Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Tak to je dost drahý. Já jsem dávala asi 450kč za doplnění 350. Nechávám si to už odrůst,ty moje nehty mám slabý,tak je nechám odpočinout.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:-) Marti, posílám Ti velikánskou gratulaci ke svatbě, moooc vám to oběma slušelo! A glamelie byla opravdu super!!:-) Co se týče nehtíků, včera jsem šla kolem těch u pekárny a měli tam na výloze cedulku, že mají slevu 30%, ale už jsem neviděla, do kdy platí... U mě nepřichází nehtíky v úvahu, při práci s kytičkama a hrabošení v hlíně by nevydržely ani do večera:-) Jinak vinobraní jsme přežili, bylo to letos nějaký hektický, měla jsem nabitý víkend...ale burčák a trdelník jsem si teda nenechala ujít :-D Hani, buď ráda, že jsi gyros vyhodila, známá na předchozím vinobraní po gyrosu strávila zbytek vinobraní na wc :-| A jak se jinak máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já si dávala jen ty "středočeská" jídla.. :)) Čertík to prostě jistil.. mňam! Jitu, já bych si s tebou chtěla dohodnout tu schůzku - víc můžem přes mail:)) Jinak se mám dobře a co ty?.. :-) v pátek mám zkoušku šatů, tak se těším!! A jak vy ostatní? ;-)
Odpovědět
Trdelník jsem si taky dala. A 4dcl burčáku. Pak to bylo pěkný bouření ve střevech :-D Naštěstí mi po tom gyrosu nic nebylo. Já jsem viděla ty nehty i na horní český,jak byla ta půjčovna DVD.
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, tak to už nevím.. já byla u těch nad pekárnou, jinde zkušenosti nemám..
Odpovědět
Profilova fotka
Ju Leni, zrovna jsem odeslala mailík:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jitu, já odpověděla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Tak se to konečně trošku zase rozjelo. :-D Marti - jak bylo na dovolený? Nehty - taky jsem byla jednou nad pekárnou a já jsem teda spokojená nebyla. Vůbec se mi nelíbily. Dost mě to broušení bolelo a ještě dva dny mě pěkně bolely prsty. Potřebovala jsem je rychle, tak jsem tam šla. Na svatbu jsem byla na nehtech v Galerii na Havlíčkový a Martina mi je udělala luxusní. Ty byly fakt krásný. x-) Leni - koukám, že jsi tu snad poslední nevěsta? Kde jsou holky, co sem taky chvilku chodily? Chtělo by to čerstvou krev. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťi, no, mě taky to broušení dost bolelo!! Bylo to hrozný, protože to broušení gelu bylo z toho všeho nejhorší a proto jsem říkala, že už nikdy víc gelovky, jelikož jsem svoje nehtíky měla dost zničený a jak říkáš, taky mě pak ještě bolely prsty.. jen ne 2dny, ale tak 5dní.. :-( a to jinak nebolí Peťi? Když si byla v Galerii, tak tě to nebolelo? Ta Galerie je u kina Svět, že jo, Nooo, jsem tu teď poslední nevěsta - tedy z těch, co sem chodí a má to naplánované.. je tu jinak ještě raff, ale ta čeká, až se ten její "rozhoupe" :-) Máš pravdu, trochu se to tu rozjelo, ale i tak by to chtělo čerstvou krev - souhlas s tebou !!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Ahojte holky =o) zdravím po delší době. Jinak co se týče těch nehtíků nad pekárnou, tak tam byla kámoška a moc s nima taky spokojená nebyla. Já jsem se spíš chtěla zeptat, kolegyně má nehty pokryté pryskyřicí, teda doufám, že jsem si to zapamatovala dobře.. je to šetrnější než ten gel? Já se teď doma učím franc.manikuru, už ji mám podruhý a pořád to nemám vychytaný =o)) zůstává mi tam lepidlo po těch proužcích.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj raf, tak v tomto ti neporadím.. bohužel se v tomto tolik neorientuju.. a jak se jinak máš? Jak se vede? :-)
Odpovědět
Ahojky Leni, mám se fainově, v pátek už jedu poprvý do školy, tak se mi moc nechce, přítel říkal, že tam aspoň poprvé musím vydržet =o) A co u vás?? Jak už tady někdo napsal jsi poslední nevěstinka, tak jsem zvědavá jestli potom ještě tady nějaké přibydou a hlavně nám nezkončí debata. Byla by to škoda. A co práce, jak to s ní vypadá?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Peti jak píšeš Martinka z Galerie je supr:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, myslíte tu Galerii jak je kino Svět?? :-) Raf: ..jj, jsem poslední nevěsta a určitě nějaké nevěsty přibudou, toho bych se nebála!! ;-) a debata neskončí, budem sem chodit pořád.. a budeš tu pak mít aj "nové" nevěsty.. :-) práce? pořád stejně :-(
Odpovědět
Ahoj holky, hlásí se trochu té krve....(spíš té starší) raf- já dělám franc. manikůru už dlouho, hodně záleží na tom, jaké proužky používáš, pokud tam zůstane trochu toho lepidla, stačí seškrábnout nehtem, jinak to jde vidět. Nehty nad pekárnou má kamarádka a vypadaly dobře (na to, že to dělají vietnamky...), mě na svatbu dělala nehty nevěsta Peřinka a byla jsem nad míru spokojená - vydržely, dokud jsem je nezačala sama loupat. Cena cca 550Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Káťo, jůůů.. nová krev!! (a to starší neberu v úvahu) :-D Já Peřinku (Danu) znám.. vzala si Káju a to je soused z vedlejšího paneláku :-) a Danina švagrová si vzala kluka, co bydlí v našem paneláku přímo naproti nám.. to je zamotaný, co? :-D A taky jsem s Danou chvilku chodila na vysokou, ona to pak vzdala.. A ty si děláš nehty jako sama pro sebe nebo máš taky nějakej salon? :-)
Odpovědět
Leni, dělám si nehty sama sobě (dceři a mamce), sobě nejraději nohy, ruce pro mě moc nepřichází v úvahu kvůli práci. Fakt je, že jakmile začne teplo, hned začínám lakovat. Dana je strašně šikovná, docela jsem hleděla, jak jí to šlo od ruky!
