Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berinka1: nene mamina dela ucetni, ale dlouho se tim zabyvala, a zustalo ji to jako konicek. Dulezite je pro me mit hezkou tabuli, ale ne preplacanou vse jen decentne doladene, potahy na zidle a masle uz mam taky zamluvene, potah za 20kc a masle za 5kc a zaloha vratna 400kc coz je super. taky chci masle do kostela, mam n a jednu holcinu kontakt, tak se ji jen pripomenu a ja chci do prostred nejaky brectan nebo neco zeleneho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: kde jsi nasla tak levny potahy?:) ja mam vcetne masle za 35kc..
Odpovědět
Profilova fotka
na netu od pani je nekde od Caslavi , jestli chces dam ti adresu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,posli:) no sranda, budu mit dvoje saty:DDD pani kde jsem si objednavala saty na usiti me napsala, ze objednavka zrusit asi nepujde, ze se musi zeptat sefa a 2 dny na to me napsala, ze pristi tyden jsou saty k vyzvednuti:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tyjo to budes mit teda dobry :-D :-D a kdo je plati??? Ewulia- Svatební oblečení a doplnky jinak mam nove albicko , uz me to stve , clovek se drbe s fotkama a pak se neco stane a me uz to nefunguje, tady na fotoalbum.eu to nahravani aspon leti, tak mrkni http://cz.fotoalbum.eu/HannyyaRadulka/
Odpovědět
Profilova fotka
no ty si platim ja:D mati kuppovala ty San Patricky :D tak na to kouknu a objednam.. oki, uz klikam a jdu cucet:)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no ale zase jsi originalni :-D budes mit dvoje saty :-D kolik te budou stat?
Odpovědět
Profilova fotka
:DD jo, ze bych uprostred obradu rekla moment-pockejte, musim se prevlect?:DDD myslim,ze 6200 (konecnou cenu me jeste posle), ty jo,tak ja ted fakt nevim:/ me se vic libi ty prvni korzetove (co jsem si nechavala sit) a mati vubec, ta je vyrizena z tech druhych-za krk, ze pry to je presne to co si predstavovala:D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to by bylo dobre vzruso :-D u obradu :-D no uvidis :-D muzes se jeste rozhodnout a vyzkouset, ja by jsem nejradsi sve porad oblikala, moc se mi libi :-D ... co rikas na fotky ?
Odpovědět
Profilova fotka
mas to skvele naplanovane:D tobe bude 25?:) saticky jsou krasne vysivane, slusi ti a moc a mas uzasny vyraz:) koukam,ze netradicne nebudes mit zavoj:) pekne to mas vymysleny;)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a pompadurku mas vybranou skvelou:) ja chci stejnou:D
Odpovědět
Profilova fotka
dekuji, jo 1.4. budu mit 25 :-D , praveze kdyz uz mam cele saty tak vysivane a jeste cele krajkove i s bolerkem, tak by uz zavoj byl moc,ba naopak by me zakryval, tak budu mit jen tu sitku :-N no vidis , tak to me s tou pompadurkou tesi, tu ja budu mit jako darek, bude mi ji delat znama od mamy :-D je moc sikovna :-D ale jeste o ni nevi, avsak vim, ze to pro ni nebude tezke :-D a tobe je kolik? taky jsem prostudovala cele tve album, musim rict, ze ta lila je hezka barva, kdyz to vidim ve vice prirovnani, treba by me vubec nenapadlo jak asi chutna ten barevny dort :-D ale mozna diky nervum to prijde i vhod :-D :-D jsi nekdy ve ZN ? treba by jsme se mohli nekdy sejit?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
me bude 25.4. 26:D ja bych k tem satu, sala dlouhy zavoj az na zem bez lemovani.. to by taky nemuselo byt spatny, ale s tou sitkou mas pravdu:) no jak jsem psala, chtela jsem oranz, ale pak jsem se zblaznila do lila:D takze ted mam na ceste domu asi 6 druhu ubrousku, organzu, tyl, vizelin, ozdoby na masle do kostela atp:DDD ja bych chtela aspon do horniho patra malo kremu (vubec to nemusim) a idealne cokoladovy, a zbytek me je sumak:D jj, nekdy jsem, vikendy travime u nasich (kde se nejpozdeji do mesice ci konce roku budeme stejne stehovat), ale do znojma je to cca 15 min,takze klidne muzem:) pres tyden je to horsi, ale nejak bych to umazlila:)
Odpovědět
Profilova fotka
beerinka1: Ja uprimne na sladke vubec nejsem, obdivuji zdobeni a toho kdo si s tema dortama dava takovou praci, ale tak 1 kousek ke kafi si presi jen dam :-D poslala jsemm ti do IP cislo tak se ozvi :-D , kdyz jsme u tech ubrousku, mame by se libily hadrove , ty ale snad clovek nesezene, hlavne by je pak ani neudal,takze ty si vyslapnu osobne, abych je mohla osahavat :-D chci jemne ale pritom pevne, co drzi dobre jakykoliv tvar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: ja jsem predstavu hadrovych ubrousku vzdala:) jeden kousek musis;) a idealne vrchni patro zmrazit a dat si ho na prvni vyroci;)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to fakt ? to by nebylo spatne :-D hihi uz vidim ty lidi, co budou na ten dort nateseny, jak na me koukaj jak si odkrajuji vrchni cele patro :-N :-N jen pro sebe s vysvetlenim, ze si ho dam zmrazit na rok :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:DDDD zalezi kolik budes mit lidi a jak velky dort:DD
