Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Ahojky, my jsme museli taky chodit spolu, v kostele je to trochu jinak, museli jsme mít prvně z kostela ty jejich papíry, pak jít na urad tam podepsat papíry a pak všechno vzít sebou v den D do kostela to se pak podepsalo a zase obejít urady, manžel si ještě měnil bydliště takže jsme ještě museli na náš úřad , no běhanice strašná, ale jinak to šlo :-D ale myslim že občanka ti bdue stačit a rodný list jeho a podepsat to může doma :-) my měli fotografa skvělýho, pisi to tu furt, ale ja si nemůžu stěžovat a až budem mít děti a tak tak si ho taky objednám :-D s dětmi to fakt umí
Odpovědět
JInak krásný velikonoce i když už je po nich, ale já tedka moc nestíhám :-) a dneska už je venku krásně , už se těším až začnem běhat a jezdit na kole
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale přispěju do diskuze ;-) cat: my jsme měli svatbu na radnici a písničky jsme si mohli buď: 1) vybrat svoje s tím, že byla podmínka, aby na proslov oddávajícího byla jen instrumentálka (žádný zpívaný text) a museli bysme jít na zkoušku CD, aby pak nebyl trapas, že to nejede 2) vybrat si z nabídky, co tam mají oni - po dohadování s partnerem jsem se na to vykašlala (jemu bylo všechno jedno), tak jsem vybrala 3 písničky z jejich seznamu - upřímně ti řeknu, že ani nevím, co nám tam hráli a zpívali, ale jen vím, že to bylo fakt krááááásný!!! Ta holčina, co zpívala, tak to bylo fakt moc pěkný, krásnej hlásek a při obřadu mi prolítlo hlavou, že su ráda, že jsem nechala jejich písničky a měla to live :-) hanny: kameraman a fotograf my měli jen fotografku a to Renatu Pfefferovou (obchůdek uhlopříčně naproti pajdáku na pontassievské). Její přístup a domluva a všechno naprosto super! Ochotná všemu a hlavně ve svatební den naprostá pohoda!! U příjezdu ženicha a takových těch věcí u nevěsty jsem si zaregistrovala na poslední chvíli, byl doma zmatek a chaos a ona se od rána jen usmívala :) Uklidňovala nás, že je to takhle všude, ať si s ní neděláme starosti, atd. A pak na samotné focení naprosto úžasný!! Zabavila všechny svatebčany, takže z focení byla legrace :-) Hrozně příjemná, sympatická a peníze jí dáváš až když si vyzvedáváš fotky!! Já jsem s ní naprosto spokojená! Během focení jsme si potykali a bylo to o to příjemnější, ukazovala nám, jak chce, abysme si sedli, stoupli, tvářili se, atd. Takže já doporučuju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
lennia: ahojky, dekuji za radu, urcite se o ni budu zajimav, mama mi sice slibila, ze zajisti fotografa, protoze od kolegyne jeji je syn fotograf, ale ......... nemusi se mu do svatby jit a pak nebudu mit cas zhanet dalsi, znas to , jak se maminy zacnou aranzovat , uplne me dorazi jak jsou vseci v klidu, prece jen nejakou predstavu musim mit a pozadavky, a ne vse nechat az na posledni chvili. Dneska neni doba jako pred 30lety ze ma na tebe kazdy cas a kazdy ceka na zakazku..........
