Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Svatba:v dyjákovicích není nic pěknýho na svatbu. Já jsem taky z Dyjákovic :-D A co to zkusit v těh Hodonicích v sále a nebo pak ty Hrušovany a nebo to znojmo ten liďák,ale nevím jestli tam i vaří.Zkus se podívat na internetový stránky určitě něco najdeš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my to máme v Liďáku a vaří tam, vím to 100%, ale je to docela velký prostor, my máme hodně lidí, proto to máme tam. Ten HappyStar je krásnej, ale nevím, jak to je cenově, taky jsem byla na svatbe v Prestigi, ale teda taky nevím... V hotelu N stojí výzdoba myslím kolem 3000,- a je to tam fajn. Moje kamarádka měla svatbu i v Dianě u nemocnice, vaří tam výborně a není to špatné, svatby bývají teda i v sále v Louckém klášteře, tam se musí objednávat catering. V Hrušovanech mám babičku, bývají tam svatby i "Na myslivně", je to tam pěkné, směr Litobratřice. Takovej domek v přírodě. Holky, kde jste si nechaly dělat kytky? Přemýšlela jsem O levanduli nebo květinářství na Zámečnické. No.. uvidíme.. Stejně ani nemám pořádně představu jakou. Ještě je čas, nemám toho moc, no, skoro nic... Teď řeším šaty, asi si je půjčím v Brně, nejsem ještě rozhodlá.
Odpovědět
Profilova fotka
Lennia: Ahojky no předstvau o svadbě bych i měla ale přítel se docela cuká. Zatím mě nepožádal o ruku :-) ale to by byl jen detail v našem případě, víme že se chceme vzít ale každý máme jinou představu o tom kdy. Já bych chtěla moc teď v létě no ale čas se nám neúprosně blíží...Takže nevím nevím. Jsme spolu už dlouho, bydlíme spolu taky dlouho, jen že jsem teprve teď dostudovala a začala pracovat takže tak. Ale snad nám ten srpen vyjde, no musím ho uhnat... hankajur: Ty jsi z Dyjákovic? stejný ročník? a chodila jsi tam do školy? Předpokládám že se jmenuješ Hanka? Hele v Dyjákovicích opravdu není žádné vhodné místo na svatební hostinu ale moc se mi líbí kostel, je krásnej. A já bych chtěla svadbu v kostele. Cathellen:Děkuji moc za ten tip na liďák, popřemýšlím nebudeme mít sice moc hostů max 50 ale hledám nějaké místo k pronájmu do hotelu a restaurace se nám moc nechce, ale kdoví jak to dopadně. Máme špatné zkušenosti v restauracema s tím jak si účtujou alkohol, zaplatit 40 000 za alkohol to je vcelku zbytečné nebo to udělat tak aby si tvrdé platil každý sám. Ta Diana je taky dobrý nápad dík, Svatební kytice dělají moc pěkné v levanduli. Jo a v Šaldorfě je dobrá půjčovna šatů.
Odpovědět
Ahoj holky. Svatbu v Dianě nedoporučuji!!!!! My jsme nakonec byli rádi,že to měli zamluvený. Za prvé:hrozný přístup šéfa podniku.V životě jsme ho neviděli a hned nám začal tykat. Pak nám řekl,že stačí zamluvit svatbu měsíc dopředu a když jsme se tam pak po nějaké době byli ptát,tak už to měl zamluvený. Ale měli tam svatbu kamarádka od tchýně a ta to musela hodně dlouho rozdýchávat. Prý omlácený skleničky a talíře a v 11 večer už jim nechtěli udělat ani kafe.No prej hrůza,tak si to rozmyslete,jestli nechcete mít zkaženou svatbu ;-) Svatba: Jo jo jmenuju se Hanka :-D a když najedeš do mého alba,tak mě určitě budeš znát. Já jsem 83 ročník,takže starší ;-( Cathellen: já jsem měla dělanou kytku naproti obchodu Eta va znojmě a byla jsem spokojená a ani nebyla tak drahá.Teda platil to manžel :-D V Levaduli vážou pěkný kytky,ale jsou moc drahý.
