Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
@hannyy ajaj, to mamka neudělala moc dobře, takhle ho začít zpovídat o budoucnosti :-S Že by dostal strach z odpovědnosti? No není to vůbec snadný a rok či dva jsou docela dlouhá doba, ale zase na něj nesmíš moc tlačit...přijde mi, že většina chlapů začne lehce panikařit a couvat, když se začne mluvit o svatbě a budoucnosti (u nás jsem tohle byla spíš já :-N ) a najednou si uvědomí, že s tím je spojená odpovědnost a závazky a někteří na to nejsou moc připravení :-| Ale že to začal říkat až teď je docela síla...zkuste si o tom všem v klidu promluvit...zjisti, jestli to není jeho strachem, proč chce odklad svatby. Měli byste oba dva chtít to stejné, abyste mohli mít spokojený společný život. Je fakt, že my ženský máme v povaze co nejdříve jít do svatby, aby vztah měl nějakou formu a my měli nějakou jistotu...a někdy tím ale můžeme chlapa i ztratit :-( Těžko se v tomhle orientuju, ale na jednu stranu ho aj chápu...já jsem jednala spíš jako on...můj manža chtěl svatbu a děťátko skoro od začátku našeho vztahu...netajil se tím a mě to z počátku docela děsilo. Každý cca půlrok mluvil o tom, že bysme se mohli vzít a přemlouval mě, abych konečně vysadila HA a my se snažili o miminko...dokonce jsem mu v 25 slíbila, že v 27 teda HA vysadím a postupně se začneme snažit o mimi...on se toho vůbec nebál, zatímco já měla paniku v duši, že bych se měla vdát a ještě mít odpovědnost za mimčo...a vidíš, jak to je se mnou dneska...vdaná a za necelý tři měsíce i mamina :-D Možná jen potřebuje čas na to aby "dospěl" jen si pro to nevybral moc dobrou dobu, když už je takřka vše na svatbu připravený...ale fakt si v klidu sedněte a promluvte si...bez emocí a uvidíš, co z toho hovoru vyjde najevo...ale hlavně nedávej moc najevo, že Ti některý věci nesedí...to by ho mohlo odradit, aby Ti něco řekl a možná by rovnou utekl :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : na jednu stranu to nemela delat........na jednu stranu jsem rada, ze to tak dopadlo, jinak by to bylo horsi ....... bohuzel my jsme oba hodne spontalni, ale on se vubec nezastal nas a jsou pro nej jeste dulezitejsi rodice a pece o ne, a nemuze po me chtit abych se starala o deti dum a rodice, kdyz mam taky sve rodice..... takze konecny verdikt je , ze jdeme od sebe a je konec.
Odpovědět
@hannyy :-( teda, opravdu ten vztah zkončíte? Není ještě možnost, že by jste si to vyříkali v klidu jak psala Hanyzka? To musí být hrozný takhle když je naplánovaná svatba :-(
Odpovědět
@hanyzka.zel Hanyzko odpovídám po delší době, přes svátky se mi na počítač vůbec nechtělo, když jsem nemusela. A teď zjištuji, že jsem si nadělala resty do školy, tak to doháním na poslední chvíli. :-( určitě potom dej článek na koníka, jak Tvůj porod probíhal :-) budu na Tebe myslet, aby to vyšlo podle Tvých představ. Na albíčko jsem se už dívala :-) Vidíš a já jsem Tě automaticky přiřadila do Znojma. Tak jak to popisuješ s tou dulou, tak to máš pravdu, že se s manželem můžou střídat v masážích, nebo pomoci, a že je u maminky během celého porodu. Ta moje spolužačka co nedávno rodila, tak právě říkala, že je to zbytečné vyhození peněz, ale ona nakonec šla tím císařem, takže by ji tam stejně měla zbytečně. Také jsi „kancelářská krysa“ jako já :-) taky doufám, že jednou budu moc chodit do práce co nejdéle to půjde. Jinak co se týče těch partnerských problémů, tak si myslím, že když se k tomu dva dobře postaví, tak to může jejich vztah někdy i posílit. Také jsme měli šílený problém, který hrozil rozchodem, hodně se oslabila moje důvěra k partnerovi, která se už ale vrací. Jenže jsme si k tomu sedli a o všem si promluvili. Když jsem nad tím přemýšlela, tak jsem si uvědomila, že kdybychom se rozešli s tím, že bych si našla někoho „lepšího“ tak to může být v závěru úplně naopak, protože nikdo není dokonalý. Už je náš vztah úplně někde jinde, než začátkem loňského roku. Po státnicích to bude zase úplně jiné. Začneme řešit bydlení. Přítel se teď nějak nadchnul pro miminka, na koníku zahlédl tu stránku, která jako že udělá vzhled budoucího miminka, tak nad tím sedí snad pořád :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@raffaelo : ano vztah a vse kolem se konci........ neni cesty zpet, uz se namluvilo az az, mel tolik sanci a ja mu vzdy verila, ted jsem ale dostala ranu poradnou a ta se jen tak nezahoji, byt zodpovedny a stat si za svym cilem je um a ne poslouchat a nechat se ockovat druhymi.....dat do vztahu vse a byt tu na 100% pro ten vztah, a ne nechat vse na tom druhem a jeste si diktovat podminky.......