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: jasný.. já Renču domlouvala někdy v lednu, abych věděla, zda bude mít v říjnu volno.. a to jsem si ji zarezervovala a jak bylo blíž svatbě, tak jsme se sešly, pokecaly, co a jak si představujeme, odkdy - dokdy by měla fotit, kde, atd. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennnia: mohla bych se tě zeptat na cenu za focení od p. Pfefferové
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, douho jsem tady nebyla, byli jsme lyžovat a taky máme pořád nějaký oslavy a tak nestíhám :-D Já myslím, že se fotograf pohybuje okolo 6 tisíc korun, to teda myslím tak půlden od ranních příprav po poobřadním focení v parku.. snad nejsem naivní :-N A kamera tak 5 tisíc... snad =-) Leni, asi to nechám jak ty, tu hudbu, ale ještě si tam možná nechám dát ze Shreka to Halelujah nebo jak se to jmenuje, to se mi líbí.. Hanny: ty máš čas.. ale je fakt, že je lepší začít dřív, postupně si kupovat apod. protože já teď žiju od výplaty k výplatě.. to se pořád kupují nějaké serepetičky a já jsem v háji :o)
Odpovědět
Profilova fotka
viruska: focení bylo za 6.500,- tuším, ale ruku do ohně za to nedám, jestli to nebylo míň.. Máme od Renči celé album s fotkama, DVD podbarvené hudbou s fotkama, CD fotek (upravených i neupravených, prostě všech, co nafotila) a byla s náma cca od 11hod do 21hod ;-) a tady je její práce: http://www.reklamafoto.cz/galerie/sva...
Odpovědět
Profilova fotka
cathellen : no ja spiz zacinam uz ted , protoze ziji v rakousku a preci jen ve znojme nejsem tak casto vetsinou vikendy a co se da za vikend tak vyridit ? skoro nic. jinak s penezma je to tezke vzdy, vubec tadyy v cechach, kdyz vidim, co uz je jak drahe a srovnam to v rajchu , tak urcite vetsinu veci kupuji tam. Zatim jsem stihla zarezervovat farare termin a cas svatby. to je to nejdulezitejsi. o viku jdem omrknout misto hostiny, chtela by jsem to v kravsku na zamecku, no slysela jsem pozitivni aj negativni ohlasy, tak se nato pujdu neohlasene mrknout sama , a kdyby nevyslo toto, tak hotel N v primeticich. Mama mi sehnala uz fotografa, je to syn jeji kolegyne, tak ten by me vubec nenapadl, ale foti nadherne a cena bude urcite taky unosna.
Odpovědět
Profilova fotka
Hanny: to jo, o víkendu nic nezajistíš, tak je lepší začít teď. A chcete to ve Znojmě v kostele u Mikuláše? Kámoška měla v hotelu N a byla spokojená. Jinak teda teď tam zařizuje i známá svatbu a v hotelu N prý výborný přístup. O Kravsku nevím nic.. ale ono myslím, že to je tam taky pěkné.. Tak hlavně že je fotograf ;-) to je důležité, myslím, že i lepší jak kamera, na fotky se člověk dívá častěji. My teda máme i kameramana, když už - tak už 8-) Lennina: fotky moc krásné, šikovná paní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cathellen : jo urcite u mikulase, je to nadherny kostel, i kdyz jsem se doslechla, ze prave v tom kravsku maji kapli zameckou,kde by nas take oddali, ale nechci vse na jednom miste , ke vsemu budu mit bilou limuzinu , tak si te jizdy chci taky uzit 8-) a ten kameraman pry dela i video tak to me tesi, ze nemusim dal shanet dalsiho cloveka.
