Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
@lennnia Leni, tak budu doufat, že se ceny v Happy Staru nezmění, protože ta radnice mě opravdu neláká. Na kostel nejsme ani jeden pokřtění, takže bychom museli chodit oba na sezení. A ten hrad vyjde stejně moc draho :-( to je katastrofa fakt.
Odpovědět
@raffaelo pak jedině třeba ještě jiný objekty na vesnicích kolem Znojma...napadl mě zámeček v Kravsku, ty poplatky budou určitě nižší než ve Znojmě (viz Happy - Hnanice) - záleží na matrice, pod kterou ta vesnice spadá.
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany to je taky možnost.. nebo třeba Bítov, ten je taky blízko.. ;-)
Odpovědět
@evik_1 Ahojky Evi, předtím jsem napsala jen narychlo. Ale moc vám gratuluji k manželství a přeji hodně štěstíčka do společného života ;-) Nedávno jsme se potkali v buse, ale asi jsi mě nepoznala. :-) a bydlíte v přímkách? Jela jsi zrovna tam :-) já sem chodím akorád pokecat s holkama, jinak svatbu zatím neplánujeme. Jinak minulý víkend se vdávala Martina Petrůsková :-) ale ta sem vůbec nechodí. Byli jsme se na ni podívat. :-)
Odpovědět
@elffany tak zrovna v Kravsku bych to nechtěla. Ta kaple se mi teda dvakrát nelíbí :-( není náhodou Tvůj nastávající Martin Čopf? ;-) @lennnia Bítov se mi zdá už docela dost z ruky právě :-( ale možná, že to kilometrově vychází stejně jak ten Happy Star :-) kouknu na mapy. Já teda nadšená z toho že to bude mimo Znojmo moc nejsem :-( přijde mi to akorád plno starostí navíc. Hlavně co se týče dopravy lidí :-D ale je fakt, že pak se na to budu dívat jinak.
Odpovědět
Tak jsem koukala a ten Bítov je 35 km :-( a to už je fakt dost. A Vranov jakbysmet. Takže to vidím jednou fakt na ten Happy Star :-) tak nějak jsme se na tom shodli i s přítelem.
Odpovědět
@raffaelo já taky ne, proto bude ten Happy Star:-) Pak ti aspoň můžu sdělit naše dojmy a zážitky... Nerada tu zveřejňuji příjmení, ale je to tak;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo + @elffany holky budete spokojené, uvidíte.. My jsme opravdu byli!! Aj kamarádka, co se tam vdávala ve stejný den, tak taky byli spokojení :-) my jsme si tam zašli zaplavat, na večeři a své kouzlo měl aj apartmán x-) @elffany jsem zvědavá, jaké to bude v zimě :-) snad budete mít sníh, aby to byla úplně zimní svatba x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo Ahoj Veru! Je to možné, že jsme jeli spolu v buse. V Přimkách pořád bydlíme. Bohužel jsme zatím nenašli vhodný byt ke koupi. Jinak jsi mě měla oslovit, to víš, mám toho kolikrát po práci dost a těším se domů. Martinu už jsem neviděla ani nepamatuji. Koho si vůbec vzala? Moc děkuji za přání:-)
Odpovědět
@elffany :-x :-( to se moc moc moc omlouvám. Měla jsem to napsat do soukromé zprávy :-( nezlob se. Také máte svatbu v Happy Staru? Tak potom povykládáš také :-)
Odpovědět
@evik_1 a jste v Přímkách u vašich? Nebo máte něco svého? My jsme po delším hledání letos koupili v přímkách byt. Byla to docela náhoda, že to byl byt od přítelových známých :-) ale jinak to je s bytama po znojmě fakt katastrofa. Martina si vzala Zdenka Valentu. Jsou spolu už 9 let :-) A Ty jsi pořád někde v lékárně?
Odpovědět
@lennnia Leni, já jsem spíš zvědavá kdy se k té naší svatbě bude vůbec schylovat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@lennnia Věřím...nám se líbí už jen to, že tam můžou bez problémů i psi, což ne všude bývají tak vstřícní. Jak jsme byli v Happy v létě, tak nám i sami od sebe nabídli, že nám jednoho ubytují zdarma - to bylo hezký gesto a snad to tak bude i při svatbě:-) My tam zůstaneme asi i den po svatbě a užijeme si nějaký ty masáže a relax...:-) Zatím jsem slyšela jen jednu negativní zkušenost - paní odsud z brms (tunkovka) mi psala, že tam měli půl roku rezervaci a těsně před svatbou jim řekli, že jim zapomněli rezervovat apartmán, tak dostali "jen" dvoulůžkový pokoj. Ale jinak že byli taky spokojeni. A co si myslíš o provozním - jakej na tebe udělal dojem? V pohodě, ochotnej? V listopadu si s ním musíme sjednat schůzku a všechno doladit. Se sněhem tajně doufám...a vůbec si nevybavím, jak bylo letos začátkem ledna? Sníh?
Odpovědět
@raffaelo V poho, nezlobím...:-) Říkala jsem Martinovi, že tu má další známou;-) Pak ti ráda povím co a jak.
