Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucip: nejlepší bude, když se jich zeptáš osobně.. je možné, že nepečou, protože mají maturity.. ale chce to se zeptat jich přímo!! Vím, že nepečou během prázdnin (červenec - srpen)..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Zapojila jsem se do pracovního procesu, tak už není tolik času. Občas nakouknu, ale psát nějak nestíhám. Cukroví z učiliště - v červnu by to byla asi fakt problém. Taky jsem se na to loni ptala a už nepekli. Louka - byla jsem na dvou svatbách, obě kolem osmdesáti lidí. Byli jsme v sále přímo naproti vchodu, ale nejsem si jistá, jestli to byl malý nebo velký. Vím, že ještě jeden sál byl na té chodbě v pravo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kpeta: Tak to byl malý sál. Jestli se tam vešlo 80 lidí, tak by to mělo být ok. Bylo tam dost místa na tancování? Nemáš prosím když tak foto, jak to vypadalo se stolama. Když se tam jdu podívat je to prázdné, takže si to moc nedokážu představit. Jinak catering mám domluvený z Bermudy, jak jsi to tady chválila. Nebýt tvého příspěvku, tak by mě ani nenapadla, takže moc díky.
Odpovědět
Ahojky Luci, my byli na svatbě v Louce kámoš to měl ve štukovém sále a předpokládám, že to byl ten velký.. měli tam snad přes 100 lidí a místa tam bylo plno :-) a ten catering měli také z Bermudy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, takze mame zamluveny kostel, fotografa, kameramana,misto hostiny, vyzdoba do oranzova, o kytce je take predstava- oranzove a smetanove ruze (v podstate vybral pritel, ja chtela kaly,on ruze, prosadila jsem si balonky do vyzdoby,tak jsem ustoupila s kytkou:) saty objednane na miru, oznameni take vybrano, tak v unoru nechame tisknout (musime posilat uz v dubnu, moc lidi z daleka) , jo a zasnubak mam take:) snubaky pujdeme objednat taky po novem roce, bude nam je delat kamarad zlatnik. Bizu objednana, mela by kazdym dnem prijit, zavoj mam take doma (ale nevim,jestli ho jeste nezmenim za jiny). Cukrovi jeste nevim kde, ale vypada to na pekarnu+cukrarnu Ivanku, mamka od nich odebira pecivo do prace a spokojenost, zakusky maji take vyborny,na svatby delaji i mini verze.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucip - napiš i do IP email, pošlu ti jednu fotku, bohužel z ostatních není moc poznat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, aby nebylo vsem starostem konec, vypada to, ze mi kosmeticka nevyjde... Muzete mi dat prosim typ na nekoho sikovneho a precizniho? Diky!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tady to nějak pomrelo!:) biene ve Znojmě vůbec netuším,v Brně ano. v pátek jsem si byla znovu zkusit vybrané saty a lépe nafotit pro to siti,tak doufám,že usite budou vypadat stejně:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, asi to nejak s kosmetickou zvladnu. Uz mam nahradu... Ja mam za sebou test ucesu, zitra fotografku a restauraci a v pondeli floristku, matriku a playlist na vecerni pary. Uz se mooooooc tesime na ten krasnej den! Bude nas 37, vsichni nasi kamardi;-) Dokonce jsme dneska sehnali kosili pro zenicha, coz je tresnicka na dortu ;-) Cukrovi a dort bude z Dvorakovy a kremrole ze Suchohrdl, kolacky z Prosimeric. Vino ze "Satovskeho zavodu", taze taky nezklame... No, bude to proste dokonaly :-) Svatebni cestu mame zarezervovanou, tak planujeme jak si budeme uzivat... No, proste se tesim jako dite. V praci porad objednavam nejaky oslavy, tak ted to je proste MOJE PREMIERA, nase oslava!!! Ale byl to orech, vsechno to pojmout, par let uz ve Znojme neziju a jezdime sem malo, ale i tak... :-) To sneni a planovani je krasny... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, koukám, že je tu trochu mrtvo...já sem poslední dobou moc času zajít nemám. Mrňousek mi dává občas pěkně zabrat a po celém dnu v práci už nemám doma na pc náladu. biene: panečku to už se Ti to pěkně blíží, co? Hlavně, že máš všechno a budete mít krásnou svatbu ;-) luci: máš v IP
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak nemám pořád čas se sem dostat, ani jsem nedočítala novinky :o) ... jestli teda nějaké jsou :-D Biene: tak vidím, že už máš vše zařízené, takže super! Kterou kosmetičku jsi nakonec sehnala? :o) Berinka: ty už máš taky skoro všechno :-) ten Mikulášský kostel je fakt super, dobrá volba!!!
