Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťi, já ji taky teda obdivuju.. všechno v klídku, pohoda.. já taková asi nebudu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj martinko, vybavená jsi dostatečně,ale radši si vem ještě botky , které máš rozšlápnuté, do rezervy. Já měla pak žabky a mělo to úspěch:))) Koláčky jsme taky pekli a mě to stračně bavilo byly nás 5 ženských a co se všechno nerozebralo a nepodrbalo:)) Já z toho měla trauma,jak to zvládneme, a nakonec jsem se u toho tak odreagovala!!! Pro mě bylo nejhorší rozvážet výslužky..bylo jich 50 a bylo to od Blížkovic po Jaroslavice,takže dost velký okruh:))) Začali jsme v 5 a skončili v 10 uf...a to jsme se nikde nezastavovali. Martinko přeji ti, ať si to všechno užiješ, tohle už nikdy nezažiješ:) Hlavně s chladnou hlavou:)
Odpovědět
ahoj tak ja je delat nemuzu :-) takzeted odpocivam lidi je tam dost. mam jeste jedny botky na podpadku, zabky mit nejspis nemuzu protoze bych v tech satech pak nikam nedosla - by byli dlouhy
Odpovědět
Profilova fotka
Mati, hlavne v klidu.... nejaky pohodlny botky taky doporucuju! mas zatim krasne pocasi! holky nestiham...ale zitra si jedu pro fotky a fotograf slibil, ze to da pres vikend do kupy, tak snad uz konecne...uz me asi vsichni ukamnuji....
Odpovědět
Profilova fotka
Dangi, tak to už se moc těším !!!! :-)
Odpovědět
taky se těším na fotečky, a stím počasím bych nejásala od zítřka se má zatáhnouti :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, tady u nás už prší.. ale je to Vysočina, takže na Moravě bude určo v sobotu hezky!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - mám nastavený na seznamu počasí pro Znojmo a tam mi to hlásí v sobotu polojasno a 18 stupňů. A žádný srážky. Takže klídek, budete mít ideální počasí. ;-)
Odpovědět
ja taky koukam peto na vsechny modely :-) meteopress, medarda a na idnesu :-) už bych mohla dělat rosničku :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukej na seznam, tam je to počasí nejlepší. ;-) :-D Určitě to bude v pohodě. Těch 18 stupňů by bylo super, ani vedro ani zima. :-)
Odpovědět
děkuji :-)
Odpovědět
Ahojte holky, tak se hlásím po dvou dnech. Byli jsme pracovně v Praze a vždycky jsme se vraceli, tak jsem nacestovaná až až zase. Marti Ty už se zítra vdáváš, to strašně rychle uteklo :-) snad mi vyjde se tam ukázat abych Tě viděla.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marťinko, držím pěstičky aby vše vyšlo, jak si přejete a abys sis ten den užila plnými doušky !!!!!!!!! :-)
Odpovědět
ahoj holky, dneska jsem po dlouhe dobe spala dlouho :-) ale zase už někam jedeme :-) a jak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, tfuj tfuj tfuj pro štěstí na zítřek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, já se mám dobře.. budeme mít dneska oslavu narozenin:) a pořád na tebe hodně myslím.. že "už zítra", atd. :-) obdivuju tvůj klid !!!!!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Taky máme dneska oslavu. Od včerejška se patlám s dortem a stejně moc nevypadá. ]-( Marti - přeji hodně štěstí a hezký počasí. Budu se těšit na fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Peťi, já budu taky asi dělat dort, uvidím.. :-) anebo ho udělám až zítra.. ;-) hezkou oslavu!!
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, Ať je ten zítřejší den nejkrásnější v tvém životě:))! Budu na tebe myslet, budu v tuto dobu ve Znojmě na radnici koukat na naši p. učitelku z angličtiny, taky se vdává:)
Odpovědět
Děkuji holky :-) když budu mit cas v nedeli tak poreferuji , mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak ...... Marti......pořád mi to hlásí na zítra polojasno bez deště :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, dívala jsem se na zítřejší předpověď po hodinách a na Znojemsku žádné srážky nebudou!! :-)
Odpovědět
Ahoj holky,tak nám dneska celý den prší,snad zítra už nebude. Máme taky zítra oslavu,tak snad bude pěkně. Marti,tak ať vám to vše zítra dobře dopadne a pořádně si to užij. Hlavně se pořádně vyspi ať vydržíš celou noc a taky novomanželskou noc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, přeju hodně štěstí a ať ti svatební den vyjde přesně dle představ!:-) jo a už se moc těším na fotky, hlavně tu glamelii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, po dlouhý době, mi konečně vyšel čas sem zas mrknout. Měla jsem zavirovanej noťas a muži hold dýl trvá než udělá některé věci. Navíc mi včera začala zase škola, takže co 14 dní trávím pátek odpoledne a sobotu ve škole. Poslední zkoušky z loňska jsem dodělala polední týden v srpnu a byl to záhul. Ale pozor, konečně máme pevně objednaný termín na konec září s procedůrami v lázních Priessnitz, což jsme dostali jako svatební cestu. Konečně pořádný vegáč a pojedu i na svatební cestu, což jsem snad ani nečekala :-P
Odpovědět
ahoj holky, tak vás zdravím jako mladá paní :-) včerejší denn byl úžasný, fotky od fotografa budou až dojedem, pokussim se semka dat nejaky z rodinnych fottaku :-) jinak den byl uzasny, rano v sest jsem vstavala,(a to jsem nic moc nenaspala) a sli jsme spat ve ctyri ráno. bylo to moc fajn a počasí bylo taky krásný ani vedro ani zima
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marťi, tak to mooooooooc gratuluju a jdu hledat tvoje fotky.. myslela jsem na tebe!! Takže vítej mladá paní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Nakukuju kvůli Martě a už tady byla. :-) Tak moc gratuluji, na fotky počíhám a doufám, že později napíšeš trochu víc. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti, jsem ráda,že se vše vydařilo! těším se na fotečky
Odpovědět
jeste to tam nemam :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?