Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem teď v létě marná! :-N Hanyzka: moc vam to seklo, meli jste to takovy originalni, no a jitulak, ta je sikulka, ze? Kytky super, jak to clovek chce, tak to ma... teda u mne to tak bylo .. suzu: tak te vitam do klubu nevest :o) ja jsem taky chtela v kostele, ale to mi neproslo, nakonec jsme to meli na znojemském hrade a bylo to fajn. Na urade to je klasika, neprislo mi to tam zase tak hrozny, ale vybrala jsem si ten hrad. Myslim, ze jsme platili 2000 za to, ze to tam je a pak 1000 za to, ze musi jit urednici z uradu na hrad :o) a 500 kc varhanici, ze si dovezla sve klavesy :o) Vranov pry stoji 10tisic.. :-. Jo a my jsme planovali svatbu asi pul roku predem, nejdulezitejsi je misto obradu, hudba, kameraman a fotograf, ostatni se da zaridit behem mesice.. ;-) biene: saty urcite ty prvni. V kolika jsi byla pujcovnach? A ve znojme? Ja jsem byla ve Znojme jen u lazni, tam se mi jedny libily, ale stejne jsem pak nakonec jela do Brna a vybrala si tam.. ale myslim, ze kdybych prosla vsechny salony ve Znojme, tak si vyberu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka- jedeme se podívat na hrad do Znojma,tak asi to vyhraje on,já tam byla před pár lety teď už s bývalým a byla tam svatba,bylo to moc pěkné,venek nechci zase já kdyby bylo hnusně a navíc nemám ráda hmyz a už se vidím jak kolem mě bude lítat vosa na kterou mám velikou alergii a já budu muset stát a nemoct utíkat :-D bude to nejspíš na tom hrdě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, díky za komentáře, potěšily! :-) Pracuju v Praze, tak jsem včera byla v salonu blízko práce. Ten mi doporučila kolegyně a zde jsem měla něco vyhlídlé z webu - a nakonec mi padly takové, o které jsem původně ani nezavadila - a výsledek super! Jetě v pondělí jsem zkoušela v klasické konfekci, ale to byl horor (šla mi jen velikost 44 a střih nevhodný). Mám v plánu jít do dalšího svatebního studia zkoušet zítra. Tam mají v mé velikosti snad 5 kousků... Pokud mě to bude bavit, budu zkoušet hledat po odpolednách dál. Je tady v okolí celkem dost takových studií / obchodů, tak podle nálady... Na příští víkend plánujeme cestu do Znojma, tak to by měla proběhnout ochutnávka svatebního cukroví a příprava svatebního oznámení, tak jsem ráda, že se to UŽ hejbe:-) Ještě vymyslím, co dalšího by šlo za ten víkend zvládnout... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Biene: ty prvni saty Ti moc slusi, me se moc libi takovy slehckovy styl.........taky jsem mela jedny vyhlidle, ale pak jsem videla me krajkove, no a podlehla jsem krajce :-D Cat: tak to jsem myslela, ze je to horsi na tom hrade a jak dlouho trval obrad ?? suzu: jj holky to rikaj dobre, fotograf kameraman hudba a misto jsou nejdulezitejsi, i kdyz my se do toho obuly a behem mesice jsme meli vse objete a domluvene :-D muj pritel jezdil vsude semnou, aby se taky cinil.......a zvladl to na 1 :-D
Odpovědět
cat: děkujeme :-) Jituška je naprosto skvělá x-) Kytičky úžasný x-) x-) Díky moc za tip ;-) suzu: tak na hradě by to mohlo být pěkný...ještě jsem tam ani nebyla...jen se podívat u rotundy...teď v pondělí něco hořelo v pivovaru...jeli tam 3 hasičský auta a pěkně se tam čoudilo...jasně venku je to risk s počasím...tam to chce vždycky raději i možnost uvnitř...tak uvidíš, jak se vám bude líbit hrad biene: tak pěkně vybírej a foť, ať vidíme, jak Ti to sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už mám vše za sebou :-p - mám vybrané šaty, rezervovala jsem je, doplňky jsou také zvoleny a boty na 95% též :-D Co na to říkáte? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj biene - tak tyhle šaty ti sluší ještě víc než ty minule. Dělají hezčí postavu. Dobrá volba. :-D A moc se mi líbí s tou štolou, vypadá to líp než třeba s bolerkem. No a hned jsi zase mnohem dál se zařizováním. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Biene: Saty jsou nadherne , moc Ti slusi, vypadas v nich jako princezna ;-) ! Botky taky vyadaj jemne, jen me zarazil :-D ten podpatek :-D ja by jsem se na takovem podpatku zabila :-D :-D a pri pochodu ulickou urco upadla a jak se znam hned zkoncila pod lavicemi v kostele mezi svatebcany :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, díky za pozitivní kritiku! :-D Hanny, neboj, sice nejsem podpadkový typ, ale tady se podpatek ke konci lehce rozšiřuje, takže boty stabilní jsou :-) Jedny takový vysoký mám 8-) , takže lehce natrénovaná jsem (a radši trénovat budu! ;-) ) a ze zkušenosti vím, že po jednom panáku jsem stabilnější ;-) ;-) ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