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, promiňte, že vám skáču do chatu, ale kdo vás prosím líčil na svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @hannyy No tak to je mi líto, že to u vás takhle dopadlo. Přece jste spolu taky nebyli chvilku a zkusili jste si spolu žít. No snad bude líp, ať už spolu nebo bez sebe. A i tý svatby se dočkáš. @jay Klidně skákej a vítej. Tohle je veřejná diskuse pro všechny znojemské nevěsty. :-) Tak se klidně přidej. No a co se týče líčení, tak snad poradí holky. Mě líčila sestřenice, která není kosmetička a neživí se tím. No a jinak jsme svátky tak nějak přežili, mě položila jakási chřipka, takže jsem se léčila. No Matýsek byl spokojený, kupodivu si s dárkama hraje pořád. Silvestra jsme strávili doma a půlnoc jsme prospali.
Odpovědět
Profilova fotka
@jay Mně v Jansenu v Příměticích - byla jsem spokojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy teda dlouho jsem tady nebyla, kruci Hanny, je mi to líto :-| myslím, že to ještě chvilku nech být a ono mu to docvakne, co dělá... a pokud ne, tak ti za to opravdu nestojí a nemá to smysl. @hanyzka.zel přeju hlavně ať je mimi OK!!! Holky a teď trochu opožděně přeju vše nej v novém roce 2011.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak rikate nema to smysl...... ja vse co mam nakoupene prodavam, dostala jsem silenou ranu od nej, ze ktere se jen tak nevzpamatuji, a buh vi, jestli jeste nekdy budu nejakou svatbu vubec chtit.......myslim, ze hodne dlouho ne......nebavi me zacinat od znova........
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Hany a jses si jista? Myslis, ze to neni od nej strach z toho, ze se bude vazat? Nekteri chlapi to tak maji... ale je fakt, ze ty s nim zijes a ty citis to, co mezi vama je... Je mi to lito :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@cathellen : ja ti nevim, i strach v tom mozna je, ale ten bych pochopila, jak to, ze najednou nechce svatbu, ale zivot by nam s jeho rodici dokazal naplanovat....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A on staví dum pro svoje rodice? Jako tady to by se mi taky nelibilo, abych bydlela s tchanovcama - i s vlastnima rodicema to nedela dobrotu. Ja nevim, co chlapum rupne v bedne... nechapu to... No a co ted budes delat - to myslis vazne, ze je mezi vama definitivni konec? Pripada mi to tak silene rychly... treba to jeste dopadne dobre :-|
Odpovědět
@raffaelo já seděla mezi svátky v práci, tak jsem občas zaskočila...stejně už jsem musela čučet do monitoru :-) No každý máme něco jiného jako vyhozený peníze...pro mě je to třeba 3D utz...nelíbí se mi a přijde mi to ztráta času a peněz, tak jsem za to raději koupila něco pro mimčo :-) Naštěstí jsem "kancelářská krysa" a tím můžu chodit dost dlouho do práce...ale kdyby se cokoliv vyskytlo, tak zůstanu doma...ale takhle mám alespoň nějaký režim a doma si ještě pobudu dost dlouho :-D @hannyy teda to je prostě šílený zvrat, ale máš pravdu, že pokud to jinak prostě už dál nejde, tak je to lepší, že jsi na to přišla teď a ne za pár let, když by už třeba bylo miminko. A neboj, jednou určitě budeš plánovat svatbu s radostí a ta vyjde ;-) Teď se z tohohle zklamání musíš dostat, ale uvidíš, že to bude dobrý. Dala jsi mu hodně příležitostí a on to prostě nechal plavat...nezaslouží si Tě. @cathellen děkuju, po ndešním utz dám vědět, jak jsme na tom :-) @jay ahojky, vítej a skákej do hovoru určitě ;-) Mě líčila jedna holčina od sestra mojí švagrový...pracuje někde na Hatích, ale prý jsou normálně docela drazí, tak nevím ani, co to přesně je...já ji měla bokem a byla jsem spokojená...zamaskovala tu mojí šílenou pleť báječně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za Vaše vřelé přivítání :-D a za odpovědi ;-) Nad Jansenem jsem taky přemýšlela, mám kontakty ještě asi na dvě holčiny, rozhodovat se musím rychle - svatba je skoro za dveřma! :-N Pochopila jsem správně, že některá z vás taky čeká mimčo? :-)
Odpovědět
@jay jé, páni, ty máš svatbu už fakt za chvilku...nebojíš se, že bude zima, když to máte teď v lednu? Jinak jsi pochopila dobře...mimčo mám na cestě já...ještě necelé tři měsíce a vykoukne už na svět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : je videt, ze pan se snazi, ze me nechce pustit , ale uz mu neverim, tahle rana co mi udelal se jentak nezahoji a ja nevim, jestli mu tu sanci mam dat i kdyz o ni stale zadoni,jenze ta duvera je uz pryc.....
