Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Jojo já si myslím že ano :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak u nás žádné překvapení v podobě dárku, který by souvisel se svatbou nebylo... Tak možná, že když mi vydrží, tak použiji parfém :-) No i když vlastně... dostala jsem dva profi reflektory na focení mé tvorby (bižu atd.) a k nim jsou dva foto bílé deštníky :-D Tak třeba by se mohly hodit :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak dneska mi dorazila ochutnávka s e-dorty bylo objednáno asi za 450 - koláčky, minidezerty, a dokonce mi udělali kusy dortů s jakými jsem chtěla náplněmi a korpusy. A normálně je toho tolik že to by se nesnědlo ani na svatbě :-))) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy A jaképak jsou chuťově? Možná bych od nich také vzala koláčky.
Odpovědět
No jako chtnala jsem už od dost cukráren a myslím si že patří k těm lepším ale doporučuju ochutnávku třeba cca 5 druhů s těch 20 mi nechutnalo tak aby jsi vybrala
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Já bych chtěla jen ty koláčky, těch je také víc druhů? Dortíčky mi bude dělat příbuzná.
Odpovědět
jj koláčků je: oříšek, tvaroh a rozinky, mák, jablka, povidla a nejsou špatný si myslím. Jen mám problém s dortem mamce to nechutná že je korpus suchej a krém hutnej. Nevíte kde sehnat dobrej dort v dobré ceně?
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, no koukám, že se přítel opravdu vytáhnul :-) tak to gratuluji, že už to máte takhle zařízeno, a vidím, že jachta bude příští rok v kurzu :-) amadeuska a loli to tam budou mít též ohledně dortů moc neporadím, já objednávala jen jednou z cukrárny marcipánka, protože mi udělali bezlepkový, ale cena byla velmi slušná a všem moc chutnalo, jinak si peču sama, strašně mi třeba chutnají dorty z lemon cafe, nebo z alchymisty na letné, ale nevím jak jsou na tom cenově a jestli vůbec dělají svatební můžeš zkusit i nějaké učiliště, třeba sou chabarovská, nebo tak nějak si holky hodně chválily, ale chce to holt vyzkoušet
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: moje kamarádka měla na svatbě dort z lemon cafe (jak píše haili) a byl tak úžasnej, že za 10 minut bylo po něm! Měla marcipánový s ovocem a vypadal nádherně, jak mísa s čerstvým ovocem, já bohužel stihla jen olíznout lžičku od šťastnějsí kamarádky a krém byla taky úžasnej, lehkej a ne moc sladkej
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyžtak to jistí dorty od Hájka a Bouškové ze Světozoru :-D Ty jsou vždy výýýboné.
Odpovědět
Profilova fotka
výborné jsou, ale právě ty mi přijdou svatební dost předražené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je jen jistota, kdybych na dorty zapomněla :-D
Odpovědět
Článek se načítá
No tak holky já to zkusím tu Chabařovickou chci taky zkusit ochutnavky snad delaj tak neco objednam :-)
Odpovědět
Ahoj holky nejdete náhodou nějaká? http://svatebnifestival.eu/
Odpovědět
Profilova fotka
Jé,sakra, to budeme ve Francii, škoda, šla bych ráda
Odpovědět
Profilova fotka
Ale určitě navštívím tento www.diplomathotel.cz/cz/svatebni-vele...
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, vše nej do nového roku @rouy my se tam zřejmě mrknem v neděli, uvidíme, jaké budou plány na víkend @adelkaurso francie je lepší než sv.veletrh :-), já bych měnila, do diplomatu se taky chystáme určitě
Odpovědět
@rouy My se tam chystáme asi v sobotu a jsme, teda hlavně já jsem, zvědavá. :-) Na ten v Diplomatu bych se taky ráda mrkla, ale už mi to přijde docela pozdě. Jako že krátce před svatbou. Takže tam bude spíš už jen taková čumenda... ;-) Jak jste na tom všechny s přípravama? Já jsem si řekla, že to konečně rozhýbu v lednu, tak jsem se do toho pustila... Příští týden matrika, objednala jsem vzorky svatebních oznámení, abychom se teda definitivně rozhodli které, vybrali jsme se prstýnky a teď se vrháme na sestavení rautových stolů, jako co se bude baštit. Už mě popadá ta správná nálada, za čtyři měsíce a chloupek budu vdaná paní... Jupííí... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já si také stále říkám v lednu začnu, v lednu začnu a pomalu stále nic nemám. Jediné jisté je termín na matrice. V sobotu se jedeme podívat na místo obřadu a hostiny, tak doufám že se tam domluvíme a nebudeme muset hledat i jinou matriku. Jinak o prstýncích už máme představu a do konce ledna bychom měli jet do plzně kvůlu jejich výrobě. Budeme si tam přímo zkoušet velikost a pánovi co se vyrábí ukážeme naše představy a přání. už jsem s ním předběžně domluvená emailem. Sestra bude péct dort. Fotografku mám svědkyni. Takže teď už jen ten milion drobnějších věcí okolo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no pěkně nám to utíká.nedávno to bylo za rok a ted za 4 měsíce a kousek....já se zatím moc nevzrušuju,ale pak budu šílet na poslední chvíli...Máme toho už dost,ale přesně jak píšeš Kuci,miliony věcí okolo mě ještě čeká dodělat.Do toho ještě dokončujeme opravy domečku,takže je furt něco,co je třeba zařídit...aspon se nenudíme a svatba bude jen třešnička na dortu. @zabicka21 Sestavu rautových stolů budete dělat sami nebo budete mít při ruce cateringovou firmu?Mě to taky čeká doladit.A budeme muset vybrat i menu na svatební oběd s rodinou.Já bych nechtěla moc svíčkovou a šunkovou rolku,ale uvidíme.jaké chcete,holky,menu vy?Klasiku nebo netradiční stavbu jídelníčku?!