Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Jo já taky bojovala a sále bojuju kvůli našemu datu. Hlavně s mýma rodičema. Jinak ostatní si to nechali rozumně vysvětlit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib hlavně to nevzdávej,dlouho už je to bavit nemůže... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Tak je to možné, že mluvili o mě, ale je divné, že by si mě pamatovali. Tuším, že mě taky o někom říkali :-D Jestli oni to neříkají permanentně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Neboj to já jsem palice tvrdohlavá a nevzdám se ;-) Však už taky na ten termín všechno domlouváme a zařizujem. Naši to holt musí nějak zkousnout ;-) Nejhorší, že v HB ani ten měsíc neoddávají jak moc se tomu u nás ve městě věří :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib to je ale hrozný...Komu je co do toho,e chcete svatbu zrovna v květnu.Je to přeci opravdu krásný termín a měsíc.To je jako by někdo zakázal svatby 21.8.(a že jich letos bylo),pač do ČSR vpadla vojska Varšavské smlouvy...
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Teď jsi mně pobavila ;-) Všichni jsou v pohodě jen moji rodiče z toh nejsou zrovna na větvi. le když to tak chcem tak ať to tak máme. Ale vždy když se s nima vidím, tak se mně nezapomenou zeptat jestli jsme si to s tím termínem nerozmysleli. Ale já už se tomu pomalu jen směju. Ale jako že matrika neoddává celej květen z toho jsem byla vyloženě v šoku 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je to docela v pohode. Rodice pritele rekli ze je jim to jedno kdy si to udelame, jen podotkli ze v kvetnu se svatby nedelaji. z moji strany je to v pohode, az na babi, jelikoz se bratr prokecl a ona "spustila" ty reci o kvetnu atd....vzdyt to vsichni asi znate. Ale je to nes den, nase svatba a jaky datum si vyberem to jen a jen nase vec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lu.ci.e Přéééésněěěě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my máme termín 13.5. 2011 :-)) na hukvaldech, nemáte s tímto místem nějaké zkušenosti ?
Odpovědět
Profilova fotka
jaja.mixi: jj, chci přijmout příjmení manžela, ale zatím si nechat i svoje. A později uvidím. porodnibabka: já vymyslela variantu na svatební cestu po česku pomocí slevomatu apod. Źe si nakoupíme pár voucherů po 2-3 dny na různých místech česka a budeme se mezi nimi stěhovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha děkuju, ty naše ale nejsou tlusté, na obrázku to možná tak vypadá,ale jsou celkem drobné a úzké @porodnibabka máš recht, že to nakonec poznat není, s tou alergií je to jasné, ty Vaše jsou také moc krásné, už je máte doma? U nás se tomu také spíš smějí, že se bereme pátek 13. a ještě k tomu v květnu
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Supr nápad,dají se tak ulovit supr pobyty za pár kačen...Skrz cézet je tím zdrojem? ;-) @adelkaurso Máme...Od včera jsou doma v krabičce a čekají na velký den D v květnu ;-) Navíc jsou fakt jak podle obrázku.Takže nakonec se pan zlatník vytáhnul,i když nám taky připravil rušný chvilky...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dneska proběhla zkouška líčení - vizážista Antonín Faltýnek a předsvatební focení s naší fotografkou Katkou Faltýnkovou, jsme nadšení - fota v albu Přípravy našeho nejkrásnějšího dne. Oba jsou to profíci a hrozně milí lidé!
Odpovědět
Profilova fotka
Já si zase dnes vyzvedla závoj a spodničku pod šaty, co už visí doma :o)
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: přesně tak :-) pořizuju si tam hlavně různé kosmetické procedury, nebo jdeme na voucher na večeři a k vánocům jsem dostala relaxační víkendovej pobyt
Odpovědět
Profilova fotka
adelkaurso: máš taaak krásný a hustý řasy ..... jen závidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha nemám, jsou umělé, na svatbu je budu mít, ale trochu zkrácené a prostříhané
Odpovědět
ahoj holčiny. Já už jsem z nemocnice. Prstík se docela hojí ale bolí. Jinak na svatbu nehet asi nebude. Takže budu muset najít boty ze zavřenou špičkou. Těd chodim pořád v džínách protože mám jednu nohu obvázanou, ale už jsem naštěstí odhodila berle. Jinak přípravy jsou u nás na bodu 0. Moc práce, tak snad se konečně už rozhoupeme začít zase něco řešit. :-)) Adelkaurso: nádherný fotky a hrozně hezký líčení :-)) Jo a taky pěknej manžel :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy To je fajn, že už to máš za sebou, brzy se Ti to zahojí a v květnu budeš jako rybička!!! a teď během rekonvalescence budeš mít dost času na vymýšlení detailů svatby jo líčení se mi taky moc líbí a "manžel" ještě víc:-)))
Odpovědět
No já už chodim normálně do práce takže času moc nebude :-))) Koukala jsem na toho vizažistu pracuje sám nebo jen dohromady stou paní fotografkou? Bude ti dělat i vlasy? Mohu se zeptat kolik stojí? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že pracuje i sám, ale s manželkou jsou super dvojka, jsou moc fajn, vlasy mi bude dělat kadeřnice. kolik to stojí samotné nevím, mám to v ceně toho focení, nicméně se na ně oba zase v květnu těším
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem včera do noci makala na oznámení a jsem spokojená - viz album Co už máme...
