Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Ahojky Hani, myslíš rozlučku pro Ivu? :-)
Odpovědět
Ahoj Raff. Jo jo pro Ivu. Holky to chtějí dělat až v Brně a mě se tam fakt nechce,ale o rozlučku nechci přijít. To bych asi Kořu zklamala. :-(
Odpovědět
Ahojky Hani, hm, já jsem si myslela, že to bude mít teď vyloženě jenom formalitu, psala, že to budou mít na úřadě a pak jenom oběd s rodinou. Tak jsem netušila, že chce dělat i rozlučku a tak.. vy na tu svatbu půjdete? A jak to že to chtějí holky dělat až v Brně, je mi jasný, že tam je víc možností, ale určitě to vyjde taky na víc peněz jak říkáš :-( Verča.
Odpovědět
My jsem pozvaní na úřad i na oběd. Příští rok chtějí dělat velkou svatbu. Je to takový divný,jít dvakrát na svatbu. :-N Iva by tam měla jen rodiče a Michi tam má mít i bráchy s rodinou,tak jsme pozvaní. Já bych taky byla pro udělat rozlučku ve Znojmě. Limuzína se striptéter vyjde na 5500. Docela pálka. To bych jim ty peníze raději dala,ať si za to můžou zařídit bydlení. No nechám se překvapit :-)
Odpovědět
Myslíš 550 na jednoho nebo za celou tu akci? :-. a kdy že má tu svatbu? psala mi to, ale už tu smsku nemám, ráda bych ji aspon viděla u úřadu :-) i když nebude mít svatební šaty, ale i tak.. Je to takový divný, kámoška co si brala rakušáka to taky tak měla, že měli nejdřív svatbu tady na úřadě a pak že ji chtějí mít v rakousku v kostele a nějak k tomu ještě ani nedošlo :-)
Odpovědět
Jé ahoj Jituš :-) No letí to hrozně už tu máme půlku a za chvíli už budeme tři =-) Jukla jsem na Tadeáška do alba...teda to už je klučina x-) Moc krásný a fakt roste rychle...na dětech je ten čas mnohem víc vidět. Tak nějak s těmi vlásky váhám...na jednu stranu nechci, aby manža nadával, že pořád musí čistit sifon u vany...a na druhou si je chci nechat...jsem na ně zvyklá. Jeden den jsem rozhodnutá je šmiknout, druhý den zase vůbec...tak uvidím. Mě říkala známá, že většinou pokud se plně kojí, tak začnou vlásky padat po šestinedělí až po dvou měsících po porodu...tak si říkám, že bych mohla počkat, kadeřnici mám kdyžtak kousek od baráku :-N Jinak už mi pěkně vybíhá bříško...a zítra jdu na kontrolu a měl by mě teď čekat velký utz, tak jsem zvědavá a těším se, až mimi uvidím...ale ono už to nebude dlouho trvat a bude tu s námi :-) hanny: ono se to spraví, jen nepodléhej zoufalství. A jestli řekl, že Tě nechce ztratit, tak se už konečně, doufejme, začne víc snažit. Je fakt, že není dobrý, že je víc pro kámoše než pro Tebe, ale snad si uvědomí s kým chce prožít život, jestli s nima nebo s Tebou. Hodně sil ;-) biene: gratulace mladá paní ;-) Moc Ti to slušelo, vlastně oběma, krásný x-)
Odpovědět
Veru to stojí dohromady 5 tisíc. :-D TAkže i když se budeme dělit mezi 5,tak je to pořád tisícovka. Má to v Laa an der Thaya na radnici v 11. Hanyzka: je to škoda stříhat,takový dlouhý vlasy.Taky jsem mívala do půl pasu a teď většinou nosím pod ramena,ale když se podívám na staré fotky,tak je mi jich líto.
Odpovědět
No už jsem si říkala :-D že by to bylo zase až tak drahý. Tak uvidíte, snad se nějak rozumně domluvíte. Jo ona to má přímo v Laa, já myslela, že nejdřív v Čr na radnici, tak jsem to blbě pochopila. A který den, že to má?