biene: tak šaty super, líbí se mi i ty druhé nej ;-) fakt teda musím říct, že to jsou opravdu ony, moc ti sluší! Podpadky nejsou tak hrozný, taky jsem je měla, sice ne tak vysoký, ale dá se to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se taky pridavam:) 25.6.2011 :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno Aaaa další nevěsta. Nějak nás tu přibývá, super. :-D Tak vítej. Budete mít svatbu stejný týden jako my. My jsme se brali loni 27.6. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Biene : :-D aaaaaa tak hezky trenuj, ja jsem zase po panaku takova krasne uvolnena, takze ho budu to rano urco potrebovat, abych tu svou svatbu neprobrecela , ja sice nejsem takova, ale nemuzu videt nekoho brecet, to pak zacnu taky :-N berinka1: Vitam te u nas :-D hezky se zase rozrustame :-D co uz mate naplanovaneho nebo jakou mate predstavu ?
Odpovědět
Vítám novou nevěstu. Tak jak vám holky pokračují přípravy?
Odpovědět
biene: šatičky jsou super x-) z podpadků neměj obavy...já nechodím na podpadcích vůbec a zvládla jsem docela vysoký botky :-) a že ulička v kostele je docela dlouhá a neflákla jsem sebou...ale jistil mě pevnou rukou taťka :-D berinka: vítej nevěsto ;-) Tak už začínáš s přípravami? A kde chcete mít obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevim, jake to mate vy ? ale asi posledni tyden , co jsem mela to stesti byt se svym milym casteji nez jindy, jsme mluvili jen o svatbe nebo zacal a mluvil o svatbe jen on, ja jen poslouchala :-D uplne me prekvapil, jja mu totiz nerikam vse, nejake me starosti, nebo takove to planovani, to on snad ani moc nevnima, i kdyz se tesi, co je noveho a tak............... no a pak me dorazil tim, ze rozlozil nejake nakresy a tak me to nic nerikalo,tak si rikam,jen ho nech, to bude nejaka hovadina :-D no az do te doby nez rekl,vidis a tady bude loznice a tady detsky pokojik atd..... :-D tak jsem na nej koukala jak tele na nove vrata, rikam si, ze se zblaznil nebo je uplne mimo, ale ne, ma uz hotove plany na nas domecek .......a rekl, ze chce pristi mesic zacit, ze by jsme do vanoc stihli mit vse pod strechou.....co nato rikate ??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hannyy - takový překvápko. No já bych koukala, na takový věci jsem u nás spíš já. :-D Ale že ti chlapi umí překvapit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no chteli bychom bud na zamku nebo u rotundy, musime zajet nektery den na matriku a zeptat se co a jak. Nevite jestli uz maji terminy na pristi rok? jsme si vybrali datum a aby bylo k mani:) pripravene..mam doma cast veci na vyzdobu:D bude oranzovo-kremova.. jinak na saty jdu kouknout pristi tyden v patek, kamoska ma znamou v mikulove,ktera saty nejen pujcuje ale i sije. Vcera jsme meli trochu debatu o mem prijmeni, ja se meho nechci vzdat a pritel chce abych mela jeho a zadny dve prijmeni:) pry nejsme v hollywoodu:) jinak jsme se na vetsine vetsi shodli, pry kdyz mu odsouhlasim prijmeni,tak muzou byt i balonky a svicky,jinak zakaz:) hannyy tak to je super prekvapko:)
Odpovědět
Profilova fotka
kpeta : umi prekvapit, ale kdyby nemeli nas a my jim stale neco nevtloukali do hlav, tak se k nicemu nemaj :-D nekdy i to popremejsleni o nejakem napade z me strany je drina :-D berinka1: no me by se taky libilo mit 2 prijmeni, ale ja to sve obetuji ve jmenu nasi lasky :-D :-D
Odpovědět
hanny: tak to je ale krásný překvápko x-) Já mám teda chlapa v tomhle docela akčního...my vestavujeme náš byt do většího objektu a on už nedávno přišel s návhrem na podkroví...a to jsme ložnici dodělali loni na podzim :-) Už má navzžený místnosti a chce druhou koupelnu...podle mě je to ještě docela brzo o tom uvažovat, protože nejdřív musíme nějaký penízky našetřit (což teď nepůjde snadno, když budu na mateřský)...ale on už vymýšlí a pomalu už ty místnosti vybavuje nábytkem :-N berinka: já se svého přijmení nakonec vzdala...chtěla jsem si ho nechat, nebo zkusit přemluvit miláčka, aby si vzal moje...ale nechtěl a tak jsem nakonec já to své opustila a vzala si jeho...je fakt, že pak do budoucna s tím alespoň nebude zmatek třeba ve škole u dětí :-) Panečku tak to jsi dobrá, že už takhle rok dopředu máš věci na výzdobu a dost jasnou představu...my o svatbě rozhodli v únoru a ještě v květnu jsem netušila, jak to nakonec bude :-N Všechno jsme zařídili za dva měsíce...je fakt, že já nemám moc ráda dlouhý čekání a těšení se...pak mě to přejde a spíš mě to otravuje a nechce se mi...