Odpovědět
Profilova fotka
Hanny: no u Mikuláše je to nádherný, taky jsem to tam moc moc chtěla.. ale... přítel je ateista.. takže nic :-( Nakonec to máme ve Znojmě na hradě.. takže naproti :-N Teda limuzínu.. hm, to je paráda.. já ještě ani nevím v čem pojedu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
cathellen : Na hrade to bude taky urcite krasne a kdy ze to mate ? jo mama mi slibila limuzinu, protoze jsem nejmladsi a vdavam se jako prvni a preci jen jsem holka, tak chcou aby muj den byl nej, jinak mi temer vse aj zaplati, proste to tak chcou, tak proc ne...... Nasi jsou hodne na tradice, takze nemelo cenu jim nejak do toho mluvit, ale rekla jsem jim, ze mi nebude vadit , kdyz se naklady rozhodime na 4 hromadky nebo ze si ji zaplatim s pritelem sama, ale o tom nechteli ani slyset....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj po delší době Na zámku v Kravsku jsme byli na svatbě kamarádům a byla to hrůza. Teda prostředí docela hezký, ale obsluha ubohá. Bylo nás tam kolem 25 a na všechno jeden číšník, který se věčně v kuchyni koukal na telku a my neměli co pít. Ale jídlo bylo fakt moc dobrý. Bude to už dva roky, tak se snad od tý doby zlepšili. Nebo by to chtělo si domluvit všechno dopředu, ať pak nejste překvapení jako my. O obřadu na zámku nevím, dřív se tam dělaly obřady běžně, ale teď mají nový obecní úřad, tak se oddává tam. Ale určitě to jde domluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
kpeta: diky za info, neboj to ja si vse dohoukam, protoze to je vazne ubohost na tolik lidi 1 cisnik, nehodlam mit ze svatby frasku, ale krasny den.........jestli to dopadne rozne, tak bych jim ani nezaplatila, obsluhovat se skoro sami na svatbe, to nepotrebuji restauraci
Odpovědět
Profilova fotka
Hannyy, my to máme 29. května na hradě, pak hostinu v Liďáku, je nás hodně.. tak abychom se vešli. Už se to blíží a já nemám nic hotového, nebo mi to aspoň tak připadá. Holky, abych se přiznala, tak já na to moc nejsem. Moc mě to nebaví, zařizovat svatbu :-D Kdybych měla peníze, tak si najdu asi nějakou tu koordinátorku :-N Jinak ty restaurace, to chce, aby to člověk vyzkoušel, třeba se to v tom Kravsku zlepšilo, já o tom nemám žádné informace. Jen jak jsem psala, že prý hotel N je super, jako ohledně jídla i přístupu.. výzdoby apod.
Odpovědět
Profilova fotka
cathellen: Hotel N mam jako plan B na hostinu, ale musim rict, ze 1400 za par hodin co clovek po svatbe naspi se mi zda taky hodne. No nevim , ale muj milacek je uz v CR a zitra to holt testem, jeste me napadla Dukla, ale nevim, jestli ty takove veci delaj ? :-| A kde sis byla pro saty ?
Odpovědět
Hannyy my a švagrová jsme měli svatbu v Dukle a bylo to tam moc pěkný. Všechno načančaný i jídlo bylo super. Akorát obsluha trochu vázla u pití,ale taťka si to všechno hlídal,takže v pohodě. Dukla má i internetové stránky a mají tam nafocený i ty salonky ve kterým ty svatby pořádají.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno Na to Kravsko se zeptám kamarádky, chodí tam na brigádu. Včera zrovna psala, že mají v sobotu svatbu. Tak se to asi zlepšilo a berou si holky na pomoc. :-) Dneska do Kravska jedeme (manžel je odsud), tak ji třeba potkám.
