Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
@reneh Nemáš zač.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! tak konecne mam boty k satum:) u nas to je zase zajimavy, mamce budou o prazdninach rekonstruovat tu jidelnu kde to mame mit, tak hledame alternativu:/ Padl od ni navrh v Louckem klastere, tak se tam pujdeme v pondeli navecer podivat, tak jsem zvedava.. Na netu jsou dost spatne fotky:/ Zase v lete tam aspon nebude vedro, ale neni to to co bych si uplne predstavovala:/ chjo, to jsou komplikace:( porad se nemuzeme shodnout na oznamku:) nebo spis si nemuzeme vybrat, neco jsem vymyslela, ale neco tomu porad chybi, co se nam libi je dost drahy (ja na manualne delany oznamka nejsem:) a nebo to proste neni ono..
Odpovědět
Profilova fotka
@marketapodolska : kravsko urcite ne, taky jsme tak chteli mit svatbu, zamecek je v katastrofalnim stavu, a obsluha nic moc, znama z vesnice tam mela svatbu, a pry to bylo hrozne, obsluha hrozna, zenska ktera tomu tam veli ma levne ceny, ale zase ty ceny odpovidaji te hrozne kvalite ........ Althansky palac je krasny,vari skvele a prijemna obsluha........Happyy star ma take same pozitivni ohlasy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 : mrkni ta hotel Dukla, ti maji prostory..... a dobre ceny.... ;-) loku nevim, neni to spatne, ale na svatbu? no uvidis, co nato budes rikat.... a z venku taky nic moc :-(
Odpovědět
@berinka1 beri všechno možné jen ne Duklu :-D pokud nechceš riskovat zdraví. Kamarád měl hostinu ve Štukovém sále v Louckém klášteře (v tom větším, bylo přes 100 lidí) a je to tam moc krásné. Jedinou nevýhodu to má, že si tam musíš zařídit jídlo. Nejsem si jistá, jestli tam je nějaká provizorní kuchyně, ale ten kamarád měl zajištěné jídlo z Pajzlu. Samotný altán nebo pajzl budeš mít bez starostí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo jidlo zajistene mame, to s nim prave mama probirala, jde spis o prostory.. Chjo, tak mame zrusili skolu, tak prijde o dost stravniku, ale rekonstrukci za nekolik mega delat budou:/ zitra zavolame majiteli a domluvime si to prohlidku.. obrad bude u Mikulase a pak teda přesun.. V Happy Staru to je moc drahý, zvláště když si catering zajistíme sami, tak to je zbytečné.. @hanny no z venku nic moc:) ale vevnitr je to hezky, aspon podle fotek, uvidime jak se tam pujdeme kouknout.. nejaka jina varianta?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 moje kamarádka tam měla svatbu - v Louce a super, moc krásný to měli a pokdu máš catering zajištěný, tak bez problémů. Měli to vše formou švédských stolů, myslím, že nějaká provizorní kuchyňka tam je - ale nejsem si jistá, ael to se zeptáš v pondělí!!!
Odpovědět
@berinka1 tak jestli máte zajištěné jídlo, tak bych s tím štukovým sálem fakt neváhala, jak píše cathellen je to tam fakt super. A co mě teda konkrétně nejvíc potěšilo, tak to, že se v těch sálech nekouří, že se chodí kouřit do jednoho výklenku kousek od těch sálů. To je pro mě hrozně velké plus. Právě ti známý měli také obřat u Mikuláše a pak hostinu tam :-) budete to mít - jestli se pro Louku rozhodnete úplně stejně jako oni :-) Jak to, že mamce zrušili školu? Mamka je kuchařka? Nevím, jestli jsem to tu někde četla =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 : no nevim, kdyz vy mate sve jidlo, beru, tak vevntitr by to slo, ale me se louka z venku nelibi, kde budete mit venkovni foceni ? bohuzel je toho ve znojme malo, my premyslime , ze kdyby jsme meli mit svatbi jeste letos toho 11.11. tak by jsme asi brali bud Happy Star nebo ten Althansky palac.
Odpovědět
@berinka1 ahoj opravdu je to v Happy staru tak drahé? máš s tím nějaké zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Už jsem to tady psala dřív, že jsme taky byli na dvou svatbách v Louce a líbilo se nám tam. Catering z Bermudy taky doporučuji, s tím jsme měli čest už na třech svatbách. A na focení je tu jistě dost míst. Moc hezký jsou fotky od Rotundy a okolí, dost se fotí i v Jubilejním parku. U Louky by stejně nebylo kde fotit, i kdyby byla opravená.