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak my ještě pořád nemáme vůbec nic, takže jste na tom všechny ještě dobře :-D, já mám v hlavě zatím akorát představy, ale těch je pořád milion, tak to musím protřídit, nejdřív hlavně chci už mít jasno v místě konání, v únoru bychom měli jít vyjednávat na moje vysněné místečko, tak uvidíme jak to dopadne, pak už budou přípravy fofrovat @porodnibabka já to ideálně plánuju bez hostiny, udělat rovnou raut, max. pokud přijedou příbuzní z moravy dříve, tak pro něj nějaký oběd, ale neofiko, ale i pokud hostina bude, tak určitě ne svíčková, jednak jí já sama nejím a za druhé mi to přijde v létě naprosto zvrácené jíst hutnou omáčku a knedlík :-D, takže by u nás byl nějaký steak a lehký br.salát, nějaká taková variace, místo šunky asi buď parmská, nebo rajčátka s mozzarellou, ty miluju
Odpovědět
Profilova fotka
Já to mám právě těžký s babičkou,nejí sýry,smetanu,rajčata,ryby...je toho víc,ale smetanu a sýr máš skoro všude.Já se svíčkové taky bránim.Na knedlíky si moc nepotrpím...Radši bych nějakou minutku.Ale to by muselo být spešl pro babičku bez sýru,což ale snad nebude problém.Horší to bude s předkrmem. No a játrové knedlíčky taky raději ne.Já jich moc nemusím,pár si dáma,ale pak už nemůžu,dělá se mi blbě no a moje máma je třeba nejí vůbec.nesnáší vnitřnosti všeobecně.
Odpovědět
Profilova fotka
@hailliejade No a konkrétní složení rautu už víš?Tak nějak + -. To pro mě bude asi nejsložitější.
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy Také se tam v sobotu chystáme.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme zamluvený termín, na matriku půjdeme asi v březnu. Prstýnky vebereme a necháme udělat někdy v únoru. Sestavení hostiny nás čeká taky tak v březnu. Oznámení si vyrobím, jen čekám na papíry.. Jo ještě mám šatky, boty, ženich oblek a boty. Více v albu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka no zhruba mám představu, vy jste od restaurace nedostali žádný návrh, nebo si to děláte sami? já tam toho nechci moc, hlavně chceme selátko/kýtu/maso na grilu, 1-2 zeleninové saláty a určitě rajčata s mozzarelou, miniřízečky, na míse sýry a uzeniny, nějaké pečivo, ovoce, ze sladkého bude dort a koláčky, max bych upekla nějaké vlastní koláče ovocné možná, tak doufám, že nás svatebčani nepomluví, že jim nedáme najíst :-D
Odpovědět
Ahoj holky, já mám teď tolik práce že jsem z přípravama docela pozadu. Haili a už máte nějakou tu restauraci nebo ještě nemáte jasno?
Odpovědět
Profilova fotka
@hailliejade to máš zase pravdu :-) už se tam těším . jinak návrh rautu nám vypracovali při kalkulaci a celkem se trefili, takže úpravy od nás budou minimální @rouy taky nemám moc času, v březnu mě čeká interní kmen ( dříve první atestace), takže ležím v knížkách a na plánování moc času není, ale už ty zásadní věci máme. jo a včera jsme objednali vybrané prstýnky, tak se těším na balíček
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy takřka vybráno už máme, někdy na konci ledna se vypravíme na okoř a zkusíme se domluvit, jestli by nám šli trochu dolů s cenou, nebo na jakou částku se tam budeme schopni dostat, pokud to nevyjde tam, tak to uděláme na džbánu a v práci jsi tedy spokojená? ty máš teď čerstvě novou, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
@hailliejade my právě tu večerní akci a rautík máme v hospodě,kde si budeme raut dělat sami.Stále nemám tucha kolik čeho. :-( Ale radši budu,aby toho bylo víc,než málo.haili,mám radost,že se to u vás hýbe a moc ti přeju,at tvoje vysněná Okoř klapne.A víš teda už přesné datum nebo je ten květen furt ve hře... ;-) @rouy Prstýnky ti závidím.My je máme objednané od 16.11.Bláhově jsme doufali,že si je dáme pod stromeček....Bohužel,náš pan zlatník je poněkud lempl a když ví,že máme svatbu až v květnu,tak se tím moc nezaobírá a prostě to nechal být.Ted ho bombarduju telefonama a začlo se konečně něco dít.Jdeme k němu příští týden na zkoušení a pak už se jen dovybrousí a udělá se mat a konec.Snad už je v únoru mít budem.Stát se mi to před svatbou,tak si vyrvu vlasy. Jinak nás čeká v březnu komplet výbavička pro ženicha.Jdeme juknout na obleky a vestičky,no a pak už jen ty drobnosti.Taky v březnu se budu muset vrhnout na oznámka.Ale přípravy mě ted moc neberou.Byly Vánoce a ted potřebujeme hodně věcí do domečku,kde vrcholí úprvy,takže není čas,nálada a ani peníze.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?