Odpovědět
Profilova fotka
Hankajur: No tak Dukla by mě ani snad nenapadla.. ani nevím proč... Ještě bývají svatby v Prestigi, ale nevím, jak to tam vychází cenově. Hannyy: nevím, cos myslela tím 1400? Nějak jsem mimo ;-) :-) Já jsem byla na šaty jen u lázní, protože jsem byla v sobotu a všude jinde bylo zavřeno. Byla tam příjemná paní, docela pěkné šaty.. ale pak jsem jela do Brna za kámoškou a šly jsme se taky podívat po salónech a prostě jsem si zkusila jedny... a byly to ony.. sedly mi pěkně, tak jsem už pak ani jinam nešla... nebo šla v tom Brně, ale už jsem měla vybráno. Pak mě docela mrzelo, že jsem ještě nešla do Oblekovic do salonu EM nebo jak se to jmenuje.. ale to jsem už pak měla zarezervované ty šaty v Brně a zaplacenou zálohu - ale mrkni se tam... www.studioem.eu Jo a pak dej vědět, jak bylo na obhlídce v Kravsku 8-) kpeta: A vy jste měli kde hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a nakonec jsem si vybrala šaty v Brně v salonu Evanie na Orlí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cat - my jsme měli hostinu na zahradě u taťky. Takže venku a bylo to super, všem se myslím líbilo. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taaaaaaak holky, dneska jsem vse objela......Zaclo to kravskem, pak N-ko v primeticich, pak Dukla a nakonec Vranov Zamecky hotel. Kravsko- je na normalni vesnickou svatbu kdo chce usetrit, pekne, ale cekala sem vic, jo meli svatbu jsme videli jejich tabuli, mooc pekne, ale jak rikam, normalni kdo chce usetrit tak urcite tam... eNko- sef ok, peknej chlap 8-) , vinarna dole pekna, tabule dle fotoalba taky na 1, domluvit se da s nema dobre na vsem......jedine minus a to jsemm mislela- Cat - i tech 1400 to byla cena za 2luzkovy pokoj a slevil nam jen 100kc. a vzhledem ke 20 spicim svatebcanum ten zbytek se rozjede dom je to jen za spani dost...........takze ne... Dukla_ bohuzel vedouci nebyla k zastizeni tak nebylo z ceho dal vybirat....... Zamecky Hotel Vranov - prostredi fajn, cisto, okamzita kalkulace samozrejme bez napoju- salonek pekny a hodne mista na tancovani, jednoduse spokojenost a tak jsem to nakonec rozhodlli tady......pani byla kolem 35let mlada a mila a hodne nam poradila co jo a co ne, a ne jen nam rikala svoje veci , aby z nam " vytriskala " co nejvice penez, salonek je s terasou, pri peknem pocasi urcite pro kuraky prakticke misto Aj nam doporucili hudbu Jarda&Roman Band jsou to znojmaci a prej super
Odpovědět
Profilova fotka
Hannnyy: tak 1400 je hodně, pokud máte tolik lidí na spaní - my máme taky dost lidí, ale ubytujeme je v penzionu (žádnej luxus) kousek od Kauflandu. Tam stojí myslím noc 300Kč. Takže Kravsko tě nenadchlo, jo? Já jsem tam snad nikdy nebyla.. No a obřad budete mít kde? To jste mohli spojit rovnou s obřadem na Vranovském zámku - i když, stojí to tam docela dost peněz.. ale je to tam pěkné. Když už... a měli byste to v jednom místě. Jo a Jarda a Roman jsou prý super, taky jsem o nich slyšela! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cathellen : Ano vim o te moznosti na Vranove, ale ja to nechci, moc se mi libi Mikulassky kostel , takze svatba bude tam, kdyby to v Kravsku bylo o uroven lepsi tak jo, ale zase nechceme skudlit na kazde veci. Jen foceni na Vranove stoji 8tis ! zase nejsem blazen, myslim , ze budou pekne fotky z kostela, pak kolem rotundy a na vranove urco taky neco nafotime........ 