Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo Ahoj. Byt je táty a ten ho neprodá. :-D A my tady zatím pořád bydlíme. Čekáme na novou střechu na domečku, abysme mohli pokračovat a dodělat vnitřek. No už je objednaná, tak bude snad co nejdřív. Jinak tady byste to měli celkem fajn, je to všude celkem blízko. :-) Tak snad najdete ten pravý.
Odpovědět
@kpeta To jo, my bydlíme kousek níž, takže všechno fakt blízko. Jinak je hodně bytů Pod Soudním vrchem, já bych byla nejradši pro Přímětice, tam bydlí můj tatka takže jsem tam vyrůstala :-) ale v závěru by mi to bylo jedno. Jen nevím jak to vůbec dopadne s financováním :-(
Odpovědět
Profilova fotka
takze definitivne rozhodnuto...svatba se NEKONA... dost jsem se tesila, pripravy si uzivala a vsechno na nic:( ale porad lepsi nez abych se treba mesic dva na to rozvadela... jinak hanyzko doufam,ze uz 2 v 1 nejses a vsechno dopadlo v poradku a jak budes doma,tak se pochlubis:)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 : beru , to je hrozne, ale uvidis s odtupem casu, ze si budes rikat, nebylo nam to souzene .... ve mne taky se zrusenim svatby neco umrelo a i kdyz se radek snazi jak muze, ja zustavam tak nejak chladna, podrazdena, uplne jakoby me to vse prestalo bavit a venuji se sobecky jen sama sobe .......... kevsemu ta nova prace me tak zamestnava a vycerpava, ze i kdyz se s radkem potkam doma, nemam chut cokoliv resit a jsem spiz i rada, ze nic resit nemusime ..... nejak se nam o nicem nechce mluvit, a citim, ze ten vztah z me strany chladne ...... :-|
Odpovědět
Ahoj holky, jsem tu jen na skok...tak od 19.3.2011 máme doma dcerušku Anežku :-) Narodila se v 16:15 akutním císařským řezem po komplikacích...holčina se špatně natočila a zašprajcovala se mi o kostrč a nemohla dál :-| Jinak porod šel celkem v pohodě až na 9.5cm, kdy se malá zasekla a já už byla vyřízená (oteklý modrý nohy, kolabovala jsem)...bylo by to na dlouhý vyprávění :-) Anežka je pořádný kus ženský...porodní váha 4460g a míra 52cm :-) Už si na sebe doma zvykáme a zatím kojíme jen částečně a musíme 2x za den použít umělou stravu, protože maminka má málo mlíčka...připisuju to tomu komplikovanýmu porodu (porodní bolesti mě trápili asi 10h a nakonec operace, tak složitější rekonvalescence), ale rozkojujeme se :-) Akorát má Anežka velký nároky na papání :-) Zatím papa a až bude víc času, tak se zase podívám mezi vás a snad zvládnu přidat i foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj No hanyzko, to teda nic moc porod. :-( Tak snad už máš vybráno a bude jen dobře. Tu vaši princeznu jsem si našla v Deníku. Nevypadá tam, že je veliká. Stejně je to roztomilý drobeček. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Hanyzko gratuluji k holcicce:) porod pekne tezky jaktak ctu, ale hlavne ze je vsechno v poradku! U nas se svatba zatim vubec neresi, jsme spolu, ale porad nevim, jestli se toho 2.7. vezmeme ve 4 nebo co bude... Jinak momentalne resim extremne dlouhy cyklus, normalne mam tak 32 (max.34) dni, dnes je 42 a ms porad nikde..Min. tyden v po jsem byla na gynde, to jsem jeste zadne podezreni nemela, takze mudr.udelal klasickou prohlidku, jen me rekl,ze mam sliznici docela zvetsenou (mela jsem s tim trosku problem, proto se nam nedarilo otehotnet) a vypada to spis na ovulaci nez na ocekavani ms, krev me nebral, cetla jsem,ze v tak brzke fazi by na uz nemusel nic poznat.. Testy porad negativni, dneska jsem si udelala i ten drahej Clear Blue, ale taky nic, akorat misto 3min. co pisou v navodu trvalo pres 5 minut nez se objevilo minusko..Pockam do konce tydne, a pak se asi znovu objednam k mudr. Priznaky nejak nepozoruju zadne, zravou mam porad a unavena spis z nevyspani, tak uvidime...