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso To oznámení je nááádherný.Opravdu originál a povedenej...Jak ti bylo v umělých řasách?Taky bych je docela brala,ale nemám s tím žádnou zkušenost....Jak se to sundavá a tak...Joa Železné hory jsou prý nádherný kraj.DOstala jsem na ně typ od jedné nevěsty tady,co se tam taky bude vdávat a znělo a vypadalo to tam úchvatně. @rouy Tak brzké a co nejpříjemnější uzdravení. ;-) Ted byses mohla na přípravy zaměřit,at ti to od bolesti pomůže.Budeš se soustředit na něco jiného a na bolest už nebude místo ;-) @hanakniha Máš recht,taky tam asi něco vyberu.Je tam supr nejen to kosmetické,ale i ty víkendové pobyty.Moc se mi to někdy líbí,takže to nějak vyřeším a tyk bysme něco takového vyzkoušeli,i když přítel moc není na wellnes,ale tak dá se tam sehnat i normoš pobyt...Uvidíme. @jaja.mixi Už máš závojíček a budeš ho mít přehrnovací?Já to ám od přítele právě zakázané,ale je to krásný...Mně se to líbí.Tak ho spon budu mít přes drdol,aby byl krásně vidět.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Ještě pořádně nevím, jak závoj budu mít upevněný, ale chtěla bych ho asi nad nějakým drdolem, pod mi přijde že nevynikne. A když bude nad, tak se dá jedna vrstva přehodit i přes obličej - to se mi líbí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso Já se na oznámení chystám tak na začátku února, ale pořád nemám správný fialkový papír. I kdy už asi vím, jak bude vypadat.
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso Jinak je moc krásné Adélko! Já budu mít dost lepení, jelikož jsem výtvarnice s papírem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka děkuju moc za pozitivní kritiku, mám z oznámení velkou radost, je přesně takové, jaké jsem si ho vysnila. Jinak řasy mi přidělával vizážista, má na to speciální lepidlo, které drží a zároveň při sundavání netrhá vlastní řasy, na začátku to byl divný pocit, jako bych měla nad očima střechu, taky se mi víčka zdála celkem těžká, ale za cca 10 minut jsem si zvykla a už to nevnímala. Akorát je chci na svatbu trochu prostříhat a zkrátit u vnějších koutků, tam se mi to zdálo moc, už to nevypadalo přirozeně, ale jinak si myslím, že je to dobrá věc, fotografka mě vyfotila bez i s řasama a byl to velký rozdíl. celkem dobré řasy mají v HM, jsou totiž na silikonovém podkladě - ne na tmavé lince, ale na průhledné jsou nalepené takové trsy, takže to splyne, určitě si nekupuj ty na silné černé lince @jaja.mixi také moc děkuju a už se těším na Tvoje oznámení, já zase ráda dělám počítačovou grafiku, takže to bylo jasné jak ho budu dělat, u Tebe jako u výtvarnice také :-) tak good luck
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem sice vystudovanej grafik ale svat. oznámení nechám na taťkovi. Má kamaráda kreslíře a něco mu zadal tak uvidíme co vytvoří. Já chci oznámení které v sobě ponese trochu vtipu tak doufám že to vyjde.
Odpovědět
Holky ještě mě tak napadlo jak máte ten svatebníé den naplánovanej? Já začínám nějak zjišťovat že asi trochu nestíháme. Máme obřad ve 13:00 a máme na hodinu a čtvrt to místo pronajatý. Takže tak 14:30 od tamtud pojedeme na oběd. A pak teda přemíšlim jak to zkoordinovat cca půl hodina na přejezd do restaurace. A pak už si řikám že nestíháme :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dneska jsem byla v Receptáři prima nápadů, tak jestli se budete chtít podívat, tak určitě to každým dnem bude ve videoarchivu :-) Nechtěla jsem to sem dřív psát, než se na to sama kouknu :-) Představovala jsem výtvanrnou techniku quilling. Co se týče plánování, tak jsme nad tím ještě nepřemýšleli. Ale počítám asi takto: 13:00 obřad 14:00 - oběd (máme to na oběd asi 5 minut autem) Potom krájení dortu, proslovy. 15:30 nebo 16:00 nějaké focení poblíž 18:00 nebo 18:30 začátek rautu pro kamarády 20:00 přijde kapela
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?