeme do 40 tisíc (neplatíme tvrdý alkohol).
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: my máme ochutnané z Erhartovy cukrárny a všechny byly vynikající, budeme objednávat čokoořechový + ještě chci vyzkoušet marcipánový z lemoncafe, měla ho na svatbě kamarádka a jen se po něm zaprášilo
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Tam my to přišlo celkem drahé. Soudím hlavně podle koláčků. Dorty jsem viděla okrajově. Koláčky měly ale výborné, ale nakonec jsme sehnali stejně dobré za polovic :-) Asi objednáme z e-dortů
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: já ochutnala zatím jen dvoje koláčky, ty co měli na veletrhu v Diplomatu, je fakt, že ta druhá cukrárna je měla za poloviční cenu, ale nebyly zdaleka tak dobrý jako od Erharta. hele ale cena těch dortů mi nepřijde přehnaná 350,- kč za kilo. A odkud tedy budete mít koláčky?
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: ochutnali jsme 6 drůhů dortů od erharta a ze všech bylo cítit jen máslo, smetana atd. žádné uměliny a rostlinné šlehačky a podobné fujtajbly
Odpovědět
Profilova fotka
Na e-dorty mají cca 250 za kilo a dorty byly moc dobré, také ne umělé. Koláčky máme od jedné cukrářky z Kladna. Jsou vynikající, 4 druhy náplně, měkoučké.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale s dortem ještě uvidíme, tak nejsme rozhodnuti kvůli tomu dovozu.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: já budu na 13.5. brát jen jeden dort asi 1,5 kg, bude nás na oběd max. 16, ale na konec černa na párty bych chtěla objednat koláčky já nevím asi 10 kg, můžeš mi když tak do IP hodit kontakt na tu kladenskou cukrářku? Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Aha, to my chceme vzít dort 9 kg :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi Páne jo.Kolik budete mít lidí? =-) To je tak pro 90 hostů.
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme mít 45 lidí. Na jednoho 150g dortu (klasická velikost řezu v cukrárně), takže počítám, že se sní tak 6 kilo a zbytek chceme do výslužek. Bude to klasický třípatrový dort.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Budeme mít 45 lidí. Na jednoho 150g dortu (klasická velikost řezu v cukrárně), takže počítám, že se sní tak 6 kilo a zbytek chceme do výslužek. Bude to klasický třípatrový dort.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jaja.mixi Aha,to mě nenapadlo,že ho budete dávat i do výslužek.My jak výslužky nechceme,tak mě to necvaklo. :-) Nám právě paní cukráčka říkala,že snad 100g na osobu,ale to je ve finále fuk.Na nějakých 50g na porci.Já myslim,že né všichni si ten dortík daj.Oběd bude celkem sytý.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Jestli něcozbyde, tak to zamrazím nebo ještě v pondělí rozdám :-D Ale uvidíme, jestli nebude jen 8 kilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi to není špatný zamrazit a třebas na výročí vyndat ;-) Poprvé jsem o tom slyela tadya nepřijde mi to jako šptný nápad.Prostě symbolika. ;-) Určo se to neztratí,neboj. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mise pánský oblek neúspěšná, neznáte někdo dobré obchody v praze, kde mají velký výběr obleků?
Odpovědět
Profilova fotka
zítra druhý pokus - outlet Štěrboholy
Odpovědět
Ahoj holky :-) dneska jsem byla na focení boudoir a jsem nadšená cejtila jsem se super. Jinak mám úžasnou květinářku jsem nadšená. Jen ještě řeším pořád dort. Hanakniha: na tu objednávku jste se nahlásili u Erharta nebo jste ochutnali klasický co prodávají zakusky v cukrárně nebo Vám dělali spešl? Adelkaurso: Budu asi řešit stejné dilema s oblekem ale jaktože jste nesehnali? Přijde mi že tvůj partner má dost konfekční velikost. Nebylo nic hezkýho? Kde jste všude byli?
Odpovědět
Jinak mě dostaly oble bandi ceny super a v březnu budou otevírat prodejnu v praze asi si počkám ty ceny jsou až neuvěřitelný
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy no, je to problém, je hodně štíhlej, takže mu sedí slim fit, ale toho tady moc výběr není, všude jen regular, ale má vypracovaná stehna, takže sako 46, ale kalhoty potřebuje větší, tak 48, což je problém, většinou prodávají oblek jako celek a ty, co se dají koupit zvlášť nestojí za nic, nelíbilo se nám nic. Zítra jedeme do Štěrbohol, je tam pietro filipi, sarar, park avenue a blažek. tak snad budeme úspěšnější
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy bandi jsem taky očíhla, ale na webu píšou, že otevírají koncem března, bojím se, že to už bude moc pozdě, že pokud neseženeme tam, tak už nebudeme mít moc možnost výběru jinde, měsíc do svatby
Odpovědět
Do štěrbohol jako do outletu nebo do Europarku. Tam se asi taky juknu mám to kousínek bydlíme v hostíku :-) No přítel jezdil závodně na kole takže stehna zadek vypracovanej a ne malej ale je docela dost vysokej taky potřebujeme rozdílnost velikostí. Ale asi skoro o 2-3 čísla
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy do outletu, doufám, že tentokrát budeme úspěšní, košili a kravatu už má, vestička se nám nelíbí,takže tu mít nebude
Odpovědět
A v outletu je pietro jo? jsem si ho tam vůbec nevšimla
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy ne webu to tam píšou,tak snad se tomu dá věřit
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso V outletu, když jsme byli nic moc neměli. Doporučuji určitě jít se podívat do Kotvy. Tam mají celé patro se společenskou konfekcí. A značky, co jinde nejsou. My koupili oblek u firmy Koutný za 5 tisíc.
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso My čekáme na ten březen na Bandi v Praze. Jinak jsem si psala s prodavačkami z Ostravy a jsou super i po meilu a už věřím že jsou schopné obléci opravdu každého. Nebo si udělejte výlet do Ostravy. Víkendový jízdenka pro dva zpátení je za 550, což se myslím si dá zvládnout.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi Koutný je v kotvě? To tam asi milého vytáhnu, chudáka ;-) tak nerad nakupuje oblečení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Jojo, je tam i Blažek a další takové méně známé firmy.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib díky za radu, Bandi vypadá dobře, na Moravu jezdíme,tak to není problém, akorát nechápu, že je to tak levné a bojím se, aby to nebyla nějaká pochybná kvalita, přítel nosí obleky pořád, takže ho chce na svatbu a pak na běžné nošení. @jaja.mixi díky, tak asi outlet vypustíme a vyrazíme též do kotvy, no jsem na to zvědavá, beremese je super věc, že tady vždycky někdo dobře poradí, super Holky, to je hrůza, teď bych chtěla co nejvíc věcí zařizovat a musím se učit, za týden dělám interní kmen - dřívější 1. atestace lékařů, drtím se, ale hlavu mám v oblacích, už abych to měla za sebou a mohla se plně věnovat přípravám, cvičení a tak :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?