Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
jj oni to totiž měli pronajmutý tak se museli vystěhovat, ale na netu maji někde telefonní číslo, já ho bohužel nemám,našla jsem jen tyto stránky http://www.muj-kadernik.cz/salony/sol... je tam kontakt ale ho ještě mají nevím
Odpovědět
Profilova fotka
ok, díky, zkusím tam v pondělí zavolat, když ne, tak mám v záloze kadeřnici, kterou mi doporučila kamarádka. Ale štve mě, že k holkám jsem chodila, vím jak češou a teď, když jsou na mateřské, tak nemám zkušenost s jinou kadeřnicí.. ;-( Ale jako vím, že je spousta dalších dobrých kadeřnic.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsem byla oficiálně požádaná o ruku...Dostala jsem krásnej zásnubní prstýnek a kytičku.
Odpovědět
Svatba: gratuluji :-)
Odpovědět
Svatba,tak to taky moc gratuluji k zásnubám. Tak už víte,kdy se budete chtít vzít? Nejsi náhodou Kristýna? :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba: gratulace! Tak další nevěsta, tak jsme už tři budoucí nevěsty, ne? No a samozřejmě naše vdané paní pomocnice a rádkyně :-D, které jsou fajn! ;-)
Odpovědět
jo to já vám moc neporadím :-) i když jsem už vdaná :-) každopádně bycj si ten den znovu udělala (se stejným mužem :-D) kdyby to nestálo tolik :-D
Odpovědět
nebo bych ho spíš chtělo znovu prožít :-) už bych neměla takový nervy
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno Gratuluji k zásnubám Mám kamaráda kadeřníka. Je moc šikovný a dost ukecaný. :-D :-D :-D Organzu jsem koupila novou tady přes bazar, ale mám takový pocit, že jsem ji někde viděla i tady ve Znojmě. Jenom si teda nepamatuju kde to bylo. Zkusila bych asi obchody s látkama. :-) A jinak všem přeji všechno nejlepší k MDŽ. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se přidávám ke gratulaci k zásnubám ;-) Je fajn, že tu jsou další nové nevěstinky.. :-)
Odpovědět
Ahoj holky.Byli jste některá v bulharsku? Jak se vám tam líbilo? Plánujete někdo nějakou dovolenou? Já bych někam jela,ale manželovi se moc nechce :-| Tak nám zase napadlo,už je to šílený.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Hani, v Bulharsku jsem byla jako tříletá žabka :-) jinak nee.. a nemůžu ti ani povědět, jak tam bylo :-D Já dovolenou plánuju spíš po ČR - hrady, zámky, zoo, chata, atd. :-) a tu moc plánovat vlastně ani nemusím, takže tak.. Je to pravda, toho sněhu už je moc.. :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem v Bulharsku nebyla, ale prý je to tam ok, ale musí se vybrat dobrý středisko. Ale ráda bych se tam taky podívala, je to tam prý hlavně cenově ok... ne jak v Chorvatsku, kde to je teda síla - ty ceny. Nedoporučovala bych teda Tunis, tam jsme byli asi před třema rokama a hrůza (nevím jak ostatním, ale mně se tam nelíbilo), ale super to bylo v Egyptě, krásný moře - kořály... a nebylo to tak drahé! ;-) My jsme se o dovolené ještě nebavili, to zase bude na poslední chvilku a bůh ví, jestli někam pojedeme... Jo a jinak jsem volala na to telefonní číslo - kadeřnictví Solitaire a holky jsou obě na mateřské, ale vzala to myslím Veronika a říkala, že by mě učesala, tak jsem ráda, protože vím, že češou dobře, tak aspoň tak.. :-D O sněhu mi nemluvte, jako ráno to byl šok, z auta jsem si už vynadala všechny lopaty a to abych si je tam ještě dala.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda... myslela jsem korály (ne kořaly... ) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj V Bulharsku byla kámoška a prý docela dobrý, ale příště už by tam nejela. Asi fakt záleží, na jaký středisko narazíš. Jinak já byla dvakrát ve Španělsku a super, chtěla bych se tam ještě někdy podívat. Ale teď už jedine letecky. No a zítra vezu psa na ostříhání, tak snad se počasí umoudří a přestane chumelit. A já se už tak těšila na jaro. V neděli jdeme na dětský maškarní, jsem zvědavá, co na to naše dítě. :-)
Odpovědět
Ahojky babinec, koukám, že se tu začalo mluvit o dovolených :-) My jedene ted jak budou velikonoce do Hustopeč, je to sice tady kóósek, ale máme tam zamluvený super pobyt, tak se těšíme a aspon nachvili vypneme. A v létě bychom se chtěli jet podívat na šumavu. :-) Já bych taky chtěla k moři, stačilo by mi autem někam, ale s těma našima už je to nereálný, takže kdyby vyšel nějaký dobrý last minut, tak snad. Protože zatím co jsme se dívali, tak by nás to z normálního katalogu vyšlo kolem 20 tis. pro jednoho (nevím jestli jsme moc nároční, ale to si nemyslím právě), tak si nedovedu představit o kolik se snižují ty lasty. Ten sníh je fakt šílenost :-( netušila jsem, že ještě nějaký vůbec napadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Peťi, tak si užijte maškarní a pak nám povykládáš ;-) Mně se třeba v Chorvatsku líbilo a když nejsi vyloženě na severu, či vyloženě v nějakém velmi známém letovisku, tak aj ty ceny jsou v pohodě.. A přece jenom, když už člověk jede na dovolenou, tak si stejně kupuje dražší věci, protože si řekne, tak co, je to dovolená a tak si ji užiju.. no ne? :-) cathellen: ještěže ses opravila, já myslela už, že sis tam dávala pořádně do nosu, když si napsala "kořály" :-D :-D
