Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba: a co na veletrhu? Já jsem tam taky chtěla jet, ale nakonec mi to nevyšlo, tak snad jsem o nic nepřišla.. chtěla jsem tam jet hlavně kvůli botám.... My už máme objednané prstýnky, líbily se mi z oceli, ale přitel chtěl bílé zlato... Jinak mi chybí spodní prádlo a boty.. ale tak snad mám ještě čas, trochu... :-N O tom svatebním studiu jsem slyšela... měla jsem se tam objednat, nakonec jsem ale jela do Brna a vybrala si tam, ale to už je jedno.. Holky, jak jste to měly ráno - dopoledne před obřadem, hosté přijeli k vám domů? A co jste měli za občerstvení? Já nevím, mám pozvaných 50 lidí a nedovedu si představit, že se k nám všichni vejdou.. ;-(
Odpovědět
Svatba tak to máte krásný datum.Já mám zrovna na tento den narozeniny :-D ;-) . Cathellen- my jsme měli svatbu v 11hod. na úřadě. Ráno dojel ženich s celou rodinou a chvilku se posedělo. Měli jsme cukroví, chlebíčky a párky. většinou se dává tohle. My jsme měli výhodu,že máme velký dvůr a pozezení jsme měli v garáži.Všem se líbilo :-D
Odpovědět
Kristy (svatba 1261987) koukala jsem do tvého alba a ty třetí šatky jsou moc pěkný nebo jestli chceš do kostela,tak s tou vlečkou,hlavně,aby se daly odepnout. Ale výběr je samozdřejmě na tobě ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno Cat - s hostama si moc hlavu nelámej. Já bych udělala obložený mísy a dala na stůl cukroví. U nás nakonec nikdo ani nic moc nechtěl, snad jen napít. A všichni nakonec byli venku před barákem. Zdobily se auta a různě se pokuřovalo. :-D Takže pohoda. Jo a prstýnky z oceli jsme chtěli nejdřív taky, ale máme bílé zlato. Z oceli neměli na Lukáše dostatečně velký. :-D A taky nejdou časem roztáhnout a přece jenom nám určitě za pár let prsty ztloustnou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak my zahradu nemáme, bydlím v kousek od nádraží v bytě... no, takže myslíte, že se to nějak vytříbří? :-N Prostě budeme mít obložený mísy, cukroví, asi taky párky, pečivo a pití, asi nejspíš i na chodbě, ale u nás v domě bydlí jen 4 rodiny, tak myslím, že jim to to jedno dopoledne vadit nebude. Náš byt je malý a taky se sem všichni nevejdou. No, uvidíme jak to dopadne... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba: taky mi přijde, že ty třetí šaty ti sednou perfektně! Já jsem přišla na to, že i když si člověk na netu vybere šaty svých snů, tak si je nakonec stejně třeba nevezme, protože mu nesednou. Já jsem chtěla taky původně víc princeznovské a mám takový jednoduchý, protože jsem se v nich cítila dobře 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:-) u nás to bylo tak, že manželova strana se sešla u jeho rodičů a naše strana se sešla u našich. Obojí v bytečku 3+1. Bylo nás celkem asi 35, takže jsme se všichni potkali až na úřadě. Jinak většina stejně pobíhá venku a zdobí auta, tak bych to příště už tak neřešila:-) no a na jídlo jsme měli chlebíčky a myslím, že to stačilo.
