Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
@hannyy hm, tak to měla kámoška taky...ona i manžel byli klidný dítka a to jejich je hypekativka jako blázen...už od dob bříška, tak Ti nevím. @berinka1 teda koukám, že máš další komplikaci...no je fakt, že v červenci by Tě teoreticky mohla učesat a nalíčit, ale v posledním měsíci těhu je na to prd spolehnutí, tak snad najdeš někoho jiného, kdo bude stejně dobrý ;-) Jinak už to mám fakt za pár...od včerejška chodím do poradny v porodnici a na včerejším utz váhový odhad 3500g :-N A slovy doktorky: "má pěkný faldíčky", tak tajně doufám, že mimčo přemluvím a přijde o něco dříve, abych nerodila obříčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy: beru promin, vikend byl docela perny, takze jsem se nedostala ani sem.. skoda, ze jsem si to neprecetla driv, mohly jsme se v sobotu vecer videt.. jak je brachovi? @hanyzka.zel : to je krasna vaha:) to jsem zvedava na tu porodni;) no radeji zkusim najit nekoho jineho, prece jen je od Slavkova, spat by u nas nespala kdyz je tehu a aby jela brzo rano, to je blby... v so jsme byli na te Louce, jako sal hezky, ale nelibi se me, ze tam nejdou sundat ty jejich papiry ci co to maji na tech oknech, je to pak dost tmavy a kdyz chce clovek vylezt ven, tak to aby obesel pul baraku:/ byli jsme na rychlo nakouknout v Dukle, mame tam jit zitra dopol.Salonek se me libil, ale uvidime jak s tim jidlem, kdyz rikate, ze to je nic moc.. To by mamka neprezila kdyz je od fochu:) V patek jsme kupodivu s mamkou resili svatbu a v poklidu, az do 2 do rana:) mame finalni pocet lidi 67 vcetne 9 deti, tak jsem objednala oznamka, pozvanky a jmenovky, ktere jsme vybrali je v albu.. Vcera jsme jeli do Blavy reklamovat ty SP saty, pri podrobnejsim ohledani jsem zjistila, ze na vrchni spodnicce je 2x vykus asi 10 cm, je to zrovna vpredu na odhalene strane, takze kdyby si toho nekdo vsiml,tak to je trapas:) a hlavne ja uz o tom vim, tak bych to nechtela:) ale vzali nam to,ze vymeni celou spodnici a saty rovnou upravi na me, ale nemela jsem s sebou boty a nemela koupene pradlo, tak to nechame az na kveten.. No a pradlo jsme poridili taky vcera:) vyfotim a pridam;)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, tak jsem o viku byla v cz, bohuzel i u pritelovych rodicu, jeho mati zase ryla, nejak neprekousne to, ze s nema zit nechci, porad ma pripominky, ale my jsme jinak meli hezky vik, byli jsme s pritelem na veceri a pak jsme spomtalne sli na disku :-D a tak jsme byli az do 3 dorana :-D Jinak bracha uz je ze Znojemske nemocnice propusteny a ted ceka na vysledky , a ceka ho hospitalizace v brne , tam by se mu melo dostat jak lepsi pece tak i lepsich vysterni ... tak uvidime co a jak ;-) @berinka1 : beru no uvidis, jak to bude s tim jidlem , ja jsem tam byla jednou na jidle a chutnalo mi, ale to je otazka chuti :-) , jinak musime neco vymyslet aby jsme zase pokecali a videli se ;-) @hanyzka.zel : tak jak se dari ??? no je dulezite aby mimi bylo hodne na spani ;-) aby clovek i pri nem neco zvladl udelat a tak ;-) vsak uvidis ;-)
Odpovědět
Ahojky.My jsme měli hostinu v Dukle a bylo to pěkný i jídlo měli moc dobrý. Akorát je lepší,když si pohlídáte obsluhu. S pitím jim to trvá. Jsou to už sice skoro tři roky,tak nevím,jak je to tam teď. Focení jsme měli v jubilejním parku.Hodně se fotí i u rotundy.