Odpovědět
Profilova fotka
cathellen: mně kytičky dělala tady nevěsta ze Znojma (občas chodí na diskuzi taky, i když poslední dobou ne).. "jitulak" nevěsta.. a spokojenost?? Naprostá a 100% !!!!!!!!!!!!!! Všichni obdivovali výzdobu mého svatebního auta a cena byla naprosto suprová!! Chce to obejít si květinářství anebo se fakt domluvit přímo s Jitkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, on je to asi názor od názoru - ale je fakt, že kámoška, co tam měla svatbu, tak se asi někdo od ženicha znal s majitelem a to je pak hned jiný přístup. Ale teda musím říct, že svatba tam byla fajn, jídlo výborné, takže prostě jak kdo má zkušenosti, ale věřím, že se vám nemusel zamlouvat přístup majitele.. Svatba: Liďák je fajn, dá se s nimi domluvit, myslím, že by nebyl problém a taky si myslím, že to není tak drahé jak jinde. (doufám) ;-) Já jsem teď málem spadla na zem, když jsem šla na úřad objednat svatbu. Jsou tam příjemní jak .... Měly by se dámy, nad sebou zamyslet. Řekla jsem, že bych chtěla svatbu na hradě ve 13. hodin a ony na mně: no slečno, to si jako myslíte, že si přijdete a řeknete, že chcete mít svatbu ve 13. hodin? No to nejde, to my Vám dáme vědět měsíc před svatbou.. já nemám slov... tak jsem je teda aspoň slušně požádala, jestli by to nemohly udělat nějak tak, aby to vyšlo... ale prý mi to neslibují... :-S Ty kytky musím vymyslet, tak třebasem přijde ta "jitulak" nebo jsem přemýšlela o květinářství naproti knihovně. Ale ještě jsem se nikde neptala, musím hlavně nejdřív najít nějakou kytku, která by se mi opravdu líbila.. O výzdobě stolů jsem se rozhodla, že si nechám udělat ve škole na Dvořce, prý tam vážou studeni, není to tak drahé.. ale teda ještě uvidím. Šaty jsem si vybrala v Brně, asi u toho zůstanu. Neměla jsem přes týden moc čas a v sobotu měli všude - kromě salonu u lázní - zavřeno. Měli tam jedny, co by se mi líbily, ale v tom Brně jsem si vybrala takový jednoduchý,pěkný.. ještě tam pojedu jednou.. abych si byla jistá =-) Holky, co to máte za sebou, tak vám závidím, opravdu mě to nebere... ale tak je to (doufám) jen jednou v životě :-D tak to musím vydržet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak po delší době se zase ozývám ale je to tím že od 8.1 máme konečně našeho prcka no spíš obříka s tou jeho porodní váhou a konečně už taky pořádně bydlíme tak si to tak nějak všechno užíváme.mějte se pěkně
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zdravím. Delší dobu se mi nešlo přihlásit, až dneska. :-| Pemo - gratuluji. Už jsme si říkali, jestli se zase ozveš. Vašeho obříka Ondřáška jsem asi viděla v novinách. Hned jsem si říkala, že bude tvůj. :-) Tak a teď si to půjdu dočíst.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám dočteno a mám radost, že to zase trošku rozjelo a přibyly nové nevěsty. V květinářství na Zámečnické (naproti knihovně) jsem si nechala jednou vázat kytku a byla moc krásná a nebyla drahá. Zrovna si tam přijel jeden ženich pro svatební a taky byly nádherný. Rozhodně bych se tam zeptala. Levandule mi přijde docela drahá. Já jsem měla kytky z Moravských Budějovic z květinářství na náměstí a kytka pro nevěstu a kytky pro maminky přišly na 1500,--. Korsáž pro ženicha dávají zdarma. A protože jsme byli za posledních pár let na hodně svatbách......dvakrát jsme byli v Louckém klášteře a super. Catering byl objednaný z Bermudy a velká spokojenost. Mimochodem dá se tam objednat koktejlový bar asi za 10 000,-- se vším. Ten jsme taky na jedné svatbě zažili a měl obrovský úspěch. Takže doporučuji. Pak jsme byli na svatbě v Dobšicích (tuším to bylo u Baráka), jak je restaurace vedle nábytku TPZ. Taky docela dobrý, ale mě se tam moc nelíbí prostředí. Kamarádka měla svatbu ve Vranovské Vsi v hotelu a taky celkem spokojenost. Ale nejlepší svatby jsme zažili u taťky na zahradě. Nejdřív jsme tam byli na velké svatbě (tam byl právě ten koktejlový bar) a pak jsme tam měli sami svatbu. A mít svatbu v létě venku je paráda. Ještě mě napadá zámek v Kravsku. Ale na kamarádový svatbě jsme byli zklamaní přístupem. Na obsluhu tam byl jeden nepříjemný chlap, který se vždycky někam ztratil a my byli věčně bez pití. Takže jedině si tohle pohlídat. Jinak prostředí hezký, krásný park na focení a je tam i ubytování. Z ubytování ve Znojmě mě napadá ještě penzion Kaplanka ve starém městě. Tam je to podle fotek moc hezký, ale nevím ceny. U Hypernovy jsou penziony dva. V tom za Hypernovou jsme byli na narozkách a docela pohoda, ale zase jsem neviděla pokoje. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v tý Kaplance mi ty ceny přijdou fajn. http://www.kaplanka.cz/cz/pokoj-spolecne
