Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jeste ten pristi pracovni tyden zvladnout a pak nastupuji na predsvatebni dovcu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy - Už? Uteklo to. Tak se budeme brzy těšit na svatební fotky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kpeta : jj uteklo to silene , doufam, ze vydrzi pocasko , o vikendu si jdu vybrat kytku a konecne taky ty prstynky nechat ryt a zaplatit :-D , verim ale, ze ty prave nervy prijdou az za ten tyden az pojedu domu na vik a budu vedet, ze uz do prace nenastoupim :-D ze jsou me dny secteny :-D
Odpovědět
Tak máme termín na 21.7. :-) Jupí! Furt váhám mezi dlouhýma a krátkýma šatama....Asi budou oboje:-) Jo, chtěla bych se zeptat. Do oznámení na férovku napíšeme, že svatební hostina se bude odehrávat jenom v kruhu nejbližších, jenže pak nám určitě bude líto, žě ti lidi kvůli našemu obřadu jeli takovou dálku a nebudou i na obědě....bude nám asi trapně, jenže pro všechno to udělat nejde, že jo. ...máme rozpočet na 20 lidí. A to ještě tak, že to bude jenom na oběd....tak se dostáváme k tomu, jak lidem říct, i když jsou to naši nejbližší příbuzní, že mají po obědě odjet? Není to moc sobecké?
Odpovědět
@hannyy dlooooooooooouho jsem tu nebyla...tak se Ti to krásně blíží x-) Moc si to užij ;-) Asi se sem do tý doby už nepodívám...na koni jsem pořád, ale sem jednou za čas :-N A už se těším na fotky ze svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, dámy, zatím slečny :-), já se budu vdávat huráááá, už se moc těším, budu to mít na Bítově na hradě, zatím je to všechno v přípravách a hledám doporučení na dobré služby..kadeřnice, kosmetika, děkuji všem za příspěvky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@megii ahojky, já sice žiju v Kolíně ale vdávat se budu kousek od Znojma......narodila jsme se tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky slečny, já se budu vdávat kousek od Znojma,jinak bydlím ve Frýdku.Přítel je Znojmák:-) Už se těším.Ale ta příprava na dálku je stresující:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dneska mame rozulucku se svobodou :-D mame ji s pritelem spolecnou, mame tozis spolecne pratele :-D a cekame kolem 50lidi :-D to bude mazec
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : jj uz se to krati, predsvatebni horecka vypukla , porad se vse pocita, pise , mluvi dokola aby se na nic nezapomelo :-D uz me z toho hrabe, na vik jsem musela utect za budoucim abych se z toho nezcovkla :-D a rozlucku delame na jeho strane :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @hannyy Ta vaše rozlučka je fakt mazec. :-D Tolik lidí, to je jak druhá svatba. Kde budete tu rozlučku mít?
Odpovědět
@sarriku Myslím, že to rozdělení na oběd pro příbuzné a večer pro větší okruh je už dost běžný.Také jsme to tak měli, ale všichni pozvaní až na večer byli z okruhu cca 15 km od místa oslavy.Ti co přijeli z dálky na obědě byli...Také to některé nevěsty řeší tak, že obřad je třeba ve 14 hod.Klasický oběd odpadá a je rovnou oslava s rautem pro všechny.Pokud máš hodně hostů z dálky bylo by to tak možná schůdnější
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kpeta : mame to u nas ve vesnici pod altanem :-) jen tam se tolik lidi vejde :-) , na svatbu nas bude 40 :-)
Odpovědět
@grometka ahojky, my to máme taky v bítově, ale v tom kostele:-) jak je kousek od tesařů:-) @pajiji naši se do toho slušně vložili a řekli, že pokud nechceme toho a toho jenom kvůli penězům, že nám přispějí...takže momentálně problémy s tím, koho pozveme, odpadly:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku no mi to máme přímo na hradě a přesně jak říkáš, tatínek zaplatí, tak jsem si přestala dělat starosti s obřadem, protože to není zrovna nejlevnější, tak budu jako princezna :-)
Odpovědět
@grometka tak to se moc těším a ty seš naprosto v pohodě, protože vám udělá svatební hostinu v bítově každej, ale my jsme zvolili sezonní datum a to třeba na rumburakovi ti svatbu nikdo neudělá. Naštěstí se Hotel Bítov smiloval, ale to oni nesmí vědět, že jsou jediný nám vyhovující, jinak by na nás měli páku. Stačí už dost, že pro padesát lidí pálka za večeři 25000kč. To mě přijde hrozně moc a osobně se s nimi domluvíme, že to chceme takhle a takhle, tak snad budou v pohodě, protože nám po e-mailu nadiktovali celej svatební den. Tak jak to brát? Jako, že jsou hodní, nebo pedanti:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku : 500kc na osobu je mala castka, my to mame na rumburaku a mame rozpocet 1OOOkc na osobu plus piti ca 300kc/os. My jsme taky jednali s Hotelem bitov a jak pises, aby mi hotel kterymu necham nemale penize diktoval pribeh me svtaby , to ani kdyby mi dali 200kc na os bych to tam nechtela mit . Radsi si zaplatim, ale budu to mit podle sebe :-)