Odpovědět
Cathellen třeba by i ty kořalky by nebyly špatný :-D Kolegyně z práce byla v Tunisu a ta si to chválila.Mě to tam neláká.Nesnáším vedra. My jsme byli dvakrát v chorvatsku v Brele a bylo tam krásně. Ty ceny se dají překousnout. My jsme měli i plno jídla z domu,takže se kupovalo akorát pečivo a sem tam se zašlo i na nějaký oběd nebo večeři. Akorát ta cesta... 12 hodin v autě je docela mazec,ale dá se to přežít. To když jsme byli ve španělsku na Mallorce,tak nás vyšlo všechno pro dva na 36tis. Je to pálka,ale pak jsem si řekla,že když je to svatební cesta,tak ty prachy obětuju. :-D
Odpovědět
Ahojda, tak hodně známých bylo v bulharsku a všici si to chválili hlavně ty ceny :-D a taky že je tam písek, já byla na mallorce ale před 15ti lety, ale v té době to tam bylo pěkný tedka nevím my nemáme rádi válení se u moře takže my jezdíme po zámcích a tak jako Lenička :-), na svatebce jsme byli v Paříži a můžu doporučit a letos bych asi chtěla jet s ABC do itálie ale ještě nevím Kámoška byla minulý rok na Kanárech zrovna měli nějakou akci 1+1 zdarma takže za 20táců letěli dvě
Odpovědět
Profilova fotka
Ta Paříž je super ;-) to by stačilo na prodloužený víkend! My jsme byli v Tunisu a nelíbilo se mi to, ale to asi taky podle toho, kam se jede. V Egyptě super, byli jsme tam v únoru, nebylo tam takové horko a prostě nádhera. Akorát se brzy stmívalo, což byla jedna nevýhoda, no a jak zapadlo slunce, tak se hodně ochladilo. Ta Itálie taky nezní špatně, možná v létě... ale jela bych asi někam níž. Chorvatsko se mi líbí, to moře je krásný... je fakt, že ty ceny se dají překousnout a na dovolený se to nesmí přepočítavat a myslet na to.. Ty jo, ať už je teplo :-D
Odpovědět
tak to já nesouhlasím na prodloužený víkend neee teda pokud se chce vidět co nejvíce, protože my byli na sedm dní z toho pět dní v Paříži a okolí a to co bych chtěla ještě vidět je strašně moooooooc, tam je to tak na měsíc minimálně :-D ale taky záleží co chce tam člověk vidět :-) tak po pul roce jsem vytáhla balon a když už u toho pc sedím furt tak aspon u toho můžu trochu posilovat :-D
Odpovědět
a takže tě(mužu tykat?) budě česat Verča jo? tak to je super
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně že tykat ;-) Jo, Verča, tak jsem ráda... že to vzala 8-) Ona mi teda nejdřív řekla, že je na mateřské, ale pak že teda na tu svatbu jo :-) Paříž na týden? Myslela jsem, že to je tak na tři dny :-N Tak jsem zase o něco chytřejší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, já myslela, že si tu všechny tykáme hned.. sem teda nikdy nikomu nevykala (tady na brms) :-D Marti, takže léto asi budeme trávit obdobně ;-) Cathellen: tak to je paráda, že ti to slíbila a budeš mít kadeřnici.. zase o jednu starost a zařizování míň, co? ... jen taková odbočka trochu, nevíte, kdo dobře stříhá a líčí (na svatbu) a ještě by přijel domů??
Odpovědět
tak jo tykačka všem, já jen abyse někdo náhodou neurazil :-) Leni jak obdobně? l
Odpovědět
Profilova fotka
ty hrady, zámky, atd. :-) .. já jsem teda tykala vždycky všem, tak se snad někdo mezitím neurazil :-N
Odpovědět
ajo no chtěla bych objet krkonoše a tam na vrchu ale to nevím, spíš bych chtěla jet do toho říma a vatikánu s tím abc
Odpovědět
Profilova fotka
Já si taky myslím, že tykačka v pohodě 8-) Jako hrady, zámky atd. by mě taky lákaly, já to zatím nějak neplánuju, my se rozhodujeme ze dne na den. Loni jsme chtěli jet do Českého Krumlova, ale pršelo, tak jsme jeli do Chorvatska.. takže prostě změny každou hodinu :-D Leni a musí přijít domů? Myslím ta kadeřnice nebo kosmetička. Já si myslím, že pokud by ses domluvila s kýmkoliv, tak by domů přijel (ale teda jen si to myslím, nevím, jak to bývá) :-|
Odpovědět
Profilova fotka
cat: já mám kadeřnici a ta by asi zajela aj domů :-) jen se ptám.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak svatba bude 28.8 v kostele V Dyjákovicích, neska jsme byli na svatebním veletrhu v Brně na výstavišti tak jsem už pokoupila nějaké věcičky a taky na prstýnky jsme se koukali a představa už by byla. Šatičky už mám vybrané a to v EM studiu u paní Miavcové v Šalforfě, můžu jenom doporučit má tam moc pěkné kousky za super ceny. Jo a s těma dovolenýma tu Paříž můžu jenom doporučit je moc krásná, prostě romantika, byla jsem tam s kamarádkama na poznávacím zájezdě,a hned bych jela zas, ale Přítele to moc nebere. Plánujeme svatební cestu až v říjnu a to na Srilanku, tak snad nám to vyjde. Ale jinak můžu na dovolenku v létě doporučit taky Krétu nebo Kanárské ostrovy třeba Teneriffe, nemusíte se tam jen válet u moře ale také podnikat výlety po celém ostrově, půjčovny aut jsou tam všude a za rozumné peníze. A krásné romantické plážičky jsou také na Ibize.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?