Odpovědět
@hannyy ahoj ;-) delší dobu jsem neměla čas sem zajít. To je super, že jste si tu Francii užili, to je skvělý :-) Jinak já a mimi v pohodě...jak jsem nastoupila na mateřskou (minulý týden v podnělí), tak jsem byla pořád v jednom kole a času bylo nějak málo...a děsně rychle mi to utíká =-) Navíc jsem měla minule v krvi protilátky (jak jsem rh-) a tak mi nabírali další krev...a dneska jsem byla na kontrole a naštěstí se neprokázalo, že protilátky mám, tak nemusím běhat dál po doktorech a můžu být v klidu. Jinak už příští týden půjdu na kontrolu na příjmovou ambulanci na porodnici...tak mě čeká ultrazvuk, monito a papírování k porodu...už jen chvilka a miminko už tu bude s námi x-) Neuvěřitelně to letí :-D @kpeta my dělali se známýma u Louky pár fotek v tom parku...ale je fakt, že to bylo v říjnu a zrovna krásně padalo listí, tak to měla nádhernou atmosféru, ale jinak teda nic moc na focení. V létě určitě ne... @berinka1 Louka... uvnitř je to hezký, ale je fakt, že přes léto, když není vedro, tak není špatný mít možnost být i venku...my v Louce byli na svatbě známých na podzim (v říjnu) a mě teda docela vadilo, že jsme byli celé odpoledne zavření uvnitř...připadala jsem si jako v kobce :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hanyzka.zel : tak to me tesi, ze jste oba v poradku, no to se musis moc tesit, jj vse leti jako voda :-D ja ted chodim do nove prace a ten den tak utece, jesteze utece pac delam dene 12h a je to zaprah :-D pesan je doma, ale je zlatej, znicil jen zaluzie na bankonovych dverich pac od sousedu se fenka hara, ale jinak je zlatej :-D a tak na ultarzvuku uz bys mohla nakouknout co to bude , ne ?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketapodolska : podivej se na net, tam mas veskere info ;-)
Odpovědět
já jen že jsme si domluvili svatbu v Happy staru a nepřišlo mi to až tak drahé ve srovnání s tím co nám nabídli - jinak na netu se píše, že za altánek se platí 1500 kč, ale my jsme tam byli před dvěma dny - když si to objednáš v únoru ( mají prý únorovou akci) tak neplatíš za altánek
Odpovědět
@hannyy jejda 12h v práci by mě asi zabilo...to je šílený, ale zase tam nejsi každý den, že? To je na krátký a dlouhý...tak fajn, že Ti to vždycky rychle v práci uteče, ale aby pak ty volný dny neletěli stejně...mě teda letí dny jako šílený. Teda pesan by chtěl miminka, jo? :-D No do měsíce a půl už to bude vidět naživo, co vlastně mám v bříšku schovanýho ;-) To bude překvápko :-D Teď mě opět nakopává jako o život :-N Zase mám dneska z toho pěkně rozbolavělý žebra :-| Postupně má méně místa a já ze střev a všeho ostatního dobrý uzel :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : :-D to je teda asi kluk a nude to asi fotbalista :-D :-D :-D ja jsem v praci zatim kazdy den, krome ut-to mam volno a kazdy druhy vikend mozna volny ,ale zatim kdyz bude v praci pritel, tak budu chodit i o viku, me to neva zatim :-D Jinak mi volala dneska mama, cela hotova ze bracha je v nemocnici, ze mel jit na vystreni svalu, ze ho hrozne boli, mel streptokoka, ale ze nema zasahle ziv.dulez.oprgany, krev ma ok, ceka se na dalsi testy, mama sili, ze by moh mit roztrousenou sklerozu, coz me osobne neprijde, ale vzhledem k tomu, ze opravdu chripka radi vsude i o me se pokousi, ale odolavam jak to jde, teda po a ut jsem prolezela, tak jsou zakazany navstevy , takze ani k nemu nemuzou :-( no tak jsem zvedava, co to bude, fakt me prijde, ze tento rok neni nikomu z nasi rodiny souzen :-( zacal nahovno a porad se v tom jede dal :-(
Odpovědět
