Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak satecky uz mam vyresene, vcera u me byla znama na kafi a ja ji poprve ukazovala me saty , moc se ji libily a tak jsme rozebiraly moznosti co s nema , ci zacit drasticky hubnout :-D nebo koupit jine, coz o to koupit jine, to je to nejjednodussi, ale je pravda, ze by me to mrzelo a tak jsme prisly na to, kontaktovat pani, ktera mi saty delala , ci bych si nemohla u ni nechat udelat jine , a pani rikala, ze to neni problem, ze mi necha usit o velikost vetsi a pak saty jen vymenime, cena zustane ;-) . takze takovy maly happy end ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsme to konecne oznamili :-D no dopadlo to nakonec dobre, jidlo chutnalo -snedlo se opravdu vse, oboji rodice se tesi a ke vsemu jsme si ani neuvedomili, ze nase datum bude vyznamne , protoze priteluv tatka ma 14.dubna narozeniny a kevsemu ten pristi rok oslavi 65 let :-D akorat hned padly navrhy na Hotel Bitov jako misto pro hostinu a pro obrad Hradni kapli na hradu Bitov, nemate nejaka nejaky kontakt prave na tu kapli, nebo na koho se mam ohledne obradu obratit ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy tak na Bítově to je krásný - brácha tam měl kdysi svatbu, ale asi ne v Hradní kapli. Bylo to přímo v nějaké místnosti (salonku) :-) Já bych si spíš zavolala na obecní úřad v Bítově, protože si myslím, že stejně to budeš muset aj s nima vyřizovat (kvůli poplatkům) - tady je kontakt: Název úřadu: Obecní úřad Bítov - Matrika Adresa: Bítov 3 671 10 Bítov Telefon: 515 294 608
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy No super, tak budete mít dvojí radost ke slavení :-) a oznámení se vydařilo, takže všechno proběhlo jak má :-) a teď hurá na plánování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennnia tak jsem dneska vse obvolala, no to bylo telefonatu a prepojovani na jineho pracovnika, takze kaple a matrika s terminem je reservovana, jeste uhnat toho farare a pak jeste ten hotel vyridit . ;-) poplatek za obrad 6000.-kc :-S no tak to jedine me trochu zarazilo, ale proc ne :-) pokud vyjde ten hotel, nebude mi tech 6000.-kc vadit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy skvělý!! Kaple je zamluvená a teď ještě co nejdřív zavolat do hotelu, aby aj tam měli volno a faráře taky potom.. :-) myslím, že není nač čekat a tyhle důležité věci je potřeba zařídit co nejdřív. Co fotograf? Máte už? Chtěla jsi Renču Pfefferovou, ne? Tu máte už taky zamluvenou? Koukali jste už na prstýnky někde? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennnia : ano foto6+kamera je vic nez jasna, mame Rencu ;-) , farare jsem uhanela dneska ale nebere mi to, napsala jsem mu sms oc jde at mi zavola aby jsme se domluvili :-) , musim zavolat kapele , chceme JerryBand ze znojma ;-) na silvestra hrali v Altahnu a byli fantasticky , ano aj ten hotel musim zavolat ]-( to musi vyjit
Odpovědět
Ahoj, našla jsem tohle forum a jsem uplně nadšená. Plánujeme svatbu na červenec (28), tak na Bítově v hradní kapli a pohoštění potom v Rumburaku. Vidím, že ohlasy na paní Pfefferovou jsou velkolepé. Kdo vás bude oddávat na Bítově, farář z Přímětic?
Odpovědět
Profilova fotka
@krisbursova ohlasy na Renču jsou velké!! Nás taky fotila - tady je odkaz: http://www.facebook.com/media/set/?se... Renča je moc fajn.. dokáže uvolnit atmosféru a nejen ženich s nevěstou se rázem chtějí fotit, jakoby byly ryby ve vodě! :-) což je podle mě hodně důležité.. ;-) já měla s Renčou tu čest hned 2x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krisbursova : nas bude oddávat místní bítovský farář, sice jsem psala na faru do přímětic, ale po tel.kontaktu s matrikou v bítově, kde mi bylo sděleno , že sice můžeš mít svého faráře , ale ten bítovský ho musí schválit, tak naco něco riskovat a komplikovat, ke všemu jsem s tím farářem bítovským dneska mluvila po tel a je úplně luxusní, sympatický a ochotný x-) když tak tady máš tel.č. 723693455. Joo tohle forum je sice fajn, ale myslím , že je škoda, že tu neni žádný live chat, tak jako všude jinde :-S asi by to pro adminky bylo moc práce :-) ale myslím, že by to daleko zvedlo návštěvnost a urychlilo vše kolem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Koukám, že to tu zase žije. @hannyy - vy jste se statbou taky pěkně pokročili. Jen mě napadlo, proč nezkusíte taky penzion Rumburak. Je to po cestě k hradu a podle fotek to vypadá dobře. A rozhledna je super. I když do hotelu Bítov to máte taky kousek. :-) @krisbursova - vítej, nová nevěsto. :-D A jinak u nás v rodině taky bude svatba, sestřenice se bude příští rok vdávat. Tak se těším na čumendu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kpeta ahoj Peťi, tak to je fajn.. taky bych šla na svatbu, aspoň na čumendu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ kpeta : už jsem psala i žádost do Rumburaku, ten hotel bítov má taky šílené ceny, za ty ceny to můžu rovnou mit v althanu :-| , kapela kterou jsme chtěli je taky zadaná :-| takže začne adrenalin ;-) Holky poraďte ještě nějakou tu kapelu ;-) děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy my kapelu neměli, takže ti neporadím :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy my měli Duo Arcona...jsou to 2 kluci ze Znojma. Maximální pohodáři a hrají super. A pro nás byla důležitá i cena a oni si berou jenn 600Kč/h a budou ti hrát jak dlouho chceš - s tím měla většina dotazovaných problém. Každému ale vyhovuje něco jiného...naše rodiny byly spokojené
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka tak na ty jsem se divala a moc se mi jejich ukazky nelibily, ja jsem na zpev like , ale chyby jsem poznala a zrovna kapela je pro me dulezita , cela rodina je hudebni a aby to nebyla pak pohroma ........ na penezich za hudbu mi nesejde to si rada zaplatim, stejne jako foto , kamera, za co nechci buhvijak utracet je nocleh. ;-) ale dekuji za tip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy A co Duoband? http://www.duoband.wz.cz/ Kdysi jsem je slyšela a byli super. Ale taky mají dlouho dopředu zamluveno.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy jj, však vpohodě...ale ukázky mají fakt o ničem...to máš pravdu. Já chtěla hlavně pohodáře, co se postarají i o program. Někteří jsou děsní...