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel Prvně jsem ze zimy měla trošku obavy, ale teď už se nijak toho počasí nebojím - teda když nebude bláto =-) ale celý leden by mělo sněžit, tak snad to bude dobře vypadat i na fotkách. Spíš strach trošku mám z toho, jestli jsme na něco nezapomněli, jestli je všechno zařízený, vychataný,.. :-) Mně vykoukne až v červnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy tak uvidis, asi si to uvedomil - ne? Ted uz zalezi jen na tobe, jestli chces nebo ne... @jay tak snad bude pekne pocasi - tricitky nebudou 8-) , ale i zimni svatba ma sve kouzlo! Snad tu kosmeticku vyberes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cathellen : ano mas pravdu, chci ho , ale zalezi ted jen na nej jak se postavi rodicum a pokud se nepostavi a nerekne si, ze chce zit semnou a osamote v klidu, rovnou si ho maminka muze nechat...a i kdyz by jsme se dali zpet dohromady....bude mit to sakra tezke,abych mu verila.....
Odpovědět
@hannyy hm, snaha je hezká věc, ale ztracená důvěra je o něco víc a tady jen snaha stačit nebude, abys mu případně znova začala věřit. Teda ale závislost na mamince je docela síla...těžko říct, jestli od takový chlapa raději opravdu neutéct co nejdál...no uvidíš, jak se k tomu všemu teď postaví, každopádně svatbu v dubnu už nic nevrátí, tak rychle asi Tvojí důvěru zpátky nezíská. @jay no když bude sněžit, tak to určitě budou super fotečky, taková originální svatba, ale hlavně, aby nebyl nějak silný mráz a to bláto, to by bylo špatný. Tak budu držet pestičky, aby se počasí vydařilo...aby bylo krásně nasněžíno a třeba by mohlo vykouknout i sluníčko, aby sníh krásně zářil...to si pak dovedu představit úžasný fotky na sněhu x-) To víš, že je zařízený určitě všechno...tím se nesmíš stresovat, nakonec svatba je tak perfektní, jak to bereš ;-) Jé, tak Ty jsi taky těhulka, no super, tak tu alespoň nejsem sama :-) Velká gratulace k miminku ;-) Tak na sebe na tom namrzlém povrchu dávej pozor. A co nevolnosti a podobně? V pohodě, miminko Tě v tomhle netrápí? Mě dalo na začátku docela zabrat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : svatba ta je definitivne zrusena, si prectav, ze mi volala mama, ze je s tatem taky ze vseho nestastna, ze se pry i opila :-) chudera, ona vubec nepije, takze si dala 3 velke panaky nejake korky a byla jasna :-) prej ze asi zacne pit :-)) tak mi ji bylo lito :-/ .... Tu duveru jen tak neziska,uvidime jak bude odvaznej pred rodicema, protoze jinak ma vazne smulu chlapec....
Odpovědět
@hannyy ale fakt asi pořád lepší než se trápit po svatbě a třeba si kvůli tomu procházet hádkami kolem rozvodu a podobně. Teda až takhle jo? No pití nic nevyřeší...ale pro rodiče to asi taky je docela šok, když najednou svatba nebude, ale tak oni to zvládnou, lépe než tě vidět nešťastnou potom. No měl by si honem uvědomit, že být pod vlivem rodičů fakt není dobře a že by se měl postavit na svoje vlastní nohy...ono někdy oporovat rodičům je těžký, ale kor u chlapa je to síla, když to nedovede :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na druhou stranu, tvoje máma ho dost rozebrala, tak nevím, proč se tak diví. Má být ráda, že odhalila jaké je to tele.