Odpovědět
@berinka1 to jsem taky zvědavá, jaká bude porodní váha :-N Hlavně aby to nebylo ještě o kilo víc :-D To, co píšeš se mi na Louce taky nelíbilo...prostě jako v kobce a kor v létě. V Dukle jsme s manžou nikdy nebyli ani na véče...a to bydlel nedaleko...vždycky jsme zašli do Stylu :-) tak to musíte párkrát zajít do Dukly na jídlo, abyste věděli, jak vaří...teda sa mamkou od fochu to nebude snadný :-) Panečku 67 lidí =-) Na mě je to až mooooc :-D @hannyy daří se zatím dobře, stále 2v1 :-) Tak uvidíme, kdy se rozhodne...tak nějak ale cítím v kostech, že tenhle týden to nebude...byla bych ráda, kdyby to bylo klidné mimi, ale holt uvidíme...ono se i tak něco udělat dá...však od čeho mám manžu :-D Jé tak to je fajn, že jste si s přítelem užili hezký víkend, a ikdyž jeho mamina ryla, tak co, ať si reje, ono jí to přejde ;-) Tak to je fajn, že bráchu pustili, ikdyž půjde ještě jinam, tak snad už bude víc v pohodě. A co mamka? Jak jí je?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy no to urco:) a taky nudu potrebovat v cervenci ty masle:D tak hlavne at je brachovi dobre, v brne mu bude lepe.. Musim si ve ZN zaridit praxi a moc se me tam nechce, tak uvidime, uz na to moc casu nemam.. @hankajur me docela zarazilo, ze mamka domlouvala na 10 schuzku s provozni, ted me vypadlo jmeno, prisli jsme tam a ona jako kdyby o nicem nevedela, ze ma jinou schuzku, no tak to me docela dostalo..ale pak nastesti ok, stravila s nami asi pul hodiny, zaplatili jsme ji rezervacni poplatek, pockame jakou nam udela presnejsi kalkulaci a uvidime.. treba nakonec jeste ta jidelna dopadne..Jako v rozpoctu by nam to udelalo 35tis rozdil, coz neni zrovna malo... kdeze je ten jubilejni park?:) kdyz reknu fotografce,tak bude vedet kdyz je ze znojma,ze?:) terminy jsem si dnes overila jak u p.Duhajskeho, tak i pi.Pfefferové, oba s nami pocitaji, tak to je super:) nasi se rozhodli objednat pro nejihomoravske znojemsky vlacek:D no to bude komedie:D:D: jinak prisla korektura oznamek, vypadla jim veta, tak doufam,ze po me oprave to uz bude ok.. No a jakmile budeme mit oznamko v ruce, jdeme oznamovat budoucim tchanovcum.. to jsem pekne zvedava jak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel koukam,ze jsme napsaly stejne:DDD kamaradka ze zakladky v nedeli porodila holcicku Natalku, no uzasna:) akorat u nas porad nic:((( a Natalku chceme taky:D no 67 z toho je 9 deti.. budeme ale posilat i navratky, takze ve vysledku to muze byt min, ale predpoklad je,ze to bude max. o 5 lidi mene:D jojo, mamce se spousta veci nelibi, staci ji jidlo na fotkach (ukazovali nam album jak chystaji svatby), nastesti vizuelne proslo, kdezto treba hotel N v Prim. vubec:D
Odpovědět
ahooj... máte někdo zkušenost se svatbou na lodi na Vranově?
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : a nepremlouvas ty ho nahodou aby jeste chvili zustalo v brisku ?? :-D :-D :-D :-D @berinka1 : beru pocitam s tim, dam ti je hned jak se uvidime .... mimo jineho, vsak vis ;-) , jakou praxi ? a uz vis kde ?
Odpovědět
Jo znám Leoše Drozda, už mě i jednou dělal barvu, já myslím, že bych ho mohla vyzkoušet, díky za radu
Odpovědět
@berinka1 no to je hezká náhoda, že jsme psaly ve stejnou dobu :-D :-D Jé, tak to je krásný, další nový život začal x-) Však ono to přijde...a věř mi, že v době, kdy to budeš nejméně čekat ;-) ...tak jako já, ten měsíc bych to prostě neřekla, že by to mohlo vyjít :-D Tak o 5 lidí méně je na mě stále ještě hodně :-N Ale zase je fajn, že mamka chce na svatbu něco pěkného a kvalitu...to je dobrá rádkyně, ale musí se maminky krotit :-N Mě se bude v červnu vdávat sestřenka...to bych měla mít tříměsíční miminko, tak uvidíme...ale ona na mou svatbu nebyla zvaná...tak si nějak aj říkám, že mi to oplatí...stejně nevím, zda by to bylo dobrý mezi hodně lidí s tak malým mimčem chodit...kor když by ho určitě chtělo spousta lidí ocucávat 8-( @hannyy :-D :-N :-D spíš naopak...bych už byla přešťastná, kdyby už šlo ven...už je to fakt hustý :-N ale občas mě asi už chytají poslíčci...tak snad to nebude na dlouho...zítra jdu zase na kontrolu, tak uvidíme, jestli už se něco nechystá...mě by se třeba příští týden zamlouval :-D
Odpovědět
@berinka1 Ten jubilejní park je nad novým kauflandem. Fotograf určitě bude vědět. ;-) A kde to budete mít? V restauraci nebo v salonku?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak u nás se svatba ruší, a končíme i se vztahem. nejde dávat šance do nekonečna, udělal to zase znovu, nejhorší je, že to nepřizná i když mu dám důkaz před oči, ještě bude kopat kolem sebe a po tom všem být hnusný na mě. takhle to přece nejde, jak mu mám kdy věřit? To nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 : achjo beru, co Ti nato mam rict ? je mi to moc lito kotatko, uplne vim, jak se citis ....... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Tak koukám, že nálada je tu pod psa. @berinka1 - mrzí mě, že to u vás tak dopadlo. :-( Na druhou stranu si říkám, že lepší teď než po svatbě. A co Hanyzka? Ta se nějak neozývá. :-D Že by, že by???
