Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Biene: tak se ti to blíží! Letí to neuvěřitelně, že? No tak se dívám, že i ten rok 2011 je za dveřmi - nejdřív jsem si říkala, jak brzy plánujete, ale .. je čas :-N Já jsem taky chtěla chodit do tanečních, manžel ne - no a nakonec to dopadlo tak, že když jsme měli svatební tanec, tak jsme to tam nějak odtancovali a on mi řekl "asi jsme měli chodit do tanečních"... ale nikdo si ničeho nevšiml, že nám to nešlo, že jsme si šlapali po nohách atd.., takže ok :o) Pak kolem půlnoci už nám to šlo, takže naše taneční byla naše svatba :-D U Mikuláše fakt stačí jen ty mašle a i když by nebyly, tak ten kostel je tak krásný, že tam nemusí být ani nic... Hanyzka: neboj, březen je tady "cobydup" a mimi bude venku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ano ano, mame to za 13 dni :-) Uz se moc tesime. Staci mi doladit par detailu a doufam, ze pripadne problemy rychle vyresime :-) Doufam, ze vse klapne. Na pocasi nespoleham ;-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj No jo, biene to má za pár. Ty dva týdny hrozně utečou a vypukne ta sláva. :-D I počasí se určitě umoudří.
Odpovědět
Ahojky Zuzi, vůbec jsem netušila, že sem chodíš. Moc gratuluji ke svatbě, i když opožděně. Moc vám to slušelo, poprosila jsem Lucku o pár fotek, abych věděla, jak jste aspon vypadali :-) Jaké je to teď být vdanou paní? :-) Verča z Přímětic ;-)
Odpovědět
Ahoj Veru zadny zmeny, ani mi to jeste nedochazi. Mozna se casem dokopu dat sem album. Ja jsem sem chodila spis jen pro inspiraci a jen si to tady tak procitala co tady holky pisou abych mela trosku inspiraci a vedela jak co chodi.
Odpovědět
Profilova fotka
taky se obavam, ze me to pak nebude dochazet:) jen se porad nemuzu rozhodnout jak s prijmenim:/
Odpovědět
Ja si nechala obe, pritel souhlasil takze pro me to byla jasna volba :-)
Odpovědět
Ahoj Zuzi, vůbec bych Tě v té práci nepoznala, jak jsi měla narovnané vlasy :-) Jestli budeš mít čas, tak sem nějaké fotky dej :-) já jsem se sem dostala také úplnou náhodou a začala aspon kecat s holkama. Holky s tím příjmením jsem si myslela, že je to tak nějak jasné, že si ženská bere po manželovi. Já si nedovedu představit mít dvě příjmení a ráda přijmu to přítelovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam ke svemu rodnemu prijmeni docela silny vztah hlavne kvuli tatovi,dalsi z duvodu je zahr.firma atp...A jen svoje si samozrejme nechat nechci, a na pritelovo prijmeni v zenskem tvaru jsem dost alergicka kvuli jeho byvale zene a problemum ktere nam delala,takze jak se rekne Svecova, tak automaticky mam v hlave ji, ani ne jeho mamku nebo me:/ Pritel s tim moc nesouhlasi, takze nevim.. nastesti mam jeste par mesicu cas,ale porad nevim:/ kdyz obe,takjeho asi neprechylene, ale zas me zni blbe Eva Svec Strihavkova:D takova kravina a pro me vazny problem:) a me prijmeni pritel nechce:)
Odpovědět
A jo, tak když to máš takhle, tak je to trochu jiné :-) Myslíš to tak, že máte jako nějaké jméno ve společnosti? Tak proto ho nechceš ztratit? To přítel naštěstí ženatý nebyl a naše rodina je úplně obyčejná, tak mi bude jedno jaké budu mít, proto chci přítelovo :-) Je to takové zajímavé jak jsi to napsala :-) možná by to Švecová bylo fakt lepší, ale pokud to nesneseš :-(
Odpovědět
berinko jak to, že máš na začátku krátké a pak dlouhé vlasy? úplně jsem na to čučela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Berinka - tím bys jí převálcovala! To TY bys teď byla TA ŠVECOVÁ! ;-) ;-) ;-) 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
raffaelo:Ne ve spolecnosti, ale v obchodu, sice tak jak se naucili nejak vyslovovat Strihavkova, tak muzou i Svecova, ale porad tam je nejaky osobni vztah k tatkovi, ucta za to co dokazal a tak:)) ja mela vzdycky dlouhe, pak byl momentalni zkrat a nechala jsem se ostrihat, no a za ctvrt roku pote zase prodlouzit:D biene007: jj,to mas pravdu, ale nevim za jak dlouho bych si zvykla a jestli vubec:D no pritel by byl samozrejme rad, ten me rekne ze jinak nez Svecka se proste jmenovat nebudu:) ale pomsta za to vsechno by to byla kraaaasnaaaa:)))
Odpovědět
Tak to už se dnes jen tak nevidí, že by děti uctívaly to co rodiče dosáhli. To je pěkný :-) Nechala sis vlasy prodloužit? Nad tím jsem také přemýšlela, vůbec to nejde poznat :-) Kde sis to nechávala dělat a kolik to tak stojí cca? :-)
Odpovědět
Tak to ja si to prijmeni taky nechala hlavne z ucty k tatkovi, hlavne kdyz uz neni mezi nama tak si ho timto tak nejak pripominam...Nechtela jsem o to prijmeni prijit.