Odpovědět
Profilova fotka
Hanny: tak to je super, my taky chceme stavět, ale jsme teprve na začátku, to bude ještě trvat... ;-) Teď dáváme dohromady plány. jak by to asi mělo být apod. berinka: myslím, že žádná ženská se nechce vzdát svého příjmení, já taky ne, taky jsem uvažovala, že bych si nechala svoje, nebo obě, pak že manžel si vezme moje... ale nakonec to dopadlo tak, že jsem prostě po manželovi a hotovo, tak jak to bývá ve většině případů :-D biene: tak jaká? Ty jseš teď na řadě, ne? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nová nevěsto Berinko! hannyy: Moc gratuluji, úplně Vám to závidím! Úplně se mi vybavilo, jak jsme my plánovali a vybírali náš byt... Nejlépe o tom vypovíedá fotka, na které se nadšeně tvářím po překročení hrubé stavby bytu a fotka po cca 10 minutách na prohlídce - to už mi v hlavě šrotovalo jak to všechno bude vypadat, co nás čeká za starosti okolo... Ale jsou to nádherné starosti - protože jsou společné. A taky proto, že většinu jich řešil ve finále můj partner ;-) Cat - pěkně děkuju! :-) Ani mi to nepřipomínej :-p Mno - máme už oblek pro ženicha - komplet včetně botiček, pásečku a ponožek, které dokonale ladí. Teď snad jen pro radost budeme hledat lepší košili než kterou má ;-) Já mám pořád dilema z šatů... Tak se rozhodnu na zkoušce před svatbou... Boty k šatům mám. V sobotu jsme byli u paní, která nám namaluje svatební oznámení a už "každým dnem" očekávám návrh z restaurace (neměli čas to zpracovat dříve, ale zatím nevadí) - od toho se odvine případné rozšíření pozvaných hostů na odpolední část a zároveň mi pošle kontakt na aranžérku - květinářku, se kterou hodlám řešit výzdobu restaurace a hlavně barvu a tvar mé kytice (a ostatní dekorace). Jak budu vědět finální počet zvaných hostů, spočítám si požadovaný počet výslužek a od toho se odvine velikost svatebního dortu... Jo a prstýnky snad stihneme vybrat tento týden ;-) Takže teď nevím, na co jsem zapomněla (jo, na rozkošné samodržící síťované silonky - hodím to do alba ;-) ;-) ;-) No, mám soupis toho, co je potřeba zajistit, tak uvidím, jak jsem daleko a jak to dopade. O víkendu jsem byla na svatbě kamarádce a musím říct, že to byla naprostá pohoda (a já jsem šílenej stresák), tak si to hlavně nesmím zkazit ;-) Snad to někoho bude bavit číst, dost jsem se rozepsala... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:) no vcera jsme byli u nasich a trochu se nam to zvrhlo.. zvetsila se nam pocet lidi..uz to bude 65 lidi..uffff..to bude hodne zajimavy, dneska jsme byli na matrice, termin mame 2.7.2011 ve 13hod na radnici:) to je domluveny na jisto, akorat jsem jeste odpoledne volala na Vranov a budu vedet ve ctvrtek,jestli nam toho 2.7.povoli nebo ne,pry cervenec a srpen svatby vubec nedelaji kvuli sezone, tak uvidime.. Byli jsme i v salonu Eva zkouset saty a oblek, no hezky:) ale vypada to tak, ze jim dam fotku satu ktere bych chtela a mozna je necham usit,protoze chteji za nove usite saty 8tis.,coz docela koukam.. uvidime jak to bude s tim prijmenim,pani rikala,ze staci prijit mesic a kousek pred,tak se snad do te dobry dohodneme:D hanyzka + cathellen: no predstavu mam a resim to ted,protoze pres cely rok nebude cas:( mam statnice 2 tydny pred svatbou, k tomu stehovani na barak a zarizovani, od zari nova docela narocna prace,tak radeji co nejvice zaridit ted:) nevite o nejakem dobrem kameramanovi prip.foto? fotografa mam v podstate domluveneho, je to znamy,castecne se tim zivi,ale prece jen bych asi byla pro lepsiho profesionala,protoze jeho svatebni fotky se me moc nelibi..:)