Odpovědět
Ahojda, tak u nás všici dojeli k nevěstě, sice máme velký dům, ale většina stála venku, teda nejspíš :-D já byla celou dobu zavřená v jednom pokoji a čekala na manžela až si mě najde .-D jinak jsme měli cukroví, slaný závin a udělaný dančí guláš pro hosty, ale nevím jestli někdo jedl, když bude venku pěkně tak to nevadí, že budou lidi stát venku, horší to bude když začne pršet
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Cat - jééé, já taky bydlím kousek od nádraží v bytě. :-D Jsem nějaká nachlazená. To je to počasí, chvilku pod nulou, chvilku je fajn. V neděli jsme byli na maškarním a bylo to super. Matýsek dokonce spolupracoval a soutěžil. Vydrželi jsme skoro do konce, tak se těším na ten příští. Je to teď už sranda. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak snad je tady jaro... x-) x-) Přišlo mi do pošty, že bude v Prestigi svatební veletrh... 28.3.2010 od 10 do 16 hodin. Tak se tam asi půjdu podívat. No, snad to bude ok, když mi uteklo to Brno. ;-) Do Brna jedu v sobotu, tak se mrknu konečně na boty.. ale teda nechci do toho dávat zase nějak moc peněz, když si je vezmu jen jednou a všude mají boty za 1500 - co jsem se dívala na netu.. ;-( Kpeta: tak třeba jsme sousedky a ani o tom nevíme :-N
Odpovědět
Cat: zkus se kouknout do deichmanu ja si tam koupila na svatbu bílý lodičky za pětikilo a kdyby ti to nevadilo tak i u tamanu v brně maj pěkný lodičky
Odpovědět
tak jsem přidala ještě 4fotečky semka :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marti: super foto, moc vám to seklo. Ty vinety na víno jste si dělali sami? Nebo kde se to dá nechat udělat? :-) Já jsem dnes byla v Brně, boty mají, takže ok, ale zatím jsem ještě nic nekoupila, musím se rozmyslet, rozmýšlím mezi dvěma, jedny jsou na větším podpadku - skoro na jehle a druhé na menším - co mi poradíte, asi raději na tom menším, co? Musím si uvědomit, že v těch botách budu celý den. 8-) Holky, co jste měly svatbu ve Znojmě na hradě nebo na radnici, kdy jste se domlouvaly se zpěvačkou a varhanicí na písničkách? Nebo.. domluvaly jste se vůbec? :-D
Odpovědět
cat: ne to nám dělali ve vinných sklepech, dělá se to běžně třeba přání k narozkám a tak, vicemene co si vymyslíš no já měla vysoký na jehle, a spíš mě boleli prsty takže jsems e po obředu vyzula a to jsme měli kostel hodinu :-D ještě že jsme většinou seděli :-D
Odpovědět
Cat,když to chceš na hradě,tak si musíš zajistit hudbu sama. My jsme to měli na úřadě a dostali jsme papír s písničkama,když jsme si byli zamlouvat datum svatby. Pak jsme jim to donesli v den svatby,když jsme se šli na obřad. Paní už má písně nacvičené :-D Botky radím raději na nižším podpatku,ale je to o zvyku. Já moc na podpatky nejsem zvyklá,tak jsem byla ráda,když jsem měla nižší. Večer už mě braly křeče do noh. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hani: No, když řekneš, že chceš hudbu, tak ti to oni zajistí na hrad, jen musíš zaplatit (asi 300 Kč) klavíristce, že si doveze svoje varhany, zpěvačka by měla normálně přijít. No a co jste si vybrali? Já mám taky ten seznam a teda nic moc... jako dá se vybrat... No a kolik písní sis vybrala? Při vstupu chci klasiku - svatební pochod od Vagnera, ale nevim pak jako při obřadu.. kolik písní se vybírá? :-| Boty si asi vyberu ty na menším podpadku, za 14 dní zajedu ještě do Brna a už to musím koupit. Kruci, teda utíká to a blíží se to neúprosně... :-S Marti, to asi vím, který jsi měla... teda jestli jsou to pořád ty samý, tak je u Deichmana mají, stojí kolem pětistovky. Mají zlatej nebo stříbrnej podpatek, ne? No tak o těch jsem přemýšelela. Vy jste neměli hudbu? Že píšeš, že jste většinou seděli.. Já totiž myslím, že u nás to bude tak, že budu skoro pořád na place.. většinou to tak na svatbě bývá.. :-N
Odpovědět
cat: já myslela, že v kostele jsme vícemene sedeli :-) v restauraci ne, to jsem furt někde lítala většinou s fotografem, protože nás chtěl furt fotit a fotil fakt pořád. Jinak jsme tančili a tančili, nohy mě neskutečně bolely, ale nevěsta přece nemůže odmítnout, měnila jsem si boty snad třikrát, v utery jsme odjížděli do té paříže a nohy mě přestaly bolet až pátý den co jsme z dovolené přijeli :-D, to zhruba asi 14 dní po svatbě - švagr mi musel udělat masáž chodidel (je masér) - a zlepšilo se to jo u deichmana jsem je koupila a jsou přesně takový jako na obrázku, takovy do hněda podpatek
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, to jsi měla tolik náhradních bot? Kruci, to teda abych ještě něco sehnala... ale přemýšlela jsem, že bych si koupila pak nějaký balerínky bílý u vietnamců.. Jo jinak ty boty od Deichmana jsou podobný - mrkla jsem k tobě do alba a jsou podobný, jen ten podpatek byl zlatý, myslím... No uvidíme.. už se mi to blíží a nějak si připadám, že mi pořád něco chybí, že nemám vše, že jsem na něco zapomněla... musím si to asi sepsat nebo já nevím. :-|
Odpovědět
cat: no jen jedny, ted si vzpomínam že pak už jsem tančila bosa :-D takže obutá neobutá tak hlavně aby byli prstýnky, svědci, občanky a ženich to ostatní už je jen navíc?