Odpovědět
Profilova fotka
no holky jsem tu teda po dlouhe odmlce, ale koukam, ze to tu nejak pomrelo ]-( , my ted se s pritelem hrozne hadame, a pokud se neco nezmeni nebo on nezmeni svatba nebude, uz me to nebavi.......vse je jen na me a to nemyslim jen svatbu a me uz dochazi veskere nervy......sice potajnu dal planujem svatbu, ale davam mu cas do prosince, jinak je mezi nami konec.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
raffaelo: v Brně ve studiu Lenny, stalo me to 7tis.,delka 45cm. Chodím tam už asi 4 roky na nehty, a nějak jsme se s Míšou bavily o svatbě a vlasech a řekla mě, že by mě vlasy na svatbu prodloužila a nechtěla za to nic, ale pak jsem nad tim přemýšlela a rozhodla se,že si je nakonec koupim.. A ještěže tak, protože kdyby mě to dělala před svatbou, tak bych byla ještě víc na nervy, protože první 4 dny jsem nevěděla jak si lehnout, bolelo to jak krava:) ale pak uplně v pohodě, za cca 14 dní jdu na první posunutí, říkala, že poprvé je to tak za ty 2 měsíce a pak to vychází po 3. Jinak do toho prvního posunu (ňěkdy i druheho) par pramenu obcas vypadne - pry kvuli slepkam ktere jsou jeste tvrde, ale davala jsem si je do sacku a jak chodim 1x za 3 tydny na nehty, tak me to vždycky pridelala:) zuzalicha: takže máš jen svoje prijmeni a pritel taky sve nebo jste to nejak zkombinovali? Dneska jsme odjizdeli k nasim a zase me rika ''Svecko pojd uz'' a ja mu rekla, ze Svecka nebudu a zase to zacalo znovu:) no prijde me,ze si mysli,ze to jen tak hraju a stejne budu Svecova, tak nevim:) hannyy: jj,pomrelo, ale nejak se to zase rozbiha:) tak to me mrzi, my toho mame taky dost, skola, prace, svatba, fin.problemy (a to nehorazne diky nemu), taky se obcas hadame, ale to nejhorsi jsme si odbyli pres leto, takze doufam ze to bude ok..U nas to tak ale je, ze vzdycky vsechno resim ja, znami si uz delaji srandu, ze jsem chlapem v rodine ja:) tak si zkuste promluvit, ale nerikej mu ''pojd musime si promluvit'', ale zkus udelat hezky vecer a zacit par otazkama zkoumat co se deje a pak se treba sam rozvyklada a pak najdete nejake reseni.. Aspon u nas to tak funguje:) jsem se nejak rozepsala:)
Odpovědět
berinka: ty vlasy bolí? :-D to je síla teda, jak toooo? :-) tak to máš fain, že Ti to dělali tam, kde už znáš lidi :-) A Ty chodíš ještě také do školy? Co děláš za školu? Já jsem také ve škole, proto tu svatbu teď řešit ani nechci. :-) Holky my jsme měli také špatné období, kdy jsme se hodně hádali. Ale ted už je to v poho, sem tam dojde k nedorozumění, ale jsou to už jenom maličkosti. U nás to je hlavně i tak, že já chci všechno vyřešit hned, a přítel zase nee, ten si to promýšlí v hlavě a ta jeho mlčenlivost mě doháněla k šílenostem :-) tak jsem do něj pořád vrtala :-) co jsem ale takhle zjistila, tak většina "hádek" je kvůli penězům, to je děs. Hannyy snad to dopadne dobře a zůstanete spolu, hlavně komunikovat a komunikovat, o tom to je hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
