Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hanyzka: krásné foto, prostě netradiční svatba! Moc gratuluji k těhu! Biene: to stihnete, neměj strach, ještě máš času! Ono se to zdá, ale vše se dá zařídit docela rychle, pokud nechcete nějaké speciality, jako je ohňostroj apod. :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, jsem ted v jednom kole a ani nemam na nic cas a chut, litam stale po doktorech, uz je mi lip, ale i tak me to uz unavuje. Hanyzka : Gratuluji k mimcu, my jsme si zrovna tuhle rikali, ze jsme taky asi v tom nebo spiz ja ,ale nejsme , uz se snazime asi pul roku prizel mimi moc chce aj ja protoze by jsme oba zvolnili v tom pracovnim nasazeni, asi nas ta prace jednou oba zabije, no at se snazime jak se snazime tak nic, uz jsem z toho nervni a podrazdena, nevim co to do toho myho s tim mimi tak vjelo, ale aji jsem rada, ze je posledni dobou nekde ve svete, aspon je o to mensi sance a aj minim.zklamani kdyz to prijde _Ms_ cat: kdyz uz mluvis o ohnostroji, ten by se mi aj libil, ale budeme o pulnoci poustet lampiony stesti, to nebude taka polozka jak ohnostroj :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno hannyy - půl roku není žádná doba. Nám se zadařilo po devíti měsících. Ale je pravda, že mi to přišlo taky nekonečný. Neboj, dočkáte se.
Odpovědět
cat: děkuji :-) hanny: přesně půl roku není žádná doba, vezmi si kolikrát je za půl roku Ms...nám se zadařilo po 10 měsících. Ale je fakt, že jsem se na to, že se snažíme přestala soustředit...hlavně poslední měsíc před svatbou a ono to zabralo :-D Byla jsem ve stresu, aby na svatbu všechno klaplo, všechno, co chci bylo zařízený a na pokoušení o mimčo taky nebylo moc času a i z toho mála se to povedlo. Zkus se soustředti na něco jiného...oba...a uvidíš ;-) Tak dneska odpoledne, až přijde manžílek z práce, frčíme směr Znojmo :-D V pondělí si konečně půjdeme pro OL.
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny nevěsty a vdané paní,koukám,že všichni jsou na tom podobně ohledně toho zařizování.My měli jasno v hudebníkovi a místě na oslavu (slavíme tam všechno i s panem hudebníkem a jsem spokojeni dokonce tam letos proběhla oslava křtin) Hanyzka:gratuluju k miminku,my už máme trochu "větší" ale pořád je to malý mimi.Teď mu rostou zuby tak to stojí za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dekuji za podporu, jo vazne nato prestanu myslet, a necham to osudu..... Jeste me mamina prepadla s otazkou, co nachystat pro svatebcany az prijdou k nam ? ona to moc proziva :-| a chce neco varit jako rolady masove a syrove mozna nejake rizecky asi nejakou plnenou zeleninu no co ja vim ? tak mi poradte popr nejake osvedcene recepty do ip. dekuji moc.
Odpovědět
pema: díky :-) No zoubky si taky časem užijeme...a užili jsme si je nedávno u neteře (bydlí totiž na rok s námi v našem bytě...). hanny: mamka myslí před obřadem? My před obřadem měli nachystaný chlebíčky, jednohubky a koláčky, nic víc...a stejně si nikdo nic moc nedal...akorát pití šlo na dračku, jídlo zůstalo takřka netknutý...tak bych řekla, že nějaký chlebíčky stačí...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hannyy - souhlasím s hanyzkou, ani u nás se nic nesnědlo, tak bych to taky pořešila pár chlebíčkama. :-D Na naší svatbě nakonec byli všichni před barákem, zdobily se auta a tak. V bytě bysme se asi ušlapali. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak se přidávám i když bude svatba až v září 2011,ale i tak už se moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My mame velky 2 patrovy dum, ja si taky nemyslim, ze kdyz clovek normalne snida a k nam by dojeli na 10 tak budou vsichni vyhladli....... ne ze by mi delalo problem navarit , ale nerada bych stala cely den u vareni a pak vazne vse zbylo, ja bych to taky resila necim jednoduchym ....... :-S a mladez stejne bude zdobit venku auta , takze se u nas zdrzi svatebcane asi hodku pak pujdu ja to se bude chytat brana s lidma z vesnice , myslivci od taty mi udelaji branu a symbolicky vystreli do v zduchu no a pak uz prcham do auta :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
suzukirizla - Týýý jo a jak to tak dlouho vydržíš? Mě když Lukáš požádal o ruku, tak jsem hledala co možná nejližší vhodný termín. Bych nevydržela rok čekat. :-p A to už jsme spolu skoro čtyři roky žili a měli jsme dvouletý dítko. :-D Jinak vítej :-) Už máte něco naplánovanýho? Místo a tak?
