Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, tak aspoň čepku sis koupila ;-) člověk si má udělat radost.. ne?
Odpovědět
a třeba do gucci, dolce, chanelu a tak, tam jsem raději ve svém oblečení ani nenakoukla (by mě asi vyhodili že jsem žebrák ) :-D :-D
Odpovědět
Holky, díky za doporučení kadeřnic a kadeřníků, láká mě ta Galerie, i když ani ten kadeřník od Peti by možná nebyl k zahození....Chlapi kadeřníci jsou prý šikovní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katko - to on šikovný je, ale taky ukecaný. :-D Ale třeba je tak jenom, když stříhá nás.
Odpovědět
Profilova fotka
Káťo, já sem zažila jednoho chlapa kadeřníka a to byl teda exot!! Půl hodiny chodil kolem hlavy a čechral vlasy a povídal ti, co má vliv na řídnutí vlasů, vypadávání, atd.. pak další půl hodinu ti barvil vlasy, další půl hodinu ti stříhal vlasy (př. jen 10cm) - no prostě hrůza!!! :-D :-D
Odpovědět
Ahojte holky :-) Leni s tou prací mě to mrzí :-( Kači včera jsem si zase dělala nehtíky a bez proužků a jsou mnohem hezčí, tak už proužky používat ani nebudu. Navíc mi dneska řekly ženský v práci, že vypadají jako bych byla na manikuře :-) tak jsem ráda. Holky taky přemýšlím nad změnou kadeřnice. Uvažovala jsem nad tím solitare, to je na divišáku v té malé uličce že? chodí tam i kámoška.. a pak jak říkala marci do té galerky, ale je to fakt pálka =o( kámoš od nás ze střední nakonec dělá taky kadeřníka a je moc šikovnej, ale je v brně, šmiká snad i nějaké modelky.. :-D
Odpovědět
Ahoj, jj soliter je na divisaku na Male Michalske, ale myslim ze ta jedna Verca uz pujde na materskou - cekaji mimco, tak uz tam bude jen Terezka. Jinak jak se mate holky?
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, já se mám dobře.. dneska jsme byly s tchýňkou a T.tetou nakupovat.. holky si koupily botky a oblečení.. mně tchýňka koupila úžasnou mikinku - jůůůů.. a já si koupila dva šátky :-)
Odpovědět
Ahojky holky, Marti k té Verči chodila právě ta moje kámoška =o) Leni, také bych potřebovala nějakou mikinu, kde jste byli nakupovat? Já jsem si koupila tak před měsícem už úžasný kozačky za super cenu. Ještě by se ale šikly jedny a nějaké botky na podzim.
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, my jsme byly v Takku :-) Kozačky mi koupili loni naši ve slevě za 2,5tis - ale jsou parádní - na podpatku, vysoké, dost kvalitní.. Na podzim mám taky trošku vyšší botky a ťapkám v nich pořád, tak už jsem si byla 2x vyměňovat podpatek :-D Jj, kozačky teď mají všude - naváží podzimní a zimní zboží.. A kde sis koupila ty svoje kozačky?
Odpovědět
Jo Leni nechtela bys ty vlásenky co jsem měla já ve vlasech? už je nebudu potřebovat.
Odpovědět
A jo, tak v Takku já si teda nikdy nic nevyberu :-( já jsem si je koupila v Mixeru za 1300 :-) a navíc jsem ke konci zjistila, že to je z nové kolekce, ne že bych na to tak dala, jsou teda nad kotníky, ale líbily se mi tam i vyšší.. Já mám ted na podzim, takové lodičky s páskem, ale nějaké uzavřené by se taky šikly.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marťi, já nevím, co mi vymyslí kadeřnice.. a k ní jdu až ve středu před svatbou.. a co vím, tak ona různé vlásenky, ozdůbky, atd. má.. ale kdyby neměla, tak bych se ti ozvala, ju? :-) Veru, no vidíš.. nová kolekce a cena je docela v pohodě ;-) ty asi umíš nakupovat, co? Já v Takku vyberu málokdy, ale přijde mi, že zboží ve Znojmě a Jihlavě je mnohem horší než třeba v Pelhřimově.. :-N
Odpovědět
Jojo ono to je hodně o městě taky jsem to zjistila. já si nějak nedovedu představit jaké myslíš ty vyšší botky, které máš na ten podzim. :-)
Odpovědět
Holky co používáte na čištění pleti? Já jsem to zatím řešila jenom vodou, ale asi to není to pravý... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vyšší jako kotníčkové - cca do půl lýtek :-) na podpatku a zavřené celé.. asi jsem to špatně napsala.. Na čištění pleti mám emulzi, kterou vmasíruješ na vlkou pleť, necháš chvilku působit a pak umyješ vodou..
