Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: tak to si pis, ze si ho vezmu :-D :-D !!
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy:D tak ale hodne dlouhej,jo?:D tak patek vecer a ja vyvazkuju:DD
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: :-D 3m dlouhej bude stacit ?? kdyby ne tak skocim do Baumaxu :-D :-D koupit delsi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: hele nejlepsi bude pasmo:DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: jeste nejake miry ??? treba tva vyska?? ze bych si rovnou vzala nejaky zebrik :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: nemam koule:DDDD jinak 176:D
Odpovědět
Profilova fotka
berinka : te snad budu muset celou zkontrolovat ne ?? :-D :-D ja mam 175 :-D tak si moc nevyskakuj na me jo ?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: :DDDDDDDD tak k tomu nemam co rict:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: covece co to tam delas u celebrit za ostudu?? to musim dat zitra radkovi vse precist :-D at se pobavi jak vypada planovani svatby :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: :D a nejhorsi zas budu ja:DD
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: :-D uz jsme si to slizly :-D :-D i pritel se bavil :-D :-D celebrity topovaly nasi diskuzi na fb :-D :-D to je uroven :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: :-D :-D :-D holky si uz kvuli nam zakladaji FB no nejsme my uzasne :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Tak koukám, že se tu holky rozjely. :-D Teda dvě určitě. :-D :-D A co že to vyvádíte na FB?Jestli to teda není tajný. ;-) berinko - koukala jsem se ti do alba a moc se mi líbí to tvý výtězný oznámko. No jinak jsem začla s pečením. Už mám jeden druh. :-) Taky máme za sebou vánoční úklid, jen teď udržet pořádek až do vánoc. S naším dítkem je to celkem problém. ]-(
Odpovědět
Holky, koukám, že jste se teda rozjeli. Nestačím číst :-) Plánujete společné kafíčko? :-) Tak já mám přes boky 92 :-) takže Evi ty šaty 36tky by šly :-) mívám spíš velikost 34/36 :-) jak co. Ted jsem spíš nakynula, takže asi tu 36. A s výškou, to se tady raději zmiňovat nebudu, jsem hroznej prcek :-( mám 160 cm :-( Peti, zdravím, my už nepečeme snad 3 rok. :-) a vánoční úklid letos taky nebude. Klasicky se uklidí, tchýně říkala, že to stačí, a můj tatka už na to taky za ty roky prdí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky shrnu to :-D podivejte se k nasim celebritam intelektualkam do temata zatim jen planovani 2011 :-D :-D asi 6stranek dozadu, trochu jsme jim tam s berinkou zvedly mandle :-D :-D a jeste to topovali na FB :-D :-D sranda musi byt :-D :-D ale holky to psych.nevydrezly chudinky a zacly hned se sprostyma slovama ja pi.... atd :-D ted kdyz mam FB osetreny aby to kazdy nevidel a jen pratele budou mit smulu. Jenze holky to nevydrzely a zakladaji si FB taky :-D :-D a my se s berinkou jen bavime :-D :-D Jojo planujeme kafco a velke mereni :-D :-D :-D
Odpovědět
hannyy prosim Te, uz je to opravdu trapne :-) nevidim tam nic, ze by Tebe nebo beri nekdo nazval vulgarne vaginou :-) nikdo nic netopoval, pouze se to sem vlozilo jako cista ukazka "soukromi" na beremese a porusovani zakladnich zdejsich pravidel. Mandle jste maximalne zvedly sobe, tady ani na fb na Tebe neni nikdo zvedavy :-) A nevim o nikom, kdo by si kvuli vam dvoum zakladal narychlo ucet na fb - to uz neni ani o Tve sebestrednosti ;-) Jo apropo, nevim kde jsi prisla na celebrity intelektualky, zrejme mas nejaky vnitrni problem, ktery mas potrebu ventilovat verejne. Preji Ti brzskeho urovnani a srovnani Tve dusevni stranky ;-)
Odpovědět
Co se tyce tvorby stranky smudlinky na FB - tak se nejedna o jeji osobni profil, ale o novy profil - stranku, kde propaguje sve vlastni rucni vytvory nezavisle na svem osobnim profilu. Tudiz bych doporucila i radne cist, kdyz uz mate potrebu neco replikovat ci citovat dale ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: nikdo se te na tvuj nazor neptal :-D :-D tak se odporoucej odkad jsi prisla :-D :-D a problem dusevni mate vy :-D :-D ja nemam zapotrebi narozdil od vas neustale neco upravovat na pravou miru a vnucovat druhemu vlastni nazor :-D :-D
Odpovědět
hannyy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka10 • Včera ve 12:43 Nemám slov... opravdu mě naštvalo, že to co napíšu tady, má nějaká pinda (sorry ale tohle už je fakt moc) na FB ... kde to jsme??? jetli toto neni vulgarni tak pak uz nevim? mireno na me a berinku , ze jsme pindy nebo mozna ja?? a i kdyby?? ja s tim nemam problem :-D Gepe: ty jsis snad spletla mistnost, ne?? :-D tady je Znojmo tak nevim,co tu smrdis jen abys zase neco duchaplneho a inteligentniho placla :-D
