Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cat : tak ja to takto resim proto, protoze tim, ze jsem v rakousku a pritel tez ve svete, nejsem v CR kazdy vik , jen obcas no a tim padem nemam cas vse vyrizovat a o vikendu stejne nic nevyresis :-| ale pravdu mas v tom, ze mam o to vic casu se divat a premyslet a planovat, ale ten rok stejne utece a ja se nato moc tesim :-D
Odpovědět
ja plánovala 3/4 roku, ale můžu říct, že čím víc jsem toho viděla tím víc jsem byla nejistá :-) pořád jsem přemýšlela jestli tam to nebo ono nebude lepší a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo, já teda snad mám vše, ještě teda pro přítele kravata a košile... :-) Holky, myslíte, že to seženeme i někde v Brně v Olympii, nebo ty kravaty mají jen v těch svatebních salonech? Líbila by se mi taková "šampaň" ta silnější kravata... ?? Nevíte o něčem? Včera jsem vyřídila povolení k vjezdu přes pivovar k hradu, tak ok. Tam byli narozdíl od matriky příjemní. Ještě jsem chtěla napsat holce, co hraje na varhany co chci za písničky.. ;-) Jinak už raději nepřemýšlím co mi chybí, prostě to nějak dopadne - ještě mám 14 dní čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj Měla jsem noťas u "doktora" a teď se mi pro změnu po čase zasekne a musím ho vypnout natvrdo. Tak by mě zajímalo, co s ním dělali. ]-( Cat-mám pocit, že v Olympii je obchod přímo s košilema a kravatama. Aspoň teda myslím, že to bylo tam. Nebo možná v Shoppink parku. Ale to se dá kouknout na netu, mají stránky se seznamem obchodů.
Odpovědět
Profilova fotka
Cat- tady jsou taky nějaký kravaty http://www.svatebniatelier.cz/pro-zen... nebo se dá kouknout na Aukru nebo Mimibazaru. ;-) nebo se dá i sehnat tady na bazárku http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Profilova fotka
Cat: maj pekny vyber i na hatich ve Freeportu, byla jsem tam dneska s pritelem prro svatebni oblek kosili a kravatu, ja jsem byla v so v Brne si pro stay, jsou uplne nove, je to dovoz z ruska a staly me 2500 :-D za koupi ne pujceni a jsou nadherne zdobene :-D a dostala jsem k nim kruhy jako bonus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno hanyyy - tak to byl kup za všechny prachy. :-D :-D A koukám, že jste komplet oblečení, zase o starost míň. x-) A fotečka v šatech bude???
Odpovědět
Profilova fotka
kpeta: Ahojky, foto sice mam ,ale jsem na nem neucesana nenamalovana a je delane mym brachem na rychle,ani v nich nejsem poradne sesnerovana, poslat ti muzu na mail, me sem do fotoalba nejdou zadne obrazky a to me moc stve :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak jsme nakonec ve Vaňkovce koupili košili a i kravatu. Tak ještě potřebuje boty a pásek.. boty u Baťe má vyhlídlé, ale nikde je nemají, tak si je musíme objednat přes net. Já chci ještě na solárko... Teď mě čeká "vymyslet a promyslet" zasedací pořádek. To bude oříšek :-| Hlavně ať už se to počasí umoudří! Hannyy: a kde jsi vybrala šatky? Za tu cenu super... no to já za půjčení necelých 8tis. No hrůza.. ale co už ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Cat: saty jsem bybrala na Bazos.cz , myslela jsem si puvodne, ze jsou to saty po neveste, ktera je prodava a kdyz jsem prijela do brna k Ikei kde byl sraz, tak jsem se zhrozila, protoze pani byla 155cm prsa tak 1 , no a ja mam 175 na vysku a tak celkove uplne jinou postavu,tak jsem se jii hned omlouvala a ptala se, rikam,ze mi jeji saty nebudou, no a ona se nato smala a rika takouvym rusko ceskym slengem , ze mi saty budou, ze ona neni nevesta a ze saty prodava uplne nove a jsou dovazeny z ruska, ze to na net nepise , ze se boji reakce lidi, ale mela jich doma plno , vsechny krasne, snehove bile , jsem ji rikala , ze mi nevadi ze jsou z ruska, hlavne kdyz si vyberu a budou mi, a ze kdybych si nevybrala, tak ze mi zajisti treba siti na miru ......no hlavne ze je mam :-D moje mama byla semnou a samozrejme mou prehlidku pri zkouseni satu obrecela :-D
Odpovědět