Odpovědět
ja aky zháním podzimní boty ale žádný se mi zatím nelíbili:-( ja mám mléko s vodou dohromady, a když dostanu od tchýně to co používá v kosmetice tak jen tu pletovou vodu je dobrá i samotná
Odpovědět
A co to je za značky holky, jestli se můžu zeptat, já teď pokukuji po květinové vodě od salusu. Jojo Leni, už vím jaké máš na mysli, něco takového by se mi také líbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, já mám od Oriflamu .. tyhle pleťové vody, atd. mi vyhovuje a jelikož mám citilivou pleť, tak to nechcu měnit!! Od salusu mám masážní a tělový olejíček na celulku.. Uff.. tak už víš, jaké mám ty podzimní.. mi to dalo docela zabrat, popsat je... :-N :-D
Odpovědět
ja mam dr. belter ale to normalne nekoupis no :-( a co dneska budete delat? ja se kouknu na všechny serialy ktery mi behem 14dnu utekly :-)
Odpovědět
Leni já mám taky citlivou pleť, ale s Oriflame nemám moc zkušenosti. Spíš snad vůbec, proto chci vyzkoušet ten salus není tam chemie, tak by to snad mohlo být dobré. Marti, tak to mi vůbec nic neříká. Mám teď doma na zkoušku vzorečky od Alciny, ale nějak se mi do toho nechce =o) Já jsem v práci a chce se mi spát, je tady pochmurné počasí, prší a celkově je to takový podzimní počasí a to já moc nemusím. Leni klobouk dolů, že máš v takovém období svatbu :-)
Odpovědět
Jj maj ji jen kosmeticky, je to nemecky bez chemie, ale alcinu pouziva moje kamaradka je taky kosmeticka jj počasí je na draka ale snad se to zlepší :-)
Odpovědět
Snad se to zlepší, nejradši bych se zazimovala jak zvířata a vylezla až na jaře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, já mám podzim ráda.. když je takové to babí léto, listí barevné.. :-) jenže škaredé počasí neovlivníš - aj když si vybereš třeba červenec nebo srpen :-N Oriflame je taky bez chemie, proto mi to asi vyhovuje.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, ptala ses, co budeme dneska dělat.. pro mne se staví taťka, vezme mě do Znojma, navečer máme schůzku s muzikantem.. a budu s našima klábosit asi:) zítra zkouška šatů a v sobotu zkouška líčení - jůů, já se těším!! :-)
Odpovědět
Tak jak píšeš, když je pěkně, a svítí ještě sluníčko tak to je fain, ale když prší, tak to teda vůbec :-) Ale to fakt člověk neovlivní. :-) a co máš Leni Ty v plánu dneska?
Odpovědět
Marti a Ty nejsi dneska v práci?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, já mám v plánu to, co sem psala nahoře.. jedu do Znojma s taťkem a pak budu domlouvat hudbu, a klábosit s našima :-) Jj, počasí člověk neovlivní.. :-N
Odpovědět
Raf: nene ja začínám až ve středu :-( se mě nechce :-) jj počasí ne, jak ja se ála když den před svatbou lilo jak skonve, naštěstí pak bylo nádherně i na dovolené bylo užasné počasí, tak snad bude pěkně
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky doufám, že bude pěkně.. hlavně aby nepršelo - prosííííííííííííííííííííííííííííííííím .. jenže tohle se fakt ovlivnit nedá ]-( :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?