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzko gratulujeme k holčičce koukala jsem na porodní váhu jste lepší než my :-) ale porod teda nezávidím,nám trval "jen " 8hodin ale takovej horor to nebyl,tak snad to u druhého bude lepší:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : jeee tak mate holčičku to je krásné :-D , teda porod chudero mala sis musela vytrpet, hlavne ze jste to obe ustaly a ted uz se vam bude darit jen dobre, preji zdravicko a mala at hezky dal roste ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, děkujeme :-) Tak abych sem taky hodila nějakou fotku :-) Anežka roste jako z vody...nebo spíš z mlíčka :-D Už má přes 5 kilo a je prostě báječná x-) Krásně reaguje, pozoruje svět kolem sebe a směje se x-) A už plánujeme křtiny...což pokud to půjde, tak bysme křtinamy chtěli oslavit naše první výročí :-D Jo porod to fakt nebyl nic moc, ale už mi vzpomínky zbledli a nepamatuju si už tu bolest...což je super, jak to příroda zařídila. A jizvičku na bříšku mám tenoučkou, že to spíš vypadá jako bych se škrábla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hanyzko to je nádherná kočanda :-) ta se vám povedla ;-) moc slaďoučká ;-) tak jen ať hezky dál roste a pěkně papá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hanyzko to je nádherná kočanda :-) ta se vám povedla ;-) moc slaďoučká ;-) tak jen ať hezky dál roste a pěkně papá ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky po dlooouhé době se sem jdu ukázat a do alba jsem dala fotky Dorotky. Někdo mě možná nezná,ale některé starousedlice tu jsou:)) Hlavně gratuluji k narození Anežky. To Dorotka má ve 3 měsících 4900g:)))))Je to drobeček:)
Odpovědět
@hannyy moc díky :-) @macinka85 Dorotka je krásná holčina x-) Gratuluju k takovýmu pokladu. Teda to jsme zvědavá, kolik bude mít Anežka ve třech měsících...když jsme jí naposled vážila měla už 5020g (a to jí byl přesně měsíc) :-N Dneska jdeme na prohlídku v 6.týdnu, tak jsme zvědavá na dnešní váhu :-D
Odpovědět
@hanyzka.zel Nebydlíš u koupaliště na Louce?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Koukám na záznam královské svatby. :-)) A zdejší malé princezny jsou kouzelný, jednou bude mít náš Matýsek z čeho vybírat. :-D Macinko - hanyzka nebydlí ve Znojmě, pokud se nepletu, místní je jen manžel, proto tu měli svatbu.
