Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Ahojky holky, cože dneska je to tu takový smutný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, co tak daleko? Za budoucím manželem.. :-) Peťi, snad už nebudou žádné špatné, ale jen a jen dobré.. Já taky dost myslím na Martinku - dost!! Říkám si, co teď dělá, zda má takový ten týden - manikura, líčení, atd. :-)
Odpovědět
no dneska jsem lítala po brně :-( ale zašla jsem an tu pedikuru za štopadě :-) (50% slevu měli), a pak jsme dokoupit věci do zn :-) museli jsme koupit košili, a pak nějaky věci na cestu (bpoty, kabelu a tak), zítra bych měla jit na líčení, jdem domluvit jídlo, ve středu jdu na zkoušku šatu (měla jsem jít minuly tyden - ale paní dostala střevní chřipku), ve ctvrtek pečeme buchty (teda já prý nesmím - takže budu skládat a papat) a vpatek pro cukroví, pro šaty, pro výzdobu a do restaurace všechno odvést
Odpovědět
* jeli dokoupit *boty ne bpoty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, my ti rozumíme.. to už je ten stres.. :-D
Odpovědět
ale nějak nemám stres, jen z toho že nestihnou cukroví nebo že bude málo a tak a že budu cely obrad brečet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, to já si taky říkám.. že ne až na obřadě, ale už doma.. s našima - nostalgie, atd. ;-( :-)
Odpovědět
Krásné ránko babinec =o) Luci, co se týče té školy, tak to nevadí, já Ti potom poznámky dám, snad to teda po mě přečteš, protože na to nadává každý, že hodně hrabu. Jojo na té pohotovosti jsme byli u vás, proto jsem se ptala taťky jestli tam nebyla nějaká blondýnka =o) a on že neví, pak se tam vracel pro razítko a ptal se té holčiny a ona že už do školy nepůjde, tak jsi to asi nebyla Ty.. =o) No tady ve Znojmě mu doktor zanedbal zánět, tak mu to tam opravovali =o( Leni tak co prstýnky? Když vám je dali všechno v pořádku? Sedí?
Odpovědět
Ohledně toho rozvodu to nikdo nechápe, byli spolu 5-6 let, tak nějak teď přesně nevím, nic jí nechybělo a najednou, že si našla někoho z Krkonoš.. Jeho rodiče na to neříkali nic - moc jí nemuseli. A její rodiče ji vynadali a nebaví se s ní.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Veru, prstýnky jsou nádherné.. moc se nám líbí (jsou v albu).. na obrázku kamínek vypadá akorát, ale ve skutečnosti je dost malinkej.. zprvu jsem si ani nevšimla, že ho tam mám :-N mohl být malinko větší, ale nevadí mi, že není.. jj a velikostně parádně sedí :-) .. z fotky ale nejde moc poznat ten žlutej a bílej proužek (máme kombinaci žlutého a bílého zlata).. ta žlutá část, je krásně jemně žluťounká - juuuu :-) x-)
Odpovědět
Leni hned se podívám jak dopíšu zprávu. Já jsem přemýšlela jaký bych chtěla prstýnky, ale asi nee ze zlata .. normální žluté zlato se mi vůbec nelíbí a to bílé prý časem zežloutne, tady psaly holky v jedné diskusy... tak nevím.
Odpovědět
Leni prstýnky jsou moc krásné. Kamínek je malinký, takový by se mi líbil, nemám ráda moc velké kameny =o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Veru, záleží jaké máš bílé zlato - je několik druhů a tvrdostí.. od toho se taky odráží ale cena.. Mně se žluté nelíbí, ale tohle je krásné žluté zlato, mám aj hodinky od stormu kombinaci a vypadá to krásně - jsem z toho nadšená!!!! :-)
Odpovědět
ahoj holky:-) leni prstýnky jsou krásný :-) raf: jinak stím rozvodem tak to je síla, že, kdyby třeba měli problémy nebo tak, ale zničeno nic? by mě zajímalo proč si ho tedy brala
Odpovědět
Marti, já si myslím, že tady těch proč bude hodně.. ale podle mě ten pravý důvod si nechá pro sebe.. a kámoš už to bere tak nějak "normálně" nebo se aspon na povrch tak tváří.
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, děkuju.. máme fakt z nich radost :-)
Odpovědět
taky co má dělat, že :-)
Odpovědět
roztahuji si botku dvěmi teplými ponožkami :-) mi umírá nožka už ale musím :-( a cod ělate vy holky?
Odpovědět
holky pomoc, strasne me bolí nohy i v normálních botech ;-( ;-( ;-( ;-( co stím?
Odpovědět
teda bolí mě chodidla nejvíc ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mati a co nějaká koupel pro nohy? Tak snad se to do soboty zlepší, ať nejsi kulhající nevěsta. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marťinko, a co zkusit nějakou masáž od odbnorníků? Anebo pokud to nepřestane, tak si kup balerínky.. přece jenom podpatky jsou pěknej záhul na nožky.. :-N :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Marti, jestli nejsi zvyklá na podpatky, tak jsou ty chodidla namožený. Zkus je nechat v klidku až do svatby, případně je trénuj jen po chviličkách. Neboj, ve svatební den nebudeš ani vedět, že máš na nožkách botky:-) Teda aspoň já byla ze všeho tak vykulená, že jsem nic moc nevnímala :-.
Odpovědět
ahojky holky, dneska jsem se na to vybavila, koupila jsem si mast na bolavy nohy :-), pak polovlozky od skollu do strevicku a pak nejaky kolecka gelovy na bolavy mista :-D tak snad to bdue dobrý a děkuji holky ;-)
Odpovědět
*od schollu
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, tak teď už to bude jen lepší. To jsem netušila, kolik věcí na bolavý nožky existuje:-)
Odpovědět
krásně ránko :-) se hlásím - dneska jsou v plánů sv. koláčky jo včera jsem byla na zkoušce šatů- ani mi je nemusela zkracovat - mam je až na zem - jsou krásný a dneska si pro ně už jedu
Odpovědět
Profilova fotka
Marťinko, tak to je super.. jaký jsi měla pocit na zkoušce šatů?? Byla to poslední, pak už bude jenom den D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ty gelové polštářky mám taky.. jejda, teď si je jdu najít, nevím, kam jsem je dala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno Obdivuji Marťu, jak to zvládá v klidu. Já kdybych měla ještě doma píct svatební koláčky, tak mě snad odvezou. Mě docela stačilo chystání výslužek a rozvoz jich. Hrůza. :-S Ale zase jsme to dělali s Lukášem sami, kdyby nás bylo víc, bylo by to raz dva. Takhle jsme museli fofrovat, aby se nám neroztekly.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?