Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
@hannyy já si také myslím, že by jsi příteli měla nechat trochu prostoru, aby se k tomu nějak postavil. Jestli není dost starý na to, aby si to vyřešil s rodičema a odpoutal se od nich, tak podle mě je už dost starej na to, aby věděl, jestli Váš vztah má po tom všem smysl, aby Tě podpořil, získal si zpět jeho důvěru. A abyste se začali společně bavit o budoucnosti (i když ne konkrétně o svatbě). Pokud ho k tomu všemu byť nevědkomky "donutíš", tak aby to pak nemělo mnohem horší konec. :-( S tím dítětem mi to s prominutím přijde, jako by sis ho tím chtěla udržet. V takové situaci se ještě snažit o dítě mi přijde úplně postavené na hlavu =-) Moc bych Ti přála, aby jsi byla šťastná, ale za takovou cenu?
Odpovědět
@hannyy je dobře, že Ty ve vás dva pořád věříš...a co on? Taky ve vás dva pořád věří? Rodičům se nemůžeš divit, oni chtějí Tvoje štěstí, ať jsi adoptovaná nebo ne, to určitě nehraje roli a pro ně jsi jejich dcera, kterou milují a nechtějí, aby se takhle trápila...sice mám mimčo ještě v bříšku, ale už vím, že pro něj budu chtít jen to nejlepší a bude-li nešťastné, tak se budu ho snažit i ovlivnit, když uvidím to neštěstí. A oni se teď prostě domnívají, že on Tě šťastou udělat nemůže, když Ti takhle ublížil. Asi by nebylo úplně špatný, kdyby si přítel s Tvýma rodičem sedl a promluvil a i se jim omluvil, ale snadný to asi nebude...to bude muset on sám chtít a jít za nima. A víc jim otevřít svoje myšlenky a srdce, aby ho oni poslouchali a snad se i mezi nimi pak postupně zase vytvoří ta ztracená důvěra. Jinak ten pohled rodičů na to, že dva mají mimčo a nemají po svatbě...pardon, ale to mi přijde trochu zastaralý :-| Jako pro děti je určitě lepší, když rodiče jsou manželé, ale pro mě to není nic, co by bránilo tomu se o mimčo snažit a mít ho třeba i před svatbou. Doufám, že když přijel domů, že jste se dali do řeči o všem tom kolem a věřím, že se to nakonec obrátí v dobré i když se svatba třeba odloží o nějaký ten čas...hlavně, abyste vy dva si vyřešili všechny problémy a zjistili, jako cenu pro vás dva má vztah mezi vámi a co jste schopní pro něj udělat a podstoupit. @berinka1 no to víš, chlap, aby ocenil hromadu práce kolem...tak někdy soudům některý věci holt trvají dlouho...ale to přezkumný jednání je už za dveřmi a budu držet pěsti, aby to jednání dopadlo ke spokojenosti ;-) Ale koukám, že ani ten váš vztah nebyl úplně jednoduchý...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mame vyjasnene....svatbu opravdu odkladame ......o rok .......pokud by prislo behem roku mimi, tak samozrejme budeme o svatbe uvazovat driv, ale jeste nas cekaji ty rodice....a i ten cas ukaze, zda nam to bude klapat......
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo : tak dite chceme oba a moc, mozna pritel vic nez svatbu ..... proziva semnou kazdy mesic me dny.... moc po diteti touzi ..... Ja si nepotrebuji udrzet chlapa ditetem, ale vzhledem k tomu, ze se teda svatba definitivne odklada, se muze stat, ze otehotnim .......a pak ? stejne ta svatba bude, protoze i pritel nechce aby prislo dite do neuplne rodiny . Hrozne brecel a omlouval se mi, bylo mi ho lito, takze jsme pak lezeli v obeti a jen si povidali o vsem i o jeho rodicich........ @hanyzka.zel : ano je to zestarly nazor, ale je to nazor.....My se o mimi budeme snazit dal, ted opravdu chce dat vse do poradku, rikal, ze dostal strach, ze stavba a svatba dohromady a ze ty rodice do nej huci,a ze to takto dal nejde, ze premyslel o vsem za volantem a ze chce zit semnou kdekoliv, nasli jsme reseni, ted ukaze cas, jestli mu muzu verit a budou jeho slova i naplneny.........