Odpovědět
Profilova fotka
@kpeta : ano aj tem jsem psala a jsou zadani :-| priteli se libi to duo dreams tak asi veme je, maji volny termin tak co riskovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zitra jedu objet jak hotel Dukla tak ten Rumburak , ale myslim, ze stejne vyhraje Rumburak :-D
Odpovědět
@hannyy Tak musím říct, že s bítovským farářem jsi měla pravdu. Přítel s ním mluvil a naprostá spokojenost. Máme se ozvat po 10.12. a zatím si vše vyřídit na matrice. V neděli se pojedeme domluvit na Rumburak a příští týden snad na matriku a za fotografem. A už se konečně můžu jet podívat na svatební šatičky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krisbursova : my jsme na rumburaku byli ted o viku v so s nasema, ubytovani cistounke, jednani slusne,sice rozpocet 1000.-kc na os, ale neplati se zadny salonek, zadne nazdobeni, ta majitelka udela vse, staci ji odvest tvoji vyzdobu, ma i vlastni potahy za ktere taky neplatis , ty sila sama , takze pro nas je to jasna volba,a kde budete mit obrad na hrade nebo v kapli ? my teda v te kapli a tam je poplatek 6000.- kc, coz je hodne, ale dneska si clovek nevybere ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy ahoj, ten rozpočet 1000,-/osobu .. to je ale normální!! To se takhle běžně počítá!! ;-) my jsme to tak taky měli.. takže kliiiid :-) je fajn, že máte vybráno a že jste s jednáním spokojeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já se tak těším na Vánoce x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennnia taky si myslim, ze to neni tak tragicka cena, kdyz clovek veme v potaz, co vse ta cena zahrnuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennnia taky se tesim na vanoce :-D prvni vanoce v novem domecku s pritelem ;-) ale bude mi smutno po nasich, je to takovy zvlstni pocit takhle se oddelit, ale to patri k zivotu ;-)
Odpovědět
@hannyy U nás Rumburak padl, chceme mít svatbu 28.7. a to oni nedělají. Mají plno celé prázdniny. Tak jdeme hledat dál, kde udělat hostinu :-( . Svatbu v kapli, protože zase je problém s prázdninama, kdy mají prohlídky každých 10 minut. Takže to budeme mít i bez focení na hradě. Já bych řekla, že ten poplatek mohl být i horší, při občanské svatbě je to daleko víc. Jen doufám, že ta kaple půjde vyzdobit. Je taková dost holá. Byli jste se tam dívat?
Odpovědět
Profilova fotka
@krisbursova nene nebyli jsme tam pac bylo zavreno a nevim komu rict aby jsme se do ni mohli podivat,ja si myslim, ze kvetinouvou vyzdobu dopredu k oltari oni dodaji za ty prachy aby ne a ja mam masle na lavice, takze to pujde, ale je pravda, ze treba my jsme od dacici respektive tam mame postaveno a divala jsem se na civilni svatbu na zamku + foceni mozne a ti maji 3700 kc se vsim, coz je pekna cena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krisbursova a ty jsi odkad , zalezi kolik vas bude a v jakem km okruhu hledas , my to mame blbe ja se divam na obe stzrany a nasli jsme prave ten bitov na puli ceste mezi obema stranama ;-)
Odpovědět
@hannyy Já jsem ze Znojma. Na svatbě nás bude max.40, ale problém je, že polovina lidí bude z Prahy, tudíž potřebujeme něco i s ubytováním, aby potom nebyly zase komplikace kvůli přepravě. A navíc nechceme jet zpět do Znojma, protože bychom taky mohli celou svatbu procestovat. :-) Zítra se jdeme podívat do hotelu Bítov, ale vím, že jsi psala, že tam nic moc. Tak uvidíme.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?