Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso Já myslím,že ne.Pokud se člověk účastní plesu,taky je nějaký dress code,kde ti napíšou,co je a co není vhodné.Tak proč ne.Navíc si myslím,že je lepší říct věci narovinu.A pokud máte důvody,proč nechcete to a to,tak není problém.Každý by to měl chápat.Je to vaše svatba a váš den. @jaja.mixi Kdypak budete oznámení rozdávat?! ;-) Já to vidím tak na konec března...Aby všichni měli včas zařízená volna.Něteří už mají dokonce naplánovanou dovču od ledna.Museli povinně. :-( tak snad to nebude problém,aby mohli přijít na naší svatbu,i když třeba nemají náš den napsaný dovču. :-| @hanakniha A proč né na just.prostě je to Váš den a i kdyby ses rozhodla pro nevím co,je to vaše věc.navíc...atypické věci si pak bude pamatovat každý.Tuctové věci na svatbu nikdo... ;-) @jaja.mixi Tak to jsem zvědavá,koho budeš mít. :-D :-p Jinak přesně.Dort taky budeme mít kulatý a jediné nejedlé na tom budou stužky po obvodech každého patra.Na horu dáme bohatší zdobení z kytiček a konec...Víc nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Oznámení budeme dávat asi taky tak na konci března, snad budu mít brzo fialkový papír, co jsem objednala, abych se do toho mohla pustit :-| Na dort máme keramickou figurku, ale jinak chceme zdobení jednodušší. Dneska jsem na tu zkoušku zvědavá, beru si s sebou i závoj, snad nebudu za blbku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi né,to určitě nebudeš.Pokud máš ještě jiné ozdůbky do vlásků,tak bez vše.Je dobré mít sebou i foto šatů,kytičky...jaké máš šperky.Všechno,takže za blbku nebudš,to se určitě neboj. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Fotku šatů mám.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi Jsem zvědavá,jak pořídíš. ;-) Já jsem si včera s paní vizážistkou psala a ptala se jí na umělé řasy,tak jsem zvědavá,zda mi sednou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi proč bys měla být, naopak pokud plánuješ závoj, tak je jasné že to s ním musíte taky vyzkoušet :-) tak jsem zvědavá co vymyslíte za účesy a těším se na fotky taky adel, máte to na stránkách napsané moc hezky, nevidím důvod proč by se měl někdo urazit (ale lidi jsou různí 8-( ), každopádně je to vaše svatba, tak máte právo si říct co a jak bude, máme tak nějak podobné přestavy jak by to měla probíhat (až na ty bublifuky, ty určo pořídím :-)) a taky mám v plánu k oznámením psát průvodní dopis, hlavně co se oblečení týče, ať nám tam nikdo nenaběhne ve velkých večerních, jelikož to bude zahradní uvolněná party
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Já rozhodně umělé řasy nechci. Lepím si je na taneční soutěže a nedokáži si představit být v nich celý den :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi no,ona by mi je různě prostříhala,zkrátila...tak,abych nebyla jako travestita. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka O to ani nejde. Spíš ať jsem měla jekékoliv, tak docela ty konečky píchaly do víček. Nic příjemného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi aha... :-( no,zkusíme to na zkoušce a uvidíme.ale díky,at vím,zda do toho jít.
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso: díky, mě se ten nápad s černými šaty a bílým obelkem taky líbil, čekatel prohlásil, že pokud nebude mít závoj, nemá s tím nejmenší problém, ale tím mi došlo, že jemu by se to asi tolik nelíbilo a zavrhla jsem to. Jinak ta vaše malá rada na závěr je podle mě naprosto legitimní, možná bych jen ty poslední věty trošku víc zaobalila. Na začátku to píšete tak pěkně a ty poslední věty trošku vypadají jako strohé povely. Ale pokud mezi hosty mátel lidi, kterým se to musí takto polopaticky naservírovat, je to rozhodně lepší, než mít zničené šaty a na hostině trapné soutěže.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi Ahoooj, tak mi také máme svatbu v pátek 13.5.2011 a ve 13:00 :)) ale to bylo řečí doma atd ... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucik2930 vítej....na řeči kašli.Máte krásného syna.Gratuluju. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě začíná připadat, že když už se někdo bere letos v květnu, tak hlavně v pátek třináctého - jsem ráda, že je nás víc praštěných
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka na na řeči kašlu, bude to náš den :) a děkujem :) je to poklad :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha my jsme chtěli 13 protože je to naše štasne číslo, a zrovna to vyšlo na pátek, jinek pátek neni, pak je akorat sobota a to tady u nas neoddavaj kuli naky akci...takže proto vyšlo tohle datum :) a jak řikas taky jsem ráda, že je nás více :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik2930: mě čekatel požádal v listopadu 2009 a zrovna to byl pátek 13, pro mě to bylo naprosto nečekané, takže po prvním šoku jsme pátek třináctého vyhlásili naším šťastným dnem a když to vyšlo v roce 2011 na květen, to jsme si nemohli nechat ujít ;-)
Odpovědět
porodnibabka: Kdy jdeš na zkoušku k té vizažistce? Já už si to nepamatuju přesně ale myslím že máme stejnou viď? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, zkouška nakonec nebyla zkouška, ale jen poznávací schůzka. Nějak jsme se nepochopily :-D Takže na zkoušku jsem se objednala na začátek dubna. Ale jinak to bylo milé :-) A cestou domů jsem koupila nějaké košíčky na výslužky.
Odpovědět
Profilova fotka
a hlavně jestli spolu mají dva lidi zůstat, tak to neni o tom kde a kdy se berou, ale jak jim to klape a jak si dokážou vyhovět :))
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha máš pravdu, ty poslední jsem "odflákla", ještě na tom zapracuju Jinak díky všem za rady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucik2930 přesně tak
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy jj,máme stejnou.Budu se u ní v březnu objednávat na zkoušku. ;-) @hanakniha Tak myslím,že jste si ani jiném datum nemohli vybrat,Hani.13. je vaše osudná. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi jeje,no vidíš,ale tak co,stejně byla tvoje návštěva plodná,když jsi dobře pořídila... ;-)
Odpovědět
Taky bych se chtěla na březen objednat až budu vědět přesně kytky a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy já myslím,že mě v březnu objedná někdy na konec dubna,začátek května. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsme si vybrali prstýnky a rovnou si je objednaly. Budou za měsíc ;-)
Odpovědět
porodnibabka: Fakt myslíš že nebude mít čas nebo že je to zbytečně brzo? Ale zase kdyby se ti třeba něco nelíbilo tak měsíc ani ne před svatbou je docela pozdě to řešit.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi jůůů,gratuluju moc.Josu to podobné,co máš v albu? @rouy já myslim,že dřív to nemá cenu.Pochybuju,že nás objedná na dřív.Teda tebe třebas jo,vdáváš se o 14 dní dřív než já.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych se k vizážistce objednala tak na začátek dubna.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?