Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evik_1 Ahojky. Brácha měl svatbu v Althánu loni a měl taky přesně 40 lidí. Měl to normálně nahoře a v jednom salonku mel udělaný raut. Celkem ho to pak stálo něco přes 50000 Kč...víno měli své...ale je to opravdu závislé na tom, co si naporoučíte a taky kolik toho vaše rodina vypije :) Jinak já nevím...nemuselo by to být špatné, když to budete mít oddělené, ale já preferuji soukromí a je fakt, jestli budete mít muziku... Koho budete mít? A kde si necháš dělat kytičky? @hanyzka.zel Děkuji moc :) a s těmi fotkami je to fakt riziko. Je to hodně moc i o foťákovi! Já mám Dvořáka a ten už tam nějakou tu fotku fotil...tak snad to bude pěkné. To co má na webu se mi líbí moc. Ale koukala sem na různých portálech na fotky co mají z Vranova a někteří teda jak říkáš o ničem..za to dát 9000Kč, že se tam můžu fotit a 6tis. foťákovi :( Hold někdo pro to moc buňky nemá...
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka já měla Renču Pfefferovou !!! x-) aj teď.. fakt příjemná a pohodová fotografka, šikovná!! :-) A hostina, jak jsi psala - brácha měl 40lidí a platili 50tis. - to tak zhruba odpovídá, cca 1000kč na osobu..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) co se týká fotografa na svatbu, měla jsem teď možnost pozorovat při práci paní Pfeffrovou a opravdu je s ní pohodička s zábava zároveň. Má parádní nápady na aranžování svatebčanů... prostě super a můžu doporučit! Jinak co se týká kytiček, během pár dní bych měla mít hotový webovky, pak sem šupnu odkaz pro inspiraci :-) A všem nevěstám přeju fajn svatební přípravy...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Léňo, teda už včera mě zarazilo to tvoje "aj teď" a už teda i vím, co to znamená. To vám teda vyšlo dokonale. :-D Tak snad se i pochlubíš fotkama. :-) :-)
Odpovědět
@kedynka právě, hodně o fotografovi, jestli má nápady a umí dělat takový ty správný momentkový fotky a ne jen aranžovat v ateliéru... já se dřív o fotky hodně zajímala...aj jsem chodila na školu o focení a každý fotograf umí fotit něco jiného...na něco má cit, na něco ne :-) A myslím, že svatby jsou docela takový rizikový úsek...já fotila 3 svatby a musím říct, že raději už další fotit nebudu...nemám na to buňky 8-( A nechci nikomu zkazit památku na tenhle den :-D Ale je fakt dobrý si prohlídnout fotky a najít reference než nějakýho fotografa na svatbu zamluvit...já teda měla známou...přítelkyně od manželova bratránka, ale ona je skvělá x-) Jednak se známe a tak to bylo super...udělala fotky, jaký jsme si přáli a to jsme jí to ani nemuseli říkat :-D @evik_1 já mám osobně raději soukromí a jen oddělení paravanem by mi asi nevyhovovalo...aby na hostině byl slyšet šum od jinud :-N Ale záleží na okolnostech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kpeta tak přeci to nebudu psát "na plnou hubu" :-D mamča se pochlubila? :-D to víš, že sem hodím fotky!! :-) ale budou prý tak za 3-4týdny, taky toho mají hodně..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě ve čtvrtek čeká schůzka s foťákem a kapelou a domluvíme detajly...Jsem na to zvědavá? Jen nevím, kde se s nimi sejít. I foťák i kapela to nechávají na nás :( Máte s tím někdo zkušenosti? Brácha šel k foťákovi do ateliéru a kapelu mu zařizoval tchán...takže mi vůbec nepomohl...:(
Odpovědět
Profilova fotka
a @lennnia mě to ani nedošlo! Tak to blahopřeju!