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: ahojky jsem z Kravska a můj brácha se zenil v zámeckém parku. Chtěl i hostinu na zámku ale přístup tehdejšího majitele nás natolik odradil ze nakonec se v parku konal jen obřad a hostina v místním kulturáku. Ubytovaní ale byli v zámku a to bylo víceméně OK - jen majitel druhý den dělal problémy a chtěl víc peněz protoze jsme na poslední chvíli hostinu zrušili tak chtěl aspon jinak vyinkasovat víc peněz ]-( ale jak říkám ted jsou tam jiní majitelé tak nevím. Obřad v parku se ale vyvedl - není to problém starosta oddá i mimo úřad (a na za příplatek 10 000 jako tu ve znojmě). Obřad v přírodě je krásný - i já s nastávajícím jsme se pro něj rozhodli - jen neunikneme tomu hloupýmu poplatku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
U rotundy chceme taky udělat fotečky - je to tam nádherné: Mikulášský kostel, pohled na Dyji a Kraví horu - krása! lennnia: děkuji za cenu
Odpovědět
Profilova fotka
Hannyy: No tak Mikulášský kostel je krásnej, jak jsem psala, taky jsme to tam chtěla.. ale přítel je ateista a tak to neklaplo... škoda :o) Určitě fotky jsou pěkné u hradu a pak někde na Vranově taky super.. ta cena ze Vranovský zámek je teda šílená, to trochu přehání.. ale tak musí asi na něčem vydělat. Slyšela jsem, že to tam stojí 10 tis. ten obřad a v tom je to focení uvnitř. Ale fotky venku v přírodě jsou stejně nejhezčí - pro mně... My jsme museli zaplatit na úřadě 1000 Kč za to, že to bude na znoj. hradě, no a pak myslím 2tis za ten hrad. Na úřadě byly paní docela nepříjemné - řekly mi ohledně času, že to se dozvím až těsně před svatbou - tak co má člověk napsat na oznámení, že... Prý nejdřív oddávají na úřadě a pak se přechází na hrad. Tak jsem je poprosila, jestli by to nemohlo být ve 13. hodin, prý si tam dají poznámku.. ale že to není jisté... to je přístup, co? Takže já doteď nevím, v kolik to bude... Byla jsem na zkoušce účesu a zjistila jsem, že vypadám v drdolu jak nějáká selka, tak jsem se nakonec rozhodla pro rozpuštěné vlasy.. ani by mě to nenapadlo, ale mrkla jsem se na net a je spousta pěkných účesů z rozpuštěných vlasů. Nejdřív jsem si říkala, proč ty zkoušky jsou a teď už vím, mně to pomohlo, půjdu ještě na jednu zkoušku a tam se nechám učesat na rozpuštěný účes. No už se mi to blíží, ale jsem nějak v klidu, moc si to nepřipouštím ;-) Viruska3: a vy máte obřad ve Znojmě nebo v Kravsku?
Odpovědět
Profilova fotka
cathellen: nepříjené jednání na úřadě jsme si taky zazili. Na přimopínku jakou hodinu máme napsat do oznámení kdyz si ji určit nemůzeme nám odpověděli ze to tak prostě je a basta! My jsme z první návštěvy úřadu byly dost otrávení. Svatbu na úřadě ani jeden nechceme protoze to nemá zádné kouzlo - v kostele to taky nepřijde v úvahu protoze jsem ateista jako řemen a přítel sice pokřtěný je ale to je tak vše. Takze jsme se nakonec rozhodli říci si své ano na našem oblíbeném místě co nás dalo dohromady a spojuje nás - loděnice TJ u Dyje. Bohuzel se nevyhneme tomu nehoráznému poplatku ale naštěstí se objevil sponzor který nám s tím pomůze! Je to sprosté - téměř všechny ostatní matriky at uz na vesnicíc nebo ve městech pozadují poplatek jen 1000Kč - jen znojemská matrika se rozhodla vydělávat a pozaduje 10 000Kč za půl hodiny jejich času (a to ani nic nezajistí - vše si musíme obstarat sami (např. přípitek/stolek na podpisy/hudbu). Takze obřad máme nakonec ve znojmě u Dyje v prostorách TJ znojmo. Jen se modlíme aby bylo hezky!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Koukala jsem na diskusi na mobilu a koukám, že zase přibyla nevěsta. A jak napsala, že z Kravska, tak jsem musela na velký počítač. :-D Na tý malinký fotce jsem nic neviděla. Tak se hned s Lukášem koukáme, kdo že se bude v Kravsku vdávat. Tak zdravíme Věrku. ;-) :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?