Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Ahojte holky, tak se hlásím po dlouhej době. :) Potřebovala bych, jestli byste mi neporadily.... Nevím, které šatky si mám vybrat. http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
milmic: já jsem pro ty první. Já mám ráda klasiku - bílé šatky :-)
Odpovědět
Len: tak zatím máme 5 hlasů pro červené a 1 hlas pro bílé. :) Děkuji za radu. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Není zač.. je to můj názor ;-)
Odpovědět
Díky. :) Taky jsem si vždycky myslela, že klasiku bílou radši... Ale ted jsem na vážkách, které mi sedí líp. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, gratuluji, už jsi taky manželka. Ty teda novomanželka. :-D Na fotky se těším. Milmic - tý jo, mě se líbí oboje. To jsem pomohla,co? :-D
Odpovědět
Kpeta: no mě se totiž taky líbí oboje. Momentální skore na beremku a koňovi je 7 ku 1. :) Pro červené.
Odpovědět
Ahoj Leni, neni zac, ja jsem totiz do posledni chvile nevedela jestli dojdu tak jsem ani nic nekupovala tak jsem to aspon poslala, a byla si moc krasna, byla jsem z vas uplne mimo, malem jsem se rozbrecela a ani pusinku na tvar jsem ti nedala jak jsem z vas byla mimo ;-) bylo to mc krasne a moc vam to sluselo :-) MM ste se take libili
Odpovědět
milmic: abych rekla pravdu me se libi spis ty bili i když ani ty nejsou prave orechove
Odpovědět
Profilova fotka
Milmic - třeba budou ještě třetí nebo čtvté. Nakonec něco vybereš, ještě máš čas. ;-)
Odpovědět
Kpeta: další už vybírat nebudu. Měla jsem původně zamluvené ty bílé, moc se mi líbí a mému milému se líbí šaty na jedno rameno. No vyzkoušela jsem ještě tyhle a už jsem se rozhodla asi. :)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš a je rozhodnuto. x-) Leni!!!!! Jsi tu ještě??? Já čekám taky na popis svatebního dne. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, mám v albu fotečky od jedné fotografky - kamarádky.. od profi budou za 3 týdny asi.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťi, svatební den byl nádherný, nepopsatelný slovy.. to nejde takhle popisovat.. užívala jsem si to neskutečně a všichni kolem mě taky asi:) Tom určitě taky:) poplakala jsem si během příprav, když jsem Toma viděla, během scházení s tatínkem ze schodů, během obřadu, atd. :-D byl to nááááááááááádherný den!!!!!!!!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se hned koukla a máte krásný fotky. Kamarádka je šikovná fotografka. :-) Jo a mámě to tam taky moc sluší. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám aktualizované fotky:) mamči pochvalu vyřídím ;-) jj, je moc šikovná..
Odpovědět
Leni, blahopřeji aspoň přes diskuzi - do alba ti nejdou přidávat gratulace, moc ti to slušelo, hlavně to líčení, to nemá chybu.Pěkné fotečky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem to ukončila, protože těch přání by bylo asi hodně a pořád dokola:) tak když někdo by chtěl, tak třeba do IP nebo do diskuze.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
LENIČKO moc ti to slušelo nááááádhera, jste krásnej pár! Přeju moc a moc štěstíčka :-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Leničko moc ti to slušelo i tvému manžílkovi. Máte pěkný fotečky. Do manželství hlavně všechno nejlepší.Hodně štěstíííí a lásky. Hlavně že jste si to všechno pěkně užili a budete mít na co vzpomínat. ;-) :-)
Odpovědět
Milmic já bych byla taky pro ty bílí. Ty červený jsou pěkný,ale klasika je klasika. Marci nebyl tvůj manžel v pátek na disce? Nebyla jsem si jistá,jestli to byl on. Tak doufám,že jsem na něj nic nepráskla. :-D To bych fakt nerada. Brzo se uzdrav. A kdy se chcete holky sejít? Já dělám na směny,tak musíte navrhnout vy nějaký termín.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Hani, jo byl, měl sraz se spolužáky a já byla doma s tou hroznou chřipkou:) Aspon si to užil:)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, máš bloklé gratulace, tak aspoň tady. Přeji vám nááádherný život plný lásky, štěsíčka a dětiček:))) Byla jsi moc pěkná a fotky máte moc pěkné:) Těším se na další!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc děkuju za gratulace.. opravdu jsme si to užili a byl to překrásný den!!!! x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni moc gratuluju k svatbě.Máte nádherný fotky,moc vám to tam sluší.Přeju vám hodně štěstíčka,lásky a ať je vše podle vašich představ a snů.Fakt nádhera
Odpovědět
Profilova fotka
pema: Děkuju!!! :-)
Odpovědět
cauky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky.. :-)
Odpovědět
Ahojky Leničko :-) mocinky moc Vám to slušelo, Tobě samozřejmě nejvíc. ;-) měli jste nádhernou svatbu, fotečky také krásné.
Odpovědět
Holky, prosím vás, od koho jste se nechaly namalovat na svatbu? Jak tak nad tím přemýšlím, tak zjišťuju, že ráno nebudu mít moc času, ale sama to neumím a neumí to nikdo v mým okolí. V podstatě pojedu ke kadeřnici a hurá na obřad.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?