Han: tak to je super kup, to teda koukám. Mě moje stály skoro sedm, tím že mi byli šité na míru a měla jsem je jako první. ale co už. ušetřili jsme na nečem jiným zase. Jo zasedací pořádek, to byla taky sranda, přemýšlet kdo kde sedí aby si měli třeba co říci a tak, protože z obou strany to bylo takový, že třeba někdo se nebail s někým a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ze zaseaciho poraku mam taky obavy , pritel o tom nechce ani slyset, ze se pak nebude divat , jak ti lidi spolu nemluvi , no ja zase nechci,aby k nam treba nejbliz sedela jen jedna zstrana at uz ta jeho nebo ta ma, tak to proberu s mamou jeste a uvidim
Odpovědět
Článek se načítá
no pokud je hodne lidi je lepší ho mít, protože kdo se bude dívat před obědem jak se hadají kde kdo bude sedět, prostě na oběd si každý sedne podle jmenovek a pak se můžou přeskládat.:-) my jsme museli mít i obráceně ženicha s nevěstou, protože na naší straně bylo více hostů a na pravou stranu, kde prý nevěsta sedí by se nevešli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zasedací pořádek je hotov, byla to makačka... :-S Já mám hosty namíchané, teda rozdělila jsem to na kamarády co se znají - jako z obou stran tak společně, pak rodinu taky nějak jak spolu kamarádí spolěčně, sourozence a bratrance a sestřenice... spíš teda podle věku. Mladý k mladým atd. Pokud někdo bude chtít, tak se prostě přestěhuje, to není problém. Tak dnes jsem uklízela, ještě zítra budu pokračovat.. v týdnu musím nakoupit nějaké občerstvení sem, abych měla.. Víno, pivo, nealko a nevím, jestli i tvrdý, ale asi jednu flašku něčeho sem dám... aby neřekli :o) Hannyy: tak teda super kauf.. :) pak sem hod foto, zmenši to normálně v Microsoft office picture manager. Tam máš přímo funkci... Dnes to počasí teda nic moc. Pověsila jsem si prádlo a hned jsem to zase musela sbírat... to je chvilku tak a chvilku tak... snad bude příští týden pěkně... už by mohlo 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, také mám svatbu ve Znojmě...8.7.2010 u Mikuláše :-) Já sice nejsem ze Znojma, ale přítel odtud pochází, tak jsme se domluvili na svatbě tady...
Odpovědět
Vítám novou nevěstu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky ;-) tak jsem mela prvni pri s moji budouci tchyni, me totiz uplne dojala, kdyz jsme rozebirali o viku pocet lidi a kdo na svatbu a kdo ne, a ona najednou chtela pozvat vsechy bratrance a sestrenice od pritele a z planovanych 30 lidi bylo najednou 60 lidi, tak jsem si stala za svym, ze to v zadnym pripade, pac svatbu nam plati rodice, tak to chteji oboji a hlavne spici svatebcane jsou jen z jeho strany, tak nebudou nasi palatit 40 lidi z jejich strany nocleh...... a hlavne jsem ji zduraznila, ze to je nase svatba a ne jeji , tak si o tom rozhodnem my. ]-( no jeste to bude zajimave , ale diky bohu stoji nasi pri me a sami rikali, ze si nesmim nechat vse od nich libit......... to vite, memu chlapovi je sicd 31 ale je nejmladsi a oni by se z nej posrali, stejne jako by jeho rodice radi bydleli s nama !!!!!!!! tak to jsem opet musela zasahnout a durazne rict NE to v ZADNEM PRIPADE !!!!!!!! jeste ze aj pritel stoji pri me a jde proti svym rodicum a nepreji si takove veci
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevestinko hanyzka.zel :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Hannyy,tak ať si to rodiče od přítele zaplatí. My jsem taky měli víc lidí než manželova strana a naši zaplatili naše lidi. Dohodli se tak obě strany a bylo vystaráno. Ať se postarají o ubytování pro jejich svatebčany,když jich tam chtějí mít tolik. ;-) Zdravím novou nevěstu. :-D ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Hanny teda musím říct, že říct mi tohle tchýně nebo i moje mamka, tak bych asi pěkně zuřila. Jak říká hankajur, ať to tedy tchýně zaplatí ze svý kapsy, když chce všechny bratránky a sestřenky. Já třeba pozvala jen nejbližší rodinu...rodiče a bráchy od přítele a bratránek jde za svědka...bude nás celkem asi 15, ale už jsem se doslechla, že moje sestřenka je uražená, že jsem jí nepozvala 8-( Prohlásíla, že je zvláštní, že máme svatbu v kostele a ještě ve Znojmě, aby to pro všechny bylo daleko...ale znám jí, přijela by se jen nadlábnout a opít ]-( Budu si do svatby muset ještě pár takových