Odpovědět
Profilova fotka
cathellen: pokud bys chtěla se domluvit s Jitkou (jitulak), tak ti na ni můžu dát tel.číslo.. Napsala bych jí a pak bych ti ho dala.. záleží jak budeš chtít :-) Co se týče svatby na hradě, tak ti to dopředu říct nemůžou, jelikož svatby jsou na hradě až poté, co se odehrají všechny svatby ten den na úřadě. Takže př. poslední svatba na úřadě bude ve 12hod, konec této svatby bude cca ve 12,30 a první svatba na hradě může být ve 13hod. Takže kvůli tomu to je. Prostě přednost mají svatby na úřadě a poté až jsou svatby na hradě. Měsíc dopředu se uzavírá kniha svateb a nepřijímají další svatby na následující měsíc a proto ti řekly paní, že nejdřívě měsíc předem. Já měla zkušenosti s paní Ryšavou a ta je výborná!!! Moc hodná a ochotná paní!! Komunikovala jsem s ní aj mailem, takže v pohodě ;-) pema2: gratuluju k miminkui a těším se na fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:-) po dlouhé době sem mrkla, co je tu novýho a koukám že zrovna včas:-) Máme tu nové nevěsty.. tak vás vítám a přeji příjemné přípravy. Ty jsou na celé svatbě snad nejhezčí. My jsme měli svatbu na radnici a hostinu v Bermudě, navečer jsme se přesouvali na chatu, kde se pokračovalo až do rána. Ubytování sme neřešili, tak s tím vám neporadím. Jen jedni hosté nocovali v penzionu u Mikulášků naproti Hypernově a byli spokojeni. A co se týká kytiček, určitě můžeme se domluvit:-) tady je můj mailik: borilova.jitka@seznam.cz. Jak psala Lenička, té jsem dělala kyti a moc jí to slušelo. Pak záleží, jaký máte požadavky a představy:-) Třeba moje svatebka (v albu) byla drátovaná a myslím, že nic náročnějšího už mě nemůže potkat :-D Akorát mi kdyžtak písněte termín svatby. Ne že bych byla nějak závratně pracovně vytížená, jen mě čeká diplomka a státnice a na začátku září čekáme miminko x-) Ještě vzkaz pro Pemu: moc moc gratuluju k mimískovi:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jitulak: gratulace k mimi! Ty máš nějáké květinářství? Nebo to máš jako koníček? Já bych chtěla jen něco dokulata, jednoduchého, když tak napíšu a pošlu fotku, co by to asi mělo být - nebo to dám do alba, až bude čas, jsem hrozná... ;-) Mrknu se na netu na ty penziony, kaplanku a u těch Mikulášů. Musím taky mrknou na cenu, protože budu shánět ubytování pro 20 lidí a to už je docela pálka.. ALe tak někoho narvu k nám na matrace.. ale nevím, jestli to není blbý :-S Holky, vy jste měly všechny šaty ze Znojma? Byla jsem jen u lázní, byly tam jedny, co by se mi líbily, ale necítila jsem se 100%. Ostatní salony byly zavřený, protože jsem šla v sobotu.. nebyla jsem objednaná a od té doby jsem neměla ani nějak čas, jen jeden den jsem byla v tom Brně. 8-) Mně by ani nenapadlo mít svatbu v Bermudě :-) , oni tam udělali tu novou restauraci, tam to je pěkné. Pořád přemýšlím nad výzdobou, chci zeleno-bílou a do toho trochu oranžové, aby se to trochu osvěžilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jitunko, jééé, vy čekáte miminko? :-) To moc gratuluju a mám za vás radost!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
cat: já měla šatky ze Znojma - svatební salon na Jarošově ulici (naproti hornímu Kauflandu ten růžovej barák - vedle toho je fialovej barák novin Znojemsko).. cat: kdybys chtěla vidět, jaké kytičky jsem měla já a všichni na svatbě od Jitunky, tak písni mailík, pošlu ti je!! A ta cena byla úúúúúúúúúúúžasná!!!!!!!!! x-) Jitu, ještě jednou děkuju - kytičky byly nádherné a na to auto se nikdo nemohl vynadívat!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky jitulak - moc gratuluji k miminku. Užívej těhotenství, uteče to jako voda. Náš Matýsek je taky na začátku září. :-) cat - svatební salon má i maminka macinky, třeba se tady taky objeví a dá ti kontakt. Měli i stránky, macinka je má tuším i na Facebooku, kouknu se. ;-) Leni a proč nemáš už album? Jsem asi něco prošvihla. :-o
Odpovědět
Ahojda holki tak tady se dějí věci :-) trošku jsme se rozrostli :-) gratuluji k miminkám i těm nenarozeným