@hannyy tak uvidíme, jestli máš pravdu, že to je kluk...za chvilku už to vyjde krásně najevo :-D Tak to Tě teda obduvuju, že to každý den těch 12h vydržíš...bez většího volna...mě i normálně stačilo 8.5h a byla jsem ráda, že byl konečně víkend...máš energie na rozdávání :-D Nechceš se podělit? Nějakou bych potřebovala :-D Juj, teda tak ať se brácha brzo dostane domů a uzdraví, to je hrozný, co se na Tvojí rodinu letos navalilo od začátku roku...to už aby byl konečně pryč :-S Brácha bude určitě brzo v pořádku a s těma návštěvama je to pěkně pitmoý, to je mu tam asi pěkně smutno :-( Já doufám, že až budu v porodnici, tak omezení návštěv nebude nějak drastický, aby za mnou a mimčem mohl přijít alespoň manža...že bych stála o moc návštěv, to zase neee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : urcite to bude kluk kdyz takhle kope :-D :-D .... je pracda ze ten prvni tyden jsem to nedavala, bolely me nohy a hl.paty, padla jsem vzdy do postele uplne mrtva ..... a rano vstavala automaticky jako robot :-S , ale uz jsem si zvykla a jde to, je to narocne, ale kdyz vidim,ze chodi lidi radi kvuli me a tesi se na me, tak mi to dodava energii 8-) ..... no bracha byl o viku doma vzdy jen na obed ho pustili, ale jinak na spani se musel vratit, coz me prekvapilo, to je hrozny system ]-( tento tyden bude mit same vysetreni , tak jsem zvedava jak to vse dopadne =-) :-D az budes ty v porodnici tak urcite bude moct manza za tebou :-D a bude i u porodu ?? ;-)
Odpovědět
@hannyy já bych padla po pár dnech a už by mě tam asi tak často nikdo neviděl...na tohle nemám moc výdrž...ikdyž to si možná jenom myslím, ale je fakt, že já jsem šíleně spací člověk a potřebuju hodně spát, abych mohla fungovat...tak ten týden bych možná dala, ale pak bych asi chcípla :-S Ale když si tam navíc rozumíš s lidma, tak to je super, to je fakt, že to dodá energii :-D No tak to je teda síla s bráchou, že ho pustili na oběd...to je dost divný...ikdyž je pro něj fajn, že mohl alespoň na chvíli opustit ten nemocniční pokoj a být doma s rodiči. Ale ještě jsem neslyšela, že by se to takhle někomu stalo, že by ho pustili jen na oběd a pak zase zpátky. Dopadne to určitě všechno dobře a za chvíli už bude z nemocnice pryč a bude doma ;-) Tak některý návštěvy by mě v porodnici moc nepotěšili :-D Ale manžu by snad pustili i přes nějaký chřipkový omezení. U porodu bude se mnou, za což jsem moc ráda, že tam bude :-) Dneska přesně měsíc do termínu...tak jsem zvědavá, kdy se mimi rozhodne...bříško mám stále hezky vysoko, tak to hned tak nebude, ale mě by se tak líbilo někdy kolem 7.3. kdyby se rozhodlo vykouknout...tak jsem začala s přemlouváním, že to je hezký datum :-) Ale s mým štěstím budu tak týden přenášet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : telo by si zvyklo, ja jsem ty prvni dny taky rikala, ze to nedam, a pritel rikal, zkus to 2 tydny a kdyz to nepujde tak holt smula, ale vazne si ty nohy zvykly rychle a uz je to v pohode... prosimte ja jsem zase uplne nanervy, dneska mi psala mama, ze porad otyka a ze si doktor mysli, ze to ma ze zmeny prasku na tlak, vzdy ji otece jen leva noha a ruka, a pak ze ma nejake brneni, ale to jsem moc nepochopila kde jestli ji brni ruce nebo v nohach a tak to ze ji dr. rekl, ze pokud to brneni do tydne nezmizi, tak pujde do spiralu lezet taky ]-( tak ted jen trnu kdy se neco semele na pritelove strane a muzu si vzit rovnou dovcu a jet do cz :-( ja nevim,. co se to porad deje ..... :-D aby ses nedivila a mimi si nereklo o tyden driv :-D :-D :-D
Odpovědět
@hannyy to je fakt, tělo si zvykne, ale bývá to krutý :-N je ale fajn, že sis zvykla a že už to je v pohodě. Teda to je dost divný, že mamce takhle otýkají ruce a nohy...to by prášky na tlak dělat neměli...se divím, že jí je nevezme a nedá raději jiný, když je možný, že je to o nich :-| Nebo si jí rovnou nenechají na chvíli v nemocnici, aby věděli, co že to dělá...to je podivný. Hlavně, aby byla brzo v pořádku... To by si klidně mohlo říct o ten týden dřív, to by bylo super...ale zatím nějaký dohody s mimčem moc nefungují...jen když začne kopat víc než se mi líbí...hlavně večer v posteli, tak pomůže, když bříško chvíli pohladím a ono se uklidní...jinak moc poslušný teda není :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : a pokom je mimi tak zlobive??? :-D :-D :-D priznej batvu :-D :-D :-D Jj uz ji je vzal a dal jine a ted se ceka tyden, jestli se neco zmeni a jinka musi do spitalu, bracha mel dneska lumbarku patere, po tom musi 12h lezet nehybne, no je to ted vse nahovno :-| koncem unora maji jet nasi do termalu na slovensko a to vis, mama by radsi byla ok, ale kdyz nebude zbyti tak holt do spitalu musi, uz neni nejmladsi a zacinaji takove ty straecke nemoci :-(
