Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Cat taky se přidávám ke gratulaci k tvým narozeninám. Hodně zdravíčka,štěstíčka a lásky. Přípravy utečou a svatba taky,pak si třeba budeš říkat,že to strašně rychle uteklo a vrátila by jsi to zpět. ;-) Holky vy co máte kolem 23,tak ´je na mimčo čas. U nás každý chodí a vyptává se,kdy bude mimčo.Nejraději bych všechny poslala do pr.... Nechci být sprostá,ale už mě to leze na nervy :-N Užívejte si co se dá.Ke třicítce se to blíží nějak moc rychle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, ano, je čas na mimčo.. i když na druhou stranu je výhodou mít dítě takto brzo.. Když koukám na naše, kdy jsou ve zralém věku, my děti jsme dospělí, oni můžou cestovat (lázně, hory, atd.) anebo prostě si koupit to, co chtějí (bazén, auto,..) a přitom nejsou tak staří aby si tohle všechno mohli užívat!! :-) to má taky svou výhodu!!
Odpovědět
Tak to zase jo. My se ale důchodu nedožijem,jestli půjdeme pomalu v 80 letech :-D Má to vždycky pro a proti. ;-)
Odpovědět
Já si myslím, že ty mimča jsou hodně o tom jaký kdo vede styl, třebas my studující máme na mimča času zatím dost, ale ten kdo pracuje, tak tomu je to defakto jedno, kdy si mimčo pořídí. Já jsem spíš zvědavá, kdy na mě přijdou ty mateřské pudy. Přeci jenom mi bude letos 25 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, to je fakt :-D Raff: já su taky zvědavá, kdy na mě přijdou mateřské pudy. Někdy v létě bych měla být teta, tak se moc těším! A souhlasím s tebou, že je to o životním stylu a taky, jak se ti dva partneři domluví.. zda se na to cítí anebo ne! Ne úplně jde o věk, ale o to, zda se na to cítí :-) - můj názor
Odpovědět
Leni, taky si myslím, že to hodně záleží na dvou. :-) Já jsem zatím vyléčená z toho, když to malé začne brečet, tak mě nějaké pudy hned přejdou :-P To je fain, že budete mít v rodině mimčo, od nás budou mít akorád kamarádi mimčo, takže to nebude přímo ono. :-) Ale už jsem si dlouho nechovala malej uzlíček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Raf, já jsem na tom stejně, že jsem si dlouho nechovala miminko :-) mně brekot miminka nevadí, ale jelikož to není moje miminko, tak dítě brečí víc a hledá mámu.. až pak bude plakat mně, tak si ho utiším taky sama :-)
Odpovědět
Jojo to máš pravdu, já co jsem měla naposledy v náručí mimča, tak ty nebrečely :-) tak to bylo fain. Leni a jsi pořád na té brigádě, nebo už máš jinou práci? A co nad školou neuvažuješ, že půjdeš dál? Ty jsi chtěla tady ve Zn., že?
Odpovědět
Profilova fotka
Já nejsu na brigádě a zatím ani práci žádnou nemám :-( ale věřím, že se to brzo změní :-) na školu bych ráda, chtěla bych si ji dodělat dálkově tady ve ZN - jen je to zatím otevřené v angličtině, což bych nezvládala :-N
Odpovědět
Ale ještě nedávno - no nedávno, jsi byla v tom nějakým hračkářství, jestli se nepletu :-N Určitě seženeš brzy práci, jsi šikulka. Už je tady otevřený ing. jo? To ani nevím, tak v anglině bych to taky nedala :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Joo, myslím, že od letoška je tu otevřenej ing. v angličtině ale jenom.. joo, v hračkářství jsem byla do listopadu (na brigádě)..
Odpovědět
A soooo, já jsem právě myslela, že jsi v tom hračkářství pořád. ;-) No můžu Ti říct, že já budu ráda, až ve škole zkončím. Už toho mám plný zuby. Vidíš a ze Štola jsou tam normálně s Luckou, co chodila i sem, ještě dvě holky a jeden klučina :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a nevíš, jak se jmenují? :-)
Odpovědět
:-) vím, Lucka Laušová, Pavla Mrňová a Jirka Kapinus :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou Lucky spolužáci ze stejného ročníku, co byla ona :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy jste se teda rozepsaly 8-) Já jsem teda taky nevěděla, že u Štohla otevřeli Inq v AJ, zní to docela dobře, ale musí to být makačka. Já jsem ráda, že mám už po škole a už bych se nechtěla učit =-) A raffaelo: nedivím se, že se ti nechce vdávat, když chodíš ještě do školy, taky bych na to neměla náladu... K dětem: jsem teta, mám 2 a půlletýho synovce, je to super být teta, ale moc ho nevidím, bydlí daleko. Leni a tys dělala VŠ u Štohla?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a díky všem za přání k narozkám... :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cat: jo, já studovala bakaláře u Pavla Štohla.. ;-) v té angličtině to bude asi fakt náročný.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nejhorší je pak najít práci, hlavně tady ve Znojmě.. masakr... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
cat: to je pravda.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jedině dojíždět do Brna, což je teda hnus cesta.. ale spousta lidí jezdí... :-| I když ani v tom Brně toho tolik není..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a ještě otázka: dělaly jste si oznámení samy? nebo kde jste si ho nechaly tisknout? Já si ho chci udělat sama, ale nevím, jak to bude vypadat, když to vytisknu doma na tiskárně, tak proto se ptám... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
cat: my jsme si oznámení nechali dělat u firmy kyoprint.cz - dodali nám ho fakt hodně brzo, snad druhý den nám poslali návrh abysme ho schválili a dokonce nám poslali několik oznámení i pozvánek ke stolu navíc (ty navíc kusy si vůbec neúčtovali !!!!!!) :-) my jsme byli maximálně spokojeni !! můžu ti poslat na mailík oznámení (snad ho mám někde v mailové podobě)..
