Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Prstýnky mám v albu jako poslední.
Odpovědět
kdyz ja nevim jak mi pani vizazistka bude sedet. Je mozne ze.se mi jeji styl libit nebude a budu muset hledat jeste jinde
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, včera mě chytly dva děsy... jeden ohledně jedné příbuzné, která je mentálně postižená (založila jsem tu téma http://www.beremese.cz/diskuse/tema/m...) a druhý děs ohledně šatů co jsem si v prosinci koupila. Za posledního 3/4 jsem totiž zhubla z 58 na 51 kg (ne kvůli svatbě) a teď to jde každý měsíc pořád o půl kila dolů. Bojím se, aby mi moje šaty nebyly velké. Koupila jsem totiž i o číslo větší, protože se mi líbila šněrovačka úplně zatažená. Takže teď už víc utáhnout ani nejdou. Bojím se, aby mi nebyly velké. Neznám v Praze nikoho, kdo by je zúžil případně. V salonech to na cizí šaty dělat nechtějí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy a proč myslíš?Já nevím no...tvoje datum svatby je poměrně frekventovaný,ale třeba bys eště někoho jiného sehnala.Stát se může všechno...A tobě se její práce nelíbí? @jaja.mixi Tak to je docela sešup,takhle rychle ubrat.Aby z tebe do května něco zbylo...A v nějakém krejčovství se zeptat,jestli by ti případně byli ochotní šatky zúžit...neptala ses?nebo tam,kde jsi šatečky koupila by ti nepomohli?Jo a na tu diskuzi juknu a odepíšu ti tam.Joa prstýnky jsou parádní. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka No sešup to zase není.. Jen necelé kilo za měsíc. Já vždycky měla kolem 50kg, pak jsem přibrala a nakonec upravila jídelníček a shodila. Počkám ještě na druhou polovinu března a pak se někde poptám. Šaty jsem koupila u paní, co je nechává šít v Číně, sama neupravuje.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi Ajajaj...tak to je blbý.Tyhle šatky z Číny nikdo rád neupravuje,jsou většinou blbě šitý a těžko se to zakládá,ale tak uvidíš,co ti řeknou... ;-) Tak to ti závidim.ještě bych ráda sundala 2 kg dolů,ale když se nepovede,tak nevadí.Mám ted 53,5,takže to mi stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Oni jsou ušité moc pěkně a precizně, já sama šiji, tak to vidím, jen bych se nerada pouštěla do úprav sama.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi tak v tom případě určitě zajdi do nějakého krejčovství a domluv se.To nebude problém. ;-)
Odpovědět
jaja tak to se mas ja bych zase potrebovala schodit bojim se ze se di nich spis nevejdu. Jak nesportuju tak to nejde dolu a jak mam tu nohu sportovat ani nemuzu. No jaem zvedava kolik za ty tri mesice pujde dolu ale moc urcite ne spis nahoru :-))) babka: jinak me se jeji prace podle fotek libi ale reference jsem nesehnala nikde tak uvidime. Uz jsem objednana na zkousku na 19 brezna to je tak akorat
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy fakt?To už tě objednala?Jinak reference jsem taky nenašla,ale myslim,že bude šikovná. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Já taky vůbec nesportuju, spíš jsem si jen přeházela jídelníček. S přítelem tančíme závodně, ale teď to dooost flákáme. Tak to jsem zvědavá, jak ti to bude slušet! Já jdu až na začátku dubna, ale nebojím se, že by se jí něco nepovedlo. Jo a dnes jsem pořádně prohlédla šaty a zjistila jsem, že bych si je uměla zabrat i sama, zespodu jsou dobře přístupné :-D
Odpovědět