Odpovědět
Ahojky holky, je tady teda hrozná nálada ;-( @berinka1 beri, také si myslím, že lepší teď než po svatbě a kdyby přišly děti :-( je to hrozné. Zrovna o víkendu dávali ve zprávách, že vydrží 43 % vztahů po svatbě. To není moc potěšující.
Odpovědět
@raffaelo My jsme z jídla z Dukly přežili všichni. Mě teda chutnalo.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejhorsi je, kdyz prijde po takovem vztahovem krachu cas vycitek ... zoufani atd.... my jsme to ale s pritelem ustali, pritel je jak vymeneny, proste to asi tak melo byt, a i kdyz jsem si myslela, ze by jsme svatbu udelali letos na 11.11.2011 stale se utvrzuji v tom, ze nam tento rok neni souzeny, kazdy mesic nejaka pohroma, takze svatbu na letosek uplne vypustime, a nechame to az na ten pristi rok,, jedine ze by se stal nejaky etremni zazrak jakoze bych cekala mimi, ale jinak to nechame byt... momentalne nam vztah hezky klape a nechci nic uspechat ....
Odpovědět
@hankajur je možné, že se to tam všechno změnilo. Já mám prostě k Dukle určitý odpor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, svatba je tedy zrusena, 4 mesice je malo abych zjistila, jestli mu vubec budu moci nekdy verit, se vztahem nevim, momentalne necitim, ze bych chtela pokracovat, ale ani to uplne ukoncit:( Asi to chce cas:(
Odpovědět
Ahoj holky, nezvládala jsem sem chodit, ale pořád jsem 2v1 :-D Ale už to dlouho nepotrvá...dávají mi max týden, tak uvidíme :-N @berinka1 teda, copak se to letos děje, to je smutný, že to takhle dopadlo :-( Ale je fakt, že lepší zjistit to ještě teď než po svatbě a s dětma. Drž se! A hlavně si dej čas na přemýšlení o vašem vztahu, ale jestli už udělal víc chyb a máš pocit, že mu nemůžeš víc věřit, tak je asi fakt lepší dát ruce pryč...
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 : kotatko urco to chce cas...... prosimte a co zase udelal ; :-( myslim na tebe kote
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : :-D a ja uz jsem myslela , ze je male venku :-D ze ty to male premlouvas aby jeste zustalo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@hannyy já ho naopak přemlouvám, aby už šlo ven...dneska mám termína nic 8-( Ale když prý do čtvrtka nic, tak ve čt nastupuju do porodnice a bude se vyvolávat...kvůli tomu, že jsme větší...odhad z dnešního utz je 3900-4000g :-N Takže už to tu brzo bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel - ten konec je nejhorší. Za chvilku se ale dočkáš i ty. Do čtvrtka to uteče a třeba vyvolání nebude třeba. Já jsme měla nastoupit ve středu kvůli vysokýmu tlaku a v úterý se Matýsek narodil. Asi nechtěl čekat na nějaký vyvolávání. :-D Tak hlavně, ať to máte rychlý a bezproblémový.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : tak budu na Tebe myslet aby to v poradku vse dopadlo a male bylo zdrave a silne :-D tipuji to na kluka :-D kdyz se mu tak nechce ven :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy - nechce se většinou holčičkám. Kluci se rodí v termínu. ;-)
Odpovědět
Holky díky :-) uvidíme...jedni říkají, že chlap lenoch, jíní zase že holčina parádnice...ale já chápu, že se miminku nechce ven...co mu tam chybí...dostává najíst, je mu teploučko...na světě to bude jinak...mě by se taky ven nechtělo :-D Já pořád říkám, že už by mohlo chtít ven, že přeci se nenechá nutit...tak uvidíme ještě mám pár hodin čas na přemlouvání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Tak snad už to má hanyzka za sebou. :-))
Odpovědět
Ahojky holky, snad už má hanyzka broučka u sebe.. jsem zvědavá co to bude :-) Peti, neprodáváte byt na rejdišti, nebo kde jste to tam bydleli? Co ted tak koukáme na byty - nakonec jsme se rozhodli jít do bytu, tak tam v té oblasti vidám hodně bytů na prodej :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?