Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dangi - uteklo to,co? Už jsme dva měsíce manželky. No ale ty jsi pořád novomanželka,ne? Když jste se od svatby ani pořádně neviděli. :-D
Odpovědět
Ahojda staronová:-) jak bylo? povídej přeháněj
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, bylo pracovne - jsem pekne unavena..... koupelna fakt dobry prekvapko - do telefonu mi Lukas porad vykladal, jak je doma silenej borcus po praci, tak sem se smirovala, jak pujdu jen z prace do prace a pak zase do prace:-) (prace v Italii, prace doma, prace ve skole:-), ale vsechna cest - az na ruzne drobnosti vsechno po hrube praci uklizeno... navic me natahl, ze pry bude koupelna zelena (tu jsem nechtela), protoze pry jiny kachle na sklade nebyly a jinak by to do prijezdu nestihl - a je krasne modroucka - tak se mu me pekne podarilo nachytat:-D jinak opravdu sem moc zmen zatim nepocitila, precejen jsme spolu po svatbe moc nebyli... jen kdyz me balili ti nadherni Itali a ja si rekla - doprcic, uz nemuzu:-D ne, vtipkuji... ale po svatbe to bylo takovy super a myslim, ze je to skoda, ze jsme ty prvny dny nebyli spolu.. zasebe to moc nikomu nedoporucuju - po svatbe by meli byt ti dva spolu - tak si to teda ted myslim ja - ze jsme proste o neco prysli - takovou tu prvni euforii - ted uz je to zase stejny...ale dobry.... jinak v Italii bylo kazdymu jedno jak se jmenuju, stejne sem jeste pracovala na stary jmeno, takze na prijmeni jsem si jeste nezvykla a uz se dneska 4krat ze 4 podpisu podepsala starym jmenem - proste automatika..no jo no...no a ted se to uz na me vsechno hrne - vsak to znate... zacnu teprve vyrizovat vsechny doklady, zacatek skolniho roku, chci prodat vecicky ze svatby no a tak.... maci - neboj, taky to nebylo hned:-) ale sikovny to on je - a nejvic toho udela za prazdniny - rika, ze kdyz mu do toho nekybycuju, tak se mu lip pracuje:-D leni - jak jdou pripravicky, kdyz budes neco potrebovat, klidne se ozvi... jiknak fotky ze sve svatby jsem poradne nevidela - asi jen 5 - byla sem tam bez netu... peti - ty uz sis asi na novy prijmeni zvykla, co? mati - povykladala sem dost, ne? tak uz se ti to taky dost blizi, kdybys neco potrebovala, taky se klidne ozvi;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dangi, přípravičky jdou pěkně.. Macinka mě bude líčit a Jíťa (jitulak) mi dělá veškeré kytičky!!! Prostě jsou tu šikovné holky, tak proč toho nevyužít, že? :-) U nás nového snad to, že tééměř vše je zamluvené, ale musíme teďka absolvovat takové ty schůzky: hotel ohledně hostiny a ubytování, zkouška šatů, zkouška líčení, schůzka s Jíťou ohledně kytiček, zkoušení šatiček pro družičku, schůzka s kameramanem, schůzka s hudebníkama,.. Každým dnem by nám měly přijít prstýnky.. a téměř všechna oznámení jsou rozdaná.. Já stále hledám práci (po škole).. dneska jsem byla s kamarádkou a jejíma dětma venku, jsou to mazílkové - úplně jsem přemýšlela, zda bych se na to cítila mít teď miminko a asi cítila :-N a nemyslím si, že je to jen takové poblouznění tím, že jsem s nima byla venku.. Jinak už plně bydlím s přítelem.. :) a jinak sem budu postupně dávat další novinky :-D zatím to stačí ne? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dangi - já už jsem si docel zvykla. Přece jenom jsem se mockrát podepisovala. Ale když se mám představit nový jménem, tak je to pro mě pořád divný. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
leni, tak to uz nejsi ve Znojme? peti, je to fakt takovy zvlastni, co.... holky, ale sem uz rada doma!!!!! jen ted tridim hordy pradla na prani...je toho fakt dost:-(((
Odpovědět
Profilova fotka
Dangi, ve ZN už nebydlím, ale jezdím tam.. ;-) zrovna zítra frčím.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, loučím se.. jdu spát, protože ráno brzo jedu do ZN.. a tak vám přeju krásnej víkend, možná se o víkendu sem kouknu co jste stihly prodiskutovat nového :-) a když ne, tak v pondělí papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jedu zase zitra do sveho rodneho Brna:-) po dvou mesicich za mamkou....a pro fotky!!!! tak kraaasny vikend - a po vikendu uz vse dozenu!!!!! ahojky!!!