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka díky, ale v pohodě.. jedná se totiž o druhou víš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka já se s fotografkou taky scházela vždycky u ní v ateliéru - přece jenom tam má alba jiných svateb, atd. ;-) a s kapelou? to ti neporadím :-S
Odpovědět
ahojky jak pak se mate
Odpovědět
Profilova fotka
@barunka123 ahoj, jak se máš ty? :-) já dobře :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj hoky- tak dnes jsem obejdnala kytku, pristi tyden cukrovi. Nejak strasne to uteklo, uz jen 4 tydny:-). Ted budu objednavat jeste cokoladky na stul- vpredu bude jmenovka a vzadu podekovani a nase jmena. Uz mam vybrany vzor, tak jen objednat. Co se tak hraje za hudbu na svatbe? Zacinam pomale stahovat. Mejte se moc hezky!
Odpovědět
Profilova fotka
@evik_1 Ahoj Evi, tak to je super, že takhle hezky pokračujete :-) se to nezdá, ale ty 4 týdny utečou jako voda!! Nechceš něco z toho připravenýho dát do svého alba? Na svatbě se hraje všechno - od těch klasických českých písniček (aby si mohli zatancovat aj starší ročníky) aj klidně modernu.. Prostě od všeho trochu :-) aby si každý našel to svoje asi.. :-)
Odpovědět
Zdravím babinec po delší době :-) @lennnia plánujete svatbičku ? ;-) já bych se už také vdávala, ale potřebujeme ted dávat penízky do bytečku. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo neplánujeme, my jsme se už vzali x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jakmile neco vyhotim, tak dam do alba:-).
Odpovědět
Profilova fotka
@evik_1 ok :-) a kdy vlastně máte svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@evik_1 už jsem to tu našla.. 24.9. na radnici :-) a hostinu v Altánu ;-)
Odpovědět
@lennnia nekecej? to je fofr :-) tak se těším na fotky.. přeji vám moc moc moc štěstíčka. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak vcera jsem obmenila data a ruzne popisky ve svem svatebnim diari a musela jsem se smat a vzpominala jsem na to prvni planovani :-D no tesim se tesim jeste ze uz je zitra zari :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky holky, tak jsem se sem zase po delší době dostala...Ty brďo termín se blíží a nervozita roste :) Ale myslím, že to nejdůležitější už je zařízené, takže když na něco zapomenu, tak už by to nemuselo být tak hrozné a vdám se :-D Ještě ten zasedací pořádek - to je oříšek...S foťákem i kapelou jsme nakonec měli schůzky v restauračkách..byla to pohodička, všichni jsou moc milí. Už se těším, ale aji se bojím...Teď v sobotu mě čeká rozlučka. Půjde nás nakonec šťastná sedmička, tak to bude fajn :) @evik_1 jakou a kde jsi si objednala kytičku? Teda jestli se můžu zeptat? A Vám kapela hrát teda nakonec nebude?
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo když máš toho pravýho, tak není na co čekat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo na fotky se taky moc těšíme!! Renča je fakt šikovná!! A děkujeme mockrát za přání x-)
Odpovědět
@lennnia také mám toho pravého, ale na svatbu si musím ještě počkat :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo to je jasný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm tak ja snad na konec nebudu mit zadneho svedka, uz mi dve kamosky odrekly, vsichni veri na nejake povery, to snad nikdo nezije v dnesni dobe, to je hrozny :-| :-( hmm nevim no komu jeste rict :-( ale snad se nejaka z nich umoudri
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy a jaké pověry? :( To je blbý...ale jak říkáš, snad se některá umoudří. A nebo co sourozenci? Nemáš? Mně jde sestra a švagrové šel její bratr... @raffaelo Věřím, že by ses vdávala hned :) jenže bohužel na svatbu dnes potřebuješ hlavně ty peníze..nejen toho pravého :(
Odpovědět
Profilova fotka
@kedynka to je pravda, aj ty peníze !! A že je to docela pálka aj když to uděláte jen se svědkama .. 8-)
Odpovědět
@kedynka tak my ani nebudeme mít velkou svatbu, takže nepočítám, že bychom do svatby dávali x desítek tisíc.. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?