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vás sem chodí hodně, to je super. To jsem ráda, že jsem napsala. Mamka mi řekla, že asi zamluví ubytování na Jarošce, je tam nějakej penzion a je to hlavně kousek od Liďáku. No a není to tak drahý... Teď ještě řeším oznámení, asi si ho udělám sama. Trochu mám představu, tak se pak uvidí. Snad bych to mohla zvládnout.. Akorát mě štve ten úřad, že mi prý řeknou přesný čas až měsíc před svatbou, to bych je nakopala někam, ale napíšu si tam ve 13. hodin a když tak pak všem napíšu, aby přijeli dřív :-D :-D Holky a jste všechny ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cat: já jsem ze Znojma a fotečky máš na mailu.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, holky děkuji za gratulace:-) Těhotenství si užívám, ale přiznám, že jsem z toho trošku nervózní, abych všechno zvládla... Myslím pak péči o mimi. My jsme měli v Bremudě teda jen oběd, ten se nám nechtěl chystat, jinak sme si vlastně všechno dělali sami, od oznámení, až po mytí talířků. Samozřejmě s podporovou rodičů i svatebčanů - kamarádů. Takže to bylo takový ideální řešení, hlavně co se týče vzdáleností pro přesun svatebčanů. Pro větší svatbu by tam byl asi problém. I když nám nabízeli rezervaci i té terasy, ale ubytování by bylo celkem pálka. Tak jsme hosty uložili na matrace i u příbuzných, celkem jim to bylo jedno, kdo má jakou postel:-) A co se týká svatby na hradě, taky jsme chtěli, ale odradilo nás to čekání měsíc před svatbou na termín...stejně se jednalo jen o slabou čtvrthodinku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jitu, to víš, že to zvládneš!! Každá nastávající maminka má určitě obavy a pak to přijde samo, nemám pravdu holky-maminky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to jsem si taky říkala, že kamarádky uložím na matrace u nás.. nevím, jestli mám ještě někde objednat hotel (jako na svatební noc)... jestli to není zbytečné a raději jet někam na víkend... třeba další týden. Leni, určitě máš pravdu - i když nejsem zatím ani mamina a ani nastávající maminka. Myslím, že obavy má vždy každý, ale nakonec to dopadne OK :o) Hlavně ať jste zdraví!
Odpovědět
Profilova fotka
cat: Já jsem od kamarádky slyšela, že když máš oběd v Happy Staru, tak apartmán máš zdarma ;-) ona to tak tam měla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: to se vyplatí :-D Nám by se to ale asi moc nevyplatilo.. budeme mít asi 150 lidí, je to strašně moc, ale z přítelovy strany to tak mají - jsou zvyklí dělat to ve velkém, tak už s tím nic nenadělám ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji za podporu:-) snažím se ze všech sil, abych nechytla nějakej bacil! chodím jak kačenka, abych neuklouzla na ledu...je to sranda ;-) No a s tím apartmánem zdarma pro novomanžele to mají i v Bermudě stejně nebo teda aspoň měli. My jsme to nevyužili a spali jsme doma. Stejně jsme odpadli jak hrušky po tom náročným dni a ještě náročnějším celým týdnu před samotnou svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdybych měla peníze, tak si zaplatím na svatební noc pokoj v Althánským paláci. Dělá tam od sestřenice manžel a jednou nás tam vzal podívat. Ty pokoje mě dostali.Krása. Vana na pokoji a záchod ve skříni. :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Taky se přidávám ke gratulacím k miminkům. Hlavně,ať jsou zdraví. Taky jsme chtěli mít svatbu na hradě,ale blbí je,že tam čekáš na termín a hlavně až všechno oddají na úřadě pak teprve výjde řada na ty co to chtějí na hradě. Známá tam měli svatbu a platili 3500,- za pronájem toho sálu a když chtěli hudbu,tak si to museli všechno zajistit a taky když chtěli přípitek,tak si museli donést i skleničky :-S My jsme měli svatbu v Dukle a měli jsme zdarma pokoj. Ale ten mě teda zklamal. Představovala jsem si,že tam budeme mít aspoň občerstvení,ale nic. V noci jsem měla takovou žízeň,že jsem pila vodu z kohoutku :-D Takže super zážitek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, a ještě když jsem se byla ptát já na svatby na hradě, tak mi paní z matriky řekla, že je tam zima v podzimních a jarních měsících.. Že se tam netopí!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky koukám,že už to tu zase žije:-) Jitulak:určo to zvládneš já si to teď říkám každý den jestli to zvládnu,ale ono to nějak jde i když je člověk večer vyplivnutej dá se to.Fotečky se pokusím dodat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
pema: si asi potřebuješ zvyknout na ten režim, abys věděla, jak si práci o miminko rozvrhnout ;-) a na fotečky už se moooc těším!! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?