Odpovědět
@hannyy ahoj, ale my v tom ještě ani to pití započítaný nemáme:-( to bude pro padesát lidí pálka tak 80000,- a to mi přijde jako fakt hodně. Rumburak je parádní, ale mají tam ve vířivce pěnu a to mě pak strašně lochtá celý tělo.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku : my mame doma vyrivkovou vanu a penu ja mit musim :-D a mooooooooc :-D tak uvidis , zalezi co se u vas pije nejvic a zkusit se s tim hotelem domluvit, nam treba rumburak taky hodne povolil a slevil i cenove :-)
Odpovědět
@hannyy nám povolili dorty a cukroví... jsem na to vážně zvědavá, ale musí si počkat, až rozešleme sv. oznámení, tak dáme bítovu vědět ten počet lidí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku jak vam povolili dorty a cukrovi ? to je snad samozrejmost kazde svatby ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sarriku : no páni, to by se mi teda moc nelíbilo, kdyby mi někdo nadiktoval celej den..nevím teda co přesně nadiktovali, ale svatba je pro vás, taa by to mělo co nejvíc vyhovovat vám, mi budeme mít cca 30 lidí a na jednoho je to cca 1110,-, takže taky mazec.....ještě že nás není víc.
Odpovědět
@grometka to je příšerná částka. A nám ani neposlali, co všechno je v ceně pro jednoho člověka. Víš jak moc to potom vyjde, až tam naskáče to pitím třeba? My prostě řekneme, že na oběd chceme jenom přípitek, polívku, hlavní chod, dort budeme mít vlastní a na večeři chceme teplej stůl s řízečkama, kuřecíma bulkama, bramborama, jednu vanu salátu sladkého, jednu zeleninového, potom nějaký pečivo a to je všechno, jenže oni si to prostě představujou nějak tak, že tam budou plněná vajčka, chlebíčky, lososový tousty, grilovaný masíčko, různá skladba mas a my to chceme jen tak jednoduchý.. a navíc...."bude oběd, chvíli v restauraci posedíte a potom se pomalu přesunete do vinárny dolů..." tohle mě hrozně irituje, budu si tam sedět jak dlouho chci ne???:-(
Odpovědět
Profilova fotka
no částka hrozná je, ale tak nějak s touhle jsme počítali.....je v tom samozřejmě i ten nájem ty restauračky, to oni si to pěkně rozpočítaj, mi budeme mít taky přípitek, polívka, hlavní chod, dort vlastní a pak kolem sedmý raut, to ještě musíme domyslet, co tam bude, no apití dáme limit a vybereme jen určitý pití co se bude pít, to už je taky zařízený......jinak mi budeme celej večer v jedný místnosti.....
Odpovědět
@hannyy Haníku, tak povídej, co svatba, jak jsi si to užila? :-N Teď koukám na fb u Pfererových na fotky a říkám si, že Hanka a Radek 14.4., že to bys mohla být aj Ty a bingo :-D Mooc Ti to slušelo x-) A fotky jsou to nádherný x-) Tak hodně štěstíčka v tom manželském životě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : Hani dekujeme ,zrovna jsem ty fotecky hodila i sem, porad jsem ze vseho takova roztekana, den nemel chybu, vse bylo na cas presne a absolutne se nestalo nic, ani sebemensi problemicek :-D cemuz jsme s manzou nemohli verit, z foceni mel ale sileny strach, no a pak do toho padl a libilo se mu to :-D hrozne se tesim na kompletni fotecky . Obrad probehl v klidu , slib jsme odrikali, sice se mi v jedne chvili zatocila hlava, ale ustala jsem to :-D radek me podrzel ale rikal, ze se bal, ze se skacim k zemi :-D , hostina na rumburaku tez nemela chybu meli jsme dobre namichane hosty a tak byla porad nejaka sranda , za svedky nam sli nasi brachove a tem jsme pak prenechali cteni blahoprani oba uz meli upito a tak byla sranda co vse necetli :-D i svatebni noc jsme zvladli :-D na nove prijmeni si ale porad zvykam, obcas se podepisi jeste starym prijmenim :-D ale to vychytame :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Tak gratulace ženo. :-) Koukám, že stálo za to si počkat. Krásný fotky, slušelo vám to. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kpeta : ;-) dekuji ;-) jj stalo ale vse ma sve pro a proti ;-) no nemuzu se dockat kompletnich fotecek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy gratuluji novomanželko! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@biene007 : děkuji :-D je to super pocit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?