Odpovědět
@elffany Dobře, budu se těšit na reference :-) a nemá Martinova ségra mimčo? Já jsem ji vídala dole na vídenské, když jsme tam ještě bydleli vozit kočárek.. :-)
Odpovědět
@raffaelo ano, mají Tomáška - bude mít rok v listopadu...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elffany tak za Tomáškem a Hančou jdu ve středu :-) x-) Co se týče pana provozního, tak byl ze začátku jeden pán a pak se změnil a byl jiný. Ale oba byli fakt v pohodě. Všechny otázky nám zodpověděli!! Fakt ochotnej, cokoliv jsme chtěli, tak nám ukázal nebo vysvětlil. Aj se s námi chtěl domluvit na hudbě, chtěl nám tam pustit na ukázku nějakou hudbu, ale protože jsme to měli jen ve čtyřech, tak jsme mu řekli, že to necháme na nich, ať nám tam něco zapnou. Prý si ale nevěsta se ženichem dávají CD s vlastní hudbou. Apartmán jsme měli domluvený a je pravda, že jsme se před svatbou ptali, zda ho máme zarezervovaný. Aj si to pan provozní napsal do těch papírů, kde si psal naše požadavky (nějaký jejich formulář - objednávací) - aj jsme si ho mohli nechat okopírovat, ale my jsme si to nevzali, protože jsme to měli jednoduché. Vy si můžete požádat o jeho okopírování. Pejsky tam berou v pohodě. Jak jsme byli ve svatební den na večeři, tak tam měla jedna paní taky pejska (asi ta srnka) a měla ho normálně na volno a seděl vedle ní na lavici :-) Sníh byl ;-) tak doufám, že budete mít aj vy sníh, protože by to bylo nádherný!! Úplně jako v pohádce!! x-)
Odpovědět
@elffany tak do Hanky bych to vůbec neřekla, že si "tak brzo" pořídí mimčo :-) a je také vdaná?
Odpovědět
@lennnia Ty Hanku znáš také? jak je ten svět malý :-D
Odpovědět
@raffaelo no taky jsme to nečekali...pořád říkala "až tak za dva roky" a najednou...:-) Se svatbou to stejný - taky prvně říkali, že nechcou a pak, že až bude malej na světě...a najednou přišli, že se za tři týdny berou - takže se vzali vloni v srpnu. Ale byl to jen obřad na radnici, žádná hostina, takže tam nebylo v podstatě nic časově náročnýho na organizaci. Jj, už jsme to tu nedávno řešily, že se tady skoro všechny nějak známe (přes někoho, od vidění apod.):-)
Odpovědět
@lennnia :-) slyšela jsem, že budou mít návštěvu se svatebníma fotkama;-) Pozdravuj:-D Jinak děkuji za info, aspoň vím, co čekat (pokud se tam provozní zase nezměnil). Byl...no super, statisticky to vychází teda dobře:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo no jasně :-) Byla jsem se jim podívat aj na svatbě, když se Hanča vdávala x-) chodily jsme na stejnou školu, atd. :-) @elffany tak ta návštěva se svatebníma fotkama jsem já :-D :-D pozdrav vyřídím ;-) :-D
Odpovědět
@elffany @lennnia a koho má Hanka za manžu? Klidně do IP :-) Taky bych chtěla vidět její svatební fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo V Příměticích bydlíme v garsonce. Je po babičce, ale stále hledáme něco jiného. Ale bohužel tady ve Znojmě jsou ty byty předražený. Prý Olomouci jsou byty mnohem levnější a přitom je to větší město. Nechápu. Vloni v říjnu jsem nastoupila do lékárny v Hrušovanech a od února pracuji v lékárně ve Znojmě. To dojíždění bylo hrozný. Teď jsem jakž takž spokojená- jen ta pracovní doba mi moc nevyhovuje- každý den kromě víkendu do 16.30- člověk už pak nic nestihne vyřídit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, trochu po delsi dobe, tento tyden asi ve ct pojedu do dukle se podivat jak to teda maji a jestli je to co k cemu delat u nich hostinu, zase jsme pokrocili v domecku , vcera prisla nova postel , ted nas ceka polozeni zamkove dlazby na dvur , porad je co delat, uz at jsou vanoce a je chvili klid ;-) , jinak rodice jsou konecne pryc , takze az se o viku vrati z termalu, tak jim uz musime rict, ze chceme svatbu v dubnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy tak to bude akorát půl roku dopředu ;-) takové předvánoční překvapení :) Jinak věřím, že máte pořád co dělat...copak domeček. Nás teď taky čeká stěhování :-S Těšíme se moc, ale nejraději bych, kdyby mohl přijet jeřáb a všechno jen krásně nabrat a přemístit :-D Do bytečku - ale konečně svého a krásného. Domluvili jsme se ale, že stěhování necháme až někdy po Novém roce. Jinak by to nebyly svátky klidu, ale šílené honičky, protože já chci mít na Vánoce vždy vše pěkné a tady nás bude čekat ještě i dost práce a zařizování...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevěstinky, jak pokračujete?? :-) a myslím, že se další holky už povdávaly - tak šup sem s dojmama, zážitkama a fotkama ;-) My včera byli s manželem na koncertě Marušky Rotterové a bylo to úžasný!! Byla jako vždy za dámu a moc jí to slušelo :-) fakt krásnej koncert - v tom nečase venku to bylo takové zahřání na duši :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak zitra to reknem :-D zacinam byt z toho opet lehce nervozni, chci udelat dobry a chutny obed , prirodni veprovy platek s nivou na smetane a opekane brambory , vyvar s nudlemi, upecu oblibeny strudl k odpoledni kave a udelam jednohubky ;-) ...... Boze at uz to je za nami, jinak jsem dneska vytahla svatebni saty ze skrine a oproti letu jsem sice neco malo zhubla ale porad je nedopnu a tak zacnu ted tvrde hubnout ;-) tak mi drzte palce at to vse zvladnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy držím pěsti.. ty všechno zvládneš a bude to pohodový a příjemný oběd :-) budou mít z vás radost!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennnia : dekuji moc, sama doufam, ze to dopadne dobre ;-) udelam pro to maximum ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?