Odpovědět
Profilova fotka
Hankajur: to mi pripada i zbytecny - limuzina, stripter... ono - jak kdo si na to potrpi... Ja jsem to mela klasicky jak holky - vy, nejdriv jsme sly nekam posedet a pak do Prahy a do Pajzlu a bylo to super.. Nejde o to, kam se jde, ale s kym.. a jak se umite bavit. Myslim, ze to jde i bez striptera :-D Na svicu se vetsinou dava nejaka malickost, na kterou se slozi - podvazek, spodni pradlo na svatebni noc atd..a ne dar za 5 a půl tisíce si myslim.. ale jak rikam, kazdy to ma jinak.. biene: krasna svatba, sluselo vam to... a to datum je fakt super.. ;-) tehulkam a maminkam moc gratuluju a preju at je vse v nejlepsim poradku
Odpovědět
Profilova fotka
holky doufam, ze to bude myslet vazne, vcera jsem s nim chvili byla, tak jsme vse v klidu rozebirali a moc se mi omlouval, rikal,ze udela vse, aby se to mezi nami zpravilo, no tak doufam, ze to nebyly jen reci, a zacne konecne vic bojovat o me ....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a mam saty:))) uplne neco jineho nez jsem chtela, ale ty me naprosto dostaly:) vcera jsme byli na ''vylete'' v Bratislave a v auparku je nejaky svat.salon,tak jsem jsme tam s mamkou zapluly a po 2 hodinach vitezoslavne vysly se saty:D San Patrick Bonaire:) (teda nez jsme vysly vysmate,tak tomu jeste prechazela financni konzultace se sponzorem- tatkoum, ktery vubec nechapal proc ty saty musi byt zrovna ted (posledni kus) a co je na nich tak uchvatneho (v pase mam cca 76 a v tech satech to vypada tak na 50:D) ale nakonec koupil:) skoromanzel taky nechapal,ale samozrejme je videt vubec nemohl:) poridily jsme i dlouhy zavoj, no uplna zmena:) akorat teda nesmim pribrat, jinak je uz nezapnu:D dobry je,ze cca 3 tydny pred svatbou jim mam zavolat a upravi me saty kdyby bylo potreba, nazehli atp, nastesti to je v cene:) jinak prstynky uz mame taky doma- kamarad je udelal nejak brzo:) hannyyy: vidis, dobre to dopadne:) biene: nadhera!:) hanyzka: ja bych taky nestrihala, ani kvulíi mimcu, taky me prijde praktictejsi sepnout do skripce nebo gumicky a je vyreseno.. ja se nechala ostrihat po dlouhe dobe a jak to dopadlo..nakoec jsem si vlasy nechala pridelat:) 8. jdu na prvni posunuti, po 2 a pul mesicich, takze to docela vydrzelo..
Odpovědět
Profilova fotka
akorat zacinam byt na vazkach s barvickou svatby... chtela jsem oranzovou, protoze je takova vesela, na leto skvela, misto kde bude hostina je take vymalovano oranzove, tak aspon by to bylo sladeny:) ale zacina me docela uchvacovat fialova...nebude se to moc mlatit? i muzickovi a svedkyni by fialova kosile slusela vice;)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
berinka1: no tak to jste krasne nakoupily, vim, kdyz jsem byla ja s mamou v brne pro saty, ze jsme to zkouseni obulely obe no hlavne teda ty posledni konecne :-D my budeme mit lososovou barvu chtela jsem oranzovou ale je moc kriklava :-D tak jsme zvolily jemnejsi odstin, pritelovi je barva jedno, to nechava plne na me :-D , my budeme vybirat prstynky po n.r. pokud se do te doby nerozejdem :-D snad ne :-D chci ho, ale musi se snazit vic o me bojovat :-D :-D ted delam ledovou kralovnu :-D a je videt, jak porad premysli jak se dostat bliz ke mne, dostane pusu ale jinak nic vic, uvidime jak bude probihat so pres den, na vecer mam vymyslenou romantiku..pradylko a tak :-D vyslu ho se psem na prochazku a budu aranzovat byt :-D jsem zvedava na vysledek a jak se nato bude tvarit.... Fialova je nadherna barva, je ji ale hodne stejne jako te lososove nebo oranzove, kdybych se zeptala taty tak by rek :bilo- zelenou: protoze je myslivec, ale jeho se nato radsi neptam :-D aspon tu svatbu chci mit ve sve barve :-D vcera jsem doobjednavala oznamka ale bez potisku, tisk chceme mit vlastni, jak jinak nez jsem predpokladala nam nejak zacinaj pribyvat hoste :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: tak jak dopadla vcerejsi romantika?:))) ja nechci syte fialovou, ale svetle, spis lila.. Pribyvaji hoste? no to je normalni:D u nas nastesti ne a doufam,ze uz ani nepribydou..teda na vecerni raut trochu pribyvaji, pritelovi kamaradi z hokeje atp,ale myslim si,ze stejne nedojedou, max. na obrad a co by do vecera delali v jinem meste? no uvidime...