Odpovědět
suzukirizla: páni, rok příprav a těšení, asi bych taky rok nevydržela čekat na ten krásný den...stačilo mi to od února do července :-N Tak povídej, už máš nějakou vizi, nápady... hanny: tak to mamce řekni, že nic extra vařit nebudete, protože to nemá smysl...každý fakt maximálně slupne chlebíček nebo jedohubku a nikdo nebude chtít moc jíst (pokud nemáte v rodině nějaký extra jedlíky)...naši nachystali asi z 5 vek chlebíčky a snědlo se tak max z jedný půlky veky 8-( a to část zdobila auta, babičky posedávaly a klábosily a tchýně lítala, kde se dalo...jo a tchán jen nutil všem víno...je to opilec a byl už silně pod parou...každý spíš koukal, kdy vylezu v šatech a na jídlo ani myšlenky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
budu muset vydržet,nechtěla jsem aby to byl pro přítele nejakej rychlej skok,tak jsem řekla datum 20.11.2011 sam řekl,že je to moc pozdě,že v září a já řekla,tak desátýho.Ale i tak mám pocit,že se vždy osype,když se ho ptám kde to bude,protože já jsem ve Znojmě naplavenina z Brna,tak tady o ničem nevím.Zatím teda nechávám čas na všechno a nic neřeším. Čas ukáže. Bude to klasická jednoduchá svatba tak o 45 lidech. šaty chci černo bílé,oznámka budu dělat a to je zatím asi tak vše,čekám na prstnek,ale ten bude asi až na vánoce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
suzukirizla: vitam te :-D aspon nebudu na ten rok 2011 sama :-D my budeme mit svatbu v dubu, oba se moc tesime, ze mi to prijde jako vecnost, ale ja jsem zase nechtela pripravit sok nasim :-N no mela jsem z toho vetsi strach, ale nasi se taky tesi jak mali hl.mamina ta to moc proziva, tak ji musime s tatem krotit :-D hanyzka.zel: jojo tak krom myho pritele ten ji azaz :-D ale rikal , ze bude mit nervy , ze urco neco zapomene nebo se neco semele, spiz by byl zazrak kdyby to probehlo bez problemu :-D , ale on rikal ze by nejradeji jen z belgie durch na svatbu a pak by nemel zadne nervy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy-tak to už máš o proti mě za pár,já doufám,že nám všechno vyjde,hlavně ohledně korunek,máme toho na placení dost z naší strany je to bez problémů,ale od přítele je to takové zamotané,tak budeme muset šetřit a doufám a modlím se aby jsme na to ty penízky měli. A kde to budete mít?já vůbec nevím,slyšela jsem,že radnice ve Znojmě není moc pěkná.Přítel to nechce na zámku,já bych brala klidně nějaký hrad,ale nevím.Chtěla bych aby to byla pěkná svatba,když už jsem se konečně dočkala,nikdy jsem se nechtěla vdávat ve třiceti letech,tak mi to vyjde na 29 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suzukirizla : no na jednu stranu mam :-N ale i tak mi to prijde jako vecnost, my mame uz vse dulezite podchycene, mame koupene saty, rezerv.aj terin na cukrovi, protoze je pani hodne zadana. tak ted se az do prosince budeme jen tesit a jeste tak v hlave planovat, a pak se do toho zase oprem :-D . My to budeme mit v Mikulasskem kostele, hostina na Vranove v Zameckem hotelu...... Ja bych taky radnici nechtela, je to tam jak na bezicim pasu, ale muzes se tady holek zeptat naa znojemsky hrad, zalezi kde to chcete, jestli primo ve znojme ci aj jinde. Hodne se oddavaji aj na Vranovskem zamku, ale ten je silene drahej ! Nam to budou platit rodice rekli si pul na pul a my si poplatime jen drobnosti, prstynky , saty jsme si platili,vyzdobu veskerou, oznamka a tak :-D Me to vyjde na 25. Ja jsem 1.4. a svatba bude 30.4. coz jsou k tomu jeste carodky , tak bude urco sranda.
