Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cat: :-D no musim to mit v Nj ale to nebude problem, to zamestnam brachu :-D , Limu uz mam zajistenou :-D uz se nemuzu dockat :-D Holky zitra jedu do cr, jsem nemocna :-( tak jedu za mamou at me muze rozmazlovat ;-) a hlavne se starat o me 4nohe baby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: no bude nas cca 60... cathellen: no hledame akutne praci, dneska jsem zase posilala CVcka:( jj, stavebni povolen a vubec vyrizeni vsech formalit kvuli staveni je strasny, me trvalo vyrizeni hypoteky cca mesic, ale pokud jdete do noveho, tak minimalne 2 mesice k tomu..a spis bych pocitala jeste vic, protoze obce maji az 30 dnu na odpoved.. Tak u nas to vypada, ze zadne darky nebudeme resit, uz to rekli i nasi, i pritelovi rodice a sestra, ze budou vsichni radi kdyz tohle vsechno nejak zvladneme a na svatky se sejdeme v plnem poctu:)
Odpovědět
hanny: tak zase moc futrovat se nechci, abych pak nemusela po porodu moc shazovat...ale zatím to jde. Jím pravidelně asi tak 10x denně ale menší porce a zatím mám ještě rezervu.Tak žádný drobeček nejsem a nějaký to kilčo dolů jsem chtěla už před těhu...no to se nepovedlo, ale je fakt, že manžovi se bříško moc líbí :-D Pohlaví nevíme a dozvíme se až po porodu...překvápko :-D A jedno je...teda byla jsem nervozní, aby to nebyli dvojčátka...ale na utz v 16týdnu paní dokrotka povídala, že vidí jeden plod :-D Takže super...jedno mimi nám na začátek bohatě stačí :-N S tou holkou je to teda síla, že na ní přítel tak trvá, ale je fakt, že bude to Tvůj manža a všímat se jí nemusíš. Ona si třeba konečně někoho najde, když pochopí, že tenhle chlap už je jiný. Ale je to složitý a nepříjemný :-S hudbu sjme v Mikuláši neřešili, ale na to se zeptej otec Jindřicha a on i řekne, jestli to jde nebo ne. My to nechali tak, jak je to zvykem a neřešili jsme to...a byla to paráda x-) berinka: teda s přítelem to nemáš moc snadný, ale proč by si to jeho šéf vymýšlel? Já nevím, v tomhle bych si nevěděla rady, ale každopádně je fajn, že budete mít předmanželskou smlouvu. Já ybch si asi nedovedla představit, že bych si vzala někoho, kdo má fin. problémy...a přítel je v bankrotu jo? No snad brzo najde práci a bude dobře ;-) biene: tak přeju krásný snažení a ať si mimi k vám brzo najde svou cestu, ale nesmíš se tím moc zabývat, pak je to o to složitejší...je to zázrak a chce to trpělivost ;-) cat: jejda, stavba, tak to přeju hodně ale hodně pevné nervy, dneska s těmi ouřady je to složité a na dlouhý lokte.