Odpovědět
Profilova fotka
Berinka1: romantika probehla podle mych predstav, samozrejme jsme rozebirali aji nas, ale to az po romantice, tak uvidime. Jinak jsme dodelavali kuchyn v byte a byli na vylete ve widni v zoo. ja doufam, ze uz se ty hoste ustali, nerada bych vic jak 40, to je ma hranice a apres ni nejdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: tak my mame o 20 vic a vic uz nechci, teda ja chtela jen 30 no a nasi to ponekud pretahli..:/ to jste meli fajn vikend:) my ho stravili v olympii a vankovce a nedeli v postylce a v tanecnich:) ale taky jsme se pekne chytli navecer, tak doufam,ze to do zitra prejde, ja se doprosovat nebudu:)
Odpovědět
Profilova fotka
berinka1: ajejej taky jo ? my mame dneska svatek, tak jsme jeste varili spolecne, spolecne prali atd, je fakt videt, ze se snazi, jen aby mu to vydrzelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: jak jsem rikala, preslo;) urazena jesitnost;) na 7 jdeme do kina, tak to uz bude asi uplne v klidu.. litam po netu a koukam po dekoracich, nakonec jsme se rozhodli pro lila, tak se snazim najit vsechno v jednom tonu protoze syte fialovou zase nechce, tak at to uz neni moc kombinaci..akorat fialova ubrousky budou docela sranda sehnat,protoze jsem je nikde nenasla:/ objevila jsem i svatebni prupisku se stojankem (uz fakt nesmysly:D) a kdyz to videl,tak jen protocil oci a ptal se, jestli to myslim vazne:D tak jsem rekla,ze jeste nevim:D
Odpovědět
hankajur, berinka: tak uvidíme, jestli budou skutečně vypadávat, tak prostě půjdou dolů, ačkoliv mě to bude asi fakt dost líto...přecijen rostlo mi to do týhle délky něco před 7 let, s manžou jsme spolu 8 let, takže je to i taková historie :-N Na prodloužení bych teda asi nešla...nechala bych to pak postupně zase růst a kam by dorostly, tam by byly...ale před těmi 7 lety jsem šla z vlasů skoro do pasu hodně nakrátko...tehdy chtěl manža vidět, jak vypadám v krátkých vlasech a tak jsem jednoho dne došla do kadeřnictví a byly pryč...předtím rostly něco přes 5 let...
Odpovědět
Profilova fotka
Berinko, jestli sháníš doplňky, dobře jsem nakoupila - viz info u mých fotek. A servítky jsem náhodou sehnala v papírnictví. V Brně je prej velkej obchod u Vágnera či tak nějak... Je to i o náhodě. A svícínky jsem náhodou sehnala v Horoskopu v OC na Smíchvě a měli tam i svatební servítky - a taky bych to nečekala. A ještě zkus KIKu... Jinak ten můj tyhle detaily absolutně nesnášel, on na to není a tak jsem to s ním úplně neřešila. Figurku na dort jsem mu udělala jako překvapení a myslím, že nakonec se mu právě takový detaily líbily (jakož i srdíčkový flitry na stole...). Ani ty svatební zvyky nechtěl dělat, říkal tomu "folklór", ale nakonec jsme se moooc pobavili - ti chlapi to zkrátka vidí zbytečně černě a nakonec jsou mile překvapení - tohle je lepší jim detailně neříkat (aspoň tomu mýmu). On si myslel, že koupí jeho obleku a rezervací mých šatů jsme skončili ;-))) A já mu řekla, že ještě pár detailů, ale ať to neřeší... a bylo. Případně jsem ho s tím jen srozuměla a tak nějak to bylo ;-))) Hanyzko: Být Tebu, vlasy si nechám, to je ozdoba, která Tě bude vždycky dělat ženštější i bez makeupu, kterej určitě s mimčem stíhat nebudeš! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Nestíhám psát, občas se dostanu a aspoň dočtu. biene - dodatečně gratuluji k svatbě. Koukla jsem na fotky a moc vám to slušelo. :-) hannyy - snad to bude už u vás v pořádku a přítel si uvědomil, že se musí taky snažit. Jinak u nás je to pořád dokola to samý. Práce, nákup, školka a je skoro večer. Po víkendech se maká na baráku, tak není moc volnýho času. Hrozně to letí, za chvilku budou Vánoce. berinka - já myslím, že ty ubrousky nebudou snad až takový problém. http://www.svatebnidekorace.cz/ubrous... http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... http://www.svatba-e-shop.cz/?p=produc... http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
