Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka tak dobrá zpráva, že se to s prstýnky trochu hýbe, snad to bude vše opravdu ok já mám taky radost, že se to trochu hýbe, i když zatím nic jistého nemáme, termín zatím pevný nemáme a na květen už to asi moc nevypadá, spíš to vidím na červen, pravděpodoně 24/25.6, taky záleží jak kde budou mít volno, kdyby klapla ta okoř, tak by bylo v pohodě, že si kamarád-soused prý může zažádat o vyjímku a oddat nás, takže to by mělo být v pohodě, pokud to bude na džbáně, tak je otázka, jak má P6 ještě volné termíny, nebo budeme shánět oddávajícího jestli ti to pomůže, tak ti můžu poslat nabídky rautů co jsme dostali z různých restaurací, abys zhruba viděla, kolik čeho tam dávají
Odpovědět
Profilova fotka
@hailliejade Jééé,to bys byla strašně hodná.Určitě pošli,prosím. :-) Právě,proto jsem myslela,zda ten květen je ještě ve hře,pač se může stát,že červen bude nabitý,ale třebas ne.Moc Vám to přeju,at to vyjde,abyste byli spokojení oba..A kdyby to vyšlo na Okoři,obřad byste chtěli přímo tam?
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka ok, až budu doma, tak ti to pošlu, kdyžtak mi do IP napiš mail, nevím jestli ho mám obřad by byl určitě taky na okoři (v hotelu, ne na hradě) my to chceme všechno na jednom místě právě, proto jsme pořád tak hledali, protože jsme chtěli na obřad něco pěkného
Odpovědět
Profilova fotka
@hailliejade Chápu...to je vlastně pravda.Říkala jsem si jen,že kdyby třeba nevyšla ta Okoř,že byste zauvažovali o 2 místech.1 na obřad a druhý na hostinu...Každopádně moc a moc držím palce,at ta Okoř vyjde.Je to tam krááásný,. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, haili práce ok zatím jsem spokojena :-). Jinak babka dej určitě vědět kdyby js někde viděla nějakej komplet vesticka a kravata nebo neco podobnýho aby se to dalo vyzkoušet. Taky neco takovýho budu muset shánět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy my budeme brát vestičku z toho studia Princess,je to v barvě,co bych chtěla.Každopádně jdeme pak zkoušet oblek do salonu Venesis,je to na Žižkově.mají tam poměrně levné obleky a psaly tam,že i vestičky a regaty,tak to tam zkouknu a dám vědět,pokud tam nevyrazíte dřív.Já to vidím tak na březen,duben.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme chtěli taky vestičku, protože jsme koupily oblek s větším výstřihem. Je antracitově šedý. Nakonec jsme včera koupili jen regatu s kapesníčkem a shodli se, že to vypadá pěkně, takže dokoupíme jen nějakou lepší košili, asi opět bílou.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi Máš pravdu,to určitě stačí.Taky bych to tak brala.Úplně původně jsem zamýšlela,že by měl přítel jen obyč kravatu v barvě,ale nakonec vestičku s regatou chce,protože nechce být celý den v saku,proto jsem se mu hned podřídila.Moc si na obleky nepotrpí,je mspíš sportovnější typ,takže jsem jeho důvod naprosto chápala.ZAse říkal,že pak nechce celý den běhat jen v košili,že to budou mít i ostatní svatebčani,takže se chce lišit právě vestičkou.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Tak mě, ani ostatním myslím nebude vadit, když pak odloží sako. Třeba po slavnostním obědě. :-)
Odpovědět
No já bych docela chtěla jen černá oblek a bílou košili vestičku i regatu docela se mi to začalo líbit. Ale když nebude tak asi jen bílá košile i bílá kravata. Je to takový jemný a barevnou bude mít korzáž. Jinak holky zejtra mám nástup do nemocnice na tu operaci s tim mím pitomim palcem. Takže další věc která mi kazí zařizování svatby. Ale tak doufám že to bude ok tak držte palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera jsme byli okouknout a domluvit místo obřadu i následné hostiny. Vypadá to tam ještě líp a romantičtějc než na fotkách. Byla jsem z toho uplně okouzlená. Paní co to tam zařizuje je moc milá a nic není problém udělat či zařídit. I ceny jsem příjemné. Takže od včerejška máme jisté místo obřadu a hostiny. Bude to Zámeček Klokočov a hostinec v Klokočově. Má to stejného majitele a práce architekta je tam opravdsu vidět. Nic není přeplácané a přesto romantika ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib tedy tam to vypadá opravdu moc krásně, to místo na obřad venku je úplně perfektní, docela závidím :-)))
Odpovědět
Článek se načítá
No, my jsme taky chtěli vestičku s regatou, bohužel velikost 46 je nesehnatelná :o( Na oblek jsme náhodou narazili v Žilině, ale ta vestička se asi bude muset nechat ušít :o(((
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Krásné místo obřadu.Moc se mi to líbí. @bajusa Já teda netušim,co má přítel za velikost...to zjistíme až v dubnu...Snad to nebude podobný problém. :-N Nic méně koukni na studio princess,třeba vyberete a tuhle velikost by tam měli mít. ;-)
Odpovědět
@porodnibabka Moc moc moc děkuju, vypadá to, že velikost XS ženichovi bude, jsi zlatá... Mají tam moc pěkné věci... teď už jen sehnat boty a je hotovo.
Odpovědět
A ve středu jdeme domlouvat dort, hurá hurá hurá, už se nám to pěkně kompletuje...
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkné, kvalitní, kožené a levné společenské boty mají v HU MA NI CU :-)
Odpovědět
@jaja.mixi Fakt? No já tam byla včera a nebylo tam nic :( Nic pěkného a nic vhodného :(
Odpovědět
Profilova fotka
My je koupili na Andělu.
Odpovědět
@jaja.mixi To je z Ovy daleko :(
Odpovědět
Profilova fotka
To je...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný pozdrav z lyžovačky ve Francii @kucirlib nádherné místo, gratuluju, fakt romantika, super @rouy jaký byl veletrh?
Odpovědět
Profilova fotka
@bajusa A vybrala sis tam nějakou vestičku? ;-) Týýý jo a už jdete zamlouvat i dortík?To je fofr...Já furt čekám a furt si myslim,že je dost času... :-N
Odpovědět
ahoj holky na veletrh jsem se nakonec nedostala. Ted mam asi tak 2 hodky pred operaci a je mi uplne strasne tak drzte palce
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Nebooooj.hezky se prospíš a bude dobře.Mysli na hezký věci a třeba se ti o tom bude i zdát. ;-) Držím všechny svoje palce co mám. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy držím moc palečky,snad to není nic vážného, ber to tak, že lepší na operaci teď než 12.5.
Odpovědět
@porodnibabka No, já si raději zamluvím všechno teď, ať pak nemám moc honičku. Takže dneska jsou sfoukla luxusní paní fotografku a za hodinku bude vyřízený i dortík. Kontakt na floristku už taky mám, akorát mě štvou pořád ty boty a netuším, co na krk :o( navíc se v březnu taky chystám na operaci, tak proto zařizuju už teď... :o) A doufám, že "rouy" dopadla ta operace na jedničku ...
Odpovědět
Profilova fotka
@bajusa jukni na sperky pro radost cézet.tam je toho tolik...třeba vybereš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bajusa A nebo počkejm až si sem hodím v únoru reklamu na můj Krámek :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky květnový třináctipátkový - budete se některá vdávat na Novoměstské radnici na Praze 2?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?