Odpovědět
@macinka85 Tam bydlel manžel celý svůj život. Teď bydlíme kousek od Prahy ve vesničce, ze které pocházím já. Ráda bych bydlela ve Znojmě, ale tady je to s prací lepší, tak to asi nikdy nedopadne :-S Manža bydlel v těh dvojdomkách u Louky...teď tam jezdíme už jen za tchýní na návštěvu :-) @kpeta taky jsme se na tu svatbu dívala...ale nestihla jsme v přímém přenose příjezd nevěsty...byla jsme s malou u dr. na prohlídce v 6.týdnu (Anežka už má 5400g, krásně zvedá hlavičku...dr. byla moc spokojená). Ale měla moc krásný šaty x-) Ale taky na ně měla štíhlounkou postavu x-)
Odpovědět
@macinka85 Tam bydlel manžel celý svůj život. Teď bydlíme kousek od Prahy ve vesničce, ze které pocházím já. Ráda bych bydlela ve Znojmě, ale tady je to s prací lepší, tak to asi nikdy nedopadne :-S Manža bydlel v těh dvojdomkách u Louky. @kpeta taky jsme tu svatbu sledovala...nevěstě to moc slušelo, měla nádherný šatičky x-) Ale taky krásně štíhlou postavu x-)
Odpovědět
Zablbnul mi pc...a smazalo se mi to tu...a najednou koukám, že je to tu dvakrát 8-(
Odpovědět
@hanyzka.zel Aha,tak proto ty svatební fotky od Louky:)
Odpovědět
Ahoj holky.Gratuluji k miminkům,jsou moc krásný. Hlavně,ať jsou zdravé a dělají vám jen samou radost. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@macinka85 Ahoj Marci, malá je krásná a jak zvládla píchání oušek? Jsem tě dneska viděla na procházce s malou.. jsme jeli zrovna kolem Melkusky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@macinka85 Marci a jak vy to máte s tím vaším salonem? Kontakt tam je na tebe, ale je to asi v baráčku vašich ne? Nebo máte samotný salon v Šaldorfě?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji všem krásný slunný den. Poradily byste mi prosím dobrou kosmetičku na líčení a kadeřnici na svatbu? Nejlépe ze Znojma nebo okolí Znojma směrem na Moravské Budějovice. Svatbu budeme mít v Jevišovicích a tak bych chtěla něco blíže než ve Znojmě, ale nemůžu nic najít. :( Na netu si kadeřnice najdu, ale bojím se jít někam bez doporučení. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ahoj Leni :-) @lumy - Vítej. Já ti teda moc neporadím, ale myslím, že není problém si někam zajít a kadeřnici nebo kosmetičku vyzkoušet. A vzdálenost by snad neměla být problém, kadeřnice i kosmetička si za tebou třeba dojedou.
Odpovědět
Profilova fotka
@kpeta Ahoj Peťi, jak se máte? :-) @lumy kadeřnici já měla známou a kosmetičku jsem měla paní, co teď učí na Přímce, ale má salon v agrodomě u zimního stadionu.. anebo zkus salon La Femme - tam jsou kadeřnice aj kosmetičky ;-) je toho tady ve Znojmě víc, jen by to fakt chtělo někam si zajít a uvidíš, zda budeš či nebudeš spokojená ..
Odpovědět
Profilova fotka
kde jsou nějaké nevěsty?? nebo se letos nikdo nevdává?? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak už to máme i domluvený...letos na první výročí budou křtiny :-D Máme to domluvený i na stejnou hodinu x-) Tak se moc těším, jak ten náš první rok krásně oslavíme :-D Akorát mě občas manža štve...loni když už jsme věděli, že bude mimčo, tak jsem mu říkala, že by bylo hezký na první výročí mít křtiny a on že to je blbý...a asi před měsícem najednou přišel s tím, že mluvil se svojí mamkou, že by se šla zeptat, jestli by mohli být křtiny v ten samý den jako byla loni svatba 8-( Najednou dělal jako by to byl jeho nápad 8-( Ale jsem ráda, že nakonec změnil názor :-D @lennnia asi sem ještě letošní nevěsty nenašly cestu...což je škoda :-S @lumy já Ti teda taky moc nepomůžu...moje kadeřnice byla sestra od švagrový a rovnou sebou vzala kámošku, co je vizážistka...obě pracují někde na hatích v nějakým drahým salonu, tak tam určitě ne, protože to by stálo majlant. Ale určitě někoho skvělýho najdeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky po delší době. hanyzka: my jsme to měli podobně s těma křtinama,jen nám to bohužel nevyšlo přesně na stejný den jako svatba,ale o den dřví i tak to bylo moc hezký a užili jsme si to Lennia:nenašly nenašly,zrovna jsem byla v sobotu sestře na svatbě,ale ta sem nezavítala a tak alespoň něco málo fotek našeho Ondřeje s družičkama(ve fotoalbu z naší svatby)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mozna ta svatba letos prece jen bude... dneska jsme objevili dve dalnice;) (i kdyz jeden pruh trochu pokulhava;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?