Profilova fotka
Berinko, nechci Ti do toho tolik kecat, ale jeste jsem si vzpomnela, ze me zaujala nabidka servitku ve Schlecker (Droxi) a v Kauflandu, kupodivu... Jeste mas dost casu, urcite najdes a budete to mit dokonale! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky diky:) ikea ma moc tmavy, ja chtela s nejakym vzorem, ale nakonec ciste svetle fialove, premyslim nad svazanim, bud klasicky trojuhelnicek a dovnitr jeste stejne kremovy a nebo fialovy dokulata (jakoby kolem sklenicky ale bude stat sam) a kolem toho kremova stuzka aby to drzelo...:) kpeta: ty na svatba-e-shop jsou presne svetla fialova jakou chci:)
Odpovědět
Profilova fotka
uaaa, tak na tech svatebnich dekoracich jsou uzasne ubrousky:))) akorat je me lito dal tolik penez za vzorovane ubrousky:/ biene007: jj, asi to bude jak pises... ja bych to s nim rada resila, ale on nejak nic:D hanyzka: ja bych to fakt nekratila, ale vidis jak to pujde..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Berinko a jeste varianta, ze Tva restaurace je zajisti ze sveho zdroje... Mne bylo naznaceno, ze vice znamena mene a docetla jsem se, ze to nema byt premrstene v dozdobovani. Ja bych tam podle sebe mela hafo veci a nakonec to bylo takove akorat, bych rekla. Kde tu hostinu vlastne budete mit?
Odpovědět
Profilova fotka
berinka1: ja spiz shanim leskly lososovy tyl, potrebuji ho 25m , ale nikde jsem nevidela takovy,ktery by se mi libil,musi byt jemny a poddajny na zvlneni, a nektere treba eshopy co nabizeji zbozi ti v konecnem vysledku poslou bud uplne jiny odstin , a reklamace a vraceni zbozi a penez je moc slozita, tak spiz kdybych vedela o nejakem kamenem obchode ve zn ci v brne tak bych se i vydala.
Odpovědět
Profilova fotka
biene bude to u mamky na skolni jidelne (spojene s intrem),tusim ul.Pontasievská http://www.gymspgs.cz/index.php?optio... v srpnu tam byla svatba reditele a meli jak koukam taky do fialova a vypadalo to dobre... takze vlastni zdroje ubrousku nehrozi:) ja skoupila od vseho co bych chtela po cca 1 kusu a budu zkouset jak co vypada a podle toho se rozhodnu:)
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: tusim ze neco meli v brne v galanterce u svobodaku, ale ruku do ohne za to nedam:) ja koukam v tech eshopech, snad to bude ok.. s pani na nejprotebe jsem domluvena, ze me posle tyl i vizelin ve stejnem odstinu lila, protoze set dekoraci uz nemaji, tak jsem zvedava...
Odpovědět
Profilova fotka
berinka1: tak jsem po celodenim hledani nasla jeste jeden eshop a tam maj presne to co chci a za dobrou cenu :-D ted jen doladim svicky a mam uz vse na svat.tabuli, mama mi bude delat dekor. na auta a na kliky aut , je vyucena zahradnice a dela super kvetinove dekorace, ja ji jen postahuji predstavy co chci a ona to udela s kamaradkou :-D ty dekorace na auta jsou silene drahe :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: a mamka ma zahradnictvi? to je perfektni napad, jj, taky me vlasy (i ty pridelane:) vstavaly hruzou pri tech cenach za dekorace na auta...:/ ja si z tech svatebnich dekoraci objednala 5 druhu fial.ubrousku:D tak uz jen cekam az me vsechno prijde a budu to dokupovat... masle na lavice do kostela jsem koupila tady na beremku, jen jsem objednala nejake fial.kytky ktere pripichnu do stredu aby to bylo doladene:) staly jen 5kc,ak jsem zvedava co to bude.)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?