Odpovědět
@hannyy tak to je dobře, že jste si to takhle vyjasnili a že Ti i řekl, proč a z čeho plyne jeho rozhodnutí odložit svatbu, že to byl strach...a vlastně i tak můžeš pokračovat v přípravách, protože rok je docela krátká doba a uteče to jako voda ;-) Jasně, to víš, že se o miminko snažte dál, pokud ho oba chcete, svatba se dá zařídit za docela krátkou dobu a kor když už pár věcí doma máš. Určitě je dobrý přivést děťátko do úplný rodiny, ale ikdyby se svatba třeba do porodu nestihla, tak se můžete vzít i potom a rodina budete tak jako tak :-) My když jsme začali mluvit o mimču, tak slovo svatba nějak ani nepadlo...prostě jsme si řekli, že vysadím HA a uvidíme a pak asi po 4 měsících jsme teprve začali i mluvit o svatbě a zařídili si jí...ale i tak kdyby mimčo přišlo dřív, tak bysme počkali třeba půl roku, aby mimi nebylo úplně malinkatý a svatba by se konala. Vím, že se na svýho chlapa můžu ve všem spolehnout i v tom, že by se na mě s mimčem nevykašlal, když bychom nebyli svoji...a to pro mě je hodně důležitý :-) Moc doufám, že přítel svoje slova naplní a že se bude snažit znovu získat Tvou důvěru a přesvědčí tě, že to všechno nejsou jen planá slova a že jsi pro něj ta důležitá osůbka v jeho životě, stejně tak jako je on pro Tebe. Asi bych mu i řekla to, že kdykoliv bude mít nějaký pocit pochybnosti, obavy, aby o tom mluvil a nenechal to zajít do krajnosti jako teď...mluvit o všem, i o těch pochybách a strachu, abyste se nedostali znovu do patový situace jako teď byla. Nevím, jak jste na tom třeba co se komunikace týká, ale asi to nebylo úplně ideální a nemluvili jste o všem, co vás trápí spolu, když se stalo to, co se stalo...ale jsem ráda, že jste dosáhli kompromisu a sice to teď nebude ani pro jednoho z vás snadný období, ale život není snadný a uvidíte a vyzkoušíte si, co váš vztah dokáže všechno zvládnout ;-)
Odpovědět
@hannyy taky Vám přeji, ať jste šťastní. Jak píše Hanyzka, tak ta komunikace ve vztahu je fakt důležitá a je třeba si o všem popovídat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, kde jste ve Znojmě pořídily samodržící podprsenku?? Já ji prostě nemůžu sehnat! Potřebuju 75D a to je horor :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : jak rikas, i kdyz mame vse zarizene, tak se budeme snazit dal a hlavne ted mame rok nato aby jsme se hlavne zamerili na sebe....holt se toho moc semlelo najednou svtaba a stavba a vse kolem, dulezite je, aby to fungovalo dal ..... tento rok zacina katastrofalne , takze si uz zacinam myslet, ze nam ta svatba na tento rok neni souzena :-S , kdyz to shrnu, tak 1.1.2011 zemrel priteli kamrad,2.1.2011 odklad svatby a hadky , me se rozbilo auto , takze jsem musela jezdit autem od pritele, ted o viku se mi zhroutil muj notebok ]-( , takze mam opet pc od pritele, no nevim, co jeste prijde ]-( ale na zacatek roku to uz stací :-( @jay : na Kovarske je naproti Alpine pro myslim obchudek ve dvore, mrkni tam je to ca 10m pres drogerkou ROOSMAN na prave strane
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Venuše nebo tak nějak, že? Díky, hned odpol tam zajdu ;-)
Odpovědět
@hannyy a to je dobře, že se teď zaměříte jen na sebe ;-) Nic lepšího teď udělat nemůžete...hlavně zjistíte, jak to půjde dál. Doufám, že to bude už jen dobré a že už se neobjeví nic, co by vás rozdělilo ;-) Tak si hezky naplánujte nějakou hezkou dovču ve dvou třeba někde u moře a buďte co nejvíc spolu. No teda takovýhle začátek roku je teda fakt šílený...to opravdu vypadá, že letos vám ta svatba naní souzená :-| Na to, že je teprve ani ne polovina ledna, tak těch katastrof už by mohlo být dost až do konce života :-S Raději nemysli na to, že ještě něco