Odpovědět
hannyy, pinda neni vagina :-) a nesmrdim, denne se umyvam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: o tom se da polemizovat ja to tak beru stejne jako nazev ty dve * kravky* takze ja jsem do zvirat nikomu nenadavala jen jsem se vyjadrila k veci, ze Loli je snob..... me nenastves ani ty ,ani ty ostatni.....je videt ta vase inteligence.......vy uznavate jen sami sebe a jak nekdo vyboci, hned se do nej pustite...kvok kvok kvok :-D bez radsi planovat at nezmeskas nesmyslnym placani vlastni svatbu :-D :-D kdyz vas totiz clovek cte, na tolik stranek jste s tema pripravama moc nepohly :-D :-D
Odpovědět
hannyy, i polemika muze mit nekdy konstruktivni zaklad :-) ja Te nechci nastvat, ja jsem v klidu celou dobu, co se ty zvirat ja nikomu nic takoveho nerekla :-) a ze je nekdo snob? kazdy je preci nejaky, ne? nekdo je snob a nekdo je treba trosku zaostaly, to si nevyberes ;-) nejsem si vedoma, ze by nekdo uznaval jen sam sebe, ci mezi sebou, ani to tam neni zrejme :-) skoda, ze kvokas, neni Ti moc rozumet co jsi tim mela na mysli ;-) do me svatby Ti nic neni a mj. nikdo Te tolik stranek nikdy nenutil cist, pokud Ti nicim nepomohly, nevidim duvod proc je stale ctes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: ja jsem nerekla, ze jsi se ke mne vyjadrila necim jako jine tam od vas ;-) stejne jako jinem neni do toho, v cem se budu ja vdavat ;-) takze doporucuji si zamect pred vlastnim prahem nez zacit spinit prah nekomu jinemu ;-)
Odpovědět
hannyy ja mam prah cisty :-) hazis vsechny do jednoho pytle, nechapu proc zrovna celebrity a intelektualky, pokud Ti nekdo prijde jiny nez jsi Ty, neznamena prece ze se do nej zacnes hned trefovat, nebo ano? Me to obcas prijde, jako kdyby se male dite nudilo a nevedelo co roupama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: ja taky ...... za par mesicu mame svatbu .... to od vas se musi porad nekdo dal a dal ozyvat... a promin, ja si od nikoho nenecham srat na hlavu... ja vim o cem je zivot...od 17 stojim na vlastnich nohach a tvrde jsem se vypacovala na svoji zivotni linii.....a nepotrebovala jsem k tomu dosazeni zadny svuj lidsky organ...takze proc bych nemohla byt snob ? nekdo financuje svatbu tak nekdo tak ....kazdy mel ty sance ve skole stejne....a ja mam jak ucnak a hotelovku v rakousku ;-) a obe skoly jsem si financovala sama......ja se od druhych rozhodne zivit nenecham ;-)
Odpovědět
Já to hádání teda vůbec nechápu. Nepobírám jakékoli urážení z obou stran, a z obou stran tam je. Každá máte svou pravdu. A u obou stran toho dost nechápu. Na straně Hanny-proč ji vadí pro ni neplodná diskuze / nemusí ji číst/ Na druhé straně zbytečné vysvětlování / stejně budete mít každá svou pravdu/ . Holky nezlobte se na mě, ale je to zbytečný. snad Vám nevadí, že jsem se do toho trochu vmíchala, ale je to prostě smutné,kam až to vede
Odpovědět
Profilova fotka
pajiji: mas pravdu, ze to nema smysl, protoze toto je vic nez smesne.......vzdyt porad reji ?? a to si mam od nejake chudery nechat srat na hlavu?? vis nejlepsi je, ze na netu je kazdy silny ale ve skutecnosti skutek utek ;-) ja si za svymi slovy stojim i v realite a ne jen na netu ;-)
Odpovědět
hannyy, ale o Tobe ani o beri nikdo nemluvil, natoz o tom, ze Ty nebo beri jste snobky :-) zacaly jste tam obe dost neprijemne komunikovat a napadat ostatni. Je hezky, ze jsi se postavila na vlastni nohy a i si vse financovala atd. Me je 32 a taky mam uz lecos za sebou, ale nemam potrebu vykrikovat do sveta ze jsem tak skvela, co vsechno mam vystudovany a ceho jsem v zivote dostahla, at mi vsichni lizout paty :-) kazdy reaguje po svem a pokud se do nekoho opravdu nepatricne a kolikrat i uplne nejak mimo obujes, tak je logicky ze se ozve a nenecha si ty vypady libit. Co se tyce vasi zabavy na FB, je to velmi irelevantni nemluve o tom, ze to fakt porusuje pravidla zdejsi i fb, ale pokud myslis, ze tim pobavis sve kamarady a zname, budiz je to Tvoje rozhodnuti a volba :-) ale nediv se, ze se dotycne, kterych se to tyka ozvou.
Odpovědět
pajiji, na me strane neni vysvetlovani, ale osvetleni veci, ktere byly zbytecne zkresleny aby "pobavily" ostatni :-) tohle mi vadi a jde mi pouze o princip :-) Smutne je to, ze nekdo nevi kdy prestat :-) a me vubec nevadi, ze jsi se vmichala :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?