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: :-D tak si vypocitej oznamko na 1 rodinu a oznamka na hlavu kam to chcete dat vedet a nejsou par a vypocti si stejne tak pozvanky ke stolu. jezis dneska me mama rikala at koncem listopadu zavolam do kostela a uz si sjednam 1 sezeni :-D me uplne vydesila, ono se to nezda,ale cas leti jako voda, by me zajimalo jetli nekdo ma s nama ve stejny den svatbu :-D . jinak zitra posilam 1000,-kc zalohu na limu :-D aby mi ji nikdo nevyfouk :-D . Hele ja jsem rekla mame, ze chci pod stromecek vysavac i na koberce co mame na zdi povesene,a vic nepotrebuji, todle by mi udelalo fradost a pak nejaka ta malickost, ja na darky nejsem, jsem rada, kdyz se sleze cela rodina a i pritelova rodina,clovek si musi zvykaz, ze se zase rozrustame, musim rict, ze nam ted 14 dni co jsme byli vikendy a 2 svatky spolu moc prospely, spolecne jsme varili on uklizel a ja zehlila , tak se mi to libi,kdyz chlap pomuze :-D doufam, ze mu to vydrzi, dneska mi mamina dala 2000kc za vyzdobu co uz mam , ze to chce vse platit ona :-p sem se teda nebranila :-N ale je to divne :-D hanyzka : tak to ja bych nevydrzela, my mimi taky chceme ale uz me tim pritel tak nestresuje, sam vidi, ze i kvuli srdicku me nemuze furt jen nervovat :-D tak tomu nechavame volny prubeh......jj tak se nato budu muset zeptat, ale myslim, ze by to nemel byt problem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: no teprve ho vyrizujeme, je to pro nej nejlepsi reseni.. kdyz je vul, tak to jinak nejde.. a to to fakt musim napsat takhle:) taky se me nezda, ze by si sef vymyslel, ale pravdou je,ze ho moc nemusel nikdy a obratili jsme se 14 dnu predtim na nej, jestli by nam nemohl pujcit nejakou castku,ze mu to z prodeje bytu vratime a on ze nevi co da dohromady, nakonec nic, ani nic nerekl a pak toto, tak to je taky trochu divny:/ chjo, ja bych radeji resila tehu starosti nez tady toto, ale to si jeste pekne pockam, neminim privest mimi do takoveho blazince:/ hannyy: no ja prave predpokladam, ze tak 50-60 by mohlo stacit, prinejhorsim doobjednam:) ale pravdou je,ze mati je bude chtit dat snad kde komu, takze radeji vic:D
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: to bude urco stacit :-D :-D :-D :-D , hmm to je divne, jde o to jak to dokazat zda to vzal ci ne, a naopak jak dokazat sefovi, ze to nevzal :-S
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: no sef nema krome sveho tvrzeni nic, ani foto ani video z kamery,protoze tam zadnou nema... a tata se rozhodl jit pres mrtvoly pokud nam doktorka napise to potvrzeni:)
Odpovědět
berinka: ale to je stejně drsný, že jiná možnost než bankrot není. Setkávám se s nima v práci a je jich čím dál víc :-S Ale má to docela hodně věcí, co je nutný pro to, aby to prošlo, co? Já jsem něco slyšela, když tyhle osobní bankroty začínali a je to spousta papírování a podmínek. Je fakt, že je to určitá ochrana před třeba exekucí. Tak s tím šéfem je to fakt divný...to si mohl taky dost dobře vymyslet...to bych fakt nevěděla, komu v týhle pitomý situaci víc věřit :-( hanny: tak stres je to nejhorší, když se o mimi snažíš...nechat tomu volný průběh je fakt nejlepší a úplně nejlepší je si to pořádně užívat a ono to přijde samo i ve chvíli, kdy bys to nejméně čekala...já se zabívala v tý době, kdy se to povedlo svatbou a už i svatební cestou a ikdyž mi vynechala ms, tak tohle mě vůbec nenapadlo...a jednou večer mi nesedla večeře, tak jsem si tak před manžou povzdychla, že je mi po tom jídle dneska nějak těžko a on hned řekl, že jestli už přišla ms...a když jsem řekla, že ne, tak povídal, že bych teda mohly být těhu...a já to tvrdě popírala, protože jsem si nechtěla zrušit myšlenku a hledání toho správnýho místa na líbánky...a ono to vyšlo :-D Docela jsem sama koukala s vyvalenýma očima, protože ačkoliv jsme mimi fakt chtěli, tak to byl šok a hodně velký překvápko :-D Ale krásný x-) Jo čas letí jako blázen a otec taky nemá pořád volno...my to měli horší v tom, že jsme ze sdředních Čech a ne každý víkend jsme byli ve Znojmě, takže u nás ty schůzky vždycky domlouval manža telefonicky pár dní předem a stihli jsme to v pohodě všechno. Ale asi už fakt bude čas si tu první schůzku domluvit...přecijen budou Vánoce a to bude mít asi hodně plný kalendář. Tak je fajn, když se rodiče zapojí nečekaně a sami od sebe...my si předem říkali, že to potáhneme sami, ale nakonec to bylo jinak...dobrovolně se zapojili peněžně i přípravami :-) A je to moc pěkný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: pokud nema nic, pokud nema od neej podepsane, kolik si pujcil ci vzal, je to tvrzeni proti tvrzeni...ale pritel neco podepsal,ne? zase kdyby to neudelal, tak aj kdyby mu vyhrozoval smrti, tak by to nepodepsal, kazdopadne bych mu vraila tu castku, kterou podepsal, to co pak sef tvrdi k tomu a nema nijak podlozeny bych sla k pravnikovi a branila se soudne. jinak si muze vymyslet na vs porad neco a pred svatbou by jste meli mit klid a ne jen stresy. hanyzka: je to fajn, kdyz se zapoji rodice, kdyz si reknou svuj nazor, ale zase odsad podsad....a vzdy kdyz vyboci jim ukazat kde jsou hranice. No musim tam zavolat, protoze my mame mit 1sezeni v prosinci a jen mame vikendy volne a samozrejme nas tam muze byt vic, krom toho se musi vyridit propuska pro pritele aby se mehol zenit ve zn protoze je z jineho kraje :-S takze at uz se zacne neco dit.