přijde, už sis to vybrala a teď už bude jenom dobře ;-) A koukám, že už jste se dohodli i na datu odložený svatby, to je skvělý :-) Hezký datum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : presne jak rikas, ted jsem si dovezla auto , to je uzasny byt zase mobilni a hlavne vlastnit to sve, pritel mi audinku pujcoval bez problemu, ale ten strach to nekde rozbit nebo kdyby me s tim nekdo sejmul, no to uz by asi neustal :-S ja tak nerada s cizimi vecmi manipuluji :-S Prave ze jsme si rikali, ze letos nikam nepoletime, kvuli te stavbe jeho, ale udelame si tyden v Salzburgu , jen my dva aby jsme si odpocli :-) Pritel chtel datum az v lete, ja nechci aby bylo moc vedro , kvuli srdicku by to bylo daleko narocnejsi pro me, a 30.4. jsme uz nechteli,aby se neopakovala minulost :-) takze toto je zatim predbezne datum :-)
Odpovědět
@hannyy no to chápu, když máš vlastní auto, tak je to příjemnější, jezdit svým a nemít zodpovědnost za auto někoho jinýho...já nemám ani řidičák, ale mám auto napsaný na sebe...mám jen řidiče :-D manža má řidičák teď dva roky a loni v dubnu jsme si koupili naše první autíčko...ojetinu, ale potřebovali jsme se dopravovat do Znojma něčím spolehlivým, abysme mohli v pohodě zařídit vše kolem svatby...naši by nám sice svoje auto půjčili, ale koupili si úplně nový a za to se nám nechtělo nést zodpovědnost, kdyby nás někdo ťuknul =-) Jé, tak týden v Salzburgu je taky super nápad ;-) Vidíš, já zapomněla na to Tvoje srdíčko, že tomu by asi moc teplo nedělalo dobře...a duben je krásný měsíc (já se v něm narodila :-D ) a už by aj mohlo být teploučko, ale zase ne horko. Ale datum je to hezký, ikdyž předběžný...třeba nakonec aj zůstane nebo se rozhodnete pro nějaký, co se bude víc líbit :-) Jinak mě včera manža ukecal a máme novou televizku...jeho kolegy prodával svojí roky starou, protože chce LCD (což já třeba nechci) a tak jsme se na ní jeli podívat a rovnou jsme si jí přivezli domů :-D Manža je z ní nadšený, je mnohem větší než ta naše stará (která skončí v ložnici, abych si mohla něco pouštět pak třeba při kojení) a má teda skvělý obraz...no ještě z ní mám lehce smíšený pocity, ale co...já bych teď asi pořád jen nakupovala věci pro mimčo a tak je možná i dobře, že mě manža trochu krotí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hanyzka.zel : presne jak rikas, ja jsem si v loni v dubnu koupila sve uz druhe auto, prvni byl favous od nasich, toho jsem mela abych se vubec naucila jezdit a tak, to bylo hodne adrenalinove auto :-D :-D :-D a v dubnu jsem si koupila 6let stareho moduska od renaulta, mel to nejaky duchodce v super stavu a s malo km,tak je to taky skok, vubec ted jsem se hrozila, je to ma 1 zima s nim, clovek to jeste nema tak v ruce, i kdyz ja jezdim dobre :-D a sednu do cehokoliv :-D Prave a kdyz pritel nechce do zahranici, tak pro nas je rakousko jako doma :-D nebo pro me urcite, tak je to idealni a teplo tam taky takove nebude a budeme vyletit ;-) no jeste si vezmu kalendar, ale me se to datum taky libi, ja jsem taky v dubnu narozena, a nechce se mi od dubna utikat ;-) Tak jste si udelali radost ;-) to je super mit telku i v loznici, nasi to taky tak maji ;-) a jak rikas pri kojeni nebo aji kdyby bylo male nemocne, tak se muze divat v loznici na pohadky a vy byt vedle ;-)
Odpovědět