jaja: já byla zvyklá sportovat 7x týdně a teď ani jednou uz rok a půl takže za tu dobu 10 kg nahoru no :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rouy Tak to my trénoali taky tak 5x týdně a nic nahoru teď nešlo. Ale záleží jak u koho.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky cpak se děje? nějak to tu vázne. Já už setěším jak malá na zítra na veletrh a na neděli a pondělí na zkoušení šatů. V týdnu pak musím definitivně vybrat šatky.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib jsem zvědavá,ajké šatečky nakonec vybereš...V albu se mi na tobě líbí oboje a každé jsou jiné,takže bych teda taky váhala být v tvé kůži...A copak chceš v Dipomiku ulovit?Prstýnky?Já teda na veletrh nepůjdu.není třeba,mi už vše podstatné máme.jen mám dilema,zda vybrat hranatý nebo kulatý dort,ale začínám se opět klonit k hranatému.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka V diplomatu hodlám ulovit slevu na šatečky, třeba mi to pomuže v rozhodování. A třeba i nějaké prstýnky, zatím mám předem domluveného jednoho pána z Plzně. Budeme si nechávat dělat spec.rytinu a i s ní nabízí celkem pěknou cenu. A kdyb tam měli i nějaké obleky na muže tak juknem i po nich. Dortík mi bude dělat sestra, má to teď jako hobby a pro známé a tak dělá min. dva dorty týdne, asi se na mateřské s dvojčaty nudí. Chci ten z malých dortíků a o tvaru taky ještě nepadlo definitivní rozhodnutí. 8-) Ale taky se mi více líbí ty hranaté, ale jsou zase pracnější na výrobu.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib No,vidíš,ty obleky...ale mi ho stejně budeme řešit až v dubnu.přítel zítra nemůže,takže by mi to bylo k ničemu.O šatkách jsi právě mluvila,že třebas ta sleva z Nevěsty,to by bylo fajn.Držím palec. ;-) Tý jo a speciální rytinu? A sestra je hutá.ještě s dvojčátkama.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Jestli s oblekem čekáte na duben, my taky nespěcháme, ale trochu se rozkoukat. Ale mám vyhlídnutou značku Bandi Vamos. Mají prodejnu jen v Ostravě a během března mají otevřít pobočku i v Praze. jejich web kdybys chtěla juknout je w w w bandi tečka cé zet. A cenysi myslím že více než přijatelné.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib díkys,juknu.Mně se právě líbí docela Masterhend.Docela i v salonech jsou,ale ceny teda docela různý.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib to vypadá úžasně.To by se mi pro přítelíčka docela líbilo.a nevíš,kdy tady ta značka bude?
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Psali v průběhu měsíce března že tu začnou zkušební provoz, Jinak máme naplánovaný výlet do Ostravy. mají otevřeno v neděli odpoledne a lístek na vlak pro dva by vyšel 550Kč a je to vcelku kousek od nádraží jak jsem koukala do mapy. Tak ještě uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Aha,no tak jedině když budou tady.Příel mi jinam nepojede. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Jo a nevíš,kde by to v tý Praze mělo být,vid?!
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Píšou že na Praze 4, ale víc neupřesnili, ale furt blíž než jet do Ostravy. Jako za tu cenu přemýšlím, že bychom pořídili i botky a pásek. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib tak tak.nechápu.taková supr cena a přitom nádherný obleky.Sice jsem chtěla pro přítele jen obleček půjčit,ale za tuhle cenu...Takováhle cena je za půjčení a jsou i dražší obleky. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Přesně tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib A ještě jsou hnusný.Vypadaj lacině.Tohle se mi fakt líbí.Díky moc za typ.Jsi zlatá. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka nemáš zač. Trochu doufám ,ež by mohli být i v Diplomatu, že bych okoukla jak vypadají ve skutečnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib a nedá se zjistit,jaký tam budou vystavovatelé?Kdyžtak bych se šla teda taky juknout,kdyby tam byli.
Odpovědět
Ahoj holky, Kdo se všechno chystáte do diplomatu? Já určo v sobotu dopo. A o jakých se bavíte oblecích já potřebuju už Nutňe někde hezký sehnat. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?