Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já zatím příjemní nezkouším,protože mám svůj současný podpis takovej vypsanej a novým příjmením mi to zas bude trochu trvat,ale nové bude ještě o kousek delší,než to současné.Stejně...než si na to zvyknu....myslím,že se budu ještě dlouho představovat a podepisovat svým dívčím,než si na to zvyknu.
Odpovědět
Profilova fotka
karol, já budu mít s nacvičením nového jména taky potíže, vůbec se mi do toho nechce :-S aspoň s podpisem nebude takový problém, první písmeno je stejné a zbytek je stejně takový klikyhám
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme otestovali restauraci a nic moc, takže hledáme dál...
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha No určitě najdete... my testovali jen loni v červnu na obědě a docela to šlo. Na oficiálnější testování to vidím tak v únoru, ale asi bychom stejně neměnili. Máme ji blízko obřadu a je tam velký sál na tancování.
Odpovědět
Profilova fotka
jaja.mixi: možná to uděláme i tak (když nás půjde jen 8), že si rezervujeme stůl pro 8 na oběd a nebudeme ani říkat, že je to svatba, protože se chceme jen naobědvat - přemýšlím o Imperialu
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha My si tam v červnu taky zašli jen tak na oběd a schválně jsme si dali takové klasické jídlo, co by se mohlo jako jedno z nabídky objevit... kuřecí s přílohou. Přítel si dal tedy myslím něco jiného, ale nepamatuji se co.
Odpovědět
Holky ještě k těm příjmením, kdybych chtěla partnerovo bez ová a za tím svoje s ová. Jak to pak funguje ociálně? Podpisy, občanka, atd? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: já to budu mít přesně tak a paní na matrice říkala, že na oficiálních dokumentech musím vždy používat obě příjmení. Jinak se můžeš podepisovat jak chceš
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Já to budu mít také tak. A hanakniha má úplně pravdu :-) Tam kde to nebude třeba, tak se podepíši Jana M. ...ová
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a podpisy mám jen muří nohy, tak to bude jednoduché.
Odpovědět
Profilova fotka
To já si třeba nechám nechám jen přítelovo jméno,pač se jmenuju po pánovi,kterého neznám a nikdy jsem ho neviděla,takže budu radši. @hanakniha Máš recht,jakmile totiž řekneš,že jste svatba,automaticky naskočí penále aspon 1000kč.a to ve všem... ]-( Když Vás bude takhle málo,tak proč ne. @jaja.mixi Máte už představu svatebního menu?My nechceme klasiku-tj.svíčkovou a šunkovou rolku....ale co budeme dávat,to je ještě není jasný.
Odpovědět
Profilova fotka
jaja.mixi: zatím jsem přesvědčená, že si Knihu budu užívat, ale pak to asi taky skončí u Hana K. ...á anebo Knihana
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
porodnibabka: my určitě nebudeme mít svíčkovou ani rolku, chtěla bych něco lehkého moderního. V předkrmu bych ráda zapečný kozí sýr, hlavní něco kuřecího nebo krůtího nebo lososa a zákusek trošku těsta, lehký krém a ovoce
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a od 1.4. jsem bez práce. Dala jsem výpověď ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi : budeš mít čas na chystání svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No relativně... Končím až na konci března a do toho balím vlastní objednávky. Ale v dubnu snad bude víc času :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi: kde najdu ten tvůj pořad? jak se to jmenovalo?
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Receptář prima nápadů, je v archivu Primy z minulé neděle. Předvádím quilling
Odpovědět
Profilova fotka
Do alba jsem si dala svatební panenku, které jsem ušila šaty. Mám z ní radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak po zveřejnění našeho oznámení se mi hrnou objednávky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso Jaké objednávky? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib abych jim vytvořila také oznámení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nové úpravy na našich stránkách : http://www.pulkertovi.estranky.cz/
Odpovědět
Holky nevíte kam mám ít vybrat s mamkou nějaký obleček na svatbu pro ní? Představuje si nějaké šatky ke kolenům nebo těsně pod a přez ně třeba nějaké sáčko. Ale já vůbec nevím kam jít.
Odpovědět
Profilova fotka
jaja.mixi: ty jsi šikulka, ta panenka je moc hezká. My budeme mít medvídky, což je první věc, kterou jsem koupila tady na bazaru už loni vlétě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Tak to mi povídej...Nás to taky čeká,ale zkusíme asi obrazit nějaké salony.Tam toho seženeš asi nejvíc...Chic třeba...tam byly myslím šaty i pro maminky.Ale u Vietví bys možná taky něco sehnala...pokud netrváš na značce. @adelkaurso fakt?Taky je to stejně hustý...Přijde mi to někdy trošku jako drzost... :-N @jaja.mixi šatky se ti povedly. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přítel bude mít na utě tučňáka :-D Je programátor v Linuxu a ti mají jako sympol tučňáka.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi jééé,tak to je dobrý ;-) Tučnáky miluju...jsou tak roztomilý a ta jejich kolíbavá chůze. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Jen má na bříšku nápis oracle. Takže mu musím udělat regatu. Jo a ještě klobouček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi :-D tak to bude boží...ještě,že jsi taková šikovná výtvarnice. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?