Odpovědět
hanny: jo tak určitě rodiče krotit a dám jim to jasně najevo, kde jsou hranice a kam smějí zajít, aby neměnili to, co si vy dva představujete a plánujete. My byli na tom sezení většinou v sobotu...někdy dopoledne a nebo večer. Akorát pak těsně před svatbou to bylo pondělí. Na 4 sezeních jsme teda byli jen my dva a pak mělo být ještě sezení s věřícími manželi, ale to nám časově nevycházelo, tak jsme ho nakonec ani neměli...a ani to nevadilo. Jaká propustka pro přítele? To nechápu =-) Můj manža je ze Znojma, já ze středních Čech, ale nic jako propustku jsem vyřizovat nemusela...jen jsme došli ve Znojmě na matriku s papírama...tam jsme dostali jiný papíry, který se podepisovali pak přímo na svatbě. Jinak nic. A na tu matriku mohl jít klidně i jeden z nás, ale když už jsme byli na návštěvě ve Znojmě, tak jsme šli oba dva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: a vy jste to meli na matrice i v kostele ? my chceme jen kostel a tak prave proto musime vyridit tu propustku na kraji v Brne. my matriku nechcece v zadnem pripade. akorat to uz pak kostel s matrikou papirove nejak vyridi. takhlee nam to bylo receno.
Odpovědět
hanny: ne měli jsme to jen v kostele. Od otce jsme dostali papíry, který jsme museli vyplnit a donést na matriku ve Znojmě...byla to tuším žádost o vstup do manželství...úplně standartní jako se asi podává i při obřadu na matrice...vyplňovali se tam hlavně údaje a pak vybrané příjmení pro nás a pro naše děti. Na matrice jsme tohle odevzdali a paní na základě toho udělala papír, který se pak podepisuje při obřadu...tam jsou uvedený naše jména a svědkové a podobně. Ten jsem odnesli otci a při obřadu jsme to podepisovali a ještě jsme se podepisovali do knihy, která je na faře. On pak odnesl ten papír zpátky na matriku a na základě toho nám vystavili oddací list (asi do dvou týdnů). Ale propustku jsem na kraji řešit fakt nemusela. Stačílo zajít tam s občankou a bylo to. Právě proto se divím, že by to bylo najednou jinak =-) Hele a vyjste pokřtění oba? Nejde náhodou o souhlas biskupa o svatbě pokřtěného s nepokřtěným? Ten teda vyřizoval pro nás otec sám...nikam jsme pro to nemuseli. Já totiž pokřtěná nejsem.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vy jste se teda rozepsaly:D hanyzka: ted je hlavne problem s tou praci, v brenu mu rekla, ze se mu do patku ozve co a jak, kez by to vyslo:/ tim padem by mu to schvalili a byl by klid.. ted nikdo nevi co bude... uz to vyrizujeme od 16.9. kdy ksme podali navrh a mesic predtim jsem davala dokupy vsechny papiry a podklady, no hrozna prace:( my mame otci zavolat po novem roce a domluvit si ty sezeni, u nas se taky bude muset zadat biskupa, protoze ja pokrtena nejsem.. podepsal mu akorat tu dohodu o rozvazani PP, nic jineho (krome te smenky na 35tis co mu pujcil, ale to jsem uz byla zaplatit), zitra jdeme za tou doktorkou, uvidime jestli nam ten papir napise a pokud ano,tak okamzite podavame soudu navrh o zneplatneni vypovedi...