Odpovědět
Profilova fotka
Pravě u nas je to na pytel s těma penězma,přítelovy rodiče se bohužel rozdali jen pro jedno dítě a na ostatní nezbylo nic,tak musíme tu druhou část platit sami,nevím jak to zvládneme,proože se nám ještě rozbilo auto,tak musíme koupit i auto.O tom Vranovském zámku jsem už četla a ten ranec peněz mě odradil,na hrad se jedeme do Znojma podívat teď o víkendu,tak se tam i poptáme co a jak.Trošku u mě pracují nervy,aby jsme to stihli v čas :-(
Odpovědět
Profilova fotka
suzuki: mas jese rok cas, to je akorat doba, kdyz si to promyslite, tak to stihnete, nektere hoky meli svatbu za 4 mes zarizenou , takto aspon ale mate aj cas nashromazdit nejake penizky........a usetrit se da i na vlastni vyrobe........zeptej se hanyzky :-D . a pokud pujdete pul na pul tak ty penizky urco nastradate......kdyz si treba date 2krat 1500 kazdy ,kazdy mesic na stranu tak to mate 39 tis a to uz se da. je to jen o vuli .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Suzuki! Tak strach neměj, my to máme letos v říjnu a jediný jistý je náš termín nahlášený na matrice, ostatní je jen v hlavě... ;-))) My to na radnici mít budeme, jsem s tím srovnaná, problémy mi to nedělá (asi proto, že jsem tam žádnou svatbu nikdy neviděla a neznám reference ;-) Jinak dnes si jdu do svatebního salonu zkoušet šaty - téměř premiéra (předevčírem náhodbě v obchodě se společenskýma šatama měli i bílé, tak jsem do toho šla)... tak mám trochu trému, co z toho vznikne... DRŽTE MI PALCE ;-)))
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy-no obavy tam jsou,ale nebudu malovat čerta na zeď,ať to ještě nepřivolám,budu škudlit jak jen to půjde,vyrobím vše co půjde :-D mám na to i vlohy,tak to snad dobře dopadne.Pak přihodím foto jak budu postupovat. biene007-teda,tak to závidím ten klid,ale to se poddá a určitě všechno stihnete,když se chce,tak jde všechno. Šaty určitě dopadnou dobře,držím palce.
