Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
No cenově to bude tak nastejno, ale já ty šaty v žádném salonu na půjčení stejně neviděla :-( Objevila jsem je asi před rokem na netu, zjistila jsem, že je mají v Madridu a tím jsem skončila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha. :-D No tak v Praze třeba není problém půjčovné i přes 10 tisíc,což je děsný...Sice ti je půjčí na 4 dny,ale když v nich seš jen 1 den,je tenhle argument dost zcestný... :-S
Odpovědět
Jo tak to vůbec, já srovnávala s půjčovným v Ově... Ty šaty stojí šest tisíc...
Odpovědět
Ahoj holkky, jak se máte? Já teď tak pochmurně náš kamarád nám oznámil že se budou rozvádět měl nám jít na svatbu a fotit nám a vube to nechapeme takový krásný manželství on je z toho taky špatněj tak odlétá studovat do Austrálie aby se z toho nějak dostal tady prej být nemůže. Takže se nám hezky rozpadá naše parta .-(
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: To je vždycky smutný:-( Mně zase před týdnem zasnoubená kamarádka oznámila, že je singl.. někdy to jinak nejde, ale vždycky mi to přijde jako škoda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to je depresivní,ale bohužel realita. Ale všechno špatné, co se nám v životě stane se stane proto, aby se nestalo něco mnohem horšího. Sice se to nedozvíme, ale je lepší v to věřit, pomáhá to !
Odpovědět
Asi máte holky pravdu ale nás to s přítelem nějak vzalo jako clovek si rika ze rozvodu je mraky a v celku mu to neprijde divny. le když se Vás to pak trošklu týká rodiče něbo kamarádi tak ho to nějak trohu zlomí. Hlavně když k tomu rozvodu ani nejsou pořádný důvody. Ale to člověk nikdy neví.
Odpovědět
Profilova fotka
Rouy,to mě moc mrzí... :-( Ted se pomalu přesunujeme do vesničky,kde budeme bydlet a je mi z těch vztahů moc smutno.Vidíš tam detailně kdo s kým...jednu chvíli s manželem,pak zase s někým jiným,pak event.ještě s někým úplně jiným.V praze se to taky 100% děje,tak jako všude,ale rozhodně to tolik nebije do očí.Jsem v tomhle hrozně naivní,ale vždycky mě to mrzí...kor když znám oba z toho páru a vím,jak jsou oba supr a vůbec by mě nenapadlo,že mají probléma už spolu nebudou. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem si koupila dnes svatební šatičky. Moc pěkné ;-) Sice mám velikost 34/36 a koupené jsou 38/40, ale mají šněrovačku, tak se to pěkně stáhne a super sedí. Jen nesmím víc zhubnout, to by se musely přešít na zip :-|
Odpovědět
jaja tak to moc gratuluju :-) a pochlubíš se? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Celé je neukáži. Jen v albíčku mám menší detail zezadu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.mixi jsou moc pěkné
Odpovědět
Článek se načítá
jaja vypadají hezky ale neni tam moc vidět a to jsi si je nechala ušít nebo někde v salonu koupila? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vím, že moc není vidět. Je to výřez z velké fotky. Ale dávat sem více nechci. Koupila jsem je nové v salonu. Ale myslím, že jsou šité v Číně, leč krásně a precizně.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, už máte zarezervovaný termín? my jen po telefonu a už 2 měsíce to chodíme podepsat, ale jen pusou... dneska jsem řekla, že teda se rozhodně chci vdávat v pátek třináctýho a že času dost, že aspoň jeden je každý rok - tak drahý začal hledat rodný list, zatím bez úspěchu
Odpovědět
uz jo ,po novem roce to pujdem zpísemnit-)a kdy vy?
Odpovědět
Profilova fotka
no možná příští týden, jestli najde čekatel rodný list
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha my ten termín máme rezervovaný taky telefonem,ale máme konkrétní čas a paní nám řekla,že v lednu stačí donést papíry. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: očekávám, že můžou nastat problémy se jménem, tak bych to ráda měla vyřízené, kdybychom se nedohodli na Praze 2, jsou tam na matrice prý nepříjemní - myslím rouy to psala ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,vám všem chci popřát,aby ten pátek byl pro vás překrásný. Měsíc květen je nádherný. Tak si to užijte. Já měla svatbu taky v květnu 2009 v pátek 22. Ale kdyby tam byla 13.tak bych do toho taky šla. Jinak pro vysvětlení,proč zrovna pátek 13.je nešťastný. Právě den den církev dala zabít templářské rytíře ;-) Takže vy si to nenechte zkazit.
Odpovědět
Profilova fotka
Termín máte také rezervovaný po telefonu. Paní říkala, že máme přijít dva měsíce před, tak počítám v polovině března. Můj milý také nemůže najít rodný list. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) skoro se chce říct, že jsou ti chlapi všichni stejní, ale to bohužel nemůžu, protože rodný list jsem sice našla bez problémů, ale obrátila jsem barák vzhůru nohama kvůli rozsudku o rozvodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rodný list jsem našla hned, to druhé jsem naštěstí hledat nemusela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jej,tak to ten můj má naštěstí vše u rodičů,kde je to úhledně schované,takže nebyl problém,ale věřím,že kdyby to měl někde u sebe,tak rodný list nkdy nenajdeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, užijte si poslední "svobodné" Vánoce, ať pod stromečkem najdete vše, po čem toužíte! To nejdůležitější však máme po svém boku :-)
Odpovědět
Holky já jsem úplně nadšená dneska jsme měli s přítelem štědrej den společnej a dal mi dárek kterej jsem fakt nečekala. Normálně zařídil komplet místo hostiny a rautu na golfyacht mě se to strašně líbilo ale říkala jsem že na to nemáme a on tam jel a všechno zařídil domluvil. Já jsem normálně v šoku tyjo :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy No to je opravdu nádherné. To jsi moc šťastná, viď? :-) My máme Vánoce spolu normálně zítra, tak uvidím, co dostanu. Ale nemyslím si, že to bude souviset se svatbou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy To je nádherné! Moc gratuluju!
Odpovědět
No hlavně já furt jak se do toho vůbec neangazuje a že mě to mrzí a on celou dobu tohle připravoval. Vždycky mě něčím mile překvapí ale tohle jsem nějak nečekala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rouy dobře sis vybrala
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?