@hannyy manža se učil jezdit se starým autem mých rodičů...s Citroenem BX (hodně starý autíčko, ale sloužilo dobře hodně let) a tím se vyjezdil...a tohle co máme je Fabka z 2002 a byla garážovaná, nebouraná, nedotčená psem ani dětma...takže skoro jako nová a najeto taky nic moc...je to příjemný mít vlastní autíčko :-D Jo to je skvělá volba zůstat na dovču v Rakousku...v podstatě je to doma i v cizině :-D My letos pojedem taky jen tady po domácích...máme objednaný týden na Orlíku na září i s mimčem :-) A chceme udělat pár výletů...no co nám mimčo dovolí a pak snad o rok později bych už chtěla jet k moři...do Bulharka, protože tam to máme oba moc rádi :-) Budou-li finance a mrněti to určitě taky prospěje :-) Jo přesně, máme dva dvd přehrávěče, tak tam jeden bude a možná k tomu dokoupíme i anténu a set top box, aby tam byla i tv a bylo víc možností něco sledovat...tak se alespoň nejdřív u kojení a pak prcek nebudeme nudit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : :-) dulezite je , ze to jezdi a vzdy vas to doveze, to rikam porad, cim clovek jezdi je uplne jedno ;-) uplne jsem si ted vybavila, jak se me ptal Radek kdyz jsme se poznali, co mam ja za auto a jak jsem se musela smat , kdyz jsem mu rikala , ze mam starou sunku oproti jeho audi :-D :-D :-D a uplne jsem na favouska abyla hrda :-D :-D :-D
Odpovědět
@hannyy přesně, hklavně, když v pohodě slouží a nekleká na každý cestě a doveze nás tam, kam potřebujeme spolehlivě a bez komplikací. My chtěli aj český auto...jsou levnější náhradní díly :-D A tak máme tu fabku combi...aby to už bylo i vozidlo pro rodinku, počítali jsme, že se časem rozrosteme...no a to taky vyšlo, tak se tam vejdeme i s kočárkem :-N Jinak jsme byla dneska na kontrole a jsme s mimčem v pohodě :-) Čípek se neotvírá, je teda měkčí a o malinko zkrácený, ale je to naprosto v normě :-) A mám papíry pro nástup na mateřskou...po úvaze nad výsledky všech utz mi tam nakonec napsala termín proodu 14.3.2011 (ten je podle poslední ms) a to mi ještě na minulý kontrole na mj dotaz řekla, že nastupovat budu podle druhýho termínu 26.3.2011 (což bylo podle prvních utz)...jenže mimčo je větší, tak se na to podívala a že teda když od 12týdne velikostně odpovídáme, tak že nastoupím podle původního termínu :-D No tak bych mohla být doma už od příštího týdne, ale já jsem smířená s tím, že doklepu měsíc, tak nastoupím jen těch 6 týdnu před termínem a bude :-) Ale už se těším a zbývají mi poslední dva a půl týdne v práci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : :-D holka tobe se to teda krati :-D to je krasne a moc ti to preji a hlavni je, ze jsme s mimi zdravi :-D , nojo tak uz se mlade bude chystat pomalu na cestu ven :-D a ty ridis taky ? to mi ted nejak vypadlo :-N Jinak pristi rok bude taky zajimavy :-D kdyz vezmu, ze mi bude 26 ;-) o 2 tydny pokud se zase nic nezmeni, ale snad ne svatba , 3.6. ma bracha 30 let a 25.6. ma mama 60 tiny :-D to se zase bude jen chlastat :-D :-D :-D jo a tata ma ted v pa 60 tiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc Vás po dlouhé době zdravím! Všem, co máte letos ty důležité termíny přeji jen to nejlepší!!! :-) 8-) Hannyy, vy to určitě spolu s Tvým partnerem zvládnete, podle toho co píšeš jste sehraná dvojka! ;-) Hanyzko: Tobě hodně sil a zdraví hlavně pro mimčo!!! :-)
Odpovědět
@hannyy no jo ten neúprosný čas...letí to a mláďátko už brzo jukne na tenhle svět :-D Já neřídím...zatím nemám řidičák :-( Dřív na něj nebylo a pak zase nebyl čas...no a teď se mi to obojí dá na nějaký čas dohromady...ani prachy a ani čas, ale manže řídí a zatím nám to stačí. Já byla zvyklá spíš se stejně vždycky muset spolehnout na vlak...moji rodiče auto nemají taky nijak dlouho. Tak když manža nebude moct někam se mnou jet, je tu taťka nebo vláček :-N Já bych stejěn do centra Prahy autem jezdit nemohla...bych se z toho provozu leda zbláznila a s parkováním ani nemluvě. Tý jo, to bude teda pořádně náročný rok :-D Takových oslav najednou...doufám, že každý narozky budete zapíjet zvlášť, aby se to pořádně oslavilo :-D Panečku to bude v pátek sláva, to je hezký ;-) My to měli loni takový hodně kulatý...teda spíš u prarodičů...máme dohromady s manžou 3 babičky a loni oslavili 75, 80 a 85 :-D a můj děda měl 80 taky, tak to bylo takový pěkně kulaťoučký...což jsou ale všichni prarodiče, co s manžou máme...on už má jen babičku, já zatím dvě babi a jednoho dědu. a letos nebo příští rok ani nevím, co nás v tomhle směru čeká...jo a manžovi bylo loni 30 :-) a bráškovi jeho taky...holt ty dvojčátka :-D @biene007 jé, ahoj, děkuju. No a co Ty, jak se vede? Co nového od svatby? jak se cítíš v manželství? No povídej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
biene007 : ahojky :-D , no byla bych rada..........porad doufam, ze otehotnime a ja si svatbu vydupu jeste letos :-D proste ji chci :-D
Odpovědět
@hannyy teda takhle umanutou ženskou jsem už dlouho neviděla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás vše v pohodě. Šílený stresy v práci před svátky, u manžela non stop... Žádný pohromy na obzoru, tak jsem ráda :-) Letos se chci zaměřit na dokončení pár detailů v našem bytě, něco už je třeba i obměnit, tak se hodlám zabavit touto činností, abych pro nás něco udělala i já... Chci si taky koupit nový foťák, abych si zvětšnila krásy našeho kraje a z výletů a taky abych měla časově nenáročné hobby, když toho moc nestíhám... (vlastně nic z zdřívějších hobby nedělám :-( ) Jinak v manželství se cítím fajn, rozhodně to nebolí ;-) Vše je jako před tím, jen ten pocit jistoty je ještě větší, to jo! :-D Snad budeme brzy 3, to je taky další bod, který teď plnímě ;-) Jinak nevím, jestli někdo nesháníte fotografku, ale R. Pfefferová nás "uělala" fakt nádherně... :-D Holky, držím palce a pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, abyste se mohly kochat i Vy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo napodobne:DDD @hannyy tak to jsem teda zvedava jak to dopadne s Vama, ale s tvou tvrdou hlavou, nevim nevim:D jinak tento mesic jsme se snad strefili do plodneho dne,tak uvidime..:) @biene007 nadherne fotky, moc ti to slusi! vam obema samozrejme:) kdo te licil?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj biene - Krásný fotky, kde jich je víc? :-DD Hannyy - myslíš, že je rozumný se takhle za každou cenu snažit o mimčo a tím si vynutit svatbu? Neměli byste se brát, protože to oba tak chcece? Když se na to přítel teď necítí a chce ještě počkat, nenutila bych ho do svatby tím, že otěhotním. Vím, že dítě byste chtěli oba, ale když to u vás není možné bez svatby, tak bych i s ním počkala.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 díky ;-) Kosmetička - Veronika Pisařová, má studio na Slepičáku. @kpeta něco teda ještě dám do mýho alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@biene007 Tak jsem se dívala na nové fotky a máte je vážně moc krásný. hrozně se mi líbí ta u radniční věže. Budete mít super památku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kpeta Díky! Jsem moc ráda, že vyšly tak hezky, toť pravda! :-)
Odpovědět
@hannyy Ty jsi ale tvrdohlavá holka :-D Tak uvidíš ;-) @biene007 krásný fotečky x-)
Odpovědět
@kpeta @berinka1 holky, taky si myslím, že to není nejlepší řešení, ale to si musí Hannyy rozhodnout sama. Snad pak jednou nebude mít oči pro pláč. Holky, tak jsme se začali dívat, jaké jsou možnosti bydlení ve Znojmě nebo okolí, a je to docela bída :-( Nakonec jsme se rozhodli, že bychom chtěli domeček. A je to zatím všechno kolem 2,5 mil. Ale dívali jsme se na novostavby. Navíc jsme vázaní na Znojmo, nebo nějakou vesnici cestou na Brno. @kpeta Peti, vy jste se někam stěhovali, nebo si to pletu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?