Odpovědět
Profilova fotka
biene: no koukam jeste spousta prace:) divala jsem se na satky, mooc slusi:)) kamaradka se vdava 4.9. ve Slavkove,tak jsem zvedava..ja uz jsem streson ted:)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuji holky jste vazne bajecny ;-) rikala mi znama, ze muj spoluzak ze skoly, se min.vik zenil, ale ze svatba byla takova pruserova a to v tom: ze blbe napsali sv.znamka misto nejakeho uvodu Oznamujeme Vam, ze..... napsali Chcete zazit poradnou parbu?prijdete.......srdecne vas zveme.......... Ted to odeslali na vsechny strany, pocitali se 30-40lidmi, svatba se konala nebo mela konat ve vinici takze pod sirym nebem, ted do toho ze lilo , ze nemeli nic nahradniho, a kevsemu misto 40 lidi jich najednou bylo 70 , protoze "byli vsichni " pozvani a oni s nema vubec nepocitali,takze ve stvatebni den nebo den predem narychlo shaneli nejaky aspon kulturak, kam ty vsechny lidi dostali, ale jak to vyresili s jidlem a spanim to nevim :-| Boze takove nervy bych ja zazit nechtela, aj kdyz si za to ti mladi muzou sami.....je jasne , ze pocasi si nevybereme, ale aspon neco v zaloze mit, no ale s tema lidma, to at se na me nikdo nelibi, to si snad umi spocitat kazdy, ne ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hannyy - to je mazec, ale je fakt, že si to měli líp zorganizovat. Ono se nadarmo nedává do oznámení pozvání k svatební tabuli. Taky jsme rozdali víc oznámení, než bylo pozvaných hostů. Ale pochopili to všichni dobře. :-D :-D My měli malou svatbu, taky právě proto, abysme se vešli do chaty, kdyby pršelo. No a nakonec nám večer fakt pršelo a my jen zatáhli u altánů bočnice a taky to šlo. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kpeta: myslis pridat k oznamku tu malou karticku jako pozvanku k tabuli ? no ze oni to dali ke vsem oznamkum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: no tak to se pak neni cemu divit:D meli tam prilozit aspon navratku:)
Odpovědět
hanny: tak to teda byla příšerná svatba...to bych nechtěla. My taky dali pozvánky jen těm, co byli pozvaní a že jich bylo hodně málo :-D Ale jídla jsme měli ještě pro 2x tolik lidí :-D :-D Pro jistotu víc než méně. berinka: tak to budeš mít pěkně náročný rok, ale tak když toho teď můžeš hodně zařídit, tak to je v pohodě...já bych to fakt asi nevydržela...ale je fakt, že kdybych věděla o svatbě rok dopředu, tak bych stejně hned nic neřešila...nechala bych to stejně na ty poslední měsíce...tak to dělám skoro se vším :-D Tak jsem byla na kontrole s naší fazolkou a jsme v pořádku...bušilo nám krásně srdíčko a velký jsme 1,3 cm...tak příští týden jdu na krev a dostanu průkazku...a taky jsem dostala první fotku z ultrazvuku, tak naše mimi viděl i manžel...sice je to jen bílý flíček na černém pozadí, ale i tak byl nadšený :-) Chtěl jít se mnou, ale nemohl...tak snad příště už se půjde podívat taky :-D Dneska večer frčíme zase na víkend do Znojma, tak se tak těším...manžel měl 30. tak bude oslava na chatě...tak si tak lehce připomenem svatbu, protože tam budou skoro všichni, co byli na svatbě...už se moooc těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzko tak to moc gratuluji:) no resim co nejvic se da..ted jsem se dozvedela,ze Vranov schvaleny neni,takze ta znojemska radnice:(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?