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka :vsak on nam to vsechno rekne na te prvni schuzce, jeste je casu dost, zitra jdu s mamou po nakupech.......ja pokrtena nejsem,ale muj pritel jo, ale on patri do pod C.Budejovice a ja bydlistem spadam do Zn. berinka: a jinak teda drzim palecky, at to vyjde :-D a klidne se prijd podivat na necisto at si to muzes jeste rozmyslet, dneska jsme se zase vdavali s mamou jak ja rikam, no je to vazne mazec, ale moooc me to bavi :-D a budes mit rozlucku se svobodou ?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: nemas prosimte tel.c. na toho otce Jindricha :-D :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: no snad nejaka bude:) svatba spis bude spojata i s pripadnou oslavou statnic:) teda tata rezolutne rekl, ze pokud nebude titul, nebude svatba:DD takze pripadna rozlucka bude zapijeni zalu za velkou svatbu:D no rozmyslet snad ne;) do patku mu maji dat vedet z toho brena a v patek dopol.jde na pohovor do slatiny, sice dal,ale aspon by vedel hned jestli ho vezmou, pokud ho vezmou do brena,tak radeji to i za mene penez, protoze do brna by projel zbytecne moc, staci kdyz budu jezdit ja:/ v pondeli ma pohovor v O2, tak snad neco vyjde..:)
Odpovědět
berinka: v brenu dělá od pondělka švagr...byl tam minulý týden na pohovoru a od pondělka nastoupil. Tak to by mohlo být i nadějný ;-) Jo to věřím, že to je papírování šílený, ale hlavně, aby teda byl ten bankrot uměžněný a mohl začít řešit problémy. Tak to jsme na to stejně, no...ale vím, že jsme nikam naštěstí nemuseli a asi na druhým sezení už tam souhlas měl a v pohodě. S tím souhlasem nebude určitě žádný problém...ani se nám o tom předem nezmiňoval...až když tam ten souhlas měl, tak nám řekl, že tohle už je vyřízený. hanny: to víš, že všechno řekne a zodpoví dotazy, který budete mít ;-) tak to bych si tipla, že bude akorát potřebovat nějaký potvrzení o křtu...kdy a kde to bylo, tak to asi bude muset přítel vyřídit tam, kde tohle bylo, jinak bych řekla, že jiný papírování (krom teda těch papírů na matriku, což je pro uznání sňatku) nebude. Sama jsem byla překvapená, že toho bylo málo :-D Někde číslo mám, ale ne teď při sobě...juknu. Ale docela možná je i na netu...podívám se doma, dával nám vizitku a nebo by ho měl mít manža v telefonu uložený. Pak písnu, ju? Až budu doma. Já se chystám na nákupy v sobotu...chci novou záclonu a závěsy, tak půjdeme obhlídnout látky a mamina pak ušije...tak doufám, že budu úspěšná :-D A taky se podívám na věci na prcka...zatím nic moc nemám a už bych asi měla začít koukat i kupovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: no tak uvidime a nevis kolik tam ma plat? ta zenska na pohovoru mu to totiz nerekla, jen se ho ptala kolik by chtel.. Kazdy den lustruju insolv. rejstrik jestli tam uz neco je:)
Odpovědět
berinka: no to bohužel netuším, já se s ním moc nebavím a o penězích se z rodiny nebavím raději skoro s nikým. Těžko říct, ale je divný, že mu to neřekla :-S Jo ten rejstřík znám...taky do něj v práci, když tu něco mám, tak nahlížím...a zatím nic? Na to že jste to podávali už v září, tak to dost dlouho trvá...ale to je asi normální, dneska. Budu držet všechny palečky (i mimčo), aby to oddlužení povolili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hanyzka: no prý se ho jenom ptala jaký si představuje plat,řekl tu nižší hranici co potřebuje 11-12 čistého,tak uvidíme zítra.. Dneska se zatím nic neobjevilo, na jednu stranu budu rada když to bude až třeba příští týden a bude mít jistou práci.V po jde na pohovor místo toho zítřka,psali že se hned dozví jestli ho berou nebo ne kdyby to breno nevyšlo.. Děkujeme moc:) Tento týden se stěhujeme do Hosteradic, tak za běhu malujeme, vůbec to teď neschne:( plovoucky jsou doma taky, tak o víkendu bude hotová pracovna a snad se začne s ložnici, ale moc nadšeně se netvari:)