Odpovědět
Profilova fotka
tak vidim to na 35az 40 vic ani rana :-D budeme mit 2 dorty jako podekovani rodicum a pak asi 2 velke hlavni , ty ja vubec nevim, premyslela jsem jeste jestli nejake mini darecky svatebcanum, stejne se vsem budou davat vysluzky, tak bych k nim dodala mini sampanske a nejake ty cokoladky s nasema inicialema :-D nevim, nemam predstavu, ale urco nebudu tyden pred svatbou pect mini pernicky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas dobry:) ja predpokladam, ze bude 1 velky jako hlavni (asi 3 patra, cukrarna), maly pro rodice (cukrarna) a pak asi 2 nejaky klasi ky (to upece mamka) a pak minizakusky, rolady a kolacky.. mnozstvi ma v merku mamka, ta je vedouci sk.jidelny, takze porce odhadne a mnozstvi, ja vubec:D ja premyslela taky nad minivinama, ale my budeme mit cca 60 lidi, z toho cca 10 deti a 50 vin nepripada v uvahu, zvazovala jsem nad 1 vinem (klasicka sedmicka) do kazde rodiny (ci paru), to by jich pak bylo cca 25, coz uz je financne lepsi, ale i tak to je palka:/ muzsky rekl,ze zadne darky nebudou,protoze vsichni dostanou vysluzku a stejne se jdou jen najist a napit:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
no muj pritel mi o viku nakoukl do meho diare svatebniho, kde mam vse pylne rozepsane abych na neco nezapomela a jen kroutil hlavou, kde nato vse beru vas a jak jsem nato sama prisla atd, a taky rikal, zadne prehaneni, i kdyz u nas o penize tak nejde, plati to rodice, z hlavni casti, ale rikal a to ma pravdu, je to jen 1 den a pak se vrati vse do stareho ,coz neznamena skudlit na kazde veci, ale zase nao to prehanet, taky si mysli, ze vysluzky budou stacit, mozna opravdu to mini vinko, to se domluvim se strejdem, ten ma sklep s vinem a bude nam jako svatebn i dar davat kompletni vino pro celou hostinu, coz je prakticky darek a me moc prekvapil a aji nas s pritelem dojal, tohle jsme necekali, doufam, ze zbytek pozvanych budou taky rozumni, nechci zadne hovadiny a veledary.....ale nemam vubec predstavu, treba 1 kandidat, pritelkyne meho brachy, kdyz pominu, ze je komlikovana osoba, tak koupila na svatbu znamemu obraz,ze jim do bytu,a to tam jeste nebyla u nich, ja se hrozim, co vymysli nam, protoze to bude urco nejaka hovadina
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: u nas to taky plati nasi, ale vyzdobu atd oni neresi, takze musim sama, vcetne pripadnych darku a jinych nesmyslu:) ted jsem platila prstynky 8tis (zenich je bez penez:D), ve vysledku to jsou stejne nase spolecne,tak to ani resit nebudu.. my budeme mit vino od mistniho vinare, ma vyborne:) napadlo me se s nim zkusit domluvit za kolik by udelal minivinka nebo normalne sedmicku bileho polosladkeho, etikety si necham udelat a bylo by to ok.. A nechtela by ses zeptat strejdy za kolik by udela darkoval vina pro nas?:) ja se taky desim ruznych daru, takze koho zveme na hostinu,tak do obalky z oznamkem vlozime tu basnicku na love jak to koluje v albickach:) ze uz spolu nejakou dobu zijeme a uz vsechno mame a ze nas potesi prispevek v jakekoliv vysi:) je to takovy blby, ale ja fakt nechci nejake keramicke jeleny, obrazy, nadobi atd:D
Odpovědět
biene: makeup??? co to je??? :-D ten nepoužívám ani teď, tak už vlastně i teď jsou vlasy jediná ozdoba :-N Holky já s nima uvidím, ale zase z moc zdrojů mám zprávy, že vlásky prostě při kojení začali padat...dřív či později...ale tak to třetího měsíce po porodu se to rozjelo snad všem známým :-S Ale hlavní bude zdravý miminka a ty vlasy pro mě už teď nejsou moc důležitý...hlavně chci, abych se povedlo rozkojit a jestli tím přijdu o ozdobu je mi jedno...před svatbou bych asi takhle nemluvila...holt se změnili priority :-D Koukám, jak krásně pokračujete s přípravami na svatby...týjo, co tu řešíte jsem teda vůbec neřešila =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
muzu se ho zeptat, samotnou by me to zajimalo :-D jestli by to delal, etikety chci taky delat, jezis to jsou takove hovadinky, ale zase to cloveka potesi, kdyz si to dela a zarizuje sam, jak kdyby ti vse vybehali rodice,my si platime saty a doplnky, vyzdobu, prstynky,pripadne ty mini darecky :-D , ja touzim po limuzine, ale jeste jsem na zadnou nenarazila za rozumnou cenu,ale je to muj sen :-D slibena je nebo dovolena, ale musim si to vybehat sama, nasi by ju platili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sakrys :-D a nevis o nejake z brnenska ci znojemska???