Odpovědět
Profilova fotka
Je to pravda, je lepsi to zrusit ted nez se pak rozvadet... Ale jsem zvedava, co rekne on pred svyma rodicema, protoze pokud se jich tak boji, tak to mi pripada jako chovani malyho ditete. On je jedinacek? To tak byva u jedinacku, ne? Ze si je tak maminka privlastnuje a nechce se jich vzdat... oni ho rodice citove vydiraji a pro nej to asi psychicky taky neni lehky.. (znam takovy pripad) :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel : to vis...je to pro ne sok....pac vi jak se trapim a co jsem uz pro nas vztah udelala a jak se mi to vraci.... trapi se.... @cathellen : nene je ze 3 kluku, ale je nejmladsi...a maminky milacek....ostatni 2 kluci jsou uz davno zenati a daleko a jeho si drzi, aby na stara kolena nebyla sama, protoze neexistuje aby oni sli do pecovaku az jednou..... ale ze synovi zkazi kazdy vztah to uz nevidi a ze i on nevi kudy kam.....
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy No tak jako my tady o tom s rodicema vubec nemluvime - o tom, jestli pujdou do pecovatelaku nebo ne - to je snad jeste brzy, jeste si snad budou hrat s vnoucatama, uziji si je - to je jak priprava na smrt... kdyz to tak vezmu - to je fakt postaveny na hlavu. Asi bych teda fakt rekla, bud ja nebo oni - uz se ti nedivim, proste pokud se bude ridit pokyny rodicu, tak se na nej snaz zapomenout... bude to asi pro tebe nejlepsi... Uvidis, jak se bude chovat pred rodicema.. a co jim rekne
Odpovědět
Profilova fotka
@cathellen : cat, ja pro jeho rodice i pro moje udelam vse, ja jim pomuzu, po vsech strankach a jak to bude v mojich silach, ale i nasi rekli, ze pujdou do pecovaku, aby nam neprekazeli....u nas je neco takoveho, neni to klasicky pecovak, je to penzion o 10bytek kde mas vlastni zimru koupelnu a kuchyn......muzes tam mit vlastni auto, jezdit volne kam se ti zachce....ale platis jim nejakych 6tis.... Jsem si jista, ze o takove moznosti jeho rodice nevi.... a jak rikas, nato je jeste casu, vzdyt nemohouci nejsou, ale nemuzou klukovi zkazit uz ted zivot........si prectav, ze radkova babicka jim zdrhla z vlastniho ted uz zbouraneho domu do pecovaku, a onii ji dotahli div ne nasilim zpet, a zakazali ji pecovak.....aj ji diktuji zivot ! no chapes to?? to bych z nich ja se slabim srdickem a po infarktu vyletela pod jednou strechou z kuze a jeste skoncila na psychyne
Odpovědět
@hannyy hm, jeho maminka je asi padlá na hlavu, když si ho takhle usurpuje pro sebe a tím mu kazí vztahy...že její miláček jednoho dne, až tu ona nebude zůstane sám, tak to jí je asi úplně jedno :-S Můj manža je taky ze tří kluků...s bráchem dvojčetem je tím mladším, ale tchýně si je ani jednoho nikdy nezkoušela takhle držet u sebe...vůbec si nedovedu představit s takovým chlapem žít, protože to je vážně k vzteku a teď je řada na něm, jak se k tomu postaví a co udělá...Ty se hlavně zkus šetřit, když jsi měla v minulosti infarkt, tak tohle Ti moc nepomůže, když máš takovýhle trápení a stres. Jinak jsem včera ani nenapsala, co na utz ve 30tt ...miminko je prý zdravé :-D Odhad váhy je 1900g, což prý je zhruba o týden dopředu, skoro jako všechny ostatní míry, co doktorka měřila a rovnou mě strašila, že teda asi budeme mít cvalíka a ať čekám odhadem porodní váhu mimča tak 3,8-4 kilča...tak uvidíme, jak veliké miminko nakonec budeme mít :-N Hlavičkou je otočený dolů, což je super, že v tomhle případě mi alespoň nebudou nutit císaře :-D A nožičkama mi nakopává játra...myslela jsem si to, protože už na utz ve 20tt bylo hlavičkou dolů a už tak prostě zůstalo...ale to je fakt dobře :-) A příští týden na odběry krve a na kontrolu, tak uvidíme, co mi řekne mudra na ty moje dva termíny porodu, když teď jsme o týden před prvním temrmínem... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanyzka.zel díky, tobě taky moc gratuluju ;-) mívala jsem nevolnosti převážně v prvních třech měsících - ráno a večer. To se mi pěkně navalovalo. Teď už to pomale opadá :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?