Svatební datum 13.5.2011. Kdo jste si ho taky vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Kdopak z vás ještě zvolil toto páteční datum? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rouy - ne že bych nechtěla být vidět já, ale do alba kouká i přítel a nechci, aby je viděl. Jestli mají v Adině novou kolekci nevím, nějak jsem se na to neptala a neříkali mi to. Já si dala specifický požadavek a všude vyzkoušela asi 3 šaty a po nové kolekci jsem nepátrala :-D
Odpovědět
Holky vtipný, jak jsou ty různé slevomaty a tak tak už jsem se hezky vybavila na svatbu. Vše odzkouším před svatbou asi tak 2 měsíce. Ale už mám poukaz na řasy, kadeřnice střich a barva a taky nehty a vše za super ceny a v jedněch z nejlepších salonu. Takže bych mohla být hezky připravená. Ještě poukaz na liposukci a jsem komplet .-)))) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, šikula :-D ještě nějaký ten romantický pobyt v lázních a máte i svatebku :-D
Odpovědět
no jasny to tam taky prodávaj :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji,ty šaty,co jsis dala do alba jsi zkoušela?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo
Odpovědět
Profilova fotka
jo počkej, ty myslíš ty co jsem dala naposled? Tak nee. Chceš je vyzkoušet? Holky jakou máte v salonu velikost? Já jen 34 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidím.Snad 36.Juj,34,to jsi drobounká.To je taky taková velikost na kterou není moc šatů. No,myslím ty poslední.Ty se mi docela líbí,ale to půjčovný... :-| :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám konfekční 36, ale v půjčovnách 34 i 32 a je fakt, že těch šatů je míň :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aha...já mám právě taky konfekční 36...Not o mi neříkej,že budu mít 34.A to ani šatky na šněrování neměli?
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo měli, neboj něco určitě seženeš ;-) Nejvíc podle mě ale mívají jejich 38, 40.
Odpovědět
Profilova fotka
právě...a ještě jsem docela malá.Mám 160 cm,což bývá taky problém.Ale snad se to nějak udělá,i když u těhle šatů asi jen těžko... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to já nemám o moc víc.. jen o 3 cm. Ale s délkou to zase tak velký problém není, prostě dostaneš větší spodničku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
spíš budu tedy široká než dlouhá... :-D No,a byla jsi do Adiny objednaná?A jak se ti líbil jejich přístup?Mně třeba se vůbec nelíbí moc šaty,co maj na webu.možná tak jedny,ale spíš je vyzkouším,ale nevim,jestli to bude ono.taky tam přijdeš a dají ti nakouknout do katalogu?Já totiž nevim,jestli tam budou mít to,co chci a nvíc,nvim,jak to mám popsat... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, objednávala jsem se ;-) byli tam fajn
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem ráda.
Odpovědět
Ahojte, mě můj milý požádal o ruku 13.5.2010 na Pražském hradě, tak jsme se rozhodli, že se vezmeme přesně za rok... Takže i já se přidávám k datu 13.5.2011- na pověry nevěříme a už se moc těšíme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bajuso,tady nikdo z nás na pověry nevěří,pač bysme se jinak nevdávali v květnu. ;-) A už máš nějakou představu?A kde budete mít obřad?Máte už něco zařízené?
Odpovědět
Představu už máme, brát se budeme na zámečku ve Staré Vsi nad Ondřejnicí, hostinu budeme mít v nedalekém penzionu Ben a předevčírem už jsme vymysleli i svatební menu... :-) Ještě se rozmýšlím, jestli si šaty půjčím, nebo si je nechám ušít, protože mám jedny vysněné... A ženich bude mít žaket... A tchýni trefí šlak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám,že z toho máš radost?! :-N :-D A co má vlastně proti žaketu?já teda moc nemusím ty kalhoty,ale jinak je to elegantní a některým klukům to mooooc sluší. ;-) A jaké menu?nějaké netradiční? ;-)
Odpovědět
Proti žaketu nic, proti mě všechno... :-| Ale co už, ji si neberu. Na jídlo budeme mít grilovaného lososa na smetanovém špenátu. Jen nám docházejí nápady na večerní raut a miniřízečky jsou sice fajn, ale je to trošku málo... Nemáte někdo dobrý tip?
Odpovědět
Profilova fotka
guláš,pomazánky,slaný dort,chlebíčky,grilované maso,utopenci,nakládaný sýry,plněný rajčata,špízy,pečený kuřata atd... ;-)
Odpovědět
Nad gulášem a utopencema by se ofrňovali, ale ten zbytek zní dobře, díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj bajusa, vítám novou nevěstu :-) na večerní rautík se toho dá vymyslet spousta, co pečená kýta, krůta, selátko? nic se nezkazí nářezovými mísami, slané záviny, zkus mrknout na nabídky cateringů určitě tě to bude inspirovat
Odpovědět
Ahoj holky tak já začala zase pracovat a je to záhul tak nic nestíhám. Takže jsem nijak nepokročila ale to hlavní už je zařízeno za což jsem strašně ráda :-) Co vy?
Odpovědět
Díky za přivítání, hailliejade :o) Tak jsem si včera asi vybrala šaty a teď děj se vůle boží, protože si je nechávám šít na zakázku a bez zkoušky...
Odpovědět
Profilova fotka
baju a kde?Tak snad to vyjde v pohodě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, u nás vše při starém, takže nic nemáme :-)
Odpovědět
PB: No Salon LENI, ale oni to nechávají šít v zahraničí, tak uvidíme, no. Nicméně podle obrázku mi je nechtěl nikdo ušít, tak jsem celkem nadšená, že mám aspoň tuhle šanci.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je supr. ;-) A cenově to bude lepší než za půjčení?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?