Odpovědět
Pěkné ránko holky :-)
Odpovědět
Ahojda dneska ma kamoska v Lechovicich svatbu no chudák má hrozný počasí
Odpovědět
a jak tak koukam poc pristi vikend nemá být o nic lépe :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dnes jsem taky malovala kamarádku a bude mít ve 12 obřad..tak snad nebude pršet,aby byly pěkné fotky:) Jdu se na ni na úřad kouknout...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,martinka chtěla vidět nějaké fotky ze salonu,tak fotografka přidala další... http://www.fialkova.estranky.cz/fotoa...
Odpovědět
tak předhvili odjela tchyne s 16ti letými sourozenci toho mýho :-) ti mladí toho vypili, že Jeniček se fakt motal :-D :-D :-D :-D asi za dve hodky, by me zajímalo, co bude dělat na svatbe :-D :-D :-D
Odpovědět
Maci: krásný fotky, i šatky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.. maci, hezké fotky.. :) Martinko, jak se vede? Teď ti začíná finišující týden, co? Držím mooooc palečky, aby si to zvládla v klidu a jelikož nebudu ve ZN ten další víkend :-( , tak se už teď těším na vaše svatební fotečky!!! :-)
Odpovědět
Ahoj Leni jak se vede tobě? mě se vede uplně stejně jako vždycky :-) :-D fotečky možná pár stihnu před tím než odjedeme, pokud ne tak až přijedeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti, mně se taky vede dobře.. těším se hrozně na vinobraní:)) už druhej víkend si dopřáváme burčáček x-) když stihneš pár foteček než odjedete, tak budeme rády, ale když ne, tak se přeci nic nestane - hlavně žádnej stres - my si klidně počkáme ;-)
Odpovědět
Ahojte holky taky zdravím :-) tak my jsme měli víkend docela hektický, v sobotu jsme se vydali na nákupy do Brna, ale museli jsme je ukončit protože tatku chytly zuby, které mu pár dní předtím podcenil jeho zubař, tak jsme jeli do Miroslavi na pohotovost, tam mu v sobotu vytrhly jeden zub a v neděli druhý, takže má vytrhnutý 3 zuby - ještě jeden od jeho doktora. Šílenost. Dneska mi volal Ríša, že ten kámoš, co jsme mu byli minulý rok na svatbě se rozvádí :-( takže docela síla no.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Veru, já se teď taky dozvěděla špatnou zprávu.. :-(
Odpovědět
Ahoj holky,. Já byla teď o výkendu v práci a stálo za prd. Budu asi hledat něco jinýho a nebo když se zadaří,tak na mateřskou. Jde to už od 5 k 0 :-( Jdu teď chvilku na zahradu pracovat. A co je jinak nového. Marti už se svatbička blíží.
Odpovědět
Profilova fotka
Hani a kde pracuješ, že chodíš i o víkendech? Teď je to špatné všude.. :-( já teď trochu uklízím v bytě.. říkala jsem si, že umyju okna, ale nechce se mi.. tak jsem pustila pračku, myčku a lítám tu s hadrem v ruce :-D
Odpovědět
Leni jakou špatnou zprávu?? Teda jestli nevadí, že se ptám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
I když to vyvážit nejde, tak mám i dobrou zprávu - máme prstýnky :-)
Odpovědět
Leni já prodávám na schopu před rakouskýma hranicema. Dělám krátký a dlouhý týden. Je to zase výhoda,když si potřebuješ vyřídit věci v týdnu,že si nemusíš brát dovolenou,tak jak když by jsem dělala od po.do pátku. Já jsem taky prala,pouštěla myčku a pálila jsem venku bordel. Tak pěkně smrdím :-D Ještě že mě neviděli ze strany zelených,ty by mě ukamenovali :-D Musím ještě něco uvařit manželovi. Leni máte něco s těma prstýnkama? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak něco s prstýnkama? My si je jedem vyzvednout do zlatnictví za 20min - pak dám vědět.. a s prstýnkama nic nemáme.. ta špatná zpráva byla něco jiného, pokud myslíš tohle..
Odpovědět
Aha,tak to jsem se spletla. já myslela,že ta špatná zpráva bylo tohle,že s nima něco máte :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, náš víkend neměl chybu, slavii jsme narozeniny a pak jsme jeli na ryby s pejskem, prostě leháro. Veru, tak to jsi byla na zubním Miroslavi, tady pracuji, občas jako sestra a hlavně učetní, v neděli jsme měli pohotovost. A co se stalo tak vážného, že se rozhodli rrozvést, to musejí mít rodiče radost myslím A už jsme si zamluvili ten termín do toho Špindlu na ten víkend, jak jdeme do školy, tak se tam neuvídíme. Leni, kde tam bydlíš v Humpolci, hodně jsem tam jezdila za sestřenkou a co že tak daleko od Znojma
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dneska bylo parádně, žádný velký vedro, ale ráno teda byla pěkná kosa. Už nám to asi brzy začne, to oblíkání. 8-( Leni - tak snad už žádný špatný zprávy nebudou, teď by ses měla těšit na svatbu. Myslím na Matinku, tý už se to krátí. :-D kosilu - tak váš víkend vypadá taky dobře. Jen u nás by ryby nebyly to pravý.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?