Odpovědět
Profilova fotka
teď koukám na jejich stránky a jsou tam 50% slevy !! tady je oznámení, co jsme měli my.. na netu jsou barvy vybledlé, ve skutečnosti jsou však pěkně syté ;-) http://www.kyoprint.cz/svatebni-oznam...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno Vstáváme teď nějak moc brzy. :-S My jsme měli oznámení taky přes internet a byly jsme spokojení. Jenom už si nevzpomenu, odkud to bylo. No zkusím pohledat. Nedostali jsme teda nic zadarmo, ale zase jsem byla spokojená s cenou. Měli jsme je o skoro deset korun na kuse levnější než kamarádka, která si je nechala dělat ve svatebním salonu. :-D Pokud by sis ho navrhla sama, tak si ho můžeš nechat vytisknout v tiskárně. Z těch domácích tiskáren by to nemuselo být ono. A na lesklým papíru by se to možná i rozmazalo.
Odpovědět
My jsme si nechávali dělat oznámení ve svatebním salonu naproti novému Kauflandu. Moc dlouho to taky netrvalo.Měla jsem z tama i svatební šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak já se na to mrknu, je fakt, že asi v tiskárně to bude lepší a kvalitnější. Projedu to na netu a uvidím. Pokud najdu něco za rozumnou cenu, tak si to objednám. Chtěla bych i jmenovky na stůl, ale to si vytisknu asi určitě sama. Zítra jedu do Brna na šaty, už si je asi zamluvím. Chtěla jsem jít i po Znojmě, ale všude se musí objednávat a to není pro mně. Byla jsem jen u lázní, paní tam byla přijemná, šaty se mi taky líbily, ale nakonec jsem se cítila ještě malinko líp v šatech z Brna. No, ještě si to rozmyslím.. ale asi to rovnou zamluvím zítra. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky víte nějeké informace ohledně svatby v Mikulášském kostele, jak je to tam se zařizováním, a jak moc lpějí na těch předsvatebních přípravách? Jsme s přítalem oba pokřtění i občas chodíme ne nědělní mše. Sháním taky nějaké reference na dobré fotografy ze Znojma, mám zatím dva tipy: Renata Pfefferová a Zděněk Dvořák. Ale zatím jsem se nezajímala jaké mají cenové nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
svatba126187: tak Renatu Pfefferovou jsem měla já!! Můžu ti ji absolutně doporučit!! Energická, sympatická, pohodová ženská a je to profesionálka každým coulem :-) fotky na netu sice nemám (osobní důvody), ale můžu ti je poslat mailem. Domlouvala jsem se s ní přes telefon a pak aj maily. Měla jsem s ní jednou schůzku. Termín, kdy ke mně dojela atd. jsem dohodla týden před svatbou.. Ve svatební den byla fakt výborná.. Z ničeho si nedělala hlavu, komunikovala s rodičema, pohodová.. Během toho dne jsme si s ní potykali a tím focení bylo příjemnější a víc osobitější!! Cenově taky paráda - platila jsem jí fotky až když jsem si je šla vyzvednout. Nechali jsme si udělat album a k tomu jsme dostali CD se VŠEMA fotkama a DVD s fotkama podbarvené hudbou!! x-) Já jsem s ní byla a jsem moc spokojená! Aj když jsem došla k ní si vyzvednout fotky, tak jsme pokecaly a byla pořád příjemná, ochotná, atd. :) Můžu ti ji jenom doporučit!!! Je to fajn ženská a fotky má opravdu krásné!!! Však když budeš chtít, tak ti je můžu poslat na mail a uvidíš sama, jak vypadají!!! :-)
Odpovědět
Ahojda holky :-) svatba: my zase meli Jindricha Hujnaka, je fakt super fotograf, mladý, aktivní, furt fotil a fotil. Uzasný fotograf. vlastne nám organizoval celou svatbu, doma, v kostele, pred kostelem a tak. protože u nás většinou nikdo nevěděl co má dělat, kde stát, přece jenom všude tolik lidí, každý říkal něco jinýho :-))) Manžel mě šel hledat snad 5x protože vždycky muřekli že má jit pak někdo že ještě ne :-D když si vzpomenu tak se válím pod stolem :-D :-D :-D :-D Meli jsme ho objednanyho na pet hodin ale zustal s nami az do večera , furt fotil a penize chtel takovy na kterych jsme se domluvili.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?