Odpovědět
Profilova fotka
vcera jsme byli v praze ne D.Guettovi, no kraasa:) milacek si to uzil, no muzu rict,ze ani nepamatuju kdy naposledy jsme tak dobre bavili a smali:) rano trosku jobovka ze nejsou volna mista v busech (na florenci jsme byli v 5 a nejblizsi volny v 8:30), ale nakonec jsme se narvali k jinemu dopravci v 6:10, takze jsme zdarne dojeli domu, ale slejvak neuveritelny, meli jsme destnik, ten po 5 min sel do kose, koupili jsme novy,ten za chvili zase, tak do tretice, ten uz nam vydrzel az na misto, ale zpatky ani nahodou a jeste nas nahodilo kolemjedouci auto:D no jako kdyby nas tocila skryta kamera:D ja uz nevim co jeste mam zarizovat:) ted ukecavam muzskyho, ze bychom misto klasickeho prvniho tance udelali ''funny wedding dance'' ale nejak se mu do toho nechce:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Cat. Kosmeticka Veronika, co ma salonek u Slepicaku. Doporucila mi ji kadernice. Pi Pfefferova je naprosto super, fakt se na vse moooc tesim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Berinka: ja ukecavam toho svyho na to, aby vubec nejakej tanec dal ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
biene: no my budeme od 20.10. chodit do tanecnich kazdou nedeli:) to se divim,ze s tim souhlasil, se mu vubec totiz nechce tancovat atp.ale jsem rada,ze tam budeme chodit, pak ho to snad chytne a bude i funny dance:) jinak s odslapanim sola pocital;) jj,pi Pfefferovou budu mit taky na foceni, tak jsem zvedava..reference ma skvele:) kontakt jsme dostali od p.Duhajskeho- nas kameraman, videli jsme jeho praci a libila se nam, tak to mame domluveny s obema.)
Odpovědět
Profilova fotka
My uz tanecni nestihli... Ale nevadi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady je pekne mrtvo:)
Odpovědět
Profilova fotka
Chtělo by to nějakou novou nevěstu! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ze znojma jich moc neni jak tak koukam:) my vcera byli u kamarada zlatnika se domluvit co a jak a nakonec nam tam do oka padly jedny prstynky, tak jsme se rovnou domluvili:) s trosku vetsim predstihem, ale zname ho a trva mu to 4 mesice nejmene i kdyz rekne ze to za 14 dni bude hotove:) pomalu bych mela zacit pracovat na svatebnich novinach, pristi rok toho bude moc,tak at nestresuju:)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že nevěst bude docela dost, jen nechodí sem.. :-) ale je pěkné číst, jak která nevěsta s čím pokračuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aspon neco,ze?:)
Odpovědět
Profilova fotka
nevite kde bych sehnala ty keram.kocky co mam v albu?
Odpovědět
Ahoj tak ja uz mam tyden po svatbe. Klidne bych si to znovu zopakla. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzalicha: tak to už se moc těšíme na fotky!! kde jste měli obřad a hostinu? povídej.. tady jsme samé zvědavky, že? :-D
Odpovědět
Obrad jsme meli v kostele sv. Mikulase,hostinu na Hradisti v kulturaku. Lip jsme udelat nemohli. Vsechno jsme delali svepomoci. Super.
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna jsem se chtela zeptat na totez, ale koukam,ze jsi me predbehla:) zuzalicha: taky to budeme mit v kostele sv.mikulase, mela jsi ho nejak vyzdobeny?
Odpovědět
Jo kostel jsme si trosku vyzdobili, u oltare jsou vzdycky nejaky cerstvy kvetiny tak tam jsme nic nedavali akorat jsme si na kazdou druhou lavici dali masle z netkany textilie a trosku brectanu, vypadalo to hezky a stacilo to,kostel je krasnej sam o sobe.
Odpovědět
zuzalicha: gratulace mladá paní ;-) Jo sv. Mikuláš je nádherný kostel a zdobení moc nepotřebuje ;-) Jinak u nás nic nového...miminko roste a mě z toho, jak si dělá místo pobolívá často bříško...tak už aby byl březen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to myslela:) taky chceme dat masle na lavice a pokud jsou kvetiny na oltari, uplne to staci:) Hanyzka to uz mas za chvilku:) no snad se nam to taky nekdy podari,..
Odpovědět
Fakt ty masle uplne staci. My meli zrovna u oltare velkou vazbu z meciku. Vypadalo to moc hezky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?