Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy My tam jdeme dnes, za chvíli vyrážíme. O víkendu jsme v Kutné Hoře, kde budeme slavit třetí výročí, co jsme spolu. Dnes je to rok, co jsme se zasnoubili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Bavíme se o oblecích Bandi Vamos. @porodnibabka Koukala jsem na seznam vystavovatelů a nejsou tam. No tak holtpočkáme na březen.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib aha,tak to se nedá nic dělat... :-( @jaja.mixi Tak si to užij,pak napiš,jestli jsi tam něco ulovila.Jo a výročí si užijte ;-) My jsme 3 roky slavili v říjnu. ;-) ale zasnoubili jsme se 29.4. na moje narozky.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Tak jsme se vrátili. No, lidu tam bylo dost i ve čtyři v pátek. Nechci to vidět zítra :-N Koupili jsme si tam jen koláčky (200g), aby jsme zvážili, kolik jich vyjde do jedné výslužky. Jinak jsme nekoupili nic, asi vše máme :-) Jen mě tam odchytla jedna slečna od Maery Key a namalovala mi pusu :-D Ale jestli jdete na prstýnky, tak jich je až až. Já bych si nevybrala...
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib: tý jo, díky za supertyp na obleky.... dneska jsem koupila oblek synovi za 4.000 a myslela jsem si, jak jsem koupila výhodně...
Odpovědět
Profilova fotka
my jdeme do Diplomatu v neděli dopoledne, jdeme po prstýnkách a právě taky pánském obleku. Nechala jsem si dneska na zkoušku udělat svatební nehty, jsou nádherný, zítra se mi sem snad podaří vložit fotku. A jestli i vydrží, nedám na šikmoočky dopustit. Nový gelový nehty za 350 a malování a 2 kamínky za 150 - a skoro v centru Prahy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych si v diplomatu se svou povahou prstýnky nevybrala, strávili bychom tam celý den a pak bych stejně přemýšlela, jestli ten či onenen nebyl lepší. My jsme si vyhlédli sympatického zlatníka pana Dayefa už v hotelu Clarion na veletrhu a pak jsme jednoduše šli k němu do zlatnictví a tam si vybrali. Nabídla sice nebyla veliká, ale jsme spokojeni. Pána jsme potkali i včera na veletrhu, takže určitě k němu zavítejte, je moc fajn. No a nás si pamatuje, protože jsem mu radila jak zhubnout :-D A on mi včera řkla, že ještě nezačal, ba se naopak nehorázně přežral :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) vybrali jsem si Rýdla 'viz diskuze prstýnky od rýdla) příští týden jdeme udělat objednávku a zaplatit zálohu
Odpovědět
@jaja.mixi Tý jo, nemáte strach z květnového data? Já jsem strašpytel, takže v těchto ohledech věřím pověrám...
Odpovědět
Profilova fotka
Já vůbec...
Odpovědět
Profilova fotka
já taky ne a z pátku 13 taky ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejsem pověrčivec, ale fobik... Takže když tu či jinde někdo furt bude tvrdit, že to či ono nosí smůlu, tak začnu mít paniku ze všeho... a nemusí to být z května. ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@vendulkab Já vím o jakou pověru jde a jsem ryze technický člověk, takže já se května nebojím a pátku 13. také ne. 8-)
Odpovědět
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, budu se vdávat 20.05.2011 na Liberecké radnici. Když jsem to řekla všem známým, tak mi to vyvraceli a začala jsem tomu skoro věřit kvůli těm pověrám. Dneska jsem si na internetu četla různé diskuse, a vůbec se teda už nebojím. Jinak jsme taky chtěli 13. v pátek, ale bohužel město má nějakou akci, takže jsme to nechali na toho 20. května. Je to skoro za 3 měsíce a já musím všechno stihnout. Takže vám docela závidím, že jste některá na to měla přes rok čas :-) Jinak všem přeji aby jste byli šťastné a spokojené, a vše vám vyšlo jak si jen budete přát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misicka87 Vítám tě mezi odvážnými květnovými nevěstami ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji :-D
Odpovědět
Ahojte, zase jsem se na nějakou dobu odmlčela, protože prostě nestíhám... :-( Jak jste všechny na tom? Už máte zařízeno? Mě začíná popadat panika, že to nemůžu stihnout, že už ani ne tři měsíce a budu vdaná paní. :-D Ale moc se těším... :-D :-D My jinak už začínáme finišovat, proto jsem taky teď nestíhala. Šaty už jsou zarezervované, raut připravujeme - teď čekáme na kalkulaci, v úterý máme sraz s floristkou, prstýnky jsou objednané, DJ objednaný, dortík vybraný - i cukrárna vybraná, oblek vyhlédnutý - už tam jen dojít...
