Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
svatba: no, já o fotografech moc nevím, takže s tím ti neporadím, my máme fotografku v rodině.. (mamka) takže ;-) No a s kostelem? Původně jsem taky chtěla svatbu v kostele - u Mikulášů, ale teda nakonec se přítelova strana začala "cukat" (nejsou věřící) . Mám telefon na otce Bartoše, tak pokud bys chtěla, pošlu přes IP. Normálně mu zavoláš, pokud jste oba pokřtění, tak to není problém. Budete chodit každý týden - asi pětkrát na sezení s ním. Což se dá a on vám vyjde vstříc s hodinou svatby, prostě se vším. Kamarádka tam měla svatbu a opravdu všechno v pohodě. A ten kostel je opravdu nádherný. x-) No tak dokonce mají webovky, tak na to mrkni: http://www.farnostznojmo.cz/kontakt Jo a už mám šaty, zaplacenou zálohu, jak bude čas, hodím to do profilu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cathellen: Ahojky no taťka taky fotí ale přece jen bych si chtěla objednat fotografa, aby byl na fotkách aji on, vždy je ochuzen ten kdo fotí. Jo a dík za info ohledně toho Mikulášského kostela kouknu na ty stránky..
Odpovědět
Svatba-zkus se kouknout i na www.okurek.cz a nebo si zadej do vyhledávače fotoateliery znojmo a tam se ti ukážou fotografové.
Odpovědět
Profilova fotka
No Vokurek je dobrej, ale focení dlouho trvá (chce to mít pořádně, což je fajn) 8-) ...asi, ale jedna známá ho měla a snad tři nebo čtyři hodiny se fotili... a na svatbě vázla zábava.. Ale jinak foto má super. Ale je to prostě památka x-) svatba: mně nebude fotit mamka, ale bráchy kámoš, takže tohle mám vyřešené ;-) Dnes jsem konečně vytvořila svatební oznámení, takže si ho udělám sama, sama si ho i vytisknu (doma na tiskárně - v pohodě) Teď ještě spodní prádlo a boty, což bude asi největší problém :-| Holky, tak poraďte - kam na boty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Nakukuji od hokeje. :-) U Mikuláše měla svatbu známá a křtěná byla jen ona, ženich ne. A nebyl problém. S fotografama neporadím, neměli jsme profíka. Ale fotky pana Vokurka se mi moc líbí. :-) A na boty holky hodně chodí k Deichmannovi, ale asi to bude chtít obejít všechno a zkusit třeba i na Hatích. :-| Bratranec takhle sháněl boty na svou svatbu. Jeli do Brna a všude možně a nakonec koupil ve Znojmě v Renu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Vokurej je super, to se musí nechat ;-) No to je fakt, někdy člověk shání kde může a nakonec se koupí ve Znojmě - to máš pravdu. Musím to obejít, pořád jsem sháněla šaty a tak se teď zaměřím na boty. Kámoška mi říkala, že si mám koupit dvoje, že v jedněch nevydržím, ale já mám problém sehnat jedny, takže to snad vydržím... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Vokurek má pěkné fotky, ale jeho cena mě teda doooost odradila!! Dát 12tis. za fotografa (mimo sezonu ještě k tomu), to se mi zdálo hodně ...
Odpovědět
Leni: 12táců? no tak to je teda síla
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt? To jsem teda myslela, že bere míň... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jsem se přesunula do kategorie "svatby Znojmo", nakonec se vše zařídilo tak, že svatba bude v místě nevěsty :-) lennia: kde máš fotečky? Holky sháním dobré květinářství ve Znojmě, a nějaký tip na DJ na svatbu, nevíte některá o někom??? děkujuuu cathellen: zkus na botky i Humanic
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj 12000,-- jsme dali za půl svatby. To je mazec, takhle drahý fotograf. Ale nevypadá to, že by měl nouzi, je fakt dobrý. Jo Leni, kde máš fotky??? aika- jednoho DJ znám, ale nikdy jsem ho neslyšela v akci a ani nevím, jestli dělá svatby. :-D No zeptám se. A květinářství se mi líbí na Zámečnický, naproti knihovně. Dělají moc hezký kytky a i cena je celkem dobrá.