Odpovědět
hanny: no tak můj manžílek snědl jen asi jeden chlebíček a já taky...pořád jsme něco řešili a na jídlo ani myšlenka...ve 2 odpoledne mi teprve došlo, že jsem od rána snědla jen ten chlebíček a vypila asi tunu vody, jinak nic. Ale nervozitu jsem necítila, spíš jsem měla pořád co dělat. suzu: svatba se dá pořešit i velice levně, když chceš...ale záleží na představě. My kupovali taky auto...který budeme teda dva roky splácet, ale nebylo jen kvůli svatbě. A neuvažovali jste nad svatbou v kostele? Je to tam krásný a platíš jen příspěvek na kostel, jinak nic. My to měli v Mikuláškým...akorát musí být alespoň jeden z vás křtěný...což u nás je manžel. Jinak jsem dneska byla na první prohlídce a jsem v 6. týdnu :-D MUDr. mi ukázala naše dítko na monitoru...taková malilinkatá tečka, ale stejně jsem měla co dělat, aby mi nevyhrkli slzy...nádhera :-N
Odpovědět
Profilova fotka
suzukirizla - Taková hrůza to nebude. Spoustu doplňků na výzdobu můžeš pořídit tady v bazárku. A taky spousta peněz se vám vrátí ve svatebních darech. My jsme dostali dvojnásobek toho, co jsme za svatbu dali. :-D Máte na všechno rok času, můžeš zatím hledat inspiraci. hany - gratuluji k první kontrole. Mě teda slzičky vyhrkly, ale mě tam taky doktor řekl, že ty miminka jsou tři. :-D No nakonec je z toho Matýsek a často si říkáme, že si vybral lumpárny za všechny tři. :-p biene - tak co šaty, máš vybráno? Bude fotečka? Jo a my jsme měli svatbu na radnici a já jsem s tím problém neměla. Zas tak hrozný mi to tam nepřijde, jen je tam dost teplo. Pan starosta se u obřadu pěkně zapotil. :-D
Odpovědět
kpeta: já se udržela...do reality mě vrátila pozice, ve který jsem seděla :-D No kdyby mi řekla, že tam jsou tři, tak bych se asi neudržela...bojím se, že budeme mít dvojčátka, máme to oba v rodině, ale nic o víc plodech neříkala...mluvila jen o jednom, tak snad je tam mimi jedno. Tak to máš doma povedený dítko, když si vybral všechny lumpárny...a třeba vybral i všechno ostatní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mám za sebou a je to v albu. Co na to rikate? Mám veliost L, takze si moc vyskakovat nemuzu, ale mám z toho dobrej pocit! :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ibalgin: Nevis, jak se ta pani Iva jmenuje celym jmenem? Diky!
Odpovědět
biene: ty první šatky jsou krásný x-) Já mám taky velikost L a vybrala jsem si...na velikosti tolik nezáleží ;-) Ale moc Ti sluší.
Odpovědět
Profilova fotka
mno tak snad to dobře dopadne,jaksi se vše pokazilo,včera nám klekla lednička ]-( všechno teď ach jo,ale nebudu stresovat všechno se zvládne,musím vypnout v sobotu jedeme na motorkářskej sraz,tak se teším. biene-první šatky moc pěkné ;-) hanyzka-svatba v kostele nepřipadá v uvahu,mě by to nevadilo,ale přítel mi oznámil,že jediný co fakt ne je kostel.jinak,že je mu to jedno.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj biene - souhlasím s holkama, ty první jsou hezký, druhý se mi moc nelíbí, mám pocit, jako by na tobě divně visely. A jinak...já mít velikost L, tak si vyskakuju. :-D Určitě ve svý velikosti najdeš mraky krásných šatů. A budeš ještě hledat nebo máš už definitivně vybráno?
Odpovědět
suzu: aha, no tak to nic, taky mám známého, který v žádném případě nechce svatbu v kostele...a mojí se občas snažil i trochu shodit, že to je na nic a nic to neznamená...pro něj ne, pro nás ano...a nejen prostředím :-) A co nějaká příroda? Loni jsem byla na svatbě na vřesovišti a bylo to moc pěkný...jen byl kapánek problém s úředníky ve Znojmě...za výjezd si prý účtují šílenou sumu, tak to známá udělala jinak...vzali se nejdřív na úřadě a pak si udělali s kamarádem (je to husitský kněz) a rodiči obřad podruhé na vřesovišti... Holky včera jsem byla u nás na úřadě a docela mě vyděsil pohled do obřadní síně u nás na úřadě...taková komunistická místnost, že by se člověku chtělo zvracet ]-( Starý hnusný židle, výzdoba a všechno...tam bych teda v žádným případě svatbu mít nechtěla...hrůza ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?