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel: jak roste mimi ?? :-D to vis, ty uz jsi vdana pani :-D a my jsme tu s berinkou zustaly sami :-N dve, ale ja budu na rade driv :-N :-N snad :-D :-D :-D nejak jsem nepostrehla coze to resis s vlaskama??
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: jak pises, pekne hovadinky:DD saty me plati nasi- dle tradice:D my vyzdobu, prstynky, me druhe saty:D ivinuv oblek nevim jestli pujcime nebo koupime, prece jen kremovy moc neuzije.. limuzina? tak to jsem se nekoukala, protoze tu ja nechci:) me by stacilo nejake poradne auto, prinejhorsi pojedu nasi stribrnou oktavkou kombi:DD budou akorat 3 auta a autobus, jinak by byla kolona asi 20ti aut, coz je neunosne... jo jo,budes driv, ja uz chcuuuuuuuuuuuuuuuu:D hanyzka: tak uvidis jak to dopadne, kamaradka spis resila problem se zuby nez s vlasy, ty pry byly ok, ale zuby katastrofa... ale jak pises, hlavne aby bylo mimi v poradku! vlasy vzdycky dorostou:) my uz nevime co by,tak resime vylozene detaily:D
Odpovědět
Profilova fotka
berinka : ja prave limuzinu chci, me spiz prekvapilo, ze i nasi na ni automaticky kyvli :-D kdyz si ju sezenu za normalni prachy :-D aji byc h si ju zaplatila sama :-D chci si uzit trochu luxusu a ne jen samy starosti a stress :-D pritel by si asi timpadem objednal audi A8, on sam audinku ma :-D nebo me napdla znama, kdyby nebyla limuzina, ta ma audi Q5 :-D , ale pokud mi lima klapne jsem zvedava, jak se bude kroutit do nasi ulice , chci tu 9m :-D kdyz uz tak preci nebudu troskarit :-D :-D :-D :-D aspon budou mit ti vsichni o cem mluvit a zavidet mi :-D :-D :-D myslim lidi, co se prijdou na me podivat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Teda holky, vy jste se rozjely v těch přípravách. Hanyzka - já bych se stříháním taky počkala, ostříhat se můžeš vždycky. Mě teda vlasy taky padaly, ale řekla bych, že to nebyla zas taková hrůza. A je fakt, že je praktický je mít z dosahu mimča. :-D hannyy - tobě se zachtělo limuzíny? x-) To by se mi taky líbilo. http://www.exli.cz/ http://www.moraviaservice.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
kpeta: :-D jj tak na moraviaservice jsem uz psala a mrknu jeste na tu druhou :-D snad se budu vdavat jen 1 :-D :-D to vis, my jsme s berinkou uzavreli boj kdo driv :-D :-D no vypada to na me :-D :-D :-D i kdyz u me to bude mini svatba aberinka bude mit velkou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:DDD ja se o aute ani nebavila, nejaky to bude:) taky bych chtela neco poradneho, ale lima to ne, nevim kde by u nas parkovala jak by me vyzvedavali:D tak ja si prinejhorsim pujcim tu Vasi audinu:DDDd tak 35 lidi neni mini svatba... ja chtela taky takovou, ale mati ze se musi pozvat ti a ti z vesnice a to je najednou dalsi 23 lidi navic:(((
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?