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo Leni, pod kinem Svět...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Káťo:)
Odpovědět
Profilova fotka
Káťo a kde pracuješ, že bys měla zničené ručky? Já nevím, jak je Dana šikovná - nebyla jsem u ní nikdy.. a ona dělá aj gelovky nebo jen klasickou manikuru?
Odpovědět
Učím ve školce v Kuchařovicích, takže mám ruce pokaždé od jiné barvy, dost často se umývám. Dana mi dělala gelovky, k tomu mě líčila. Možná, že dělá i obyč. manikůru.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se ptala kvůli tomu, že bych se zašla někam zeptat, když si sundáváš gelovky nebo necháváš doplnit, zda to broušení tak moc bolí, jak to bolelo mě.. jinak na líčení a manikuru jsem už dohodnutá.. ;-)
Odpovědět
Tak to nevím, jestli to bolí, já mám docela pěkné svoje nehty a bála jsem se, abych je těma častýma gelovkama nezničila, tak proto už jsem na doplnění nešla. Leni, můžu se zeptat, kam chodíš ke kadeřnici nebo jestli nevíš o nějaké? Chtěla bych změnit... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo, zase to jede. Tak od Martiny mě nebolelo nic. Jestli si někdy nechám znovu dělat gelovky, tak jedině u holek v Galerce. Tak jsme skoro rodina, tak je to i povinost,ne? :-D To je sranda, holky jsou fakt šikovný a byl to i relax. K těm větnamcům bych ani asi nešla, kdyby to nebyla akutka. Jo a kadeřníka taky můžu doporučit. Na 17. listopadu nebo na čermákový? Teď nevím, jak se to bere, vchod je z obou ulic. Musím mu taky udělat reklamu, je to kámoš. Trochu cáklej, ale moc šikovnej. ;-) A za dobrý peníze. Ahoj Katko. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Káťo, já je taky právě měla jen jednou a na doplnění už jsem nešla.. já mám kadeřnice dvě - jednu, kam chodí mamka, ta ale nebere a jsou u ní dlouhé čekací doby a druhou, kam chodím - je to Míša Fikarová:) Dělala v Únanově, ale teď by se měla stěhovat a pracovat v Mikulovicích.. ;-)
Odpovědět
ahojky holky, v parizi bylo nádherně, měli jsme poznavacku pro náročný a bylo to náročný, ale viděli jsme toho strašně hodně :-) nakupovala jsem v nejdražším obchodním centru - samí drahý a známý značky :-) jinak mě když dělala ty gelovky na svatbu sousedka tak mě teda nic nebolelo :-) a zdravím všechny, fotky nevím kdy dám mám toho tedka ještě moc na práci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já zase doporučuju kadeřnici z Galerky.....vytvoila mi nádherný svatební účes, pracují s kerastase a lorealem, ale kvalitu si musí člověk u nich zapaltit..platím 1400...ale stojí to za to..tak precizně mě nido nikdy neostříhal...cena je střih a melír
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marťi, tak to jste měli parádní sv.cestu.. a co sis nakoupila pěkného? :-) Mě taky při dělání gelovek nic nebolelo, až při sundávání ;-)
Odpovědět
ja chodim do soliteru :-) dela me terezka je šikovná
Odpovědět
Leni: jen čepku protože na ostatní věci jsem fakt neměla, měli tam takovou nic moc halenku za 700 euro :-D :-D :-D tak jsem si aspon šáhla :-D :-D :-D a kabelku ale tu někde jinde :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?