Odpovědět
Profilova fotka
aika: DJ, tak to nevím, my máme živou hudbu... ale holky třeba o něčem budou vědět ;-) Boty zkusím v tom Brně, ještě jsem se tam nedostala - taky prý snad v Mixeru, uvidíme, zase se mi do bot nechce moc vrážet, když je budu mít na sobě jen jeden den. Květinářství - Zámečnická Aiko - tak aspoň někdo se vdává, tady jsou už skoro všechno vdané paní, tak v tom nebudu sama :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky:-) teď jsem se sem pár dní nedostala...a máme tu novou nevěstu:-) Nás teda fotil taky jeden známej. Jinak Vokurek má super fotky, ceník má tuším i na netu. Je to teda solidní pálka.. S botama to není žádná sranda, já jsem obešla snad všechno co šlo, chtěla jsem obyčejný bílý páskový sandálky a v tu dobu prostě nikde nic nebylo! Nakonec jsme pořídili až v Hornu. A boty pro ženicha, to byl ještě větší oříšek, měl světlý oblek a krémový boty v tu dobu taky nikde nevedli a když, tak za 2tis a podobně. Takže přes net o dvě čísla větší:-)
Odpovědět
Ahoj holky.Zkuste botky třeba i na freeportu. Já jsem narazila na botky hned,ale kupovala jsem je v Hrušovanech nad jevišovkou. :-) A nebo ve Znojmě Baťa a nebo naproti je obuv. Snad by se po znojmě daly botky sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jitulak: no vidíš, já jsem úplně zapomněla na Horn. Dřív jsme tam jezdili docela dost a teď jsem tam nebyla snad tři roky. U Batě ve Znojmě nic, tam jsem byla. Ale je fakt, že jsem ještě intenzivně nehledala. ;-) Já budu mít docela dost věc půjčených od kamarádek, tak to je ok.. ještě že se vdávaly přede mnou a tak mi to popůjčují... Holky, konečně je krásně, už snad bude to jaro... ;-) Já už nechci sníh, já mám ráda sníh, ale jen na lyžování :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co jsem se dívala já, tak Vokurek právě ceník na netu vůbec neměl. Zasílal ho na požádání. Já mu právě psala, a protože jsme měli svatbu v říjnu (mimo sezonu), tak prý je cena nižší - a řekl mi 12tis. Což pro mne byla teda sííííla !!! aika a kpeta: Fotky jsem si už smazala.. :-) aika: pokud sháníš výbornou květinářku, tak se optej zdejší nevěsty "jitulak" - mně kytičky dělala ona a mělo to ohromný úspěch!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holčiny, děkuji za tipy na květiny ;-) Dneska jsme konečně sehnali místo pro svatební hostinu, jelikož jsme to museli narychlo přeplánovat, tak byla potíž něco najít :-( , ALE! našli :-) Motorest E59, máte s nimi někdo zkušenosti???
Odpovědět
Profilova fotka
Maji, s tím zkušenosti nemám.. takže ti neporadím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aika: to vůbec nevím, ani jsem nevěděla, že tam nějaké svatby dělají. Tak třeba se někdo ozve, kdo má s tím motorestem zkušenost... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevadí holky, snad to dopadne ;-) ... Já si teď vyhrávám se jmenovkama na stůl, tak snad to nepokazím :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aika: ty už děláš pozvánky na stůl? Tak to já jsem teda pozadu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Cat: já jsem nemocná, tak abych si ukrátila čas ;-) , ale musím říct, že vypadají pěkně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to jo, já jsem tento týden teda taky doma, ale neudělala jsem nic. Jooo, vlastně jsem koupila ubrousky :-N Tak a udělala jsem asi 10 ks oznámení =-) Takže aspoň tak ;-) Já teda jmenovky budu dělat asi až těsně před svatbou, podle toho, kdo přijde, máme moc lidí, takže abych se s tím nedělala zbytečně ]-(
Odpovědět
ahojda :-) my jsme měli jako jmenovky čokoládicky, obal jsme si udělali doma sami, a pak jsme každou čokoládičku tím zabalili.
Odpovědět
Profilova fotka
Já dělala jmenovky taky docela dopředu.. byly jednoduché, potřebovala jsem na to jen bílej tvrdej papír, natisknutý jména a v galanterce jsem koupila takové ty kytičky růžové, které jsem lepila.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, čokolády? To je dobrej nápad, ale u nás by to nešlo, už by to bylo pak moc drahé, máme hodně lidí... to je desetikorunka sem a tam a pak člověk neví, kam ty peníze dává. Taky to udělám tak, že na bílý papír natisknu jména na PC a pak to obstřihnu a nalepím na zelený papír. Viděla jsme to u někoho v albu. Možná obstřinout ozdobnýma nůžkama. Holky, kde jste kupvoaly tu organzu na stůl? Na netu nebo to prodávají i někde ve Znojmě? Chtěla bych to asi nejdřív vidět, jak to bude vypadat.. 8-)
Odpovědět
já nevím, kupovali jsme ty malý od kras myslím, za 6korun asi měli jsme šedesát lidí,ale je pravda že my jsme ušetřili na jídle, protože maso a víno jsme měli vlastní, takže jsme někdě přidali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak někde se ušetří, někde se přidá, to se prostě musí :o) Marti, moc vám to slušelo! Chtěla jsem účes taky v Solitairu, ale holky jsou obě na mateřské, tak jsem byla naštvaná, ale co se dá dělat.. :-|
Odpovědět
tojo :-) holky jsou šikovný, ale Verča myslím chtěla začít zase česat po pul roce, takže se můžete optat jestli třeba bude už česat nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
No ale já jsem šla okolo a tam je to zavřený, ani cedule žádná tam není, tak nevím, jestli se na to nevyprdly... jako kdyby se tam dělalo něco jiného, co já vím..??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?