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: tak ja planuji rozlucky asi s 10 kamaradi formou veci a pak bowling. nic velkeho. Ty to urco zvladnes a bude vse :-D uz jste prestehovani? ja jsem dneska litala po zn s mamou tak mame 25m na svatebni tabuli lososove duove organzy vypala luxusne , koupili jsme malickosti na oznamkaa, ty bude zkrasloval kytickou a zelenkavou stuzkou, a vudeli jsme nadherne srdce na prisavce, tak to koupime asi v so :-D , jinak jsme se pro zajimavost ptali na vazani zive kytky tak 1500-200kc coz by me ani nehlo davat takove penize na 2h a pak to muzes jen vyhodit.Divala jses uz na ten ebay? Hanyzka: to budes hodna, kdybys nasla, kdyby ne tak to nekde najdu na netu taky. Jj to rikal, ze potrebuje urcite list o krtu. Jee to je ale prijemna povinost nakupovat pro mimi :-D to by me bavilo ze vseho nejvic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hannyy: a kde jste tu organzu koupily?mě dneska přišel další balíček:) i s písečkem;) ale brala jsem jen po balení ať vím jak to vypadá.. jj,poslala jsem to bráchovi,tak uvidíme. Já bych si kytku chtela ususit:) asi si ji nechám udělat v ivancicich v květinovém studiu aneta,tam by ta moje vybraná měla vycházet kolem tisícovky,max.1500. Hanyzka:taky závidím to nakupování:)
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: je to spiz ten leskly tyl jak organza, myslim ze je to horni ceska,maji tam bytovy textil aj toto, to objevila mama, je to teda v metrazi 1mna3m tak jsme koupoli 8*3m na proti tomu je novy butiq s oblecenim. Ja budu mit zivou kytku do ruky, ale na auto si nebudu nechat vazat kytku.
Odpovědět
berinka: tak snad to bude i o něco víc, ale ve Znojmě je to s prací na houby a asi i s platem to nebude nic extra. Jo tak určitě je lepší, že se to na tom rejstříku ještě neobjevilo a až bude mít práci, tak by to bylo lepší. Snad mu dneska řeknou, že ho berou, aby byl víc klid ;-) Jé stěhujete se? Super, ale v tomhle počasí to fakt musí blbě schnout :-( My malovali loni v ložnici (nový) a hodně jsme tam museli topit, aby to pořádně schnulo...ale i tak to schnulo asi dva dny. My máme ještě tak týden u nás v bytě nábytek švagříků a pak už budu moct začít naší ložnici víc zařizovat...zatím tam budu mít jen jednu starší komodu...kterou předěláme na přebalovací tím, že na ní manža udělá nahoru pořádnou desku s mantinelama a pak mi udělá ještě skříňku na oblečky...ve stejným dekoru jako tahle komoda (kterou dělal manže asi před 7 lety pro mě do mého pokojíku ještě u rodičů...první kousek nábytku, který pro mě dělal a tak si ho vždycky budu opatrovat). No a na jaře asi začne manža vyrábět postýlku...zatím máme matračky na zemi, ale nechci tam zbytečně teď kupovat nějakou starší postel, když si jí chce manža sám vyrobit. A pak se nějak postupně dozařídí ostatní nábytek, jak budou penízky a čas. Ale už se těším, až všechny ty věci, co nejsou naše budou pryč a budu tam moct narvat něco víc našeho. hanny: tak manža už to číslo v mobilu nemá a tu vizitku jsem nenašla, ale jukla jsem na webu a tady to je: http://www.farnostznojmo.cz/kontakt Je tam jak mobil tak e-mail na Jindřicha. Jiný to určo nebude, tak mu pak můžeš cinknout ;-) K těm kytkám...já měla na auto kytku umělou a vypadala moc pěkně...dneska jí mám doma ve váze. Živý na auto moc rychle uvadají a kor když je teplo. Taky jsem původně přemýšlela o živý kytce na auto, ale je fakt, že vyjde hodně draho a vydrží chvíli. Mě ta moje na auto vyšla na 900 a koupila jsem je v Baumaxu po jednotlivých kytičkách...mají tak pěkný umělý, třeba teda asi i dražší než jinde, ale fakt mě překvapilo, že vypadají hodně realisticky a od živých k nerozeznání...však jukněte kdyžtak do alba (i v přípravách i v svatebním).