raffaelo: jooo:) ze zacatku jo,protoze je to pridelane uplne k hlave a neni tam zadna vule na pohyb, takze nez se to uvolni, tak to je priserne:) Jj, vecny student:) letos dokoncuju biomedicinskou techniku a bioinformatiku jako denni studium a jeste chodim do prace- delam obchodniho zastupce pro zubare a zubni labor.,takze je toho fakt moc:) a proto chci mit vyresene zasadni veci svatby co nejdrive, protoze 14 dni pred svatbou mam statnice, takze by me asi hrablo kdybych to mela resit pak:) u nas to je taky tak, ja vsechno hned a on to dusi v sobe porad a to bych vrazdila kdyz vidim, ze se neco deje a on furt ze nic:) no kdyby to bylo jen kvuli penez a normalniho utraceni:( ale u nas je to extrem, vyrizuji mu osobni bankrot,protoze to uz jinak nejde, takze jeste nervy s tim jestli to dobre dopadne:( no potrebovala bych aby mel den tak 30 hodin a stacily me 2 hodiny spanku:)) a taky nekdy konecne vypnout... coz se porad nedari:(
Odpovědět
A jo takhle, to jsem netušila, že to přidělávají až přímo k hlavě :-( bleee to musí být opravdu hnus, mě stačilo, když jsem si kdysi dávala papiloty na noc, tak jsem nemohla spávat, natož tohle :-) Také jsi věčný student? Já jsem od základky ze školy vlastně nevyšla, po matuře voška, po vošce bakalář a ted konečně ing. Těším se, až příští rok odstátnicuju a bude klid, nebudu chtít pak školu ani vidět :-D Tak to máš dobrý 14 dní před svatbou státnice, to bych asi nedala. Ono to stejně bude s tou naší svatbou jednou zajímavé, mě totiž nebaví něco zařizovat, chystat, vytvářet a tak.. proto jsme měli nejdřív myšlenku, že se vezmeme někde mimo ČR, konkrétně na Mauriciu, jenže když nad tím přemýšlíme s odstupem času, tak tolik peněz nedáme dohromady ani náhodou :-( tak si tady uděláme nějakou malinkou svatbu snad jenom s rodinou a pár přátelama :-) uvidíme. Přítel říká, že se všechno bude řešit až po škole :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem chtěla popřát Biene tfuj tfuj, protože se to blíží šíleně!! Ale teď se dívám, ani jsem nepostřehla, vy budete mít svatbu ve středu 20. října? Takže ne v sobotu?? Jinak vítám zuzalicha! Mohla bys přihodit foto, ať se můžeme pokochat :-D hanny: to se urovná, občas to prostě skřípe, hlavně si musíte dohodnout mezi sebou, co chcete. Vyříkat si to... i když někdy to je těžké :-| berinka: ty vlasy jsou super, vubec bych nepoznala, že nejsou tvoje. Jinak to příjmení - pokud je tam ta firma, tak bych si asi nechala obě.. ale asi s tou koncovkou - ová. Já si nechala po manželovi, mám bráchu, takže to je pokračovatel rodu :o) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Cat, díky ;-) Jo, máme takový vykutálený datum, který se bude dobře pamatovat a bude se dobře počítat výročí ;-) Dneska jsme měli s kolegama moc hezkou rozlučku, ještě pár restíků v práci... a pak hurá na to! :-) Zítra ráno vyrážíme do Znojma... už se moooc těším a nemůžu se dočkat!!! 8-) Hanny: Souhlas s Cat, chce to čas a trpělivost. I takové chvíle ve vztahu přicházejí a určitě to zvládnete, podle toho, co jsi psala před tím si myslím, že jste fakt dobrej pár!