Odpovědět
@hannyy to je po manželovi :-D :-D já jsem byla hodný dítko :-D ba ne...oba jsme byli pěkně zlobivý draci, ale zase oproti mojí známý, je naše zlatíčko klidný...ta má doma malou dračici a tak se projevovala už v bříšku...teď jí zanedlouho budou dva roky a teda nechce vůbec poslouchat, má svou hlavu...tak jen doufám, že nebudeme mít takhle aktivní miminko :-N Ty jo, tak to mamce držím palečky, aby tyhle prášky pomohli a nemusela si do špitálu jít lehnout...jasně, ono s věkem je to pak horší a horší...jak se objevují potíže. S těma termálama by to byla škoda, kdyby to nakonec nemohlo vyjít, ale je fakt, že zdraví má mamka jen jedno a do termálů může jet i jindy. Teda brácha si taky vybírá věci...snad mu to pomohlo a bude už lépe, aby mohl brzo domů...ale s tím, že musí ležet nehybně takovou dobu, to je teda síla...tenhle rok teda u Tebe a rodiny začala pěkně na pytel a snad už to bude všechno pryč, to zlý a bude jenom dobře, protože když si vezmu, že je teprve polovina února a už tolik věcí za Váma, tak to je už hodně...ale je fakt, že je rok, který se sere víc a pak je zase ten, co se daří...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, no jeste porad nemame misto..:( nejak se nemuzeme rozhodnout, na te Louce jsme jeste nebyli, byla jsem min.tyden nemocna, tak se musime nejak domluvit, protoze samozrejme chteji jet i nasi, takze nez se vsichni domluvime, to taky bude sranda:/ vubec nevim kde to udelat.. Jidelna je ze hry asi uplne, protoze se maji rozhodovat az v kvetnu jestli to zacnou delat hned od 1. nebo kdy, coz je na nic, takze musime domluvit neco jineho.. akorat to pekne hne s rozpoctem:( Hannyy jak je brachovi a mamce? Hanyzka: tak to uz mas fakt za par:) synovec byl zase brisku klidne mimi, ale doted (1.trida) je hyperaktivni dost:) ja se vcera dozvedela, ze je kamaradka tehotna, termin ma tusim prelom cervenec/srpen, tak si musim najit i jinou kosmeticku a vizazistku:) nejake napady?:)
Odpovědět
Ahoj prosím ještě o radu, kdo jste ze Znojma - nevím kam ke kadeřnici, jako je spousta kadeřnic, co Vám nějaký ten drdol udělá, ale já bych chtěla to mít fakt pěkné, modernější.......něco kvalitníh - víte o dobré kadeřnici? děkuji za rady
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : ja jsem byla taky hodne dite, nasi o me vubec nevedeli, zato bracha spal 10min a uz byl vyspalej a porad hrozne zivej :-D a muj pritel byl to same, takze doufam, ze az se zadari, bude mimi po me klidne a hodne a bude mit rado spanek jako ja :-D :-D :-D No uz at je tento rok zanama, me to vse tak vycerpava, clovek se porad nejak nehne nekam dal........ @berinka1 : Beru bracha je na intenzivni peci na kapackach , dneska mi nikdo nic nepsal tak nic nevim, jedu na vik do cz abych k nemu mohla, nebo aspon nase nejak psych. podporila, jak jsi natom s vikendem? dame kafo ?
Odpovědět
Profilova fotka
@marketapodolska : ja mam kadernici ta ma ve zn salon a bydli u me v cz v ulici, je sikovna, uz jsem zkusila jich hodne , ale ona je dobra a ma pekne ceny , jeji salon vystupoval minuly rok na svatebnim veletrhu ve zn, kdyztak muzu poslat tel do ip
Odpovědět
jak se jmenuje ten salon? dílky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj marky - neznáš Leoše Drozda z Kravska? Ten je dost šikovný kadeřník. Jinak teď sídlí na nádraží. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?