Odpovědět
Cat,já myslím,že jsme si vybrali 3 písničky. Klasika při vstupu ,pak myslím tu ( já ti prstýnek dám) a tu třetí nevím. :-N Lenča si taky vybírali,ale nevím co. Já jsem s sebou na přezutí měla taky balerínky,ale jak už jsem měla celý den podpatek a vlezla jsem do rovných bot,tak mě pěkně chytaly křeče do noh,tak jsem musela znovu obout lodičky. :-| :-D
Odpovědět
a to jste dostali seznam co si muzete tam dát? žádný svoje?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, dostali jsme seznam, a to ani nevím, jestli tam je, to já ti prstýnek dám, ale to by se hodilo... uvidíme, psala jsem mail tý holce, ale ještě mi neodepsala, tak jí asi budu muset zavolat. Na matrice mi dali seznam skladeb a vizitku tý kavíristky.. :-| No já ani nevím, jestli si tam můžu dát svoje písničky, ale asi jen z toho seznamu, to bych se asi s ní musela domluvit a podle toho, jak by reagovala, ale tak snad se tam něco vybere.. je to takovej asi už tisíckrát kopírovanej papír, mají to tam asi tak sto let :-D Tak snad v těch botech teda vydržím celou svatbu, jinak půjdu taky "naboso" :-N
Odpovědět
cat: at ti vezme nekdo pantoflicky ve kterých se citis pohodlne, vecer až to stejně bude jedno a ja se třeba i převlíkala do jiných šatů, protože v tech mých svatebních se pak už moc tancovat nedalo když jsem si vzala jiný boty a sundala kruhy (to proto ze se mi vnich spatne sedelo)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to já si ty šaty nechám až do konce, za ty prachy je budu snad nosit i v neděli :-D
Odpovědět
no ja se bala ze se me znici a ze je budu muset platiti :-( aale i tak bych je asi sundala, meal jsem pak takovy cervenoucky satky takze jsem akorat uz zmenila barvu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda na převlečení nic mít nebudu, budu v těch šatech. Mám je jednoduché, takže si myslím, že to bude ok. Sukně je jednoduchá, tak snad to bude ok. Tu vlečku asi připnu k sukni a je to :-N Dnes budu muset asi zavolat tý zpěvačce, protože jsem psala mail a vůbec nenapsala. Nevím teda, jestli teda mají už rozpis svateb, které budou zpívat.. to je otázka. Nám řekli, že čas svatby nám řeknou měsíc před svatbou, což je k ničemu, když posílám oznámení už teď.... tak jsme tam napsali ve 13. hodin, ale může to být i dřív nebo později... :-|
Odpovědět
Ahoj holky.Přeji vám krásné velikonoční svátky. Užijte si volna a pěknýho počasí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky jakeho mate fotografa a kameramana ? Nevite, jestli si muzu termin a ty papiry pro to vybehat sama nebo musim svou drahou polovicku vsude vlacet sama ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Hannyy :-) Já mám fotografa - kámoše bráchy a mojí mamku... no a kameramana pana Duhajského, teda snad.. měla bych mu zavolat a připomenout mu, aby nezapomněl... :-D Termín si můžeš dát sama, papíry musí podepsat on, ale myslím, že je můžeš vzít s sebou domů, tam to podepíše a zase to tam odneseš. Ale jednou tam myslím stejně bude muset jít... :o) Spíš se běž zeptat na matriku. Ale přítel to tam šel vyřídit, potřeboval mou občanku a rodný list. Pak donesl papíry a ty jsem podepsala... a vyplnila, ale pak jsme tam šli spolu a už nevím, jestli jsme tam ještě něco podepisovali nebo ne. Ale my to máme na hradě, tak to bylo trochu jinak. Ale dívám se, že máš ještě čas - svatbu za rok... :-N to já jsem loni ještě netušila, že budu mít letos svatbu ;-) Každopádně je lepší začít co nejdřív s přípravou, jinak je toho pak moc...
Odpovědět
Profilova fotka
cathellen: Ahojky dekuji za rady, ja si to chci vybehat sama, teda , to co jde, pac ten muj je kamionak a bohuzel jezdi EU no a ten cas tolik nema, ale samozrejme, ze se bude muset taky cinit :-D oslavu jsem chtela na zamku v kravsku, ale jak to tu ctu, tak si to prvne sama okouknu, nez se ritit do katastrofy :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?