Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, nemáš, ale my se už těšíme!! :-) a po svatební cestě doufáme, že se sem rozepíšeš, co a jak:) Jinak moooc zdravím Vendy :-)
Odpovědět
jen par fotecek :-) jink fotak nas fotil cely den a porad a vsude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, paráda!!!!!!!!!! Prostě ti to ohromně slušelo!! Aj Tomovi jsem ukazovala fotky a prý jsi kočka!! :-)
Odpovědět
no až budu mít profesionální tak to bude lepší
Odpovědět
tak se mejte holky jdu se věnovat hostů :-) než odjedem jeste se ozvu papacek
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, jdi se jim věnovat.. a já myslím, že fotky budou lepší.. ale tobě to bude slušet pořád stejně:)
Odpovědět
děkuji :-) ted jsme pouštěli lítající štěstí, dostali jsme každý svoje, ale petrovo jsme nemohli něak zapálit tak jsme pustili jen jedno dohromady a zítra druhý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mati - moc a moc gratuluju!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-)
Odpovědět
Krásný den přeji holky :-) Martince přeji hodně štěstíčka v manželství, at jsou oba moc štastní.
Odpovědět
ahojky holky, mějte se tento týden pěkně aji víkend. :-) papaček
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, vy se taky mějte hezky a krásnou svatební cestu.. ;-) papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, teď mi psala Marťa a všechny vás tu pozdravuje!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, průser..ted se koukám,ty to máš 17. a já jedu do Prahy na školení pátek sobota!!! :-o :-o Mám ti to domluvit s kolegyní?
Odpovědět
Profilova fotka
Marci, zkusím si zajistit jednu holčinu a pak bych se ti ozvala, ju? Škoda, že máš zrovna školení.. ale ta zkouška líčení tedy taky padá, protože když mě stejně líčit nebudeš na svatbu, tak by to bylo zbytečné..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jinak mi dneska psala Martinka a posílá nám s manželem velký a krásný pozdrav z Paříže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Martince Paříž závidím, jela bych hned. Ale samozřejmě jim ji taky moc přeji. Je to hrozně hezký odjet takhle hned po svatbě. Je to úplně jiný, než běžná dovolená. Takže doporučuji. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, je mi to moc líto...takže se vše ruší.
Odpovědět
Profilova fotka
Marci, jj, vše se ruší.. mám už dohodnutou jednu kosmetičku.. mne to taky mrzí, ale co se dá dělat, prostě školení je školení, takže si tím vůbec nedělej hlavu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak je po vinobraní? Já jsem ted v práci,ale mov se nám líbilo. na hradě oba dny hlrála skupina co jsme měli na svatbě, tak jsme si udělali s kamarády takovou opakovačku:))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marci, já si vinobraní taky užila a byl to parádní víkend!! Pátek vinobraní, sobota výlet do Lednice.. :-) Jsme se potkaly na vinobraní, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj My jsme nebyli. Prošli jsme jen park, obrazili pár kolotočů. Teda Matýsek, my ne. :-) Ale teda ty ceny všude, hrůza. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Leni, potkaly:)) Peťi a ty ceny souhlasím..dala jsem si čuníka za 150 kč a že bych se přejedla:)))
Odpovědět
Profilova fotka
Joooo, já si dala "čertíka".. ale když je to jednou za rok, tak proč ne? :-) ale ty kolotoče jsou pekelně předražený.. no, ono aj to jídlo, ale přeci nebudu celý den hladová, ne? :-D
Odpovědět
ahoooooooj
Odpovědět
moc jste za ten týden toho nenapsali :-) ja jen na chvíli jsem sla pozdravit
Odpovědět
Ahoj holky. Já taky byla na vinobraní. Sice až po práci,ale užila jsem si to taky. Když se tady mluví o jídle,tak já jsem si dávala gyros v bagetě. Maso nebylo propečený,skoro syrový,tak jsem to celý vyhodila a měla jsem po chuti. Všechno nějak předražený. Ale ohňostroj byl krásný. Nezkoušely jste si nechávat dělat nehty u těch číňanů? Teď jich je po Znojmě nějak moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, já si nehty zkoušela dělat nad pekárnou (nad soudem) a gelovky byly fakt krásné, vydržely dlouho a neměla jsem s nima žádný problém - bublinky, zlomený nehet, atd. Byly fakt kvalitní!! ;-) já si je sundala kvůli tomu, že ráda hraju volejbal a s nima by to nešlo.. Marti, ahoooooj.. jaká byla svatební cesta? Budeš dávat další fotečky do alba? :-)
Odpovědět
Leni a kolik to tam u nich stojí?
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, já to měla tenkrát za poloviční cenu - měli akci.. takže mě to stálo 325kč.. nevím, zda mají aj teď nějakou akci nebo ne.. pokud nebudou mít, tak to bude stát 650kč..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?