Odpovědět
Profilova fotka
@zabicka21: my máme vybranou restauraci, příští týden jdeme objednat prstýnky a to je zatím vše..
Odpovědět
Ahoj holky, tak já už mám všechno jakež takež naplánované a předpřipravené. Nakonec jsme už konečně vybrali restauraci. Hurááá bude to port62 už ho máme zarezervovaný máme vybrané a naceněné menu na oběd. Raut ještě řeším. Máme konečně spočítané lidi. Na matriku vše podepsat jdeme teď v týdnu. Květinářku: rozhoduji se mezi dvěmy podle ceny čekám na kalkulace. A začítkem března jedu zkoušet šaty jestli se do nich vejdu a další tejdny na to zkouška líčení. Výzdobu mi komplet udělá květinářka takže se o nic nemusím starat. Takže ještě dort to už je taky v řešení a sna je to uz všechno cca pořešeno. Jo ještě bych si chtěla koupit prstýnek tak uvidíme jak to stihnu. Co vy? Snad jsem Vás tím moc nevyčerpala :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jste mě tedy včera nahlodali s tím, co máte... Takže se mi v noci zdálo, že nic nestíhám a ráno jsem z toho byla celá hin, až jsem se musela jít léčit nákupama do výtvarných potřeb :-D :-D :-D My jdeme příští sobotu domlouvat podrobnosti do restaurace a ještě si vyzvedneme minizákusky a koláčky na svatbu. S tím sladkým mám teda největší starosti. Hrůza vybrat někoho, aby dělal dobré, pěkné a levné dorty :-S Na začátku března vyzvedneme přítelův rodný list a zajedeme na matriku. V březnu také musím dodělat naše oznámení, které v této chvíli vázne na tom, že panáček (tanečník - máme tam pár v tanci) nemá chodidlo a já ho v grafickém programu nejsem schopná dodělat :-D Také se v březnu musíme sejít s fotografkou. No a dalších milion věci, které si ani nepamatuji....
Odpovědět
Profilova fotka
ha! - na matrice už jsme taky byli, další bod hotov. Máme teď velký výdaje s rekonstrukcí baráku, tak jsem nějaká nenaložená a redukuju svatební výdaje co to jde. :-|
Odpovědět
Tak já mám zítra schůzku s květinářkou, tak jsem na to zvědavá a těším se. Jinak nám v pátek přišel předběžný rozpočet na hostinu, takže jsem tam něco poupravila a částečně snížila počet lidí. Protože nám pořád někteří nepotvrdili účast, takže bychom chtěli vidět, jak to hýbne s cenou. Každá korunka dobrá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak jsem taky trochu mákla a dokonce i čekatel, máme vybraný dort, kytky, domluvenou restauraci, rozhodnuto, že šaty budu mít krátké a čekatel vytvořil první návrh oznámení a moc se mi líbí, tak se mi trochu ulevilo :-D
Odpovědět
hanakniha: budeš mít krátký šatky? Necháváš si šít nebo půjčuješ? ještě jsem se chtěla zeptat koukala jsem v jedné diskuzi že by jsi chtěla dělat dietoložku nebo nějakou poradkyni :-) nechceš mi dát radu? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ták, v sobotu jedeme po žracích bodech :-D Respektive jedeme pro koláčky a dorty na ochutnávku a pak na oběd a domluvu do vybrané restaurace. Tak snad neprasknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Tak to je hezký pokrok. ;-) Když ono jak se to blíží,tak člověku ani nic jiného nezbude... @rouy Dej mi pak vědět,až budeš po zkoušce u Martiny,prosím ;-) @jaja.mixi To jsou ale poměrně příjemné zařizovací povinnosti,jen se nepřejíst...
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy: jj, psala jsem že uvažuju o kurzu ;-) hubnu teď pod dohledem Havlíčka a Cajthamlové a jde mi to konečně skoro bezbolestně a úspěšně a výživa mě fakt začala zajímat a bavit. Pokud budu vědět, tak samozřejmě poradím, ale ber to zatím jen jako názor laika
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy: Jo a ty krátký šaty si budu nechat šít, asi příští týden se půjdu podívat na meteriály do Linie Praha, podle fotky mi je paní nacenila okolo 6tis.
Odpovědět
Profilova fotka
tak se dneska chystáme na nákupy - oblek pro ženicha, tak snad seženeme
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?