Odpovědět
Profilova fotka
cathellen: no to ja prave nemam:/ porad se nemuzu rozhodnout no..ale jak rikam, nastesi jeste par mesicu cas:) jinak diky za chvalu vlasu:) biene: tak dneska svatbicka, cekame referat:)
Odpovědět
biene: tak jsem to prošvihla, ale doufám, že se dnešní den vydařil a moc moc jste si to užili ;-) berinka: tyjo, to nejsou Tvoje? No vypadají fakt skvěle, já bych teda asi do nich nešla, když to bolí. A taky jsem slyšela, že se o ně musí i víc pečovat než o ty vlastní...já už se pomalu chystám, až je zkrátím...jen co půjdu na mateřskou, tak asi půjdou vlásky dolů...ale pořád si tím nejsem moc jistá, přecijen je to hafo let, co rostli, ale když budu kojit, tak stejně začnou padat a to by asi manža moc rád neviděl, kdyby se všude válely moje vlasy...už teď mu to vadí a to je celkem pár...jenže on když ten dlouhej vlas vypadne, tak je ho všude moc :-N hanny: tak hádají se občas všechny páry a snad se nebe vyjasní a svatbu si budete moc krásně užít a i společný život bude bez mráčku. My se tak před rokem málem rozešli taky...už toho bylo moc a dneska je to úplně jinak a užíváme si očekávání našeho miminka 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:-) moc gratuluju nové mladé paní a přeji hodně štěstí do manželství:-) už se těším na fotečky! Hani tak vám už se to taky krátí, že? Ten čas tak utíká, nám bude končit šestinedělí...Tadeášek roste jak z vody:-) No a s těma vláskama si to ještě rozmysli, to by byla veliká škoda stříhat tak krásný vlasy :-. Mě teda padaly v těhotenství, nejvíc ve druhým trimestru. Taky sem je chtěla šmiknout kvůli mimču, ale teď jsem ráda, že sem to neudělala. většinou se stihnu učesat v rychlosti tak kolem poledne, někdy vůbec :-D tak je jen stahuju do culíku nebo drdolu a je to bezúdržbový:-) a hlavně nepadají skoro vůbec!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme zpět doma 8-) Do alba vložím nějaké fotky... :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Nemáte nějaký nápad,jak by se dala uspořádat rozlučka se svobodou ve Znojmě? Kamarádka se bude vdávat a chceme nějaký originální nápad :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dekuji moc za podporu, me to uz tak vycerpava, ze jsme se o viku uz malem rozesli, dala jsem ten navrh ja ale on me nechce ztratit, tak jsem mu uz rekla, ze pokud se rapidne nezmeni a nezapoji do spolecneho zití bude konec, ja jsem hodne razni, nezvladam vse sama, je mi casto zle, me srdce porad neni ok, takze holt jeho pomoc potrebuji a on by mel byt hl.tady pro me a ne pro kamarady atd...jsem hodne skepticka :-( cas utika jak voda a zmena k lepsimu zadna :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hani: já měla rozlučku klasickou.. s holkama jsme se sešly na 19hod v Illegal baru (tam jsme se parádně rozšouply), pak jsme šly do Pajzlu (jenže nebylo to ono a hoooodně lidí, tak jsme daly panáka na stojáka) a jely taxíkem do Prahy a tam jsme zůstaly až někdy do půl 5 ráno.. :-) vytancovaly jsme se dosyta a bylo to úplně super!!! x-) můj nejvydařenější večírek či "pařba" 8-) Jitu: já jsem si vlasy taky ostříhala.. nechávám si delší mikádo a jsem s tím spokojená. Je pravda, že u mimča je asi ze začátku praktičtější mít delší vlasy - jak jsi psala, sepnout a je hotovo. Nikde to neleze a tak, že? A jak se vám daří?? Můj synoveček taky roste jako z vody, ono se to nezdá, ale jak ho člověk vidí jednou za čas, tak to jsou potom změny :-) teď o víkendu za ním zase pojedeme, tak se těšíme x-)
Odpovědět
Leni,tak to já jsem měla taky takovou rozlučku. Seděly jsme v Lavaze a pak jsme pařily v Pajzlu až do svítání. :-D Bylo to super.Jenže kamarádky vymýšlí pořád něco extra. Chtějí se vozit v limuzíně a mít tam striptéra.Jenže to všechno stojí spoustu peněz a zrovna teď před vánocema se to moc nehodí. TAk doufám,že je nějak ještě překecám a rozmyslí si to. :-( Hannyy uvidíš všechno se dá zase do pořádku. A když vás budou všichni štvát,tak běžte jen vy dva a svědci. Držím palečky,ať vše dobře dopadne.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?