Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mi je podařilo konečně přidat máme je v albu ze svatby:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů, Ondrášek je fešák:-) gratuluju ještě jednou a přejeme ať ste zdraví:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten je krásnej!! :-) hotovej andílek, fakt pěkné miminko x-) Marťi, jen tak dál :-D :-D
Odpovědět
Marti: ten je sladouckej :-) ja ci taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj marti - tak si pořiď :-D :-D :-D Ondrášek je krásnej mrňousek. x-) x-) x-)
Odpovědět
Marti ten je fakt krásnej,takovej na pomuchlání :-D Já si pomuchlám,tak za dva měsíce,ale ne moje. Moje švagrová čeká mimčo,tak doufám,že ho tetičce půjčí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, tvoje švagrová je Jitka, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gratulace! Krásné mimi! Holky, vy už taky plánujete? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cat: já neplánuju.. nebo plánuju, ale tak za pár let, teď v blízké době nee :-) a co ty? svatba a pak mimi?
Odpovědět
Profilova fotka
Já zatím taky ne, i když mi každej říká, že už na to mám věk 8-) Ale tak asi se nebudu bránit, nechám tomu pak volný průběh. Většinou když to člověk moc chce, tak se nedaří...
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda.. když to pak člověk moc chce, snaží se a přeje si to právě "teď" tak se potom nedaří.. je lepší tomu nechat volný průběh, ale přece si každý musí říct, kdy zhruba.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Říkala jsem si, že po svatbě bych přestala brát prášky - možná po prázdninách :-N a pak by se vidělo x-) Ale jako moc se mi do toho zatím nechce... =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
proč se ti do toho nechce? kvůli práci? že bys pak byla doma tak dva roky, vypadla bys z kolektivu??
Odpovědět
Profilova fotka
No tak trochu kvůli práci, o kolektiv se nebojím, s tím nemám problém, ale spíš - moc se na to necítím.. ale to prý nikdy nikdo.. Ještě jsem nad tím teda moc nepřemýšlela :-N Taky chceme řešit bydlení, ale je fakt, že pořád bude něco. ]-( A ty zatím ne proč? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno Většinou se na mimčo necítí chlapi a pak jsou rádi, že je mají. U nás to tak bylo. Já jsem moc chtěla, ale stejně jsem se pak toho bála. To je asi normální. ;-) Ale taky jsem nespěchala, však jsem měla Matěje v 28. A že bude pořád něco, je pravda. To bysme dítě neměli nikdy. Jen ta představa, že by se platila třeba hypotéka na barák......15 let. To bych měla dítě tak v důchodu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cat: já se na dítě necítím z více důvodů.. třeba, že se cítím mladá na miminko.. je mi 23 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Znám jednu, který je dvacet a čeká druhý. :-D :-D :-D Sama vypadá jako dítě. No jo, když si někdo nedá pozor..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peťi, to už možná není o plánování ale třeba o tom, jak jsi psala, že si někdo nedá pozor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak to jo, 23 je ještě málo :-D Ještě si užívej! Kpeta: No jako ve dvaceti čekat druhé dítě.... to teda nevím.. ale na druhou stranu, až jim bude 40, tak budou mít dospělé děti a my mimina :-N (teda já)
Odpovědět
Profilova fotka
cat: mně se líbí, jak hodně lidí povídá "ještě si užívej" a čeho jako??? :-D Jak jdou holky přípravy na svatbu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - ono je to spíš, šetři, ať si pak to mimčo můžeš užít. Je to drahá radost. A zase šetřit na dítěti.....to se mi taky nelíbí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťi, tak to joo :-) i když to jsi asi první, co to myslí takto :-D
Odpovědět
Ahoj Leni. Já nemám švagrovou Jitku,to sis asi s někým spletla :-D V 23 je ještě čas na mimčo¨,co bych dala za ty roky :-D Mě bude letos už 27.Sice mi taky hádají kolem 23,ale skutečnost je jiná :-D Cathellen a kolik ti je let?
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, tak to si to asi pořád pletu :-) jinak gratuluju.. já budu teta ;-) a na mimčo je v mém případě čas, to je fakt.. :-D ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, opravdu se to tady rozjelo. :-) zdravím novou nevěstu, pokud jich není víc :-) Jitušce gratuluji k miminku. U nás to bude také tak podobně. Přítel mi řekl jasně, že chce prvně svatbu a potom miminko, že nechce dítě do nemanželského vztahu :-) tak jsem docela koukala. Zatím mi přijde, že na to mimčo mám také čas, ale když vidím, že mi letos bude 25, a mimčo bych chtěla do 30 určitě, tak mám co dělat, protože mám ještě rok školu, a pak svatbu a pak mimčo :-) ale tak necháme tomu volný průběh a uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj raf, tak to je pěkné, jak to má přítel naplánovaný.. ještě ale aby to tak šlo podle plánu. Někdy se zadaří a vše se najednou změní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: No užívat - tím se asi myslí, že se podíváš někam do ciziny - v klidu, kam už se třeba pak s dítětem nebudeš moct podívat. 8-) Mně je už 28 - teda dnes, takže čerstvých... :-N Přípravy zatím tak nějak teoreticky, měla bych řešit už oznámení, ale musím koupit toner do tiskárny.. a taky řeším jídlo - ale asi klasika, svíčková na oběd, pak raut. :-S raffaelo: tak to je dobré, že to přítel tak bere, já jsem taky toho názoru - prvně svatba a pak dítě.. ale dnes už to moc neplatí :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno cat - všechno nejlepší k narozeninám. Užívat se dá i s dítětem, jen je to náročnější. V zahraničí jsme sice s Matýsekem nebyli, ale jinak jezdíme všude spolu. I na svatební cestu. :-D :-D :-D Dotáhnout přípravy do konce bylo pro mě docela snadný, když už jsme měli všechno vybraný. Oznámení bylo doma za pár dní a i všechno ostatní se domluvilo za chvilku. Jen prstýnky byly místo za dva týdny za šest. Ale ty byly objednaný s velkým předstihem, takže bylo času dost.
Odpovědět
Ahojky Leni, no naplánovaný to mít může, ale napsala jsi to dobře, v životě se toho moc naplánovat nedá, život je život, a ten je docela nevyzpytatelný. Zatím je na všechno času dost. :-) Cathellen, gratuluji k narozeninám ;-) přeji všecičko nejlepší, hlavně nejvíc zdravíčka, štěstíčka, lásky a samozřejmě at vyjde krásně svatba. :-) Právě, že mě taky přijde, že v dnešní době to tak moc neplatí, že je prvně svatba a potom děti, ale on to tak chce, a přes to vlak nejede :-) já sama osobně také proti svatbě nejsem, měla být už letos, ale já jsem ještě na škole, a během školy se mi svatba chystat nechce, tak až zase za další rok. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cat: taky se přidávám ke gratulaci ;-) Ať ti vše vychází !! k tomu užívání si - tak já do ciziny necestuju ani teď moc, takže v tom se to asi nezmění :-N ano, s dítětem je to potom složitější v tom, že už nebereš ohled jen na sebe a partnera, ale především na to dítě.. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?