keců vyslechnout :-( Nevím, že někteří nedokážou pochopit, čí to je svatba a musí mít řečičky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky : no vrcholi to a urcite nakonec budu ja ta nejhorsi, ale ja jsem uz priteli rikala, ze sesebou nenecham manipulovat, a ze jestli todle vazne hodla jeho mama uudelat, tak at najde rovnou nove misto na oslavu se spanim samozrejme na me strane a hl. ]-( aby se nam to libilo a at si vsechny jejich svatebcany spici zaplati sama. nemam rada,kdyz m e nekdo komanduje a keca do zivota, jako by jsem byla neschopna sveho rozhodnuti , ale taky nechci dat priteli pocit, ze nemam jeho rodice rada, mam je rada, ale rozhodovat se budu vzdy s pritelem na vsem a ne s nema. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hannyy - holky mají pravdu, jestli chce mít na svatbě tolik lidí navíc, tak ať si je sama zaplatí. My jsme si svatbu zařizovali a platili sami, tak jsme si taky rozhodli, kdo tam bude a kdo ne. A nikdo nebyl uražený a ani jsme nemuseli poslouchat řeči. Měli jsme štěstí, že to všichni vzali. Ono je to taky hodně o penězích a my jsme prostě chtěli malou svatbu. No a protože jsme dostali jako svatební dary peníze, tak se nám investice vrátila a dost jestě zbylo. Ale hlavně to bylo bez dohadů, kdo bude co platit. ]-( A kamarádka to měla tak, že si každý platil své lidi. Měli všechno zvlášť, i cukroví a koláčky a tak. A taky to bylo v pohodě. Já nezastávám názor, že by měla všechno platit nevěstina rodina. Přijde mi to nespravedlivý.
Odpovědět
Profilova fotka
kpeta: oboji rodice se rozhodli vzit veskere naklady pul na pul na sebe, my si zaplatime prstynky-saty a oblek ( to uz mame stejne) kvetinovou vyzdobu a dekoraci . jen mi prijde moc sobecky prijit s nazorem, ze JA chci si pozvat pul rodiny na TVOJI svatbu, je to nase svatba a ja se zlomit nenecham , jsem ochotna jit pres mrtvoly :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Cat - jdu ti popřád hodně štěstíčka a hlavně ať se zítra vše daří a vy se pořádně pobavíte. x-) Úplně si umím představit, jak máš dneska fofry a nervy na pochodu. :-D
Odpovědět
Cat,tak přeji ať se vám vše vydaří a pořádně si to užijete. Přeji hodně štěstíčka a lásky do manželství. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dneska jsme ve městě potkali svatbu. Neviděla jsem teda nevěstu a ženicha, ale jako první auta jeli dva kamiony. Fakt originální. :-D :-D :-D Tak si říkám, jestli to nebala Cat. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte , vubec jsem se sem nedostala, tak Cat uz to mas zasebou ??? jak bylo :-D povez vsechny detaily :-D :-D preji jinak hodne stesticka a lasky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my jsme v sobotu také potkali jednu svatbu, nevěsta jela veteránem bez střechy, jestli se mi to dobře vybavuje:-) Holky, máte některá reference na restauraci Sýpka Jevišovice? Předem děkuji za ohlas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
biene007: ahojky ja to tam znam, co bys konkretne chtela vedet ??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se sem konečně dostala. 8-) Díky moc za přáníčka a taky za rady a zkušenosti před svatbou x-) Svatba dopadla nakonec teda dobře, vzali jsme se :-D kpeta: je to možné, že jsme to byli my - jeli jsme kolem 12.40 směrem od nádraží na hrad - okolo lázní, no a pak kolem 13.45 z hradu do Liďáku.. ale bylo nás teda hodně.. Jinak teda jsem se nejvíc obávala počasí, ale to naštěstí dopadlo perfektně, v tu sobotu to teda vyšlo, ani jsem nedoufala. Jsem ráda, že jsem si to dala až na 13. hodin, protože to byla pohoda, vstávala jsem v osm, na devět ke kadeřnici a o půl 11 na kosmetiku, žádnej stres, prostě v pohodě. Je to moc krásný den, ale já jsem už ráda, že je to za mnou. Raději chodím na svatby jako host 8-), je to pro ty dva náročné. V 1 jsme jeli na hotel, měla jsem toho dost... a puchýře z bot... ale den jsem si užila, hosté se bavili a tak jsem moc ráda, že se to povedlo. Jak bude nějaké foto, tak ho sem dám! Jsem taky zvěeavá ;-) No a teď budu už taky radit nevěstám x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?