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka : diky moc jsi zlata :-D tyjo to mas sikovneho manzela, ale zase to trva moc dlouho nez vse vyrobi, ne ? hodne lidi rika , ze v baumaxu je plno veci na deko, ale ne nejlevnejsi, taky budu pro ty umele kytky co vypadaji zive, a vzhledem k tomu, ze ma mama se do toho nejak obula,ale myslim hezky bavi ji to planovani a shaneni :-D ,tak se asi vzdam te limuziny :-S ona chce abych jela mym autem, abych jako nevesta byla videt,cov v bile lime s cernymi skly nebudu :-S a chci ji udelat radost, pac je vazne uzasna, nekeca mi do toho ba naopak ma plno napadu dobrych a realnych.
Odpovědět
hanny: nemáš zač ;-) manža je vyučený truhlář :-D Tak záleží jak co...něco dělá z masivního dřeva, jiné zase z lamina...a lamino si vždycky nechá nařezat, protože na to bohužel nemá potřebný stroje. Vlastně je docela všestraný, teda kromě elektřiny, na tu si netroufá...nevyzná se v ní. Ale nedávno se naučil svářet...chtěl pojízdný stůl k pile...samosebou to je kráva obroská, ale během jednoho dne se naučil jednoduchý svár a celý stůl svařil...i si ho vlastně pomocí nějakého obrázku z netu navrhnul. Jako musím říct, že jsem ráda, že mám doma šikovného chlapa, co dovede ledasco, protože to ušetří i hodně peněz...kor za všechen ten nábytek, co člověk doma potřebuje. Ten nábytek na svatbu si dělal taky sám...z palivového dřeva :-D Jo Baumax mě v těch věcech na dekorace docela překvapil...byla jsem tady v Praze juknout třeba i do Ikei nebo Kiki a tam fakt nic moc a nebo hrůza...a některý věci i dost drahý. Baumax mě hodně překvapil, protože bych to tam nečekala. Já měla tu kytičku tak trochu do lučních...a nikde nebyl moc výběr...všude samá růže a kala a pak trávy. Určitě se tam zajdi podívat ;-) Tak to je pěkný, že se mamča do příprav takhle hezky pustila s Tebou a že jí to baví a nekecá Ti do toho, co chceš x-) No je fakt, že v limuzíně vidět nebudeš, ale taky záleží, jestli vidět být chceš...já měla autíčko úplně otevřený a bylo to super...nejdřív jsem byla nervozní z toho, že lidi kolem budou čumět, ale pak mě to i bavilo...jeden den být obdivovaná :-D Takže já jsem moc ráda, že jsem neměla auto s černými skly a že jsem byla na očích :-D A co máš za autíčko?
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: tak to je chvalihodne, ja mam taky sikovneho chlapa, ale musi si to delat vse sam a ja mu do teho nesmim kecat :-D a pak to jde,ale na elektr.si taky netroufa, to mame nastetsi v Amstettnu ale znamou ta je ceska a jeji manza elektrikar :-D a vse v byte nam delal gratis :-D samozrejme ze si vypomahame navzajem,takze ja jim treba v cz nejake veci nakupiji atd .ale urcite by si nic nevyrezal :-D nato ma bunky bracha i kdyz neni vyuceny. Tak jak rikas, mi sice mame ford fusion -stribrna metal.kourove skla,a ja mam renault modus ten novy a ten nema kourove skla, je fakt, ze kdyz vidim ze jede svatba tak taky koukam a chci zahlednout nevestu,takze proc by se na me nedivali jini :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chjo, tak to breno nic:( ted tam volal a ze vzali nekoho jineho:/ ja vubec nevim cim pojedu:)
Odpovědět
Profilova fotka
berinka: urcite vyjde neco jineho vzdyt jste jich posilali vic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uvidime dalsi je v pondeli:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?