Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Ne, ale bydlím na Praze 2 :) Pročpak jsi se pro ní rozhodla? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaja.mixi: hledali jsme místo v centru Prahy, kam to budou mít svatebčani blízko (myslím kolegy a kamarády, kteří přijdou jen na obřad a na oslavu až v červnu) a Staroměstská radnice je v obležení turistů a ta Novoměstská se nám zdá uvnitř mnohem hezčí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Jen škoda těch aut okolo, i když mně osobně by nevadili. Aspoň by na mě lidi z aut čučeli :-D A navíc je před radnicí miniparčík (nemyslím teď celé Karlovo nám), který to pěkně odděluje. Pěkná svatba by mohla být i v Botanické zahradě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi a v botanický to jde???? :-o Já myslela že ne,e,ale krásný to být musí.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Jistě to nevím, za zeptání nic nedáš :-) Kdysi někdo psal, že tam měl svatbu. Ale asi to chce známost.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi já vím,že to šlo bez problémů v dendrolce v Průhonicích.tak my máme stejně Hostivici,takže je to fuk.ale musí to být úžasný,když všechno kvete.
Odpovědět
Profilova fotka
jaja.mixi: auta mi nevaděj, my přijedeme maximálně třema, čtyřma, to se na parkoviště vejdeme a zbytek lidí dorazí hromadnou dopravou. Uvnitř budou pěkný fotky a takový to pózování v zahradě budeme stejně fotit až v červnu na novomanželské párty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Mělo by to jít v botanické v Troji.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Byla jsem tam před 2 rokama na svatbě kamarádce.Bylo to hezký.I ta řeč,jen paní varhaníková mi nesedla.Ale já tyhle dominantní dámy nemusím všobecně.Hrajou jen to,co mají v repertoáru...Nic navíc a to,že sem tam šáhnou vedle,to už ani nekomentuju...ale prostory jsou to krásný. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: chci se právě na té matrice zeptat (až tam konečně půjdeme odevzdat papíry) jestli si nějakou svatbu můžeme poslechnout - tedy to co hrají
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám dneska došly prstýnky a jsou snad ještě krásnější než na obrázku :-) máme radost
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaursoTak to je paráda...My je snad budeme mít v pátek. A jsou to ty,co máš v albu?Jo a máš krásný šatky v albíčku,co jsi zkoušela,vybrala sis některý? @hanakniha No,doporučuju.Mají takový ty lepší varhany,ne ty klasický,jako nehrála paní špatně,ale mně se to tak nelíbí.Kamarád se ženil v Budyni a tam byla paní klávesačka fakt horor. :-x
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hanakniha Diskuze pro tebe...třeba tam najdeš nějakou cennou informaci. http://www.beremese.cz/diskuse/tema/n...
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsem se informovala na matrice, jestli můžu mít příjmení ve tvaru přítelovo bez -ová a mé rodné. No a prý to vůbec není problém, to jsem ráda :-D Na zdvojené příjmení je totiž nahlíženo jako na jedno příjmení, které končí koncovkou ová.
Odpovědět
Ahoj všichni, jsem tu úplně nová, ale snad mě k sobě pustíte :) O Vánocích jsem byla požádána o ruku a dokonce podle výpočtů se nám nechtíc povedl tento den počít prcek, takže jsme se rozhodli, že se vezmeme dříve, než porodím. Proto jsme dnes byli vybrat termín a své "ano" si řekneme 14. května 2011 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Ano, ano, jsou to ty, co mám v albu. Jinak šatky, které v albu mám mít nebudu, ty vybrané tam nechci dávat, aby je přítel nevypátral :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@gold_tequila to je krááásný.Moc gratuluju.A samozřejmě vítej.Já sem termín taky nepatřím,ale stejně sem za holkama chodím. @adelkaurso To máš pravdu,ale ty zkoušené šatky,co tam máš jsou hezké.Jinak prstýnky jsou krásný.Z jakého je máte kovu?
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: jaja.mixi: díky holky, začílám být lehce optimistická, co se týče příjmení a středně těžce pesimistická, co se týče svatební cesty, neboť se nám prodražuje rekonstrukce baráku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já raději svatební cestu neřeším, když na ní bude, tak pojedeme do dáli a když ne, tak jen někam v čechách na víkend a k moři, až na to bude. Stejně bychom asi jeli až na podzim.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka děkuju moc, prstýnky jsou z bílého zlata
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme ho zvolili máme to 13.05.2011 ve 13:00
Odpovědět
Profilova fotka
@lu.ci.e my to máme ve 13:13 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso Tak to je ještě lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My to taky budeme mít ve 13:13... tedy pokud přijdeme o 13 minut pozdě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi :-DDDDDD
Odpovědět
Profilova fotka
adelkaurso: moc krásné prstýnky, takové se mi taky líbí, ale jak mám ty buřtíkovitý prsty, nemůžu si moc "tlustej" prstýnek dovolit ;-) My máme čas 13.30 (13.00 neměli v nabídce - jen 12.45 a pak 13.30), ale na oznamko napíšeme, že sraz svatebčanů je ve 13.13 :-D mojí máti a čekatelovy babičky omývají už z toho datumu a teď ještě ten čas k tomu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Hani a ty chceš také "složené" příjmení?
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkaurso Vypadají úžasně.My jsme totiž nakonec zvolili stříbro,vzhledem k mojí alergii na kovy...Nejvíc reaguju na rukách,což je blbý,kdybych měla svoje ruce zlatem dráždit celý život.V podstatě to člověk stejně na první pohled nepozná,co je to za kov.Ale máte prstýnkyopravdu krásný. @hanakniha z toho si nic nedělej.My jsme na tom zcela stejně.Nejdřív jsem toužila po moři a relaxu,ale finišujeme s opravami domečku a na jaře se do něj budeme stěhovat,takže veškeré finance budeme dávat do vybavení.Když něco zbyde,o čemž pochybuju,tak pojedem jen po ČR.Tady je to taky moc krásný,ale důležitý je,abysme byli spolu a kde...to už je jedno. @jaja.mixi :DD Ty jsi číslo. Jinak já jsem taky trochu bojovala s tím,že se bereme v květnu.Všichni hned spustili stehjnou písen...ale vždyt je to neštěstí se brát v květnu a blá,blá,blá...tak jsem jim řekla,že máj je lásky čas a že je to jeden z nejhezčích měsíců v roce a bylo vymalováno...nikdo už se pak neptal.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Je zvláštní, že já nikoho vyloženě remcat na měsíc květen neslyšela. Všem to přišlo vtipné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi Fakt????Tak to je dobrý.Mně hned,že "svatba v Máji,nevěsta na máry..."Jo a když jsem byla v Adině,tak se mě ptaly na datum svatby a říkali mi o nevěstě,co si tam taky byla zkoušet šatky a ta že má svatbu taky v květnu a dokonce 13.5....takže to mluvili o tobě. ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?